Celkem komplikovaný případ...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 17:43:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Celkem komplikovaný případ...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Celkem komplikovaný případ...  (Přečteno 6340 krát)
Krystof

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 29. Říjen 2009, 20:25:12 »

Zdravím,
rád bych vás poprosil, jestli byste mi mohli někdo, prosím, poradit s mým problémem, byl bych moc vděčný Úsměv
Abych vás ze začátku uvedl do situace, musím říct, že víceméně vše, o čem tu budu mluvit, se odehrává v prostředí lidí zabývajících se historií a bitvami Úsměv Koncem léta jsem byl na jedné takovéto akci a tam jsem se zakoukal do jedné vážně moc fajn holky, která víceméně splňuje snad všechny moje "požadavky" (snad to nezní blbě Podivený Úsměv). Ke konci akce jsme dokonce zůstali asi dvě hodiny sami na místě pořádání s dalšími dvěma kluky (náhodou jeden z nich , teď můj dobrý kamarád, byl už tou dobou asi rok po rozchodu s touto dívkou, což jsem nevěděl, ale ani to naštěstí nehraje moc žádnou roli Úsměv). Povídali jsme si, blbli a trochu jsem se s touto dívkou sblížil. Celou dobu jsem na ni myslel a teď asi před třemi týdny jsem byl na další takovéto bitvě, kde byla ona taky. Shodou náhod je ve skupině, kam se chci přidat také a s touto skupinou jsme byli dohromady ten víkend víceméně oba večery. Trochu jsme s tou dívkou zase povídali, pamatovala si mě z posledně, i jméno, což mě potěšilo Úsměv
Tak a teď právě ten problém. Ten menší je, že je asi o 1,5 roku starší. Ty další dva velké jsou, že jednak má asi rok přítele ze stejného města, kde bydlí a ode mě je vzdálené asi 125km. Teď se ale přestěhovala na vysokou školu ve městě vzdáleném asi 100km, kde dokonce máme po rodiči studentský byt, protože tam brzy snad jedu studovat taky Úsměv
Bohužel vůbec nevím, jak mám postupovat. Rozhodně mi nedělá problém kvůli ní těch 100km jezdit, ale jak vyřešit ty další problémy? Asi před týdnem jsem jí napsal na našem fóru do pošty prostě dotaz jak si užila onu akci a pak ještě dotaz týkající se dění tam. Zcela přátelsky. Ale bohužel, neodpověděla. Zvoral jsem něco? Mám čekat? Mám vůbec nějakou šanci? Úsměv
Existuje ještě nějaké jiné řešení, kromě "Vykašli se na ni a sežeň si jinou."?
Moc děkuji Úsměv
K.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Říjen 2009, 22:01:30 »

Z tvýho příspěvku (teď se neuraž) mi to zní, že jí chceš získat za každou cenu, i když
uvnitř zřejmě tušíš, že je to nerealizovatelné. Úsměv Chapu, že ta holka je skvělá a líbí se ti, ale všimni si těchto faktorů:

1. Stojí ti zato jezdit 100 km (v tvým věku) aniž by si měl jistotu, že vám to bude klapat? (ještě když si sám nejseš jistý zda-li tam budeš studovat)
2. Pokud má přítele, vztah na dálku je nereálný (leda kdybys jí oblbnul natolik, aby od něj odešla => ale přesto tu bude ta vzdálenost)

Ale:
Jestli se setkáváte na těchto akcích, odvaž se, dej jí najevo činy svůj záměr a užij si sní Mrkající
- Ale neboj se holek je všude plno, vim jaký to je taky sem si tim prošel..Baby byly, jsou a budou Úsměv

(BTW k tomu věku- nepodstatný, když jí svedeš a o věku se zmíníš až nakonec, jí to bude jedno)
« Poslední změna: 29. Říjen 2009, 22:04:38 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Říjen 2009, 23:02:36 »

Vím že to slyšet nechceš, ale prostě proto že se musíš ptát jak to udělat značí že na 99% neuspěješ. Takže jo, ser na ni a najdi si jinou.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Říjen 2009, 12:19:39 »

No, Pírku, šlo by to říct trochu míň tvrdě, ... ale v podstatě má Pírek pravdu.

Věkový rozdíl není vůbec žádný problém. Jak už řekl Barzini - když z toho nebudeš dělat svoje mínus, nebude to tvoje mínus.

Má rok přítele - jestli dokážeš nést zodpovědnost za jejich rozchod a brát to tak, že TY jsi pro ni lepší, než ON, ... prostě jestli na to máš, tak to není problém. V opačným případě to bude problém větší, než si myslíš.

Jezdit kvůli ní 100km? Vůbec neřeš tohle, dokud s ní nejsi. Teď nepřemýšlej, sbal ji, a pak teprve začni přemýšlet. Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Říjen 2009, 13:00:12 »

Pokud neni v nejbližší době zase nějaká ,,kalba´´kde by si ji mohl sbalit tak bude nejlepší vypustit jí z hlavy, navíc jezdit denně 100km to taky neni jen tak -
benzín neni zadarmo a ta jízda v autě tě taky unaví.
Zaznamenáno

Krystof

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Říjen 2009, 18:17:41 »

Děkuju moc, pánové, z vaše rady Úsměv
Vzhledem k tomu, že další akce bude nejspíš až na jaře, nemá to z očí do očí moc šancí Smutný Že bych za ní prostě zajel je asi blbost, protože by pro to nebylo jiné vysvětlení. Nevzdávám to, ale asi to dám do jara k ledu a uvidím, teď s tím asi nejde nějak reálněji pohnout. Bude to těžký, ale zvládnu to Úsměv Možná i počkám, když se rozejdou. Zas nerad bych byl sviňě, pokud je s ním spokojená, i když je to trochu jiný typ...
Ještě jedna věc. Má cenu jí psát znova, jen tak na pokec, když mi neodpověděla?

Abruzzi: Jen pro přesnost, jezdil bych vlakem jednou týdně, ale víceméně s Tebou samozřejmě souhlasím Úsměv
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Říjen 2009, 19:57:50 »

Určitě bych ji nepsal  Mrkající, akorat o tom budeš moc přemejšlet. Na jaře pro ni budeš v tom lepším případě, když ti nepřestane odepisovat, jen fajn kamarád, kterej vždycky hned odepsal  Úsměv pokud teda nechceš bejt její kamoš na akcích, což se mi zdálo, že nechceš Úsměv
ještě možnost: co zkusit přez toho tvýho dobrýho kámoše, co s ni chodil, dostat se na nějakou akci jinýho druhu, to by nešlo? touhle cestou, ale jak pisou kluci 100km to bych nejezdil ani ja za svoji holkou a to si myslim, že ji miluju :-D
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Říjen 2009, 20:35:33 »

Do jara si mezitím můžeš prostudovat The game a jiny pickup materiál Mrkající
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Říjen 2009, 13:45:20 »

Jednou sem to vyzkoušel (sice 150km ale ono je to to jedno, už) a nechci to opakovat. Je to na prd. Jediná fajná věc je, že se na sebe hodně těšíte. Ale průšvih je, že v době, kdy je snadný bejt spolu online (a ona to bdue vyžadovat), tak si všechno řeknete přes ICQ. Navíc jezdit týdně si docela věříš. Další problém, že většinu času bude s někým jiným (rozuměj s hodnými kamarády), kdo na ní může mít zálusk a byť by ti chtěla být věrná, tak on má o hooodně jednodušší pozici, pokud u ní může být pokaždé, když to potřebuje. Necpovede se jí písemka, tak spolu zajdou na kafe, aby si zlepšila náladu. A tobě to může večer napsat na ICQ, ale nemůže si vedle tebe sednou a opřít si hlavu o tvoje rameno atp. A takhle to pude, odkud se to nerozpadne Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Říjen 2009, 16:00:54 »

Přesně tak, dálkáč je sebevražda. Ono ze začátku to má "velkou budoucnost", ale jak postupem času zjistíš, je to ztráta času, peněz => investice se ti nevyplatí.
Zaznamenáno
Krystof

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Říjen 2009, 20:27:08 »

Tak jo, díky Úsměv Nechám to na to jaro a uvidí se Úsměv Na tom o dálkáči opravdu něco bude...

Abruzzi, díky za tip, omrknu to Mrkající Úsměv
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Listopad 2009, 15:58:22 »

Ovšem ne každý má se vztahem na dálku špatné zkušenosti, takže generalizování je jako vždy pomýlené. Ale v případě, že má slečna přítele, neviděl bych tvoji budoucnost nějak růžově.
Zaznamenáno
Krystof

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Listopad 2009, 18:17:18 »

Úsměv Je tu určitá výhoda v tom, že on, pokud vím, do toho města studovat nejde, takže šance se z jednoho procenta mění na dvě:D
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Listopad 2009, 13:20:48 »

Ovšem ne každý má se vztahem na dálku špatné zkušenosti, takže generalizování je jako vždy pomýlené. Ale v případě, že má slečna přítele, neviděl bych tvoji budoucnost nějak růžově.
No, řekl bych, že spíše existují vyjímky (=ty) Šťastný Nikoho dalšího, komu by to nějak moc fungovalo neznám.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Listopad 2009, 16:09:36 »

Ovšem ne každý má se vztahem na dálku špatné zkušenosti, takže generalizování je jako vždy pomýlené. Ale v případě, že má slečna přítele, neviděl bych tvoji budoucnost nějak růžově.
No, řekl bych, že spíše existují vyjímky (=ty) Šťastný Nikoho dalšího, komu by to nějak moc fungovalo neznám.

vím že je to maximálně mimo mísu,že vás to nezajím-ale moje babička a děda 3 roky si mohly dopisovat nadálku.Vše klapalo celý život!.Teta a strýc taky nadálku 1 rok.Obojí maženství láska jak hrom.(nemyslím ironicky)

Ikdyž se říká sejde s očí sejde s mysli.

Ale já spíš jsem pro to,že vztahy nadálku radši ne.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Listopad 2009, 16:23:25 »

Jo, jenže jim je kolik? 40-50? To je jiná generace. Dřív třeba někoho poslali na 20 let do vyhnanství a holka na něj doma čekala, ale to se teď už jako fakt nenosí. Ale jasně, že i teď někdo tohle zvládá, ale jsou to spíš vyjímky a lidi, kteří jsou hodně orientovaní na sociální stránku vztahu (rozuměj toho sdílení a komunikace) na úkor té fyzické (kterou není míněn jen sex, ale třeba obyčejné pohlazení, přitulení, sedění na klíně v parku, atp.). Pro mě (a většinu mých známých) musí obě ty složky být v rovnováze, aby to mohlo fungovat. Ale proti gustu...

Ale hodně to souvisí s morálkou. Dřív byli lidi takhle hodně dlouho spolu, protože rozejít se (natožpak se rozvést) bylo méně společensky přípustné a tudíš bylo třeba, aby byl vztah v mnohem větších problémech, než které stačí na rozluku dnes.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS