Časté hádky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 05:29:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Časté hádky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Časté hádky  (Přečteno 3994 krát)
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 13. Září 2009, 14:48:39 »

Zdravim. Chodím s nádhernou holkou asi týden a půl a za tu dobu, už jsme se stihli nesčetněkrát pohádat a to kvůli naprostým kravinám. Tu holku miluji a jsem si už delší dobu naprosto jistý, že ona mě taky - navíc mi to včera poprvé řekla (celou dobu před tím říkala, že mě má strašně moc ráda). Většinou to zachází tak daleko, že se dostáváme navzájem do depek a mnohdy to má chuť jeden z nás ukončit, ale pokaždé to nějak přejdeme, uvědomíme si, že to byla nehorázná blbost a slíbíme si, že už se kvůli takovéto věci hádat nebudeme. Všechno to mohlo už snad tisíckrát skončit a to i tehdy, když jsme se seznamovali. Stačilo prostě aby jeden z nás někdy nezastavil při odchodu toho druhého nebo aby s námi zrovna jeden den nebyl venku i kámoš. Nikdy jsem na osud nevěřil, ale teď věřím. Ani jeden z nás se do takovýchto situací už dostávat nechceme a přesto se nám dějí téměř denně. Mám strach, že to budu muset ukončit, nechci už té holce ubližovat. Mívá depky kvůli minulosti a teď je začala mívat i kvůli mě. V minulosti si prožila strašně moc špatných věcí a nebudu přehánět, když řeknu, že to, co se stalo jí, se stane tak jednomu člověku z tisíce. Když jsme spolu začínali chodit sama mi řekla, že i když chce, tak to s ní nebude jako s jinými holkami, že to bude těžké a neví jestli to s ní vydržím. Konkrétně včera jsme prožili 2 depky. Z jedné jsem ji pomohl, to jsme spolu byli ještě venku, druhá přišla na ICQ, ta už byla silná a smrdělo to zkázou. Historii nemám, jinak bych vám ukázal, jak to probíhalo. Psala že mě nenávidí, že už mě nikdy nechce vidět... to jsem ještě byl v plné síle a snažil se ji vysvětlit, že je to zase jenom kravina, kterou jsme oba špatně pochopili. Položilo mě to teprve tehdy, když se odpojila. Napsal jsem jí sms a čekal... pak se připojila a už to začalo být dobrý. Omlouvali jsme se navzájem a slíbili si další z věcí, které vyvolali hádku už i předtím a to sice, že už si nikdy nebudeme říkat -->zítra něco mám<--, prostě si budeme říkat věci na rovinu. Ten vztah je strašně moc silný, ale zároveň má obrovské mezery, díky kterým je jeho síla v některých situacích nulová. Já jsem nikdy předtím deprese nezažíval, celý život jsem žil v pohádce, jenže teď se to na mě díky ní nějakým způsobem přenáší. Neviním ji z toho, šel jsem do toho a věděl jsem, že to bude těžké. Chci jí pomáhat, chci aby byla šťastná, ta holka si nezaslouží žít celý život takový, jaký ho žila doposud. Když ten vztah začínal, sliboval jsem jí, že jí pomůžu se z té minulosti vyhrabat, jenže se mi to nedaří tak, jak bych chtěl a nevím co s tím dělat. Btw: začala kvůli mě omezovat již před nedávnem kouření (z 15ti cigaret přešla na 4) a včera s tím kvůli mě sekla úplně, alespoň v tomhle si gratuluji...
« Poslední změna: 13. Září 2009, 15:05:17 od bigheaded » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Září 2009, 16:07:31 »

Zdravim. Chodím s nádhernou holkou asi týden a půl...
wtf...
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Září 2009, 16:23:28 »

K*urva! ... za týden a půl tolik věcí postíhat??? ... Ještě mi řekni že plánujete na příští měsíc svatbu a poskládám se tu ...  Neutrální ...
...kolik vám je ? ... 15? 16? ... po tydnu a pul si rikat jak se milujete a pritom se tak nehorazne hadat ... pripomina mi to nejaky pubertální vztah .... no jo hormony jsou svinstvo ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Září 2009, 19:25:06 »

Přečti si zde na foru příběhy lidí, kteří se rozešli/rozvedli například i po 6 letech a jaké potom prožívali deprese.
Potom co jsem si v součastnosti prošel já, se tomuto problému mohu jen smát. Hoď to za hlavu Mrkající
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Září 2009, 22:00:48 »

Psala že mě nenávidí, že už mě nikdy nechce vidět...
Myslim si že tě jen zkouší, kdyby to myslela vážně, tak se už neuvidíte.
 A to že si říkate po týdnu a půl ,, miluju tě " , tak to byste za tu dobu musely nejdřív obeplout svět, aby tak bylo.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Září 2009, 00:00:52 »

No, jestli tohle řešíš po týdnu tak hodně štěstí za půl roku. Fakt no offense, ale po týdnu byste měli být do sebe zakoukani a jakekoli chyby si navzajem ignorovat Úsměv)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Září 2009, 09:55:59 »

Vidím, že jsem to špatně vysvětlil. Týden a půl spolu "oficiálně" chodíme, ale už měsíc předtím jsme spolu bývali denně. Začínáme si dávat pauzy, jenže ani to nějak nepomáhá.

Jouda: tohle jsou ty její depky způsobené tím zvěrstvem z minulosti - nezkouší mě. Právě mi došlo, že já a ona jsme snad jediní dva, kteří tohle můžou plně chápat.
« Poslední změna: 14. Září 2009, 10:18:17 od bigheaded » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS