Chce se jen kamarádit...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:15:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chce se jen kamarádit...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Chce se jen kamarádit...  (Přečteno 11517 krát)
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« kdy: 15. Listopad 2010, 18:13:27 »

Čau Puas, řešim teď jednu holku asi tak HB9, nezadaná, kterou jsem NClousnul na jedný vysokoškolský párty, podařilo se mi jí vytáhnout ven na day2 asi až na 3. pokus, kdy jeden předešlý jsem zrušil já a druhý ona. Day2 probíhal tak, že jsme se bavili většinou o vatě, snažil jsem se kinovat takovýma nenápadnýma dotykama, jednou jsem jí i srovnal vlasy za ucho(znáte Úsměv). Celkem si myslim, že jsme se bavili dobře, hráli jsme i kulečník(byli jsem v jednom nonstopu, ale celkem na úrovni), kde jsem ji pokaždý porazil. Pak, že už pude, že musí ráno vstávat do školy, šel jsem s ní před hospodu a ona hned, tak Ahoj a, že pude, já jí zastavil a ona jen: Nebudeme se teď líbat, že ne? Já jen si říkám WTF? Samozřejmě jsem jí chtěl dát aspoň pusu. Tak se jí ptám, co si myslela, že tohle je? A ona kamarádský setkání..., že na chlapi kašle. Na to jsem jí řek, že nehledám vážnej vztah, ale, že kamarádek mám dost a, že jí určitě jako kamarádku neberu a, že mě přitahuje. Ona jen, že tohle jí ještě nikdo neřek a, že o tom bude přemýšlet...řek jsem, nebudem z toho dělat vědu Ahoj a šli jsme si po svých. Teď de o to, že ona si mě už na začátku zařadila do škatule kamarád. NC probíhal jen tak, že jsem s ní tancoval ploužák, pak jsem se s ní chvíli bavil co dělá a tak, zkusil jsem na ní rutinu s hádáním čísel, kdy ona si myslí nějaký číslo od 1-10 a já se ho snažim uhodnout, pak jsem jí řek, že se mi s ní dobře povídalo a, že bych v tom rád někdy pokračoval, ať mi dá číslo, to mi dala za 2 dny jsem jí zavolal kdy pudem na kafe, řekla mi FB a po něm jsem se s ní domluvil na ten day2... Teď jsem jí psal(snažim se omezit komunikaci online na minimum) kdy si dáme odvetu, hodim vám sem přepis toho chatu:

Já: Ahoj, kdy dáme zase kulec? Úsměv
Ona:Ahojky Úsměv Ty přeci nechodíš jentak s kamarádkama hrát kulec

Já: :Dale joooo
Ty se určitě bojíš, že bych Tě zase porazil...

Ona: tojo, to se bojim no Úsměv


Já: Mohli bysme jít někdy příští tejden, což? Úsměv

Ona: To bysme možná mohli, ale budeš to brát jako kamarádskou odvetu kulečníku?

Já: Šťastný jasně

Ona: jen aby

Já: no samozřejmě...

Ona: fajn Úsměv

Já vim, potvrdil jsem jí to, že tam pudem jako kamarádi, jenže když jí napíšu, že to prostě bude rande jinak nic...tak nebude nic. A já jí chci minimálně na jeden FC, takže jako jedinou variantu vidim to jí vytáhnout znova příští týden(tento nemůžu) a snažit se pořádně eskalovat, svádět jí dokud to pude, když se bude cukat tak si s ní o tom promluvit... Nepamatuju si už přesnej průběh toho rozhovoru na konci, ale ještě jsem se jí ptal, jestli jí sem sympatickej na to řekla, že určitě, jasně do očí by mi neřekla asi žádná, že jí jsem nesympatickej....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Listopad 2010, 18:18:13 »

prostě hrej dál, buď v pohodě, ale nenech jí to zadarmo. Tohle se podle mě dá uhrát, buď svůdce
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Listopad 2010, 16:34:52 »

Ahoj, podle mě moc evidentní zájem o LTR, ani FC nemá, buď neměla moc kluků, je stydlivá, nebo si prožila nějaké zklamání a nebo taky neví co chce, nebo spíš ví a ty to nejsi. Šťastný
Myslím si, že hledá jen kamaráda, na trávení společného času a snažila se ti naznačit, že nemáš očekávat něco víc. Asi si chce užít zábavy a zájmu kluků, to jí stačí k uspokojení a má pocit, že ji někdo chce, že je atraktivní Podivený. S tim pocitem dokáže žít, a nepotřebuje kluka, který navíc očekává FC. Směrovka Podle mě si dokazuje svoji cenu. Taky mi přišlo, že sis od začátku nebyl vědom svojí hodnoty a dával ses jí moc lacino Nápad. Taky jsi jí dal víc IZ, než ona tobě, tím zjistila, tvoji hodnotu a z toho, co popisuješ, bych moc neusuzoval, že ji významněji imponuješ.. Buď ses ji hned na začátku ozval brzo, nebo ses měl snažit ji svést už na té zábavě a vytřískat z toho, co se dalo... Drž se a napiš, jak to dopadlo.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Listopad 2010, 11:20:38 »

Nebo tím "nebudeme se teď líbat, že ne? " , zkoušela co jsi zač a jak to vezmeš, zda couvneš zpět a nebo máš velké koule a budeš pokračovat a vezmeš si ji...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Listopad 2010, 11:49:55 »

kamarádskou odvetu...

Podle mě neměla žádnou zkušenost a bojí se toho. Proto se furt drží při zdi (kamarádíčkování). Mezi atraktivní holkou a klukem nemůže existovat přátelství. Pokud neni gay.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Listopad 2010, 13:03:45 »

Může....Když ta holka toho kluka nechce...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Listopad 2010, 16:22:26 »

Aleši vystihl si všechny varianty Úsměv Myslím, že moc lacino jsem se jí nedával, ale je fakt, že jsem se jí měl pokusit svést už při NC. Uvidím jak to dopadne příště a určitě to sem napíšu a IZ jsem jí rozhodně nedával, snažil jsem se jí spíš negovat Úsměv Jinak ta možnost, že nikoho nechce a jen si dokazuje svou atraktivitu zájmem kluků mi příjde celkem reálná.
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Listopad 2010, 14:53:18 »

napsala MOŽNÁ coz v divcim jazyku znamena NE nebo se taky pletu
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Listopad 2010, 12:34:22 »

Tohle je dost relativní MOŽNÁ taky MŮŽE znamenat>zatím ne,přesvědč mě/dej mi důvod říct ANO,a DOKONCE to může znamenat MOŽNÁ S jazykem ....
Podobnejch výrazů můžeš vymyslet poměrně dost.. Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Prosinec 2010, 16:40:50 »

Tak jsem se snažil domluvit další schůzku, marně furt se vymlouvá, že musí do práce, že už má něco jinýho, že musí dělat něco do školy bla bla bla, kdyby chtěla čas si najde. Dlabu na ní, možná, že jí někdy ještě napíšu zatim holomráz(i když jí to bude asi jedno Šťastný ) a next...
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Prosinec 2010, 16:58:04 »

Spíš next, Směrovka kdyby měla zájem, projevy bys poznal už dávno...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Prosinec 2010, 18:20:21 »

Napíšu to sem, protože je to dost podobnej případ. Seznámil jsem se s další HB, proběhl day2, který skutečně byl domluven jako rande. Skvělej večer na začátku KC pak jsme byli asi 4 hodiny v kuse v hospodě kde jsme si povídali, dost jsme si rozuměli, hodně IZ z její strany na konci zase KC s tim, že to bylo skvělý, jenže když jsem chtěl domluvit další rande, zase to začlo :/. Tady je přepis chatu(vim je to lepší řešit to z očí do očí, ale takhle to bylo rychlejší a bez námahy)

Ona:ahoj


Já:Ahoj

Ona:jak se vede?

Já: No... mám toho mraky do školy, ale snažim se jí nepropadnout Šťastný Co ty?

Ona:nápodobně, škola, škola, škola...vánoce, vánoce...
    ale ani do školy porád nic nemam , a na vánoce taky ne. :d

Já:Jn vánoce odkládám a školu se snažim dělat, ale znáš to...
   
Ona:jasný já dneska mela tak dobrej punč, ale opařila jsem si s ním pusu, a polila mamky bílou šálu
    hups:D


Já:Jej  to tě pochválí, si to pila určitě moc rychle
   Už jste postavili toho sněhuláka?

Ona:ee není čas
     porád škola a škola
     hrůůza

Já:jn, nesmíš si jí tak brát k srdci Úsměv Máš nějaký plány na víkend?

Ona:jdu v pátek na zumbu, a v sobotu mozná na koncert. Úsměv a v nedeli jdu pipat(dělat na kase), co ty?

Já:pátek večer asi klasika ve městě... a sobotu chci jet někam na lyže. Na jakej deš koncert?

Ona:neco jako ska a rokec .... zimni mighty sounds
    kam lyžovat? vždyt je to skoro roztáté ten sníh:/

Já:Arber na německý straně šumavy, tam je sněhu
   Napíšu ti to rovnou, psal jsem ti co děláš o víkendu, protože jsem chtěl něco podniknout s tebou...Úsměv


Ona:a ty teda nejedes na lyze?

Já:tož jedu, ale přes den, večír už bych měl být doma Úsměv


Ona:ahá, Honziku ja aby nedošlo k nedorozumění. já s tebou urcite ráda něco podniknu, ale jen chci abys vedel jak je to u mě. že jsem te moc ráda poznala, jsi supr kluk, ale jako kamarád.
    treba to bylo zbytečné psát nebo nevím jak to beres ty, ale jen abychom oba vedeli na čem jsme.

Já:Ok, to sis mě zařadila od začátku do škatule kamarád? Úsměv

Ona:ne to vážně ne.
    jen vím že by u mě asi nic víc nevznilko. alespon né ted, nechtela bych te jen jako náplast...jestli to chápeš


Já:náplast opravdu být nechci...ta se za chvíli odlepí. Já ti řeknu na rovinu, že nehledám nějakej dlouhodobej vztah, ale nechci tě jako kamarádku těch mám dost. To víš po první schůzce, že to nejde?
   Vim, že sem asi moc dobře nezapůsobil(poznámka: né, že bych se schazoval, ale povedlo se mi při parkování před hospodou naťuknout auto tak proto Šťastný)

Ona:takze me chces jen jako ulet, nebo se mnou chces jen spát.... kdyz nehledáš dlouhodobý vstah

Já:To ti neřeknu po první schůzce...přijdeš mi fajn, ale co by z toho mohlo být vážně nevim..

Ona:to je fakt, po první schůzce toho člověk o druhém moc nezjisti

Já:právě, jen vim, že bych tě rád poznal víc, ale když ty nechceš respektuju to...

Ona:ale já prece nerekla ze te nechci poznat
    tak jsem to nemyslela

Já:já vim chceš se mnou "jen" kamarádit, ale tohle já vim, že nehledám...

Ona:tak co s tím?


Já:asi si řeknem Ahoj a půjdem si každej svojí cestou...máme na to jinej názor

Ona:ok, tak kdyby jsi mel nekdy cestu do města na akci nebo jen tak, tak dej vedet můzem dát kafe

Já: proč si mě zazdila tak brzo?  Napiš mi pravdu prosimtě... (pozn. Tohle už jsem psát asi neměl)

Ona:já te nezazdila, ale porád myslim na kluka co jsem s ním byla jeste pred pár mesíci... a vím že me to jen tak nepustí. tak proc bych se mela pouštět do něčeho novýho kdyz to staré vyřešené nemam... uz jen proto to chci zazdít takhle brzo abych.

Já:rozumim....
   jen ti na to napíšu svůj názor, starý emoce nejlíp zazdíš novýma a to neni můj výmysl, abych tě dostal, ale je to má osobní zkušenost, ale tvá volba.  Hlavně, žes to napsala

Ona:já mam práve osobní zkušenost ze kdyz se staré emoce snazis zazdít novýma tak se to nemusí taky povést, a ten druhý to pak akorád odnese...
    a to nechci

Já:já už mám takový zkušenosti, že to odnesu těžko..., ale jak chceš

Ona:jak ríkam, já te ráda uvidím, klidne prijed v sobotu na tu akci. ale uz víme jak to bude kazdý brát.

Já:jj, takže nepřijedu

Ona:dobře
   tak mi pak dej alespon vedet jak jsi dopadl s auty, jestli te budou policajti shánet nebo tak...abych vedela jak to dopadlo.
   ale doufam ze se neozvou.

Já:jasně...

Ona:ach jo, já jsem myslela ze i pres to bychom se spolu bavili...
    to nemůzes mit o jednu kamarádku navíc?

Já:nepsal jsem ti, abych se s tebou kamarádil...

Ona:okei

Já:Nerad, tyhle věci řešim přes fb, ale stalo se...

Ona:no i horší veci se řeší pres fb... ale stalo se...

Já:Já jen sama si navrhla, abych přijel za tebou, tak jsem předpokldádal, že by určitěj zájem z tvý strany byl, tak mě to trochu překvapilo...

Ona:ty jsi mi napsal ze me chces poznat, a to já tebe chci taky...nebaví me si psát jen pres fb.
tak jsem myslela ze se poznáme lip osobne... proto jsem napsala abys prijel

Já:jasný, ale, že se chceš hned kamarádit...

Ona:to vadí?
    tak me prijdes milej, hodnej, a docela proste fajn...

Já:mě jo...mě chybí ta druhá polovička

Ona:to mě taky...
    no tohle moc nevyšlo co...

Já:nn, jenže nechápu proč, kromě tý bouračky to bylo fajn..

Ona:bylo to supr. mě se ten večer libil

Já:jasně...
   kašlem na to...nemá to cenu

 
Ona: :/ no já jdu dělat něco do školy, tak se zatím měj pěkně..

Já:taky

Vim, že je to ztracený dávám to sem, protože mě už štve jak se chtěj všechny jen kamarádit to rande si myslim, že jsem dával dost najevo co chci, jasně mohl jsem se pokusit o MC, ale přišlo mi to zbytečně rychlý, zkuste si to přečíst(jestli budete chtít a napiště jestli s tim de ještě něco dělat nebo co sem udělal blbě) Já teď pojedu holomráz tzn. když mi napíše na fb ani jí nebudu odpovídat, abych jí dal najevo, že se nechci kamarádit...
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Prosinec 2010, 18:38:34 »

Je dobrý, že k tobě byla upřímná (teda, neřekla všechno - ale to co si myslí že ví, to ti řekla). Konkrétně mluvím o tom, že má pořád v hlavě toho bývalýho... Od tý chvíle je celá ta konverzace zbytečná a mohl ses s ní rozloučit a ne vysvětlovat, jak ty to cítíš. Mám pocit, žes tím vysvětlováním ses snažil změnit její názor - jenže to se nezmění vysvětlováním, ale tím co uděláš.

Jak ke konci píšeš, že všechny se chtějí jen kamarádit, a tahle taky... Tady bude kámen úrazu. Tys neudělal dostatek pro to, aby necítila kamarádství, ale emoce. Sorry jestli to zní moc jednostraně - samozřejmě se jedná o interakci dvou lidí a ona na ní má taky podíl, ale ty jsi vůdce, podle tvýho názoru se má zařizovat. Mrkající To udělat tady dost zvýrazňuju. Jedná se například o to, že se nebudeš bát flirtovat, dívat se jí do očí, budeš se chovat sebevědomě, můžeš přidat nějaký slabší a nenucený doteky, ... tím se dostaneš z tý zóny kamarádství.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Prosinec 2010, 19:06:01 »

podle mě ses zbytečně urazil. tohle jsi mohl uhrát tak, aby příště přijela za tebou.

to, že ti tohle napíše je obranná reakce a nemusí to být hned odmítnutí, asi jsi nevybudoval dost silnou vazbu.

i Mystery říká, že jít do sexu s holkou dříve než po 7 hodinách je sebevražda... asi ví, proč to říká.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Prosinec 2010, 19:26:53 »

Já vim, měl bych se chovat jako svůdce, urazil jsem se, protože zase to samý jako s tou minule. A tady z tý druhý ten zájem skutečně vidět byl. Jasně můžu s ní zkusít jít ven jako kámoš a pokusit se jí svést, ale už si představuju jak se o něco pokusim(dotek, polibek) a jak nahodí vyčítavej pohled-víš co jsem ti říkala, jak se věci mají :/ a já budu vypadat jak blb... Navíc je tu dost mínusů: Je z jinýho města než já vzdálenýho 30km, mohli bychom se vidět jen o víkendech, protože oba studujem na VŠ v jinym městě kde jsme přes týden, navíc má odjet v únoru na 4 měsíce pryč někam do Litvy... U mě je problém, že nemám moc zkušenosti(ano v 21) a i když se snažim a teorie jsem nastudoval dost nedokážu vždycky zareagovat správně podle pickuperských pravidel. Nabízí se mi dokonce 2 holky(sou to sestry Šťastný ), furt mi píšou na fb, minulý týden jsem je viděl na tanečních a furt mi dávají najevo zájem, ta jedna mě pořád kinovala(seděli jsme u stolu) a ta druhá byla naštvaná, že se nevěnuju jí Šťastný, ale oboum je 15 jsou i dost hezký, ale všichni víte co nějakej "vztah" s takovýma mladýma holkama obnáší.. Teď když jsem potkal tuhle, která je stejně stará jako já, skvěle si sní rozumim(aspoň po tom prvním rande) tak zase kamarádi :/
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Prosinec 2010, 19:36:36 »

Jo podle mýho zbytečný. Nemusel jsi to řešit. Mohls to brát:
a) jako ztracený a neřešit
b) ignorovat to a chovat se tak, že jí to přejde

Protože po tom, jak ses teď choval, tak s tebou má spojený nepříjemný pocity, kdy ti to musela nějak šetrně vysvětlovat. Takže teď je to zabitý na 100%.

Mě třeba moje slečna říkala, že když sme se poprvé viděli, tak mě nechtěla. A chvíle která rozhodla byla až asi na třetím větším setkání, kdy už jsem si myslel, že je všechno v pohodě. Takže kdybych to moc pushoval od začátku tak by mi bejvala řekla, že jako že ne, že jen jako kamarádi.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Prosinec 2010, 19:46:51 »

Jojo, dokonce jsem se před chvílí díval do svého deníku a o svou současnou přítelkyni jsem nestál ani v době, kdy už jsme se spolu vyspali. A ona vlastně taky říkala, že se mnou v té době ani moc chodit nechtěla, že mě chtěla víc poznat a to k tomu zkrátka patřilo.

A kde to je dneska...Úsměv
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Prosinec 2010, 19:48:41 »

Jo podle mýho zbytečný. Nemusel jsi to řešit. Mohls to brát:
a) jako ztracený a neřešit
b) ignorovat to a chovat se tak, že jí to přejde

Protože po tom, jak ses teď choval, tak s tebou má spojený nepříjemný pocity, kdy ti to musela nějak šetrně vysvětlovat. Takže teď je to zabitý na 100%.

Mě třeba moje slečna říkala, že když sme se poprvé viděli, tak mě nechtěla. A chvíle která rozhodla byla až asi na třetím větším setkání, kdy už jsem si myslel, že je všechno v pohodě. Takže kdybych to moc pushoval od začátku tak by mi bejvala řekla, že jako že ne, že jen jako kamarádi.

Máš pravdu, můj problém je, že to všechno moc řešim, měl jsem to ignorovat, jenže furt dělám stejný chyby do kola  Kroutící očima Myslim, že kdybych jí teď navrhnul setkání, že by šla, ale otázka jestli to má cenu kvůli mínusům co jsem psal výše.... Nechám to vychladnout a uvidim, sám ani nevim jestli jí chci jen na FC nebo LTR...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Prosinec 2010, 20:26:03 »

Nešla. Nebo by šla, ale bylo by to k ničemu. Po tom hovoru jsi se ukázal jako slaboch, který se nechá zastavit tím, že ona nechce Úsměv A to IMO nemá budoucnost, protože ona si to vsugerovala a nikdo jí to neveme. Jediná věc, která jí změní pohled na tebe bude jiná holka - "když je dost dobrý pro ní, tak i pro mě" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Prosinec 2010, 20:34:54 »

Musim uznat, že tvoje názory jsou tvrdý, ale pravdivý.... díky za to aspoň vim co příště nedělat Úsměv
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Prosinec 2010, 11:20:55 »

Mne s tej komunikácie z FB príde, že napísala niečo ako shittest, že chce "kamarátiť". Asi si to mal ignorovať, ale namiesto toho si tam vyletel s tým, že ju chceš a kamaráta neberieš, čim si vyložil všetky karty.
Chalani tu píšu, že by to zrejme nenapísala len tak, ja tam však neskôr vidím niečo ako ospravedlňovanie, a že ťa vlastne chce vidieť, vlastne ťa možno ani nechcela zakopať, (onen shittest znamenal možno len niečo ako že si sama pred sebou ospravedlňuje možný prechod HNEĎ do iného vzťahu (bývalý možno ešte rýpe a jej je ho ľúto). Len už nevedela ako z toho von, keď si začal hustiť tamto...
Keby ťa nechcela, tak ti neponúka možnosť sa znova vidieť "aby ti neubližovala". Stavil by som sa, že tej vety dosť ľutovala.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 09. Prosinec 2010, 15:41:12 »

Čau, myslím si, že spousta podstatných pravdivých věcí byla již vyřčena a je super, že i ty sám víš, co byla chyba a kde jsi ji udělal. Já bych ale na tvém místě neházel tak úplně flintu do žita. Podle mě se zčásti jednalo o shit-test, kterým jsi bohužel neprošel a z druhé části ti dávala najevo, že nechce, abys na ni tlačil.
Nevybudoval si dostatečnej raport a v kombinaci s nízkou attraction s rychlou eskalací cítila nátlak a tak od jakýchkoliv myšlenek na něco vážnějšího s tebou upustila. Rozjetý jsi to měl slušně, chtělo to tvářit se jako kamarád a postupně eskalovat dotekama, vytvářet v ní emoce a budovat u ní emocionální vazbu k tobě. Teď už je to jen hop nebo trop, můžeš zkusit se s ní scházet jako kamarád a uvidíš, jestli ti dá šanci, já to vidím tak 50/50.
Zkus si přečíst Jak se stát alfou, zamyslet se nad tím a začni se tak chovat, protože to, jak se chováš je strašně needy a moc nad vším přemýšlíš, místo toho, aby ses vyrovnal s tím jaký jsi a byl sám sebou. Šokovaný

S těma sestrama bych to zkusil, nejedná se sice o příkladný trénink, ale věř, že po sexu se člověk cítí mnohem líp, sebevědoměji a není tak nejistej.
Já osobně to mám jako Joei, svoji bývalou jsem nechtěl jako LTR ani po sexu a nakonec jsme měli spolu rok a půl dlouhou známost, z toho rok bydleli společně.
PS:Zkus to, co píše Av4, nechat se vidět s jinýma holkama, na nátlak je nejlepší protilék žárlivost... Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Prosinec 2010, 21:53:30 »

Všem moc děkuju za reakce a rady! Myslim, že určitá šance u ní je, ale stejně to má dost mínusů, hlavně to, že v tom únoru odjede na ty 4 měsíce pryč a pokud by mezi náma bylo něco vážnějšího, pochybuju, že by to vydrželo...Každopádně jí teď budu nějakou dobu holomrazit. Už nikdy, ale neudělám tu chybu, že to budu řešit pokavaď mi řekne, že se chce jen kamarádit. Jinak s tim needy chovánim máte pravdu, u týhle jsem se od začátku jako alfa choval(vybral jsem místo schůzky, čas, den, vlastně jsem ji i ukončil...), ale podělal jsem to tim řešením proč mě chce jako kamaráda po chatu na fb... Jak se stát alfou si určitě přečtu, jednou jsem to už zkoušel, ale nebavilo mě to, kdybych to měl poslouchat do detailu jak tam ten člověk píše, připadal bych si jak arogantní idiot Šťastný. V čem jsem se, ale zlepšil, že se chovám o dost sebevědoměji než dřív v tom mi pickup hodně pomoh, dřív jsem si u holek absolutně něvěřil...K těm 15náctkám(dneska jim vlastně bylo 16  Úsměv ) Nevim jestli by z toho šel, vytěžit jen sex, spíš by se mnou chtěli chodit a na sex bych si musel určitě počkat a jít na ní pomalu 100% jsou obě panny, ale já si to s takhle mladou, nedokážu představit, chci nějakou už "rozumově vyzrálou" což se mi právě hodně líbí na týhle "kamarádce", kterou tu řešíme.
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 30. Prosinec 2010, 18:50:37 »

Zdarec, mám další target a chci se vás radši zeptat než, abych udělal zase chyby...

Minulý týden jsem byl lyžovat v alpách. Bylo nás tam asi 15 Čechů na jedný chatě, většinou starší lidi 40 let a výš, pak, ale jedna holka(18let), kterou znám jednou jsem s ní byl ani bych tomu neříkal rande, prostě jsme si jeden den vyjeli spolu na lyže(sama to navrhla), jsou to tak 2 roky, potom jsme si ještě chvíli psali sms až to utichlo a už jsem jí neviděl, když to zhodnotim z pickup pohledu tak už tenkrát na ní určitej zájem vidět byl, ale já to jako AFC nepoznal..
        Potkali jsme se až minulý víkend v těch alpách, setkání probíhalo tak, že jsem ji přes den potkal na sjezdovce a ani mě nepozdravila, ale bylo to celý divný....večer po mě furt koukala, když si myslela, že se nedívám, začla se semnou bavit až dýl když jsme celý osazenstvo chaty seděli ve společencce a pilo se, sama začla, že se jí strašně líbí moje freestylový lyže, tak jsem rozjel hru, negoval jí, počítal IZ a bylo jich fakt dost Šťastný, ale zase jsem se jí nedával tak lacino bavil se i s jinýma lidma, zkoušel jsem to push a pull jestli to píšu správně Úsměv Pak když už se končilo asi ve 2 ráno jsem řek, že du spát ona hned, že de se mnou, že sama nevyjde do schodů jak je opilá, to dopadlo tak, že sem jí do těch schodů odnes, šel k ní na pokoj, tak jsme si povídali, pak jsme se chvíli dohadovali o tom co chci za výhru v kartách řek sem jí, že pusu v tom jsme se asi čtvrt hodiny líbali a co já blb udělal? Místo jasnýho FC jsem řek, že du spát(mám problém s tim, že když sem nalitej tak na sex prostě nemám takovou chuť). Dalši večer to pokračovalo tak, že jsme skončili zase u ní na pokoji, ale ještě víc nalitý a asi ve 4 ráno, líbali se na posteli, já se jí snažil rozepnout podrpsenku, ale za boha to nešlo Šťastný. Tak to dopadlo tak, že sem jí uspokojil ručně a oba sme usli....super. Pak už se vlastně jelo druhej den domu a moc jsem ji už neviděl.

Tak jsem si jí teď našel na fb s tim, že ji pozvu někam ven první bylo, že pojedem spolu na lyže v pondělí, ona, že by to bylo super, ale, že musí jet do Ostravy za příbuznýma až do středy. Ok nijak sem to nehrotil jen jsem jí napsal ať si to tam užije. Pak jsem byl ve středu večer na fb, připojila se tak jsem navrh, že chci jet ve čtvrtek večer do kina jestli chce jet se mnou, ona, že by šla ráda, ale nemůže, že jí rodiče nepustí, protože chtěj, aby byla nějakej den doma, když je v pátek Sylvestr na to jsem jí jen zkusil napsat, že se mnou jí určitě pustí a ona, že nejde o to s kym de, ale, že vůbec de.. to sem ukončil: ok zapomeň na to.

Teď mi de o to jak dál? Mám furt zkusit navrhovat termíny, až mi nějakej shválí? Očividně sama žádnej nenavrhne=to mi přijde jako AFC blbost. Nebo jí mám napsat, tak mi řekni kdy by se ti to hodilo? To se mi taky nezdá vypadá to, že se podřídim podle ní... Napadlo mě něco jako, že bych jí napsal jestli má cenu, abych jí někam zval? Je mi jasný, že by se to zvrhlo v to klasický řešení chceš mě/nechceš, kterym jsem to dojebal už 2x u těch předchozích. Můj názor na to je, že nějaký sympatie ke mě má, ale chce se jen bavit jako dost mladejch holek a nehledá nic vážnějšího a taky jsem udělal chybu, že jsem jí prostě neojel za ty 2 večery i když jsem jí měl na zlatym pod nose, to mě hodně štve. Zase, kdyby měla o mě fakt zájem tak mi aspoň sama někdy napíše na tom fb jak se mám nebo tak, ale to se neděje. Beru to podle tý 16ky ta mi píše furt, mimochodem s ní jsem včera dal MC na diskotéce.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 31. Prosinec 2010, 00:55:19 »

Třeba si chtěla jenom užít, nechce nic závaznýho...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS