Bývalá spolužačka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
06. Květen 2024, 10:36:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bývalá spolužačka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Bývalá spolužačka  (Přečteno 6691 krát)
RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« kdy: 28. Říjen 2009, 20:30:06 »

Spekuluju nad jednou věcí. Nic vážnýho, ale rád bych věděl i názor ostatních. Když to vezmu od začátku:

Jde o jednu bývalou spolužačku (zároveň ségra nejlepšího kamoša se kterým sedím od základky do dnešní doby v lavici). Na základce jsme si rozuměli (ale jako kamarádi, nic víc, na to jsem byl tehdá moc velký trdlo  Smějící se). Ale jako fakt hodně dobře. Po základce se trochu změnila a nějak jsem ji začal ignorovat (takovej neúmyslnej holomráz  Smějící se). Párkrát jsme se viděli, ale nijak jsme se spolu nebavili.

No a když se posuneme v čase, tak někdy před prázdninama jsme se spolu dlouho bavili na jednom koncertu a nedlouho potom jsme si vyměnili několik sms s tím, že mě nakonec pozvala do restauračky. Jednou jsem ji dokonce z prdele napsal, jestli mi nechce dojet navařit, že naši odjeli a nemám co jíst. A kupodivu vážně dojela. Smějící se Po tomhle přišlo další takový menší období ignorace (ale to bylo tím, že jsme nepotkali vůbec). Až teď nedávno mi začla zase vypisovat a zvát mě na pizzérku. Taky když ju potkám, tak se vždycky tak rozzáří a začne se velice bavit. O to by nešlo, ale včera jsem byl v jednom místním klubu.

Měl jsem tam zrovna rozdělanej jeden krásnej dvojset HBček, přičemž jedna už do mě regulérně slušně frčela (mimochodem je to její sousedka ob jeden barák myslím Smějící se). Po chvilce jsem si všiml, že sedí kousek za náma s kamouškou a nějakýma dvouma borcama a celou dobu nás pozoruje takovýma dlouhýma zamračenýma pohledama. Po pár minutách jsem HBčka opustil a šel si svou cestou. Ke konci jsem si šel do šatny pro bundu a zrovna jsem ji tam potkal. Byla teda dost přiopilá, ale hned začla, že se musíme domluvit a někam zajít nejlíp tenhle týden atd. chvilku jsme se bavili a pak jsem šel.

V první řadě musím říct, že to neberu nijak vážně. V současné době je žen dost, LTR nechci, ale nebránil bych se si s ní pár nocí užít, protože je to fakt pořádnej kus ženský, která se jenom tak nevidí. Jenom nevím, jestli to mám brát jako IZ nebo je to fakt jenom "kamoš status". Přemýšlím, že bych na té schůzce vyzkoušel KC a podle výsledku bych jí dal šanci nebo ne. Co vy na to?
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Říjen 2009, 13:19:29 »

Měl jsem tam zrovna rozdělanej jeden krásnej dvojset HBček, přičemž jedna už do mě regulérně slušně frčela (mimochodem je to její sousedka ob jeden barák myslím Smějící se). Po chvilce jsem si všiml, že sedí kousek za náma s kamouškou a nějakýma dvouma borcama a celou dobu nás pozoruje takovýma dlouhýma zamračenýma pohledama. Po pár minutách jsem HBčka opustil a šel si svou cestou. Ke konci jsem si šel do šatny pro bundu a zrovna jsem ji tam potkal. Byla teda dost přiopilá, ale hned začla, že se musíme domluvit a někam zajít nejlíp tenhle týden atd. chvilku jsme se bavili a pak jsem šel.

Borec Úsměv
Ne tak podle mě u ní máš attraction proto tě pořád zve. Navíc když tě zve a pokud chceš ,tak bych se tomu nebránil a šel bych do toho. Nemusíte jít třeba na kafe nebo na pizzu, ale jít večer třeba někam do klubu. Pak bys začal hrát a vytěžil z toho to co chceš.
Zaznamenáno

jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Říjen 2009, 13:30:51 »

pls, kde nandu vysvetlivky tech zkratek jako HB, KC, LTR atd.? Úsměv dik
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Říjen 2009, 13:35:50 »

Zhruba tady: http://forum.qark.net/tohle-forum/zkratky-v-pickupu-na-foru/ Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Říjen 2009, 13:48:49 »

www.pickup.cz a pak klikněte na : SLOVNÍK :  a tam je toho víc než dost Mrkající
Zaznamenáno

RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Říjen 2009, 17:41:56 »

Nemusíte jít třeba na kafe nebo na pizzu, ale jít večer třeba někam do klubu. Pak bys začal hrát a vytěžil z toho to co chceš.

Tam je právě problém, že ona v pátky a soboty nikam moc nechodí, páč většinou dělá. Má brigádu v jednom pajzlu tady ve vedlejším městě, takže ji tak jako moc potkat nejde nebo pozvat, páč si o té pracovní době nerozhoduje. Ale zkusím to nějak ošéfovat.  Šťastný

Jesse: Tady jsem zatím našel všecko:
http://www.pickup.cz/dictionary.html
http://socialdynamics.cz/forum/slovnik.php
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Říjen 2009, 20:17:35 »

A co kdybys jí překvapil v jejim podniku ?  Šťastný
Zaznamenáno

RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Říjen 2009, 19:11:28 »

Hej, to už mě napadlo taky, ale ten podnik je pěkně na piču. To je fakt pajzl, samej místní výpitek a ona se tam bohužel dost točí dokola, ale uvidíme...
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Říjen 2009, 22:02:57 »

proč vůbec pracuje v tom pajzlu? Pokud je to takovej pajzl tak pochybuju ,že jí za to dobře platěj.
Zaznamenáno

RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Listopad 2009, 17:49:19 »

Majitel je její dobrej známej, takže asi jo. Mrkající

Teda on je i můj dobrej známej.  Smějící se
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Listopad 2009, 22:07:08 »

Tak to domluvit s nim aby jí jeden den pustil
Zaznamenáno

RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Listopad 2009, 22:15:40 »

No vidíš, na tom zkusím zapracovat... Šťastný

Otázka je, jestli má cenu se tak snažit, když stačí počkat a prostě to jednou přijde a ona tam bude. Nějakej nedostatek v poslední době stejně není... Úsměv
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Listopad 2009, 21:13:36 »

Jak chceš to je jen na tobě. Ale jen abys uměl tý příležitosti správně využít.
 Jednou se mi stalo že jsem čekal a když jsem měl příležitost tak jsem to podělal. Spíš jsem si nevěřil a moc se mi v ten moment do toho nechtělo.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS