Chci ji zpet

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:28:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci ji zpet
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Chci ji zpet  (Přečteno 17226 krát)
konovohlava

Karma: -11
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 05. Červen 2009, 07:12:19 »

Nevim proc ale chci se k ni vratit.Vim ze me pekne masrala ale ja ji trochu asi taky.Vim jak sem ji nesnasel atd.To ze ji chci bude asi proto ze se mi o ni zdalo 4 krat za sebou.No a pak sem si s ni psal a ted ji casto potkavam kecame a tak a dokonce si myslim ze si rozumime driv nez pred tim.Jak to mam udelat aby sme byli zase spolu?Jak vycitit zajem z jeji strany?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Červen 2009, 12:28:44 »

Tak z toho nejsem moudrej co že po nás vlastně chceš....
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
konovohlava

Karma: -11
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Červen 2009, 15:27:18 »

No ze chci byt zase s moji bejvalou.
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Červen 2009, 15:34:23 »

Tak jí to řekni Znepokojený
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Červen 2009, 16:44:46 »

No vidíš, to jsi nenapsal že je to tvoje bejvalá Šťastný Vlastně jsi nenapsal vůbec nic konkrétního, takže ti těžko radit....i když, jedna rada by me napadla. Je sice trošku složitější na realizaci, ale bude fungovat na 100%. Potřebuješ 2 věci : žirafu a sopku. žirafu musíš hodit do sopky jako oběť bohům, bohové žirafu snědí, najedí se a pak ti vrátí zpět bývalou Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
konovohlava

Karma: -11
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Červen 2009, 20:34:16 »

Moc vtipny D:.Sakra to neni sranda.Nemuzete mi normalne poradit bez kravin :_-( .
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Červen 2009, 09:23:16 »

Můžeme, ale to by ses musel ptát inteligentně a napsat i něco víc než jenom "chci jí zpátky" aniž bys napsal nějaký podbrobnosti....Tak jak jsi se tu zeptal ti poradí fakt jen alchymista...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
konovohlava

Karma: -11
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Červen 2009, 09:38:57 »

Myslim si ze sem toho napsal az dost staci se jen kouknout nahoru.Tam mas ty tvoje detaily.Prosim poradte nekdo jinej nez tenhle provokater a individium.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Červen 2009, 09:53:05 »

Žes tam toho hodně napsal...ale koneckonců ty chceš poradit, ne já tak si poraď jak chceš...i když pochybuju že jsi sem přišel aby ti někdo poradil, spíš jsi přišel vyvolávat flamewar...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Červen 2009, 17:00:20 »

Nenapsal jsi opravdu nic, tak se nediv.
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Červen 2009, 17:30:52 »

Přemýšlím, jestli jsem ten provokatér, nebo to individuum Neutrální Ale jinak mi příjdeš hodně jednoduchej...Třeba ani nevíme proč jste se rozešli, jak je to dlouho, jaká je ona, ty.....Máme ti napsat:Udělej tohle a tohle?!? Smutný Smutný Smutný
Zaznamenáno
konovohlava

Karma: -11
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Červen 2009, 22:29:17 »

No to me nenapadlo.Tak rozesli sme se protoze ji stvalo ze sem moc hodnej a taky uz tam nebyla takova jiskra jak se rika.Jinak byli jsme spolu 3 mesice.Bylo to dobry ale ke konci uz se ke me poradne nemela.Ale jak sem napsal vyse ted kdyz sem ji zase potkal tak sme si rozumeli snad lip nez predtim.No jakej sem ja?Sem atraktivni ale zase sem takovej ten hodnej kluk proste deges Šťastný.No jenze vzdycky kdyz uz s holkou sem tak neumim poradne mluvit.Ale od ty doby sem se hodne zmenil diky  QARKOVO clankum.Ona je mladsi nez ja.Nechtela jen tak nekoho ale kdyz sem se s ni poprvi potkal ja a mluvil s ni tak neodolala a byla moje.Jo je ji 16 a me 18.Ja nevim kdyby ste chteli jeste nejaky detaly tak napiste ja vas nepochopil.Proste by sem chtel nejakou radu jak s ni zase byt ja nevim proc ji chci zpatky nedokazu si to vysvetlit .
Zaznamenáno
Mazna



Karma: 3
Místo: Praha/Jížní Čechy
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Červen 2009, 10:14:00 »

Tvoje pvní holka?

Ještě ses s rozchodem nevyrovnal, objevuje se ti ve snech, "neodpustil" si jí, chceš jí zpět tedy..

Když dá holka kopačky klukovi, je to hodně těžký ji dostat zpět, nemysli si, že jí za měsíc dostaneš  Mrkající.

Důvod rozchodu asi znáš, tak nevím na co se ptáš, dokaž jí, že už nejsi takovej sráč, ale nepřesvědčuj jí, opravdu jí to dokaž.  Mrkající
Zaznamenáno



Nevěřím v osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Věřím však v osud, který ho ovládne, když neudělá nic.
konovohlava

Karma: -11
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Červen 2009, 11:22:44 »

No vidite.Takhle se mi to libi
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Červen 2009, 11:32:48 »

Sice jsi vážně docela stručnej a já nejsem jasnovidec, ale po svých zkušenostech můžu poradit akorát: vykašli se na to investuj energii a úsilí jinam. Slepovaný vztahy nemaj cenu.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Červen 2009, 11:49:55 »

Sice jsi vážně docela stručnej a já nejsem jasnovidec, ale po svých zkušenostech můžu poradit akorát: vykašli se na to investuj energii a úsilí jinam. Slepovaný vztahy nemaj cenu.

přesně,rozešli jste se kvulí nějakému probému,ten nezmizí
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
konovohlava

Karma: -11
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Červen 2009, 13:07:46 »

No jo ale mě to nevisvětlíš.Mě to říká víc lidí, ale já mam vlastní hlavu.Dokud se nespálim tak nebudu věřit.Možná to někdo zná.Navíc sem rak.Kdo se o to trochu zajímá tak ví co to je za blbý znamení a zvlášt pro chlapa.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Červen 2009, 13:13:17 »

No tak když ti to nikdo nevysvětlí a máš vlastní hlavu, tak proč to tak řešíš?
Ty už ses spálil a pořád si to děláš horší a horší, takže si myslim, že se můžeš pálit donekonečna a nepoučíš se. Z nějakýho důvodu to skončilo, takže se seber a jdi dál Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Červen 2009, 13:18:46 »

Ano,už ses spálil.Spálit se znovu už zavání sebepoškozováním.Ale stop legrace ted opravdu:ïkdyž ti sám "QARK" řekně že se na to máš vykašlat,neuděláš to protože si tvrdohlavý!My ti vlastně ani nemůžem poradit,protože "vycucneš" jen to co se ti líbí.Myslím že Mr.LiWu  nebo Neferu toho zažili víc.Možnná byjsi si to měl projít hlavou,nevím
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Červen 2009, 13:56:07 »

No jo ale mě to nevisvětlíš.Mě to říká víc lidí, ale já mam vlastní hlavu.Dokud se nespálim tak nebudu věřit.Možná to někdo zná.Navíc sem rak.Kdo se o to trochu zajímá tak ví co to je za blbý znamení a zvlášt pro chlapa.
"Já mám vlastní hlavu... Ta holka se ke mně prostě vrátí, ať už chce nebo ne... musím jenom přijít na to, jak to udělat... Jsem sice rak, takže to půjde těžko, ale nějak to jít musí..." - takhle to fakt nefunguje (a to astrologický znamení, který používáš jako excuce, je tam v podstatě jenom jako třešínka na dortu - blbost je to prostě celý).
Zapomeneš (nebo aspoň pozapomeneš) v okamžiku, kdy potkáš jinou, se kterou budete mít dobrý vzájemný vztah... ale slepovaný vztahy opravdu nemají cenu... nehledě na to, že pokud jsi jí připadal jako moc "hodný" kluk, tak s překecáváním nepochodíš... a o opaku ji taky budeš přesvědčovat těžko...
Nicméně pokud se opravdu potřebuješ přesvědčit, tak tě možná uklidní, že půjdeš cestou, kterou prošlo hodně kluků - první vážnější vztah, kluk ale ještě neměl dost zkušeností a neimponoval holce, která ho následně poslala do háje (pravděpodobně po delší době kdy měl kluk plno iluzí a ideálů, u kterých ale přehlédl skřípání)... kluk z toho měl do budoucna bolestivou a dlouhotrvající zkušenost (enjoy), díky které už ty další vztahy vyšly o poznání líp...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Červen 2009, 14:32:50 »

No jo ale mě to nevisvětlíš.Mě to říká víc lidí, ale já mam vlastní hlavu.Dokud se nespálim tak nebudu věřit.Možná to někdo zná.Navíc sem rak.Kdo se o to trochu zajímá tak ví co to je za blbý znamení a zvlášt pro chlapa.
"Já mám vlastní hlavu... Ta holka se ke mně prostě vrátí, ať už chce nebo ne... musím jenom přijít na to, jak to udělat... Jsem sice rak, takže to půjde těžko, ale nějak to jít musí..." - takhle to fakt nefunguje (a to astrologický znamení, který používáš jako excuce, je tam v podstatě jenom jako třešínka na dortu - blbost je to prostě celý).
Zapomeneš (nebo aspoň pozapomeneš) v okamžiku, kdy potkáš jinou, se kterou budete mít dobrý vzájemný vztah... ale slepovaný vztahy opravdu nemají cenu... nehledě na to, že pokud jsi jí připadal jako moc "hodný" kluk, tak s překecáváním nepochodíš... a o opaku ji taky budeš přesvědčovat těžko...
Nicméně pokud se opravdu potřebuješ přesvědčit, tak tě možná uklidní, že půjdeš cestou, kterou prošlo hodně kluků - první vážnější vztah, kluk ale ještě neměl dost zkušeností a neimponoval holce, která ho následně poslala do háje (pravděpodobně po delší době kdy měl kluk plno iluzí a ideálů, u kterých ale přehlédl skřípání)... kluk z toho měl do budoucna bolestivou a dlouhotrvající zkušenost (enjoy), díky které už ty další vztahy vyšly o poznání líp...

krásně řečeno  Super!
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Červen 2009, 14:44:53 »

A jinak to, že jsi hodnej kluk neni tvůj PROBLEM!!!Je to toje přednost...Úsměv A raci kluci jsou i pořádný...neřádi Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Červen 2009, 16:43:26 »

Verusko, asi by to bylo na jinou a dlouho diskuzi, ale hodni kluci jsou mozná IN, ale pro holky, které už se chtějí usadit a to jen pro některé a navíc nesmí ten kluk být pořád hodný. spíš jako gentleman, ale rozhodně ne posera....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Červen 2009, 16:48:30 »

Mlade holky musí mít drzé muže,škoda že takový neumím být
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Červen 2009, 16:55:04 »

tak na sobě pracuj.

to, že takový neumíš být neznamená, že se takovým nemůžeš stát:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS