Čekat na zamilovanost?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 21:14:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Čekat na zamilovanost?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Čekat na zamilovanost?  (Přečteno 7591 krát)
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« kdy: 09. Květen 2009, 19:13:10 »

Ahojte všichni.
Mám docela citlivý problém s jednou holkou, znali jsme se asi čtvrt roku, kamarádili spolu, ale poté se vztah ode mě k ní změnil. Uvědomil jsem si, že je mi s ní hrozně dobře a chci s ní být. V průběhu dalšího měsíce a půl jsem jí to dával najevo a ona to poznala. Postupem času jsme se víc sblížili, mně bylo krásně, ale vždycky v tom byl problém s city z její strany. Teď spolu měsíc jsme nejsme, chodíme často někam spolu, venku za ruku, objímáme se, je nám oběma hezky, ale ty city od ní ke mně pořád nejsou. Má mě dle jejích slov hrozně moc ráda a ty city moc chce, ale pořád to nejde...
Co myslíte? Co udělat, aby se zamilovala? Zkušenosti vítány, prosím...
« Poslední změna: 09. Květen 2009, 19:16:30 od B961 » Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Květen 2009, 19:35:05 »

U holek logika city potlačuje - když se jí ptáš jestli něco cítí nebo co dělá pro to aby cítila, akorát se to zhoršuje. Takže s ní třeba hodně flirtuj když jste spolu venku, vem ji někam kde z toho bude mít pěkný zážitky (bude cítit kladný emoce a spojí si je s tebou), a hlavně - nedělej to s cílem aby se do tebe zamilovala a ono to pak přijde "samo". Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Květen 2009, 19:44:05 »

Neptám se jí, ona mi to připomíná sama. Není to tak, že by mi říkala každý setkání, že pořád nic. Přišla na to řeč za celou dobu 3x. Flirtování nemá v tomto směru smysl stejně jako zážitky - ona ty city chce mít, snaží se o ně, ale nejde to...
Napadlo mě třeba být týden bez kontaktu, ale nevím jak bych to zvládl já Mrkající.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Květen 2009, 20:33:17 »

zkus naznačit, že by tě mohla ztratit a nebo ji zkus otestovat tak, aby začala žárlit, pak si může svoje city velice dobře a rychle přerovnat:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Květen 2009, 20:33:55 »

ona teď ví, že tě má jistýho... dobrá zpráva je, že by s tebou taky chtěla mít vztah... špatná je, že čeká na city - dokud se člověk snaží, nemá to smysl, dokud o tom bude přemýšlet, tak šance, že to příjde samo je malá...
osobně si myslím, že by mohl pomoct následující postoj:
1. chovat se k ní přátelsky tak, aby neměla pocit, že už o ni vyloženě nestojíš (=> nevezmeš jí motivaci), přezíravost a přehnaný "alfismus" by v tomhle případě nemusel být to pravé ořechové, nicméně
2. , a to je to důležité, nějakým způsobem v ní musíš vyvolat pocit, že tak trochu "ujíždí vlak", aby si uvědomila o co přichází... tahle problematika se tu určitě v nějakých topicích vyskytuje, ty ji akorát musíš ušít na míru situaci... v okamžiku, kdy příjde holka o kontrolu, a začne cítit, že jí unikáš, tak by si mohla začít uvědomovat o co přichází, a to je impulz, který by jí mohl dát to, na co čeká (totiž city)... pokud jde o prvky "alfismu", doporučuju ukazovat ty, které mohou ukazovat na vysoký sociální status vůči okolí (tak trochu poupravit její mínění na tebe v souvislosti s "biologickým potenciálem prosadit se v konkurenci"), ale přitom nebudou přespříliš přezíravé vůči holce (takové prvky používej s mírou a hodně opatrně, nicméně úplně bych je asi taky nevynechával)
=> sečteno a podtrženo, omezení kontaktu je rozhodně dobrý nápad, který stojí za vyzkoušení Mrkající

Edit: joei tu těsně předemnou napsal myšlenku, který taky rozhodně stojí za vyzkoušení... podstatné je dát té holce nějaký impulz, který ji donutí si ty city "ultimátně" přerovnat, ale přitom ten požadavek ani jeden z vás nevysloví (nebo neřekne napřímo) => musí to vyplynout (pro holky tak skoro až magicky) "ze situace"
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Květen 2009, 21:11:54 »

Díky za odpovědi, ona tady je každá rada drahá.
Souhlasím s tím impulzem, z toho jsem právě vyvodil to omezení kontaktu a i když to nebude lehký, vyzkouším to.
Zaznamenáno
dlachnič

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Květen 2009, 22:01:46 »

Držím palce!

Z vlastní zkušenosti vím že nikdy ta zamilovanost tam není. Ona přijde časem! Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Květen 2009, 12:50:25 »

Jestli si měl někdy nečekaný rozchod, tak to je přesně, co bys potřeboval vyvolat teď.

Sedíš si v klídečku a říkáš si, že je t fajn, že jsi s tou holkou ale že "už to nějak není co dřív" a přemejšlíš, jestli by sis neměl najít jinou. Najednou přidje a řekne, že je konec a ty si najedou uvědomíš, že nic jinýho kromě ní v životě nepotřebuješ. A to je ten impulz, který chceš vyvolat.

Celé to stojí a padá na emocích. Ať pozivitních nebo negativních. Když budeš v koncích a bude to vydat, že se to rozpadne, tak můžeš zkusit léčbu šokem - tzn. něco provést, aby se na tebe naštvala a probudit v ní emoční bouři, abys pak přišel a usmířením v ní bouři přetransformoval v city Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Květen 2009, 13:08:25 »

Jestli si měl někdy nečekaný rozchod, tak to je přesně, co bys potřeboval vyvolat teď.

Sedíš si v klídečku a říkáš si, že je t fajn, že jsi s tou holkou ale že "už to nějak není co dřív" a přemejšlíš, jestli by sis neměl najít jinou. Najednou přidje a řekne, že je konec a ty si najedou uvědomíš, že nic jinýho kromě ní v životě nepotřebuješ. A to je ten impulz, který chceš vyvolat.

Celé to stojí a padá na emocích. Ať pozivitních nebo negativních. Když budeš v koncích a bude to vydat, že se to rozpadne, tak můžeš zkusit léčbu šokem - tzn. něco provést, aby se na tebe naštvala a probudit v ní emoční bouři, abys pak přišel a usmířením v ní bouři přetransformoval v city Šťastný

To je hodně dobrá rada Ava Super! Myslím, že se pokusím udělat něco podobného, kdybych pořád neměl očekávané city od slečny...a buď se mi podaří transformovat, nebo se rozbouří tak, že mě tou bouří smete Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Květen 2009, 13:25:20 »

Jestli si měl někdy nečekaný rozchod, tak to je přesně, co bys potřeboval vyvolat teď.
To je hodně dobrá rada Ava Super!
Děkuju. To máš na oslavu mojí 100ky u karmy Šťastný

Ale bejt tebou bych něco takového nechal v KPZ (krabička poslední záchrany - pro neskauty). A nejdřív bych to zkusil nějak poladit jinak. Protože jak jednou začneš nen cesty zpět Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Květen 2009, 14:17:26 »

Jj, to jsem myslel, ale jak teorii převést do praxe? Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS