chci se s ní vyspat...ale taky jí neztratit!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:07:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  chci se s ní vyspat...ale taky jí neztratit!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: chci se s ní vyspat...ale taky jí neztratit!  (Přečteno 5526 krát)
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« kdy: 09. Listopad 2010, 10:39:10 »

Čau lidi, mám tu takový témátko na řešení. Zajímal by mě váš názor jak byste se zachovali.
Nedávno jsem se poznal na jedný party se super holkou.
Co je na ní hlavně super je to, že jako jedna z mála holek co znám má takovej přehled o hudbě co mám rád a chtěla by se mnou za tou hudbou chodit. Úsměv
Je teda docela z daleka...70km...ale už sme byli 2 krát spolu na akci a bylo to s ní super...Je hrozně příjemná a přirozená a baví mě s ní za hudbou jezdit. Proto jí nechci ztratit....
....No ale co je horší..... FAKT HROZNĚ mě přitahuje, má super postavu a je prostě sexy...hehe...
Nechci s ní chodit, na tu dálku by to nešlo, ale hrozně bych s ní chtěl spát. Úsměv Prostě jí zkusit.... Smějící se

Problém je ten že nevim jak na ní, protože nechci aby se nelekla a nezkončilo to. Chci s ní pořád chodit na akce...
A zároveň jí nechci ani nijak balit, protože nechci aby se zamilovala, mě to to bylo pak líto, protže na tu dálku by to nešlo
Prostě z ní chci mít takovou tu "lepší kamarádku" ale nemám s tím zkušenost jak na to.... Kroutící očima
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Listopad 2010, 11:13:26 »

Takových holek moc nepotkáš, které chtějí jen sex a nic víc. na jednu noc občas jo, ale trvalejší vztah jen o sexu... třeba taková bude, kamarád takovou kamarádku měl. ale oba o tom věděli a vyhovovlao jim to tak, oba spali ještě s jinejma, ale spolu si občas užili příjemnej večer, ale recept na to neexistuje, je to o povaze. třeba to tak má i ona, zkus ji svádět a pak jí to říct na rovinu až bude vzrušená, že tě hrozně přitahuje, ale že nevíš, jestli od toho čekat víc.... no a pokud je tak super, tak s ní začni chodit, co ti brání? já mám vztah na 130 km, vídáme se o víkendech a plánujeme společné bydlení, až dodělá školu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Listopad 2010, 17:14:05 »

Dvě věci: je zadaná? a přitahuješ jí i ty?
Zaznamenáno

mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Listopad 2010, 23:10:11 »

Dvě věci: je zadaná? a přitahuješ jí i ty?

neni zadaná, tolikrát jsem s ní ještě nebyl, ale nějaký sympatie tam určitě jsou. nezkoušel jsem na ní nic víc...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Listopad 2010, 00:36:52 »

Asi bys to prostě měl normálně zkusit... na jednu noc... stejně jako na jakoukoliv jinou holku, svádět... uplně ideální je fakt, že jste spolu pořád na akcích, takže tě má spojenýho jen se samýma pozitivníma prožitkama... taky si myslim, že sympatie tam asi budou, už jen proto, že si rozumíte v hudbě Šťastný (lidi, kteří poslouchají stejnou hudbu, si vždycky rozumí i ve spoustě jinejch věcí - field tested)... ale víc ti asi nemůžu poradit, přijde mi pořád, že jsi nám nedal dost informací xD

EDIT: btw proč neni zadaná? (když je tak přitažlivá)... mi to trošku nesedí
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Listopad 2010, 14:14:54 »

Jak radí ostatní ... svádět a svádět a svádět. Při vhodný příležitosti, až bude atmosféra eroticky napínavá, to na ní zkusit vybalit. Možná nebude problém jí dostat do postele... spíš bude potřeba dát si pozor, aby bylo všechno jasné a aby jste oba o sobě věděli, že to je čistě o sexuální přitažlivosti. Upřímnost a jasnost.
Já si myslím, že holky se moc nebrání nezávaznému sexu, když je od začátku jasné, že půjde jen o něj. Cizí člověk nejsi. Nevidím moc důvodů, proč by to nemělo klapnout, až na ty povahové ...buďto je ten typ holky nebo není. Zjistíš to jen tak, že to zkusíš ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Listopad 2010, 11:08:44 »

Asi bys to prostě měl normálně zkusit... na jednu noc... stejně jako na jakoukoliv jinou holku, svádět... uplně ideální je fakt, že jste spolu pořád na akcích, takže tě má spojenýho jen se samýma pozitivníma prožitkama... taky si myslim, že sympatie tam asi budou, už jen proto, že si rozumíte v hudbě Šťastný (lidi, kteří poslouchají stejnou hudbu, si vždycky rozumí i ve spoustě jinejch věcí - field tested)... ale víc ti asi nemůžu poradit, přijde mi pořád, že jsi nám nedal dost informací xD

EDIT: btw proč neni zadaná? (když je tak přitažlivá)... mi to trošku nesedí

Zkoušel už jsem nějaký dotyky atd. ale zatim jsem moc akční zase nebyl...
Rozhodně se ničemu nebránila. Nevim kdy se znovu uvidíme, ale ideální by bylo si po akci sehnat nějakej nocleh...
Nejsem zatim moc dobrej svůdce, jak bys třeba začal ty? jak bys jí začal svádět v klubu?
Myslíš že jsem nedal moc informací, co bys ještě chtěl třeba vědět? Rád prozradím ;-)
Přítele nemá no..nevim proč, ještě jsem se neptal
Zaznamenáno
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Listopad 2010, 11:11:11 »

Jak radí ostatní ... svádět a svádět a svádět. Při vhodný příležitosti, až bude atmosféra eroticky napínavá, to na ní zkusit vybalit. Možná nebude problém jí dostat do postele... spíš bude potřeba dát si pozor, aby bylo všechno jasné a aby jste oba o sobě věděli, že to je čistě o sexuální přitažlivosti. Upřímnost a jasnost.
Já si myslím, že holky se moc nebrání nezávaznému sexu, když je od začátku jasné, že půjde jen o něj. Cizí člověk nejsi. Nevidím moc důvodů, proč by to nemělo klapnout, až na ty povahové ...buďto je ten typ holky nebo není. Zjistíš to jen tak, že to zkusíš ...

právě...jak píšeš - "aby bylo všechno jasné a aby jste oba o sobě věděli, že to je čistě o sexuální přitažlivosti"
tohle je ta důležitá věc, já právě nevim jak z toho udělat jen svádění a né balení....na co se prostě zaměřit...v tom bych potřeboval radu..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Listopad 2010, 12:04:01 »

když ji budš slibovat vztah a výlety společný a to, že za nín budeš jezdit, to je balení. svádění jsou dotyky atd.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS