Chci jí jako přítelkyni a ne jako milenku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 18:28:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci jí jako přítelkyni a ne jako milenku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Chci jí jako přítelkyni a ne jako milenku  (Přečteno 6280 krát)
Yurii



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: PHA
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 09. Srpen 2007, 09:42:50 »

Mám takový drobný problém, moc příspěvků tu zatím nemám protože lidské vztahy nejsou moje silná stránka, jen se tady snažím posbírat trochu moudrosti do života a zatím se mi i daří, díky kucí (slečny nevyjímaje) Mrkající

Ale k problému: Nedávno jsem si začal něco s jednou slečnou, problém je v tom že ve vztazích jsem vcelku pasivní a ani po uvolnění alkoholem se nedá prolomit moje psychická bariéra něco zkusit takže mi docela dlouho trvalo udělat "další krok" (předtím jsme třeba třikrát spali v jedné posteli aniž by něco bylo atd...)

Nedávno odjížděla na 14 dní do ciziny a naše loučení u ní doma se trošku protáhlo, respektive asi ten tlak že jí dlouho neuvidím plus poměrně solidní množství alkoholu v nás obou udělalo svoje a zažil jsem nejfantastičtější noc v životě. Ráno jsem jí odvezl na autobus ale byl jsem dost zmatený a nevyspalý takže to definitivní loučení bylo takové váhavé a nejasné.
Problém je v tom, že ona slečna o sobě tvrdí že nikdy neměla přítele ale jenom milence.
Už je pryč a já nevím na čem sem, mám takový pocit že nejsem sám kdo o ní má vážnej zájem a nejsem sám o koho se ona zajímá aby taky ne když je jaká je. Smutný
Dobrej pocit z toho všeho mi trochu kalí že jí měsíc neuvidím nebudu to s ní mít jednoduchý. Jak už to bejvá, chci zůstat jediný a mít jí jenom pro sebe. Velmi smutný
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Srpen 2007, 22:38:29 »

Tak gratulace k noci Provokatér a ale jinak se ptáš na co?
Zaznamenáno
Yurii



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: PHA
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Srpen 2007, 06:48:23 »

LOL No koukam ze sem to moc jasne nenapsal... Polopaticky receno: "Jak ji donutit k hlubsimu vztahu o kterym tvrdi ze moc neuznava misto toho aby to pro mne byla kamaradka se servicepackem"  Smějící se Podivený
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Srpen 2007, 09:35:10 »

donutit???   Šokovaný

asi nijak, bud ji budes chybet a zamiluje se anebo ne. Ale v pripade, ze ji vyhovuje tenhle milenecky vztah a ty ji ho dlouhodobe umoznis (to jest neutnes to a budes si s ni uzivat)... tak to asi dalsi vyvoj v neco hlubsiho mit nebude  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Yurii



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: PHA
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Srpen 2007, 14:43:17 »

Donutit ne to byl spatnej vyraz lip se tam hodi inspirovat Mrkající
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Srpen 2007, 18:42:58 »

A ona ta neinspirovala? Šťastný A ty si myslis, ue z nicoho nic budete stastni az dosmrti? Nehrozi. Asi pozeras vela filmov. Nevidim v tom anilen ddovod to skusat. A ona si ta vobec zasluzi? Co sa v mladosti holka nauci, to v starobe akoby nasla.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Yurii



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: PHA
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Srpen 2007, 20:45:22 »

Tak jinak, to co jsi pasl fakt nechci, telenovely nejsou muj konicek. je rozdil mezi tim jak to je tedka:
jsme kamaradi co se maji radi trochu vic, chodej do hospody, koukaj na filmy,jezdej spolu na vylety a sem tam se pomilujou
nebo bych chtel aby to bylo:
stejne jako jsem napsal vys akorat bych chtel aby se prezentovala jako ma pritelkyne a posunout nas vztah na trochu vyssi uroven

Kazdej vztah jednou skonci, dokonce ani Anistonova a Pitt spolu nevydrzeli a toho jsem si vedom ale chtel bych aby nas vztah po dobu trvani byl podobnej partnerskymu a ne si obcas ***** chapes?  Smějící se
Kazdopadne si s timhle musim poradit sam, na to evidentne zadna rada nebo postup neexistuje (jakobych to nevedel uz pred tim nez jsem zalozil tohle vlakno) Kroutící očima

Vulgární výrazy smazány ! Doporučuji autorovi přečíst pravidla.
« Poslední změna: 11. Srpen 2007, 19:11:13 od LordAli » Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Srpen 2007, 20:36:22 »

je to na tebe. Ak mas kusok hrdosti, tak by si sa mal na nu vo vlastnom zaujme vykaslat. Aspon jej dojde, ze ju mas fuckt rad.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Yurii



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: PHA
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Srpen 2007, 21:16:52 »

Nj jdu do toho po hlave, zbytek budu resit sam za sebe.
 Za onen vulgarni vyaz v predchoim prispevku se omlouvam u mne je ten konkretni tak na pomezi mezi beznou hovorovou mluvou a vulgarismem Hodnoceni je rekl bych dosti subjektivni, kazdopadne beru v uvahu a respektuji, uz se to nebude opakovat (Holt skazeni prazaci)  Mrkající
« Poslední změna: 11. Srpen 2007, 21:26:20 od Yurii » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS