Bydlení s partnerkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 09:47:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bydlení s partnerkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Bydlení s partnerkou  (Přečteno 11008 krát)
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« kdy: 26. Červenec 2007, 14:16:28 »

Zdravím všechny. Dlouho jsem váhal, jestli sem mám napsat o svém malém problému, ale nakonec zvítězila touha zjistit, jaký názor mají ostatní, jistě zkušenější, než jsem já Úsměv

Tak tedy začnu (pokusím se stručně Úsměv). Se svojí přítelkyní chodím už 7 měsíců a první zhruba 4 měsíce jsem pravidelně býval u ní na bytě, když tam byla sama. Bydlela se svojí kamarádkou a ta přijížděla jen kvůli práci, to byly 4 dny v týdnu, zbytek jsme byli sami. Všechno bylo super a já chtěl už po necelých dvou měsících bydlet s ní. Ona už jeden vztah se společnou domácností zažila a proto tak brzy nechtěla (chápal jsem ji a netlačil na pilu). Před necelými třemi měsíci změnila přítelkyně práci a s tím měla přijít i změna bydlení. Tehdy dokonce zvažovala možnost, že by šla bydlet se mnou, ale bohužel v té době náš vztah nebyl z mého pohledu dost pevný na společné bydlení a tak jsem to byl já, kdo tehdy odmítnul. Přestěhovala se za další kamarádkou s tím, že bychom mohli v září jít bydlet spolu. Já to vzal jako jistotu a těšil se na září. Jenže jsou to asi 3 týdny co mi oznámila, že kamarádka prodloužila smlouvu o další rok a brala jako samozřejmost, že tam s ní bude i moje slečna. Docela mě to šokovalo, byl jsem si jistý tím, že v září budeme bydlet spolu. Prý kdyby šla bydlet se mnou, brala by to její kamarádka jako zradu. Možná jsem zareagoval trochu přehnaně, když jsem řekl: "A na mě by to zrada nebyla?"...jelikož se spustil šílený proud ne zrovna příjemných slov, že jsme si nic takového nedomluvili a že spolu můžeme bydlet přece za rok. Krachly mi tím veškeré plány, protože stejně musím od září sehnat byt a sám ho neutáhnu. Tak jsem se rozhodl, možná trochu přehnaně, ukázat milé přítelkyni jak to vypadá, když dva nebydlí ve stejném bytě. I u nové kamarádky totiž bývalo docela často zvykem, že jsem tam přespával, ikdyž tam byla ona, měl jsem s přítelkyní vlastní pokoj. Zvykla si na to, že když chtěla, tak jsem nejel domů a spal s ní. A tak jsem se rozhodl, že tam spávat přestanu, jako jeden z hlavních důvodů jsem použil její kamarádku, že mi prostě nesedí a taky je mi blbé tam pořád spávat, protože se cítím neschopnej postarat se sám o sebe (což je pravda). Proti její kamarádce osobně nic nemám, je to skvělá holka, ale je pro mě teď právě tím člověkem, co brání v cestě mému štěstí a vyřešení spousty vedlejších starostí právě tím, že bych bydlel se svojí vyvolenou...proto ji na bytě zrovna nemusím. Taky je to trochu proto, že občas když už máme chuť na milování, se objeví zrovna ona ve dveřích a je po všem...ikdyž říká, že jí máme říct a ona odejde, je mi to jednoduše blbý (vyhazovat ji z vlastního bytu) a taky už bych si všechno tolik nevychutnal.

Vlastní byt se svojí přítelkyní má pro mě jednoduše spoustu výhod a proto se tolik snažím, abych tohoto cíle dosáhnul. Jenže jakým způsobem mám přítelkyni přesvědčit, že bydlet se mnou neznamená zradit kamarádku a že všechno bude lepší? Rozhodl jsem se ukázat jí, jaké to je, když u ní nebudu, ale už jí to leze krkem a čím dál častěji mi chodí smsky, jestli u ní dnes přespím a když odpovím, že to nejde, vždyť to přece ví, tak se dozvím, že to přeháním a že kvůli tomu, že není něco podle mě, to potom odnášejí druzí. Nemilovali jsme se už skoro 14 dní, protože není kde a kdy a ačkoliv je to pro mě docela hrozné, i tohle překousnu a to jen proto, abych dokázal, že si stojím za svým...dělám ale dobře?

Trošku víc jsem se rozepsal, tak jen doufám, že se to někomu bude chtít číst. Určitě jsem neobsáhnul vše, co jsem chtěl, ale to by snad ani nešlo. Doufám, že mi někdo povíte svůj názor na tuhle věc a třeba poradíte, jak to šikovně udělat, aby kamarádka nebyla naštvaná, přítelkyně bydlela se mnou a všichni tak byli spokojení. - za chyby se předem omlouvám, píšu to rychle, jsem v práci.

EDIT: Vložil jsem to do špatného threadu, tak je to znovu a tentokráte ve správném...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Červenec 2007, 14:34:30 »

No, já myslím, že si to udělal velmi dobře. Dal si jí tročku pocítit následky jejího jednání. Ale zase pozor abys to nepřehnal. Myslím tím, občas jí (a sobě taky přece) trošku sexu dopřát, aby nezačala mít chuť se poohlížet jinde.

Ale stejně nevím, jestli tím něčeho dosahneš. Ta smlouva už je uzavřená a myslím, že by bylo i kdyby nic, tak dosti neekonomické jí rušit (určitě by bylo i nějaké penále) a navíc chápu tak trošku tvojí slečnu s tou zradou na kamarádce. Tedy, ne že bych chápal proč, ale toho sem si už taky párkrát všimnul, že slečna, když si má vybrat mezi tím jestli ublíží klukovi nebo kamarádce, tak zvolí kluka, protože (zrovna v téhle situaci dosti nepochopitelně, když to normálně NIKDY nedělá Úsměv ) uvažuje logicky a ví, že ty se z toho dostaneš a odpustíš jí to, protože jí miluješ. Kdežto kamarádka by z toho měla šok, smrt a nevim co ještě Úsměv

BTW: Co si takhle promluvit s kámoškou (o samotě) ať třeba jen tak občas někam odjede a nechá třeba lístek, že nbude přes víkend doma Šťastný Tím pádem jí nebudete vyhazovat a přitom budete mít jistotu, že budete mít soukromí nějakou dobu. A na druhou stranu to není, jakože se domluvíte třeba na druhé uterky v měsící a každý pátek. Takové to "Dneska je pátek, čas na sex." Šťastný

P.S.: Hodně ujetý a bezkonkurenčně nejlepší nápad, který nikdy nikdo ničim lepším nepřebije, je, že budete brát kámošku do trojky Šťastný

EDIT(OT): Koukám, že aniž bych si toho všim, tak jsem vás obšťastnil již 1000ým příspěvkem (většina bez hlubšího smyslu) S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 26. Červenec 2007, 14:54:53 »

Tedy, ne že bych chápal proč, ale toho sem si už taky párkrát všimnul, že slečna, když si má vybrat mezi tím jestli ublíží klukovi nebo kamarádce, tak zvolí kluka, protože (zrovna v téhle situaci dosti nepochopitelně, když to normálně NIKDY nedělá Úsměv ) uvažuje logicky a ví, že ty se z toho dostaneš a odpustíš jí to, protože jí miluješ. Kdežto kamarádka by z toho měla šok, smrt a nevim co ještě Úsměv

Moc krásně řečeno! Smějící se
Já si myslím, že Avaranger to napsal docela dobře, souhlasím s tím. Možná by bylo zajímavé si sednout všichni 3 a probrat to. Je to sice pro někoho těžké hovořit stylem: "Víš, já jsem měl v plánu tady s Alenkou (tvoje milá) si udělat 2x týdně (třeba) pěknou chvilku jen pro sebe, jenže mi osobně vadí, že to nejde o samotě. A chápu taky, že je to tvůj byt (mluvíš na kamarádku), a proto nemám právo tě z něj vyhánět. Chtěl jsem toto nějak vyřešit, ale Alenka mi řekla, že jste se domluvily už takto. Se mnou se domlouvala už na jiné plány, proto nechápu, proč je změnila. Stačí mi vysvětlení takové, abych celou situaci pochopil."
Největší problém si myslím, že bude hovořit o tom otevřeně a druhý největší problém bude asi ty holky sehnat spolu k jednomu stolu, aby jste o tom diskutovali. Šťastný Aby nedělaly 10 dalších věcí. (Hlavně si dej pozor, abys nezačal tuto debatu ve špatné atmosféře, například nikdo nesmí být naštvaný nebo unavený, nenajezený=protivný atd. to už je psychologie.)

Napsal jsem příklad, můžeš to klidně formulovat jinak a můžeš se klidně ptát na jiné věci, jestli tě zajímají věci jiné.Šťastný
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Červenec 2007, 15:02:24 »

jak je nahnat ke stolu?
co tak uvarit veceri a misto zakusku bude nasaervirovana jiz vyse zminena debata .... tim lze teoreticky predpokladat,ze slecny budou napapane, tudiz spokojene a ke komunikaci svolne .... lahvicka vinka tez neni na skodu {pozor neopijet}  Smějící se

jinak souhlasim s Archim  Potlesk
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Červenec 2007, 15:09:35 »

No, věc se má asi takhle. Nejde mi ani tak o to, domluvit si volné chvilky, kdy tam nebude...už jsem několikrát zažil to, že jsem se po obědě vypařil z práce a za dvě hodinky se zase objevil Provokatér. Ona spolubydlící totiž chodí do práce, ovšem vrací se tak akorát v době, kdy se vracím i já. Spíš mi jde ale o něco jiného. Jak přesvědčit přítelkyni, že může jít v klidu bydlet se mnou a pro kamarádku najdeme náhradu. Už jsem to zkoušel nahodit, ovšem odpověď byla taková, že kamarádka se nesnese s nikým jiným...navíc odpověď spolubydlící mojí přítelkyni, když jí nadhodila téma, že by chtěla jít bydlet se mnou zněla: "To ses ještě nepoučila?". Takže ji spíš bude držet, než by mi nějak pomohla...navíc jsem už byl nařčen i z toho, že chci spolubydlící v očích mé přítelkyně pošpinit. Také už mi dnes napsala, že se může klidně stát, že začne být alergická ona na mě. Tak nevím, jestli je to poslední záchvěv obrany a nebo to myslí vážně. Chtěl bych ji nějak nenásilně přesvědčit, že bydlení se mnou bude mít spoustu kladů, ale nic než to co zrovna provádím mě nenapadlo. Sice vidí, že beze mě je jí dost smutno, ale výsledek nějak nepřichází Smutný
Zaznamenáno

daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Červenec 2007, 16:20:09 »

Tak docela Tvou slecnu chapu.
Chci s Tebou bydlet a Ty mi reknes, ze nejsi na neco takoveho pripraveny, ci vztah neni zraly, ci ja nevim co... a za mesic, dva uz se zlobis, ze bydlim s kamoskou. Navic kamosce nase sexovani nevadi, me kamoska take nevadi, ostatne spolu probirame skoro vsechno. Je mi s ni dobre, nenechava mi na zemi ponozky, netuli se kdyz je mi vedro a neni nedostupna, kdyz ji potrebuju.
A kdyz neco, tak Ty jeste hodis drzku a zacnes delat uplne nesmyslne problemy. Sakra, co budu jednou delat s chlapem, kterej se zacne chovat jako idiot hnedka, kdyz neco neni po jeho, navic neco pro me trebas ne az tak podstatneho.

Reseni... ja bych se naopak snazila slecnu presvedcit, ze o neco prichazi, kdyz s Tebou neni ale ne tak, ze utnes tipec, ale tak, ze s ni budes a pak najednou to nepujde... a pak s ni zase budes. A nebudes jen tak dlouho, aby ji doslo, jak moc chce byt s Tebou, ze je to OK, ze dokonce nakoupis,das po sobe dolu prkynko, sem tam umejes nadobi... a k tomu ma uzasny sex. A pak to nejde... sama bych zacla premyslet, jak by to slo. Mozna bych se nenapadne pozeptala po kamosich, zda nevedi o nekom, kdo shani podnajem. A pak by sama Tva pritelkyni uvitala, az bys ji nabidl, ze mas nekoho, kdo by to vzal za ni, a navic jsi videl uzasny byt, jen pro vas dva.

Asi se Ti muj nazor libit nebude...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Červenec 2007, 16:50:08 »

Souhlasím i nesouhlasím, jak se to veme. Každopádně jsem ale moc rád, za názor ženy!
Je to tak, že první jsem byl já, kdo s ní chtěl bydlet, ale ona nechtěla...potom jsem zase nechtěl já, nebo spíš si nebyl jistý a ona šla bydlet ke kamarádce s tím, že jsme měli takovou nepsanou dohodu, že v září půjdeme bydlet spolu. Tuto dohodu ovšem ona vyvrací s tím, že jsme si nic nedomluvili Smutný

K tvému řešení: O to se právě snažím, přesvědčit ji, že o něco přichází, když není se mnou. A vím, že se mi to daří, jinak by se mě den co den neptala, jestli u ní nepřespím a když řeknu že ne, je hodně rozladěná. Nedělá mi to potěšení, to ani náhodou, sám se tím docela trápím, ale když mě nenapadla jiná cesta. Mimochodem, prkýnko, umývání nádobí a dokonce uklízení dělám pravidelně...jsem možná divnej, ale nečiní mi to problémy. Takže ona ví, že se o ni postarám, uvařím, umyju nádobí, vynesu koš a prkýnko mě naučila ani ne po měsící chození Provokatér. Zkusím to tedy jinak. Budu s ní a potom nebudu chvíli, ale ne moc dlouho...a potom zase budu. Jen mě nenapadá jakou výmluvu si vymyslet, ale ono se asi vždycky něco najde, že?
Zaznamenáno

ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 26. Červenec 2007, 17:14:32 »

Huh. Spíš mi přijde, že chce ONA, aby bylo po jejím a nebere ohledy na JEHO přání. A po tom předposl. příspěvku mi přijde, že ta kamarádka ji v tom ještě podporuje. Ona určitě nikoho nemá, že?
Já mít takto starající se partnerku (jako se ty staráš o tu tvou), a nějaký přítel mi říct "ještě ses nepoučil?" tak bych mu asi řekl něco hodně sprostého Vykřičník Ta její kamarádka mi připadá jako zloděj snů a radosti. Rád se nechám předsvědčit o opaku.

Bylo vůbec řečeno, kolik vám je?
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Červenec 2007, 17:27:02 »

Mně je 21 a jí je 23, bude 24. Její kamarádka má přítele, docela dlouho, ale teď je momentálně v Americe. Když je tady v ČR, je jinde na škole, takže se vídají jenom o víkendech. Nemyslím si, že je zloděj snů, ale každopádně ji chce mít zřejmě u sebe. Neřekla jí, že prodlužuje smlouvu a potom na ni rovnou vybalila hotovou věc, že tam spolu budou ještě rok bydlet.

Před chvílí jsem se dověděl, že jsem všechno tak podělal, že se mnou už ani bydlet prý nechce...takže zřejmě tento plán nevyšel dle mých představ, nicméně mám po náladě a po chuti uskutečnit plánovaný sobotní výlet (překvapení) do Zoo ve Dvoře Králové. Možná to tím všechno podělám ještě víc, ale nemám teď náladu ji vidět...ale to už bych sem tahal něco, co nechci...takže se budeme věnovat tématu.
Zaznamenáno

MooMoo



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno / Zlin
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Červenec 2007, 23:05:46 »

ono to je docela k tematu, me to pripomina moji exTchyni... taky pekna megera... pretvarka jaxvina. Jeji kamoska se mi absolutne nelibi, takovou bych nakopal do pr.... prejel nakladakem, precouval a znovu prejel. Kdo si sakra mysli ze je?!  Vykřičník Dost problem je, ze tvoje slecna nepouziva svoji hlavu... posloucha debilni kamaradku, ktera je zjevne hezky vypatlana.... Nicmene s taktikou nam to nevyslo,... mozna to bude tezke... ale musis si se svojou promluvit

Vysvetlit ji, ze ji mas rad, nic se na tom nemeni, ze ti vadi to, ze se ti nejaka čůza štve  do vašeho vztahu, že chceš chodit s ni a ne jeji kamoškou. Řekni ji, že chceš slyšet od své přítelkyně JEJI nazor ne kamosky. je to o nejakym dialogu Úsměv visjak.... Pokud se rozhodne pro tebe, tak na zaklade emoci. Takze na ni musis pusobit dobre. Zeptej se ji jake ma plany do budoucna. Jak to vidi. Jak si to predstavuje?

Mimochodem to je skvela vec, chce to mit poradny koule, ale ja to udelal taky, byli jsme tehda s exkou na bodu mrazu -> zeptal sem se ji na ty 2 otazky posledni. Jeji reakce byla nevim. Z fleku jsem ji odpovedel: "Tak az to budes vedet, tak se ozvi." (s vyrazem, hele, ja ze sebe vola delat nenecham, bud chces a taky pro nas vztah neco udelas, nebo se na to klidne vys...)

Nicmene hodne dulezite je, pro tebe, neshazovat SEBE, svoje predstavy. zustan vernej tomu cemu jsi byl a pripominej si to, ze chces jenom spolu bydlet, mit se radi atd. TY ses dulezitejsi nez ona....

K zenskemu nazoru kterej tady byl: Hele, nosime kytky, klanime se, dvorime se, myslime na malickosti, kvuli vam... a vam je tak tezky obetovat treba CAS pro sveho pritele? byt k nemu uprimny? Pouzivat mozek a vedet, co chcete???  Nápad Jako opravdu.... co by mel jeste udelat vic? nosit obojecek na retizek?!  Otázka Šokovaný
Zaznamenáno

n-_-n    Moomoo with a sleeping dog
MooMoo



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno / Zlin
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Červenec 2007, 23:09:22 »

Jo, a to nejdulezitejsi : Netlacit na pilu. Jen vedet co ty chces a dokazat se s ni o tom bavit.
Zaznamenáno

n-_-n    Moomoo with a sleeping dog
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Červenec 2007, 08:01:10 »

Z vlastní zkušeností vím, že když je holka nejistá, snadno přebírá názory svého okolí na svůj život a vztah. Často jsem zůstal stát s otevřenou pusou, když jsem slyšel z úst své drahé polovičky slova jejích kamarádek/kamarádů nebo třeba její sestry.

Určitě by tvá přítelkyně měla vědět co si o tom myslíš a jak to cítíš, ale není řešením se s ní nevídat. Ubližuješ tím sobě, jí i vašemu vztahu. Čím víc času bude bez tebe, tím víc času bude naslouchat kamarádce. Je zajímavé, že ve svém vztahu je většina holek nejistá, ale co by měla udělat kamarádka, to ví úplně přesně.  Provokatér
Navíc když strunu napínáš, má krásnější zvuk, ale když ji napneš příliš .....praskne.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Červenec 2007, 08:34:53 »

Děkuji MooMoo za názor, určitě hodně cenný. Právě se bavím po ICQ s její spolubydlící, trošku jsme si vjeli do vlasů. Netuším, jestli dělám dobře, ale už vlastně přestávám tušit úplně všechno, takže jednám čistě bez rozmyslu. S přítelkyní už to dospělo tak daleko, že mi napsala: "Ještě že spolu nebydlíme, už teď je to na hraně a kdybysme spolu bydleli, do roka jde náš vztah do háje". Takže jak vidím, úspěšně si našla další důvod k tomu, proč by se mnou neměla bydlet. Její kamarádka úspěšně opakuje dokola to stejné, co moje přítelkyně, takže začínám nabývat dojmu, že skutečně spolu probírají vše, co se děje - a to jsem si namlouval, že to tak rozhodně nemůže být.
Taky mi napsala, že já mám svoje sny a představy a ona je jen přizpůsobovací postavička. Tedy měla na mysli to, že mým snem je bydlet s ní a ona se zase musí přizpůsobit. Zřejmě tedy něco dělám špatně, jen musím přijít na to co...proč na ni působím tak, že ji někam tlačím a do něčeho nutím.
Děkuji taky Lasendou, zkusím to trochu jinak, ale je to těžké, protože oba pracujeme a navíc každý jinak, takže máme docela málo času an to se vídat. A jediné řešení by bylo spávat u ní skoro každý den jako dřív a to já prostě nechci, už si stojím za svým. Proto mě jako nejideálnější řešení napadlo společné bydlení...
Zaznamenáno

ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 27. Červenec 2007, 09:58:48 »

Já mám pocit, že ona chce, aby bylo po jejím. A navíc z ní jde poznat, že se pořád řídí podle té předchozí zkušenosti. Jestli před tebou byla s někým, bydlela s ním a neklapalo to, tak jde vidět, že je tím poznamenaná a nepochopila to - tudíž ti nechce dát tu šanci. Každopádně vliv její kamarádky tam je hodně velký a řekls to přesně, probírají to spolu.

Nějak jí to řekni, protože fakt nemá smysl, aby váš vztah řídila její blbá kamarádka. To je tak, když do toho kecá 3. osoba.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Červenec 2007, 11:31:50 »

K zenskemu nazoru kterej tady byl: Hele, nosime kytky, klanime se, dvorime se, myslime na malickosti, kvuli vam... a vam je tak tezky obetovat treba CAS pro sveho pritele? byt k nemu uprimny? Pouzivat mozek a vedet, co chcete???  Nápad Jako opravdu.... co by mel jeste udelat vic? nosit obojecek na retizek?!  Otázka Šokovaný

Srovnavas tady nas, ktere toto tema zde s vami uprimne probirame, tudiz je vysoka pravdepodobnost, ze bychom podobnou vec v zivote neudelaly s nedospelymi holcinami, ktere by ani nenapadlo se zamyslet nad tim, jake ma jejich jednani dopad na opacne pohlavi... sry, ale proc existuji holky bez vlastniho nazoru, jejichz integrita osobnosti je mirne receno pochybna ti nereknu o nic vic, nez ty dokazes rict me, proc existuji kluci, kteri holkam delaji totez.

prijde mi, ze toto forum se cim dal tim vic pouziva k nadavani na opacne pohlavi, misto abychom si uvedomili, ze sem sice chodime, kazdy z jinych duvodu, ale mame jednu vec spolecnou, o problemech chceme mluvit --> mame na ne nejspis vlastni nazor, ne nekym podstrceny...

clovek lasce neporuci. ale mel by si alespon uvedomit, no tak jo. zamiluju se vzdy do spatneho typu osobnosti, ktery mi nejakym zpusobem ublizuje. bud se s tim smirim a budu drzet hubu a krok nebo s tim neco udelam = udelam neco se svym pristupem k veci. lide se sice s vekem meni, ale nejvetsim omylem je myslet si, ze je dokazeme zmenit my.


ted k tematu:

myslite si, ze my zatupujeme nejakou jinou fci nez jeji kamaradka tim, ze prezentujeme zde sve nazory? pokud se slecna necha ovlivnit kamaradkou, je to jeji chyba. ale hadam, ze si k ni prisla pro radu. naivne si myslet, ze holka neprobere svuj vztah s nej kamoskou je proste ignorantske. mame potrebu probirat sve pocity. tim, ze je probereme/nahlas vyslovime si to v hlave utridime. coz neznamena, ze se probiraji intimni detaily, budte v klidu. probira se to, jak se ta holka CITI, ne fakta, jen pocity a ty proste muzou podlehnout vnejsim vlivum, obzvlast kdyz holka neni spokojena ale neumi si to priznat popr. to identifikovat sama.

s jeji kamaradkou se nechytej, nadelas tim daleko vice skody nez uzitku. bez ohledu na to jaka ta holka je. jestli s ni nedokazes vychazet dobre, tak se s ni radsi moc nebav, je to nejjistejsi reseni. je to totez jako kdyby tva slecna prisla sem na forum a chytla se tu s nami, ze se ti snazime poradit. taky by to mohla vnimat jako negativni vliv na vas vztah (jen priklad, aby sis uvedomil jak to vypada, kdyz jsi na druhe strane barikady).

prave tim, ze se lide casem meni se obcas vyplati netlacit na pilu ohledne planu do budoucna. obcas ale jo. kde je ta hranice musis odhadnout jen ty sam, to tady nikdo ze tebe neni schopny udelat. takze MooMoo tady mel dve pekne otazky, zeptat se ji jak si predstavuje vas vztah a jak se v nem citi, kde vas vidi za rok, za dva?

napada me jedna vec, ktera by tuto konverzaci mohla usnadnit, ale je to neco, co odhaduji dle sebe, takze brat s rezervou. kdyz mam mluvit o svych pocitech, tak to pro me neni tezke v pripade, ze nemusim se divat tomu druhemu do oci, popripade ho videt vubec. mluvit o necem tak osobnim pro me vyzduje soustredit veskerou pozornost na to, jak se citim, vnejsi vlivy me rozptyluji. cili osoba se kterou mluvim? definitivne vnejsi vliv. nejprijemnejsi je pro me byt opreni jeden o druheho zady, nebo lezet vedle sebe. mira fyzickeho kontaku je primo zavisla na tom, jak moc se citim ublizene. cim vic se citim ublizene, tim vic mam potrebu fyzicky se distancovat, ale tim vic mam taky potrebu byt utesena, cili presny opak fyzicke vzdalenosti Úsměv trochu komplikovane, ja vim. potrebuji byt vyslechnuta, reseni vetsinou prijde na pretres az potom kdy opadnou ty nejsilnejsi emoce a usmirovaci sex je u me velke ne-e (nemam problem odpustit, ale trva mi dlouho nez na ten ublizeny pocit zapomenu)

hlavne pamatuj, ze vsechno zle je pro neco dobre Mrkající vsichni na to bohuzel obcas zapomeneme...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Červenec 2007, 00:25:39 »

Tak tento príbeh, s názormi a pokračovaním ma neuveritelne dojal  Šokovaný
Ale nech napíšem aj niečo vecné, tak tiež zastávam názor, aby si sa nehádal s touto jej kamarátkou, najlepšie by bolo ju ani nespomínať pri rozhovoroch s partnerkou.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Srpen 2007, 13:25:39 »

Cítím jakousi povinnost obšťastnit všechny, kteří mi radili, výsledkem celého tohoto "příběhu" Úsměv. S kamarádkou jsem si to vyříkal a dokonce se zdá, že mě i pochopila...nebo to aspoň předstírá Úsměv. Zjistila nakonec sama, že ve starém bytě nemůže bydlet celý rok, ale jen půl roku (důvody nejsou podstatné). Poté během několika málo dní změnila moje přítelkyně úplně názor, otočila o 180 stupňů a najednou by se mnou nejradši bydlela už teď hned, jenom neví jak to má říct kamarádce a tak to zřejmě dopadne až na přelomu roku.
Celý tento případ mě utvrdil v jediném, a sice v tom, že se v holkách nevyznám a nechápu jejich myšlenkové pochody (snad nejsem sám Úsměv).

Děkuji všem, kdo mi tu pomohl a poradil. Momentálně mám zase jiný problém, ale tím už tady nikoho zatěžovat nehodlám Úsměv
Zaznamenáno

Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Srpen 2007, 13:49:06 »

Gratuluju Úsměv
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. Srpen 2007, 00:12:18 »

Tak docela Tvou slecnu chapu.
Chci s Tebou bydlet a Ty mi reknes, ze nejsi na neco takoveho pripraveny, ci vztah neni zraly, ci ja nevim co... a za mesic, dva uz se zlobis, ze bydlim s kamoskou. Navic kamosce nase sexovani nevadi, me kamoska take nevadi, ostatne spolu probirame skoro vsechno. Je mi s ni dobre, nenechava mi na zemi ponozky, netuli se kdyz je mi vedro a neni nedostupna, kdyz ji potrebuju.
A kdyz neco, tak Ty jeste hodis drzku a zacnes delat uplne nesmyslne problemy. Sakra, co budu jednou delat s chlapem, kterej se zacne chovat jako idiot hnedka, kdyz neco neni po jeho, navic neco pro me trebas ne az tak podstatneho.

Reseni... ja bych se naopak snazila slecnu presvedcit, ze o neco prichazi, kdyz s Tebou neni ale ne tak, ze utnes tipec, ale tak, ze s ni budes a pak najednou to nepujde... a pak s ni zase budes. A nebudes jen tak dlouho, aby ji doslo, jak moc chce byt s Tebou, ze je to OK, ze dokonce nakoupis,das po sobe dolu prkynko, sem tam umejes nadobi... a k tomu ma uzasny sex. A pak to nejde... sama bych zacla premyslet, jak by to slo. Mozna bych se nenapadne pozeptala po kamosich, zda nevedi o nekom, kdo shani podnajem. A pak by sama Tva pritelkyni uvitala, az bys ji nabidl, ze mas nekoho, kdo by to vzal za ni, a navic jsi videl uzasny byt, jen pro vas dva.

Asi se Ti muj nazor libit nebude...
k tomu snad ani není co dodat. Snad jen ideální by bylo najít jejich společnou známou, která by uvítala její bydlení. A spolubdlící pomalu připravit na to, "že bychom se rádi sestěhovali k sobě, narazili jsme na senza bydlení, vadilo by ti moc, kdybych se odstěhovala už dřív, když bych za seb našla někoho známého jako náhradu?" A neeskalovat tolik emoce.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS