Chce mě podusit ....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 05:58:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chce mě podusit ....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Chce mě podusit ....  (Přečteno 4047 krát)
Piskot

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 15. Červenec 2011, 17:06:40 »

Hojte.
je to vlastně pokračování topiku . http://forum.qark.net/jak-na-zensky/odmitla-pusu-na-druhem-setkani/.

Od té doby jsme byly 2x  venku z toho  jednou v kině.. Poprvé mi napsala sama ,kino byl můj nápad. No snažil jsem se sní "flirovat" trochu jsem si vzal k srdci "Jak a proč flirtovat s holkou" z Qarkových článků. težko říct jestli uspěšně nebo ne:-D

No ve středu jsme chtěly jit na bazen tak jsme daly sraz před bazénem ,ale rekonstruuje se:-D Tak jsem si sedly na lavičku po čase přestala mluvit no evidentně si to užívala jak sjem na ni mluvil a ona se jen tak usmívala:-D Tak  jsem se ji zeptal něco v tom smyslu "Teď  budem mlčet? ". Přikývla tak jsme mlčely ,ale moc mě to nebavilo tak jsem ji na mobilu psal po chvilce jestli ji to ještě bavi... ona vzala svuj ...  a že at promluvim kdyz me to nebavi:-D No tak jsem to jeste chvili vydrzel ale pak jsem to podělal = vyhrala..
Jenže ona pořad nemluvila  mi spala že ve skautech  vydržela i několik hodin.. tak to mě jako vyburcovalo a napsal jsem ji že kdyz promluvi  "ty :-*  ja :-["  ( ze mi da pusu snadněj řečeno:-D ) ona že "možna" tak jsem do ni mluvil  samozdřejmě prohrala..:-D  Nějakou dobu jsme  ještě chvíli seděly pak jsme chvíli chodily po městě a jak jsme se loučily tak jsme ji ukazal  na mobilu  " :-*? " (ve stylu "tak co?")... se usmála nachvíli zamyslela .. a řekla "ja tě nechám ještě podusit"  . celkem mě to rozesmálo .. A říkala mi něco ve smyslu "Víš mě baví tak podusit a potom no vis"

Evidentně ji baví si hrát na kočku a myš ale nevím jestli od toho mám něco čekat....nebo si jen se mnou hraje.. co myslíte?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Červenec 2011, 18:08:40 »

Je hezké, že sis vzal k srdci Qarkův článek, ale bylo by lepší, kdyby sis vzal k srdci naši radu o zopakování shody podmětu s přísudkem...
Zaznamenáno

Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Červenec 2011, 18:15:36 »

Kolikrát jsi zopakoval to s tou pusou na mobilu?.. ty ses ptal, jestli jí tu pusu můžeš dát? měl jsi jí tu pusu dát.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Červenec 2011, 13:54:58 »

Myslím, že můžeš skákat do stropu radostí, protože máš holčinu, která ti evedentně dává neustále dokola jednu šanci za druhou a čeká, že se v tobě probudí ten ďáblík...

Tohle každopádně nebude trvat do nekonečna, vidím to tak ještě na dvě šance a pak budete kamarádi.

Čili doporučuju ti dát jí pořádnýho hudlana, hezky se s ní vykousnout, jít pořádně po kundičce a kozách. Z toho co píšeš, mi přijde, že se ani v nejmenším bránit nebude, naopak na to čeká. Pak to samozřejmě eskalovat až k sexu, každopádně minimálně ta první část je pro příští schůzku nutnost, jinak Let's just be friends.

Holka ti odpustí všechno, jen jí musíš ukázat, že tě sakra rajcuje a chceš s ní spát, že je pro tebe přitažlivá. Toho sodáhneš jedině tou eskalací.

Tak hurá do toho a půl je hotovo. Užij si to Mrkající
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Červenec 2011, 14:36:03 »

:-*?

Ty jsi pták Úsměv

Přitom mi to přišlo i originální, nicméně s drobnou úpravou: :-*!

A jak si to bude číst, tak jí narvi jazyk do krku. Tahle na to podle popisu vyloženě čeká Úsměv

A příště <---8

Stoudy
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS