Bojí se otevřít

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 06:32:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bojí se otevřít
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Bojí se otevřít  (Přečteno 3239 krát)
boo777

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 30. Říjen 2009, 09:11:43 »

Zdar baliči, zajímal by mě názor někoho nestranného a životem protřelého :-D

Na akci jsem se seznámil s pěknou holkou, asi 2 hodiny sme si příjemně povídali a následně sem ji doprovodil domů a dala mi své číslo. Když sem jí další den napsal, domluvili sme se že půjdeme do kina. Rande to bylo pěkny, na pusu sice nedošlo ale bylo vidět, že tak nějak přeskočila jiskra, ALE, právě v tu chvilí začali přicházet zprávy typu "koukam se na zamilovanej seriál, takhle to  v životě nechodí, musim to přepnout".

Šlo se tedy na druhé rande, tam už došlo na líbání a intimnější doteky, když sem jí vedl domů, bylo vidět že je nadšená. Další den ráno ale sms už ve stylu že ke mě cítí víc než si chtěla dovolit, že se bojí, že se dá věřit jen rodině, že každej jednou zklame.... následovali další cca 3 rande, který byli v pohode, ale ona se ne a ne otevřít, ani trošičku. Ona má buhví proč malé sebevědomí (fakt nemá důvod) a nevěří tomu co se děje.

Jak na takovou dívku? Je mi jasné že pomalu vybudovat důvěru bude potřeba, ale stejně, co na to říkáte? Je jí 19 a mě 21. 
 Super!
Zaznamenáno
GSXR
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Trebeach - bejvavalo... ted uz Praha - bejvavalo... ted uz Ostrava :)... A zase zpatky v Praze :o)
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Říjen 2009, 10:58:27 »

Ahoj,

Pokud to bere tak, ze krome rodiny se neda nikomu verit, tak bude zrejme hodne introvertni nebo v minulosti tvrde narazila a "prolomit" bude vyzadovat hodne trpelivosti a snahy, ale to uz zalezi na tobe jak se k tomu postavis a co od toho vztahu ocekavas.

P.S.: Sebevedomi se da docela lehce vybudovat, ale musis kolem sebe mit pozitivni lidi co te nebudou potapet ale spis podrzi.

Hodne stesti Úsměv
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Říjen 2009, 12:45:10 »

Podle mě byla v mládí hodně ovlivňována negativy ze strany rodičů, aby si dávala na chlapy pozor. Tim jí mohli zblbnout, natolik ,že se bojí vztahu.
Ale když to prolomíš a vybuduješ u ní důvěru tak věřim že se otevře.
Tak to nevzdávej a hodně štěstí  Vykřičník
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Říjen 2009, 13:57:55 »

Tyjo, tak tohle bych já osobně vzdal. To je totiž výzva k ničemu Smutný Ty do ní budeš dělat, budeš jí "spravovat" její pošramocený sebevědomí, chvíli s tebou bude, "znormální" a to bude přesně ta chvíle, kdy se na tebe vyprdne.

Mě všechny tyhle věci přijdou jako děsný kecy ! Takovýhle kraviny typi "víš, já se teď hodně spálila a nedokážu nikomu věřit." HVN. Kdyby tě dost chtěla, tak by s tebou byla. Je to stejný jako "já teď potřebuju bejt sama, víš, aspoň půl roku bez kluka..." a za měsíc je jasno Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS