Chci zpátky moji osudovou lásku...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 03:34:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci zpátky moji osudovou lásku...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Chci zpátky moji osudovou lásku...  (Přečteno 14583 krát)
-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 01. Květen 2013, 21:55:50 »

Ahoj, potřeboval bych poradit. Octnul jsem se ve složité situaci.

Asi před rokem a půl jsem potkal jednu slečnu. Moc se mi líbila a pozval jsem ji na rande. Na prvním rande jsem se do ní totálně zblázni, ještě nikdy s nikým jsem si tak nerozuměl. Já se jí taky moc líbil, ale v té době už byla zadaná (dali se dohromady v den, kdy jsem ji poznal). To jsem se dozvěděl asi o 14 dní pozdeji a totálně mě to zničilo. Vzpamatovával jsem se z toho půl roku. Snažil jsem se jí pustit z hlavy, ale vůbec to nešlo. Letos začátkem února se jsem se náhodou dozvěděl, že ho konečně odkopla a tak jsem asi 2 týdny počkal a pak jí napsal. Odepsala mi, že se můžeme vidět, ale nic od toho nemám čekat. No byli jsme spolu několikrát sednout, psali jsme si čím dál víc, až asi po měsíci, co se s ním rozešla, jsme se dali dohromady. Všechno bylo naprosto parádní, dokonce se mi omlouvala, jaká byla před rokem a půl blbá, že si vybrala jeho. Nicméně minulý pondělí do ní začal ten zas*ranej haj*zl její bývalej znovu rejpat, že ji miluje ( přitom vím, že za prvních 14 dní po rozchodu to ten zmrd říkal dalším dvoum). A od té doby se to začalo kazit. Už nebyla tak šťastná jako dřív, ani nenapsala. Vím, že s ním už nechce být, ale tak ji zamotal hlavu, že mě v pondělí nechala. Že prý mě mám moc ráda, ale přišlo to moc brzo, že se pořádně nevzpamatovala z předchozího vztahu, že potřebuje čas.

Co mám dělat? Moc ji chci zpět, je to moje osudová láska. Nejspíš mi řeknete, že se na ni mám vykašlat, že jsou lepší, ale od prvního momentu jsem věděl, že je to moje vyvolená...
Já doufám, že se vrátí, jen to mě drží při životě.
Jak se mám chovat, když napíše? Rozhodně jí nechci říkat, že jsem úplně v prdeli. To bych to pohřbil totálně. Mám dělat jako že nic? Nebo úplně ignorovat? Nevím...holomráz by asi nebyl úplně nejlepší řešení, bojím, se, že bych jí tím odradil.

Díky za rady, Pavel
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Květen 2013, 03:39:17 »

Je to bastard, pěkně si hraje s jejíma emocema a navíc za tu dobu ví moc dobře, jak na ni. A ona nepoužije rozum.
Pokud bys měl mít šanci, určitě bych v ní zkusil probudit bouři emocí. Ne těch lítostivých, ale spíš to radostné, to, co má ráda, co miluje. Zkusil bych to a pokud se ale nechytne, nechal bych ji být třeba 14 dní, ať zjistí, o co přišla.

Pozvi ji ven, nevylejvej si srdíčko, řekni ji, že ji miluješ, vzbuď v ní zájem, jako když jsi ji balil.... investuj trochu té energie ze sebe a využij to, co víš, aby jsi ji přitáhl zpět.
A jak řikám, pokud by to takto nevyšlo, vůbec se jí neozývej třeba těch 14 dní.

Je to můj subjektivní názor. Záleží i na věku a její emoční a sociální inteligenci a na tom, čím ji přitahuje její ex.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Květen 2013, 15:06:26 »

Tak už napsala...sice jen jak se cítím, ale to jsem tušil.
"Pokud bys měl mít šanci, určitě bych v ní zkusil probudit bouři emocí. Ne těch lítostivých, ale spíš to radostné, to, co má ráda, co miluje. Zkusil bych to a pokud se ale nechytne, nechal bych ji být třeba 14 dní, ať zjistí, o co přišla."
Takhle mě taky napadlo to řešit. Jen bych to možná přehodil. Napřed chvíli počkat a teprve pak ji začít zase přitahovat zpátky.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Květen 2013, 22:29:40 »

Udělej to tak jak popsal Joei. ;-)

A btw. Podle mě bys neměl čekat.. běž do toho teď a tady, nikdy nevíš co bude zítra!
Zaznamenáno

-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Květen 2013, 20:07:29 »

Jdu do toho...stejně nemám co ztratit. I když nemyslím si, že by hned měla někoho jiného.
Máte ještě nějaké rady pro mě?

Díky...
Zaznamenáno
-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Květen 2013, 20:37:17 »

Tak dnes jsem potkal její nejlepší kamarádku a tak jsem se jí zeptal, co jí řekla.
Prý jsem na ni moc tlačil, že jsem myslel jen na sebe, že neměla čas učit se na maturitu. Já měl právě pocit, že to je naopak. Nechtěl jsem, aby si myslela, že ji zanedbávám, protože jsme se viděli jen o víkendech, neboť jsem přes týden v práci.

Zítra spolu jdeme ven. Dáte mi prosím radu na průběh toho setkání?
Chtěl bych se jí omluvit jak jsem na ni spěchal, možná jí dát malý dárek(takový odznáček co nosím v klopě, který se jí moc líbí). Mám jí říct, že ji chci zpátky? I když to asi ví. Spíš vzít všechnu vinu na sebe a že jsem připraven, třeba i za nějakou dobu navázat na náš vztah...
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Květen 2013, 21:25:12 »

Jestli jí chceš zpátky, tak jí nic nedávej, o vině se nebav. Jak psal joei, vzbuď v ní zájem.
Svalením viny na sebe se akorát postavíš do té nižší pozice. Ostatně, nebyla to ona, kdo měl pomotanou hlavu?
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Květen 2013, 06:11:41 »

No to mi řekla. Ale její kamarádka mi zase řekla něco jiného, takže pravda bude někde uprostřed.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Květen 2013, 15:01:21 »

Rozhodně se neomlouvej! To by byla chyba IMO. Resp. nemáš za co. Dělal jsi to podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Omlouvat se máš, když je za co, jinak je to a) zbytečné b) snižuješ svojí hodnotu.

Osobně bych byl taky pro to se spíš soustředit na zvýšení zájmu o sebe. Otoč si to. Co musí ona udělat pro to, abys jí co nejvíc chtěl?

Osobně bych na to šel směrem "Mezitim jsem si trochu srovnal myšlenky. Přemýšlel jsem. O sobě, o tobě, o nás... " atd... A třeba si to vyříkat, ale nebrat vinu na sebe. Mimo to, ale je taky možnost, že své kamrádce neříká pravdu. Resp. říká jí to co si myslí, že je pravda, ale ve skutečnosti to je něco jiného co neumí pojmenovat. Holky a city. Mají jich plnou hlavu ale vůbec jim nerozumí Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Květen 2013, 13:42:41 »

No takhle jsem to nějak řekl. Neomlouval jsem se. Pravda byla tak někde mezi, jak jsem si myslel. Ještě jsem jí řekl, že nechápu, proč najednou taková pecka, když jsme si předtím ani o ničem pořádně nepopovídali. Jen takovej náznak na FB, ale to je o ničem. Prej, že ji to mrzí, ale takhle se prostě rozhodla. Smutný
Nicméně chce, abysme dál zůstali kamarádi. Jenomže to já nedokážu. Jsem schopen s ní nějakou dobu dál "kamarádit". Občas jít ven, psát si... Než se dá trošku do kupy...ale chci být zase s ní...Miluju ji...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Květen 2013, 03:31:20 »

Ser na kamarádství, to se z toho nedostaneš. Nejlepší přerušit veškerý kontakt.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Květen 2013, 16:30:51 »

Ser na kamarádství, to se z toho nedostaneš. Nejlepší přerušit veškerý kontakt.
Tak tak Úsměv Napiš, nevolej, nevídej se s ní, odeber si jí na FB (nebo aspoň skryj), nepotkávej se s jejími kamarády, nesnaž se získat info o tom, jestli už má někoho jiného, vymaž si její narozeniny z kalendáře. Naprosto ji vymaž ze života. Pak počkej pár měsíců (já potřeboval 6) a pak to klidně můžeš postupně vracet zpět, pokud budeš chtít - přeci jen jste spolu něco prožili, tak není důvod se úplně izolovat. Ale potřebuješ nějaký čas, kdy pro tebe přestane úplně existovat!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Awake

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Květen 2013, 17:00:21 »

Vyvolená, osudová... to sú silné slová Úsměv ak si si istý tým čo hovoríš, ale naozaj istý (nie len že si rozumiete a pod.), tak bojuj. Keďže po roku a pol sa ti na ňu nepodarilo zabudnúť tak ti aj celkom verím. Ukáž jej svoju silu a odvahu zotrvať, psychickú silu. Dobre ti radia aby si sral na kamarátstvo, tým sa len uspokojíš s málom a ukážeš svoju slabosť. Sama sa ťa pýtala ako sa cítiš, dúfam že si jej nepovedal že zle. Ale ak ju budeš teraz len ignorovať môže to u nej vyznieť akože sa ju snažíš dostať z hlavy, nie typický efekt že si hodnotný muž a ona je tá pod tebou. Pretože už si s ňou nejaký čas bol. Drž si teda chvíľu odstup, ale postupne ju musíš dokopať k tomu aby si uvedomila o čo prichádza, ako hovorí joei.
Celé to zober ako jeden veľký boj kde držíš v ruke meč a čokoľvek o čom vieš že stojí medzi tebou a ňou rozmetaj na kusy... možno to znie ako z rozprávky to nepopieram ale podľa mňa keď to máme v sebe zakorenené už od detstva tak niečo na tom bude. Z tak mála informácií si netrúfam hádať v čom mohol byť skutočný problém. Zisti si čím jej pomotal hlavu ten bývalý a jednoducho buď ešte lepší. Nebude to hneď, a nemusí to nakoniec ani dobre dopadnúť. Preto si buď naozaj istý tým čo spomínam v prvej vete, aby tá bolesť za to stála!

S pozdravom Martin
Zaznamenáno
-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Květen 2013, 18:25:03 »

Díky za podporu Martine. Takhle nějak to taky cítím. Nechci s ní být jen kamarád a když ji budu ignorovat, tak mám strach, že ztratím i tu nepatrnou šanci  co zbývá. Ona sama říkala, že se to semlelo strašně rychle. Né že to je špatně, ale že napřed chce stát se dobrými přáteli a pak vztah, ale to je zase krok zpět.
Pomotal jsem jí hlavu tím, že jsem prostě jiný než ostatní. Mám jiné záliby než ostatní. Chovám se jinak než ostatní. Atd... A ona je taky jiná než ostatní holky. Lepší než její bývalej jsem v každém případě...posudtě sami(né že bych se chtěl nějak chlubit)
On je po uši zadluženej recidivista, feťák, křupan a jak jsem se dozvěděl, tak posledních 14 dní i bezdomovec. Naprostej hlupák, kterej neumí ani použít interpunkci ve větě. Ona ráda cestuje a ten ubožák ji za ten rok a půl, co byli spolu vzal akorát na výlet na kole kolem komína. (samozřejmě jsem zaujatej...k smrti toho hajzla nenávidím, ale takhe to je)
Já nejsem žádnej krasavec, ale proti němu jsem učiněnej G. Clooney. Nežiju si špatně. Peněz mám celkem dost (to ani ona neví), jezdím sportovním kabrioletem, jsem pilot, mluvím plynule anglicky a německy. Jí ty materiální věci ale nezajímají, není žádná zlatokopka, ale máme spoustu společného. Vlastně rozdílný pohled máme akorát na 2 věci, ale to není nic vážného. Oba posloucháme stejnou hudbu, máme stejné názory, stejný způsob myšlení, stejný vkus a spostu dalšího...
Ona sama mi několikrát řekla a omluvila se mi, jak byla předtím blbá, že si vybrala jeho a né mě. On měl akorát za tu dobu jíi víc poznat.

Kód:
Tak tak Úsměv Napiš, nevolej, nevídej se s ní, odeber si jí na FB (nebo aspoň skryj), nepotkávej se s jejími kamarády, nesnaž se získat info o tom, jestli už má někoho jiného, vymaž si její narozeniny z kalendáře. Naprosto ji vymaž ze života. Pak počkej pár měsíců (já potřeboval 6) a pak to klidně můžeš postupně vracet zpět, pokud budeš chtít - přeci jen jste spolu něco prožili, tak není důvod se úplně izolovat. Ale potřebuješ nějaký čas, kdy pro tebe přestane úplně existovat!
Já na ni nedokázal zapomenout ani tu dobu co byla s ním. Přesně tohle jsem chtěl udělat. Teda telefoní číslo jsem na ni smazal hned potom. Ona se mnoustále chtěla být v kontaktu, ale to já nedokázal. Nedokázal jsem sledovat, jak je s jiným. Když mi napsala, tak jsem jí odepsal, že taokhle nejde a ať si vybere buď mě nebo jeho. Věděl jsem co si zvolí, ale htěl jsem, aby měla poslední slovo ona.
A když jsem chtěl teď v únoru jí zablokovat ten FB, aby mě to dál nesvádělo a snad bych na ni mohl snáž zapomenout, tak ten den se s ním rozešla. Tak jsem se to dozvěděl. Bral jsem to, že to je prostě znamení...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Květen 2013, 21:03:04 »

Já teda nevim, jak ostatním, ale mně řeči o tom, že je moc brzo po minulém vztahu, a že to nejde, protože potřebuje čas, a že můžete být kamarádi, a bla bla, přijdou jako docela jasný nezájem. Tohle jsou všechno ukázková klišé, co holky používají, když neumí říct ne (což neumí nikdy).... jsi si jistý, že jste spolu vůbec chodili? A spal jsi s ní? (je to důležitá otázka). Jako já do toho nevidim, čtu jen to, co je tu napsaný, ale přijde mi to zvláštní, že jí jentak napíše bejvalej a ona tě kvůli tomu nechá (wtf?). Podle mě jsou dvě možnosti. Buď to s tebou byl jen rebound relationship a defakto neměla zájem nikdy. A nebo pořád miluje bejvalýho a došlo jí, že k němu chce zpátky, tak tě musela nechat. Protože jiný důvod k rozchodu než nezájem nebo bejvalej tu fakt nevidim.

A k tomu, že je to ta "pravá" a "vyvolená" atd., to si myslim, že obzvlášt tady na tom fóru nikdo nebere vůbec vážně Úsměv. Ty si musíš uvědomit, že uplně stejně o ní uvažujou třeba další 3 kluci. Tak jak teda? Čí vyvolená to je? Šťastný ... je ti 25, už bys měl mít rozum a vědět, že tyhle pocity jsou přechodný, pomíjivý a nespolehlivý. A zároveň věz, že neznamenají nic víc, než výsledek přitažlivé chemie, kterou ona vysílá. Nepřikládej tomu takovou důležitost nebo zcvokneš.
Zaznamenáno

-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Květen 2013, 21:10:26 »

Ano spali jsme spolu a ano opravdu jsme spolu chodili. Fakt věřím, že je to moje vyvolená. Od našeho prvního setkání. Nemyslím si, že někdy potkám někoho, kdo by se jí vyrovnal. A s tímhle budu muset žít... Vím, že mi řeknete, že to je špatnej přístup, ale takhe já to prostě cítím a nejde to změnit. Dokáže to změnit jenom slečna, která ji překoná a taková asi neexistuje. Ona nasadila laťku vyskoko a s málem se prostě nespokojím...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Květen 2013, 21:13:24 »

Víš, kolikrát jsem si tohle v životě myslel? Resp. ne myslel, byl jsem si jistý, přesně jako teď ty. A nikdy to nebyla pravda.

Každopádně pokud jste spolu fakt chodili a spali, tak ten rozchod z její strany totálně nechápu. Opravdu jediný, co mě napadá, je, že chce zpět k bejvalýmu.
Zaznamenáno

-Johnny-

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zátoka Pláňat
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Květen 2013, 21:16:08 »

Já taky...říkala mi, že mě má mo ráda a že mi nechce ublížit a proto se chce radši rozejít hned než třeba někdy později...to mě fakt dostalo
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. Květen 2013, 12:16:35 »

Neposlouchej co říká, ale co dělá Mrkající

Staré a pořád dobré: http://www.qark.net/clanek/prelozte-si-partnerku
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 13. Květen 2013, 22:51:44 »

Přesně tak... pokud chceš vědět, co si holka myslí, co cítí, nebo, nedej bože, co chce, nikdy se odpověď nedozvíš od ní.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS