Baliení v MHD

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 07:03:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Baliení v MHD
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Baliení v MHD  (Přečteno 12753 krát)
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« kdy: 15. Říjen 2008, 15:27:43 »

Nazdar pánové,tak se pochlubte se svými historkami.
Já se právě na MHD zaměřuju,nedělá mi problém přijít za nějakou HB a začít kecat,ale co mě vyloženě štve,je to,že když všichni ti lidé zjistí v tom tichu,že se vlastně ani neznáte,tak na vás čumí celej bus a poslouchá,co s tím? Super!
Dneska jsem si jen pokecal trochu s paní co jsem jí pouštěl sednout a všichni na mě koukali jak na péro,samozřejmě když zjistili že paní pouštím jen sednout,jak jinak Smějící se
tak se zas všechny otočili hleděli svýho,ale u nějaké HB by to asi rozhodilo Super!
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Říjen 2008, 15:29:08 »

Přidej k dobrý nějaký report s MHD. To by mě docela zajimalo. Nikdy jsem tam nebalil, ale vždycky jsem to chtěl zkusit. Jen jsem neměl odvahu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Říjen 2008, 15:34:50 »

No jako tak to v našem státě funguje...lidi si obecně moc nechcou normálně pokecat a jsou překvapení..
já sem v MHD ještě nebalil,ale po zápisu na vš sem si všimnul borce v tramvaji kterej byl se mnou ve třídě a páč se tam nikdo moc neznal a všichni odešli jak péra každej sám tak sem k němu přišel a říkam čau tak jak se ti líbí nová třída no typek jen nechápavě hleděl a otočil se za sebe pak sem si všimnul že má sluchatka v uchu sundal je a prej mluvíš na mě?my se známe?a tky mi přišlo,že celá tramvaj najednou zmlkla a všichni na nás hledí co bude...ale nedělalo mu problém se bavit s budoucím spolužákem takže to už ostatním nepřišlo zajímavy...
p.s. není to o balení a je to OT ale tak tehdy mi na tom docela záleželo páč sem tam nikoho neznal!
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Říjen 2008, 16:58:04 »

OT
Ty sluchátka mě docela sejřej. Holka v mém věku. Když je sama, sluchátka. Pokud sluchátka nemá, tak je ve skupince holek/kluků/holek i kluků. A na to, abych šel za skupinkou holek fakticky nemám...
konec OT

V mhd trávim dost času a ikdy bych si tam netroufl balit. Na nástupišti metra (pokud by tam nebyl velkej nával) bych si možná troufl, nicméně v metru či v buse fakt ne...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Říjen 2008, 18:04:17 »

Už jsem to tu někde psal, balil jsem..no asi 2x, jednou ještě dávno v buse, co jsem jezdil často s jednou neznámou holkou, tak jsem se jí zeptal asi na školu a kupodivu docela pohotově odpovídala, jako by čekala, že chce komunikovat (seděli jsme vedle sebe). Výsledek: nějak jsme si nesedli, tak jsem ji nechal být.
A pak docela nedávno v trolejbuse, to už ze zkušeností od Qarka. Můj dotaz na ni "Ahoj, piješ kafe?". Taky jsme seděli vedle sebe, ale nevšiml jsem si, že má sluchátka. Tak jsem se zeptal ještě jednou, pak jsem dostal číslo a tím to skončilo...Více najdete v mých příspěvcích někde o balení tady na fóru
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Říjen 2008, 18:06:33 »

...tak je ve skupince holek/kluků/holek i kluků. A na to, abych šel za skupinkou holek fakticky nemám...
Z vlastní zkušenosti vím, že jít mezi skupinku holek je uplně to nejlepší. Ideální je když jsou dvě. Poněvadž potom se ta holka před tebou nestydí, a když nevíš co říkat, tak je tam alespoň ještě někdo další kdo to zachrání.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Říjen 2008, 18:26:38 »

Ale pokud chceš aby ti dala číslo, tak se tý kámošky musíš zbavit, protože jinak ti ho nedá...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Říjen 2008, 18:33:47 »

No mně se to teďka nedavno povedlo i před kámoškou. Ale tak to je nejspíš vyjímka
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Říjen 2008, 19:06:59 »

Je to možný, to neříkám :oops:ale je jí to blbý, tý kámošce to může bejt třeba líto Znepokojený...atd, prostě nejlepší je začít ve skupině a pak třeba izolovat. To pak jo Nápad
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Říjen 2008, 19:13:06 »

nojo, jenže já sem ještě holku neospovil, jsem introvert, máslo a maglajs, budu rád když zvládnu když bude sama, natož abych prifičel ke dvojci...
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Říjen 2008, 19:18:50 »

V MHD sem zkoušel balit dvakrát, ale pokecal sem si docela často se staršíma lidma, teda do chvíle, kdy jsem se jednou spálil - od tý doby radši držim ústa.

Moje balení v MHD probíhalo asi takhle a :
Holka, tipuju, tak 15, 16 seděla sama.
"Čau! (docela důrazně - je docela dobrý i v normální autobuse, když před tim, než se zeptáš jestli si můžeš sednou, pozdravíš, protože to skoro nikdo nedělá), máš tu volno?"
"No"
Při sundávání tašky mi ta taška sklouzla a jen tak tak jsem jí zadržel, aby slečna nedostala políček.
"Jéžiš promiň, já tě ještě přizabiju"
Ona s úsměvem: "V pohodě"
(chtěl jsem využít úsměvu, tak jsem si vymyslel takovou trošku lež)
Já: "Já mám dneska strašnou smůlu. Ráno du a touhle taškou málem přizabiju psa, teď tebe, sakra moch bych ve škole sejmout nějakýho učitele"
Ona: "To bys moch zajít i k nám na školu"
Já: "Kam chodíš?"
(neni to úplně nejpřesnější, ale myslim, že sem to napsal skoro stejně jak to bylo)
a už to jelo. Kecali jsme celou cestu (ona vystupovala o stanici dřív). Příště, když jsme se v městský potkali, tak už jsme se normálka pozdravili a kecali. Ale nakonec sem zjistil, že jí je fakt 15 a chodí na ZŠ, tak jsem radši si o číslo neřikal. Ten druhej případ byl podobnej, ale to už jsem si tašku nechal vyklouznout úmyslně.

A docela často sem si jen tak povídal s lidma, který seděli proti mně. V MHD jsem většinou začínal téma omluvou. Vim, že je to neoriginální, ale docela to působí, když člověk vidí, že se dokážete slušně omluvit vlastně za prkotinu.
Nohou jsem zavadil:
"Pardon, nějak mi uklouzla noha"
"Nic se nestalo"
"Jéžiš to jede zase lidí co?" (pokud teď ten člověk (žena samozřejmě) řekla jenom to jo, tak sem byl zticha a v rozhovoru nepokračoval, ale pokud nějak rozvinula, jakože to bylo většinou, tak sem pokračoval a poznal jsem docela dost lidí - mimochodem i kámošovu učitelku - ani bych se nebránil kdyby mě taky učila Šťastný (vzhledově dobrá) )
"No, to jo. Ty autobusy by měli jezdit dva"
a potom už se dá docela lehce navázat.
Ale jednou sem se spálil, že se do hovoru zapojil chlap, kterej seděl vedle mě a ten měl názory jako Lenin. Snažil jsem se skončit hovor, ale on pořád mlel, jak naše společnost de do prdele. Když jsem vystoupil, tak si mě chytil a chtěl dál povídat. Vymluvil jsem se, že spěchám a zmizel jsem. No, takže od tý doby, moc v městský nekomunikuju, když už s ní jedu.
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Říjen 2008, 19:46:06 »

to je docela pěkný.
Teď mě napadlo, že dneska jsem jel busem a vystupovala nějaká slečna s kufříkem na flétnu nebo čím, já seděl, ona vylezla ze sedadla naproti z uličky, pak došla ke dveřím, podívala se na mě s úsměvem. Já se na ni taky díval a usmál a ona na mě něco jako pardon (asi že mě bouchla, i když ne) a přitom takový pěkný úsměv. Chvíli jsme se na sebe dívali ale hned vystoupila. Nevím, jestli to mělo něco znamenat, každopádně mi ten úsměv udělal docela radost. Teoreticky bych ji mohl potkat někdy znovu, tak mám aspoň jak začít konverzaci...(To jsi ty, která mě přetáhla tím kufříkem? ;-))
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Říjen 2008, 20:41:33 »

Já dělám v autobuse vždycky oční kontakty s úsměvem. Je mi blbý povídat si s holkou v autobuse kde všichni mlčej a poslouchaj tě.
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Říjen 2008, 21:00:20 »

To Comanch: Mě se docela líbí, jak je každej zmatenej, když oslovíš holku, kterou neznáš ve společnosti. Ať už je to v autobuse, na diskotéce nebo kdekoliv jinde. A že mě lidi poslouchaj - to mi v tom okamžiku ani nevadí. Ať poslouchaj, i když toho okamžiku až potkám nějakou z holek, na kterejch sem se učil se docela hrozim Šťastný 

Zaznamenáno

BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Říjen 2008, 14:31:01 »

tak pánové tři kontakty,problém je v tom,že jsem byl hodně pod vlivem a detaily si opravdu nepamatuju,ale slibuju že se polepším Stydlivý
 všechno přímá metoda,pevné uchopení za zadek a následné pronesení s úsměvem nějaký romantický žvásty(zastávka)štípnutí do zadku a následné zahrání do autu s tím,že jsem si nemohl pomoct(Bus) a následné oslovení děvčete na baru francouzsky ohledně pozvání na drink se mi dostalo francouzské odpovědi(nalejvárna) Smějící se
začínám na tom být závislej(nemyslím chlast) Smějící se
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Říjen 2008, 15:58:20 »

Tak zas tak moc bych si netroufl. I když je pravda že když jsem začínal, tak mi taky pomáhal alkohol. Ale postupně si to budeš dělat těžší tim, že se nebudeš povzbuzovat chlastem. A nakonec už ti to pujde upé automaticky. Věř!
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Říjen 2008, 17:11:15 »

Přesně jak píše Comanch, ze začátku je asi nejlepší si trošičku pomoct alkoholem a potom si to postupně stěžovat tím, že začněš oslovovat bez alkoholu.
Já bych to třeba poprvé bez "posilnění" alkoholem nedal............
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Říjen 2008, 17:19:46 »

 Šťastný Máte pěkný zážitky, to já jednou takhle stojim na zastávce, sluchátka v uších, přemejšlim jak se s někým začít bavit.. A najednou nějaká babička přišla k jízdnímu řádu a začala ostřit aby to přečetla, hnedka jsem houknul že to jede v *** ( na tý zastávce jinej autobus nejede) a začel jsem se s ní bavit. Nejdřív o autobusech, pak celkově o životě. bla bla bla.. Kecal jsem s ní asi 40 minut, bylo 82 a nechtěli ji dát hypotéku  Šťastný Bylo to fakt moc zajímavý.... Jinak ostatní příhody mám taky jen se staršíma lidma.. Sakra na těch mladších musím zapracovat  Šťastný
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Říjen 2008, 19:03:44 »

To znám moc dobře  Smějící se
Vždycky dělám v Tescu v pozdních nočních hodinách, kdy se ty prodavačky nuděj a čekaj na konec směny, že jim udělám výslech. A často se od takový obyčejný prodavačky dozvíš i mnoho o jejím životě.
Zaznamenáno
Jake

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 31. Prosinec 2008, 00:21:26 »

Jak tu nekdo psal,ze se spatne oslovujou holky se sluchatkama,tak to taky neni tak uplne pravda Úsměv...ja na to vyzral jednoduse....na mobil jsem napsal "cau,jak se mas?",poklepal ji na nohu a ten mobil ji podal....dalsich asi 20min. jsme si "povidali" timhle stylem  Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 31. Prosinec 2008, 14:14:56 »

hehe dobry..Úsměv já si teda rád v mhd takhle s holkama posílám přes bt obrázky. Problém je, že už za nima chci vykročit a ony/ona vystoupěj, tak na sebe maximálně mávnem..
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 31. Prosinec 2008, 21:54:18 »

hehe dobry..Úsměv já si teda rád v mhd takhle s holkama posílám přes bt obrázky. Problém je, že už za nima chci vykročit a ony/ona vystoupěj, tak na sebe maximálně mávnem..

Tak by bylo dobrý dlouho neotálet a jít na věc.  Šťastný
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Leden 2009, 13:46:29 »

mnojo, jenže než v tom přeplněným metru zjistím, kde/kdo to vlastně je, tak většinou bývá pozdě. A když to náhodou zjistim trochu dřív, tak se prostě neodhodlám Šťastný..Ale do letních prázdnin bych to chtěl zmněnit Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS