Chodit s více holkama?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:23:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chodit s více holkama?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Chodit s více holkama?  (Přečteno 9595 krát)
Khaj

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Místo: Plzeň
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 20. Leden 2009, 21:13:49 »

Zdravím, tak jsem se vynořil ze studia českých i zahraničních autorů (Ross, Mystery ... znáte to) s otázkou v hlavě:

Má smysl / jde to (víte jak to myslím) mít více holek? (dále píšu v první osobě, ale platí to obecně)
Tuhle otázku tak nějak nedokážu rozhodnout - když pominu beta myšlení ("je mi to blbý"), je zde příliš mnoho pro a proti

-Můj kamarád (rozenej alfa pokud můžu soudit) upozorňuje na nebezpečí šeptandy - když se holky přez kamarádky dozví, že chodim (nebo se pokoušim) i o nějakou jinou, tak si automaticky začnu tvořit špatnou pověst.

-Naproti tomu, co si sakra alfa dělá ze špatný pověsti? Neni špatná reklama taky reklama? (A krom toho se to nemusí dozvědět, že)

-Murphyho zákony - mám jednu holku a má mě jako kamaráda co jí občas dá pusu (na tvář only), vsadím se, že jakmile bych se začal snažit o další, došlo by to do stádia, kdy by mě začaly milovat obě (stará známá preselekce, + z člověka je pak cítit že je žádanej, nebo alespoň že má možnost si vybrat) - a já bych si musel zvolit anebo ztratit obě.

-Loterie - ano, ze začátku to bude jako v loterii nehledě na to, kolik toho přečtu, ale s čím více holkma budu chodit, tím větší šanci bych měl (a nemluvě o tom, že bych se zlepšoval mnohem rychleji).

Jaký je na to váš názor / vaše zkušenosti?

(Pokud tu už takovéhle téma bylo, tak sem slepejš a sorry moderátorum)
Zaznamenáno
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Leden 2009, 21:17:48 »

Pokud budou z jinýho města a nebudou se znát,proč to nezkusit.Např.:Studuješ v Ostravě a bydlíš v Brně.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Leden 2009, 21:23:59 »

Když ti to bude něco dávat, smysl to určitě má. Realizovatlený to je, ale člověk se musí držet pár zásad

Čeho se radši vyvarovat :
  • dívčiny se nesmějí znát, lépe ani tvoje kámoše a kámošky by znát neměly
  • čím dál od sebe budou bydlet, tím líp
  • nevoď je na to stejné místo, hrozí že si ho oblíbí a potkáš tam některou z nich v momentě kdy tam budeš s jinou
  • nechej se zvát k nim raději než k tobě
  • nepůjčuj žádné z nich svůj mobil, anebo SMS řádně a poctivě maž
  • můžu-li doporučit, 1 den - 1 holka, nevídej se ten samý den s více z nich

DODATEK : Připrav si dobré nápady, budeš muset vymýšlet více randet než kdybys chodil s jednou a taky počítej že tě to bude stát víc peněz než jedna holka, neb žádnou bys neměl příliš zanedbávat aby sis je udržel, tzn tak jako tak je budeš muset všechny vodit do společnosti
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Leden 2009, 21:31:18 »

Je otázka co ti to může dát?

Budeš mít k nim 2x víc povinností, bude tě to stát 2x víc peněz. Myslim, že za 2x víc sexu to nestojí. A nevíc, co víc ti to může nabídnout. Jedině snad, že když jedna bdue naštvaná, tak můžeš za druhou. Ale v praxi se častěji stává, že chceš bejt chvíli sám a přítelkyně vyžaduje pozornost a takhle toho budeš mít 2x tolik.

A to záměrně pomíjím to, že by ses měl cejtit blbě (což není vůbec beta - je to pro morálního člověka normální). Je rozdíl bejt beta a hajzl Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Leden 2009, 23:59:57 »

Zde by ti určitě dobře poradil D9, který nemá jen dvě, ale určitě 5 holek, takových tělesných kamarádek.

Pokud se ti povede mít dvě, tak budeš dobrej, ale obávám se, že přece nepůjde abys miloval obě, čili bys je asi nechtěl jen na obyčejné chození...Řeknu to takhle, že mě by bohatě stačila jedna, starostí bude i tak dost.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Leden 2009, 00:06:24 »

ale obávám se, že přece nepůjde abys miloval obě

Nepravděpodobné, ale nikoliv vyloučené
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Leden 2009, 00:14:23 »


, ale obávám se, že přece nepůjde abys miloval obě, čili bys je asi nechtěl jen na obyčejné chození...

Mě příjde, že autorovi ani tak nejde o to je milovat nebo s nimi chodit, jako si spíš zvednout svoje sebevědomí, něco si na nich natrénovat a být tak víc žádanej....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Leden 2009, 05:13:34 »

Máš dvě možnosti: Buď o sobě budou vědět nebo ne. Logický, ITáci by řekli buď 1 nebo 0.

Když by o sobě měli vědět, budeš mít složitější výběr a začátek, ale není to nemožný. Říkáš že jsi studoval zahraniční pickuppery, tak si určitě taky četl Hru, kde Style popisuje že chodil s několika holkama zároveň a ony o sobě věděly. Tohle mi připadá jako férová hra - všichni ví o co jde a nikdo neporušuje žádný pravidla. Jestli tohle chceš, měl bys být 100% přesvědčený, že mít několik holek najednou je naprosto normální. Ale neměl bys být žárlivý a chtít je jen pro sebe. To si odporuje - ty máš víc holek a ony by se měly omezovat jen na jednoho? ... I když, jestli zvládneš tuhle férovou hru a ony ti budou věrné, všechna čest.

Druhá možnost je o něco jednodušší na začátku, ale těžší na udržení. Pravidla tu už vypsal Mr.LiWu. Já jen přihodím svůj příběh. Před nějakou dobou jsem měl jednu holku ve městě, kde studuju, a druhou ve městě, kde bydlím. To znamenalo že v třeba v pondělí jsem měl čas hodinu mezi koncem školy a odjezdem autobusu, tak jsem tu pauzu vyplnil s jednou holkou. No a v úterý mi škola končila dřív, tak jsem byl celý odpoledne s tou druhou. A takhle až do tý doby, než se to rozkecalo a já od obou dostal ultimátum "buď já nebo ona"... Takže sám vidíš, že je těžký je dlouhodobě urdžet, ale myslím, že to zas není nemožný.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Leden 2009, 07:30:11 »

Zatim tady nikdo nezminil, ze to tem holkam muzes rict. Pokud rozumne vysvetlis ze v tom nejsou city, jen sex, tak lecktera povoli. Sam sem to netestoval. Ale bylo to ve Hre, Davidovi X, i v Maximu Šťastný.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Leden 2009, 13:46:59 »

Pirek: Máš ještě aktivní tlačítko Upravit? S jazykem Napsal jsem to přímo nad tvým příspěvkem, ve svým prvním odstavci, dokonce i v tý úvodní větě... V Maximu? Co tam o tom psali? Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Leden 2009, 15:25:00 »

Pirek: Máš ještě aktivní tlačítko Upravit? S jazykem Napsal jsem to přímo nad tvým příspěvkem, ve svým prvním odstavci, dokonce i v tý úvodní větě... V Maximu? Co tam o tom psali? Úsměv

Ajo sry  Smějící se sem to psal na mobilu a nějak sem to přehlíd  Stydlivý
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Khaj

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Místo: Plzeň
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Leden 2009, 15:54:31 »

O co jde autorovi: Sebevědomí si timhle způsobem zvedat skutečně nepotřebuju, jen jsem se snažil shrnut vše možné co jsem kde slyšel a četl.

Díky všem za jejich názor, taky Beduinovi a Pirekovi, osvěžili jste mi paměť, Hru jsem četl jako první a nějak mi některé věci evidentně stihly vypadnout, bohužel i onen geniální a pohodářský přístup "já mam holku, ty máš kluka, takže víme na čem sme ... umíš násobit na prstech? / věříš na kouzla? / ... Šťastný ".
« Poslední změna: 21. Leden 2009, 16:16:30 od Khaj » Zaznamenáno
Casanova



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Leden 2009, 10:47:37 »

Ja mam tedka 3 v rotaci. Hned ze zacatku sem kazdy rekl, ze chci otevreny vztah a nechci se vazat. Naprosta pohoda a spokojenost (kazda tusi ze neni jedina, jen jedna - fakt i dobra kamoska - vi o vsech jinych). Ale chce to hned ze zacatku jim to rict, kdyby to nechtely, tak aby se na to mohly hned vykaslat a hlavne nelhat.
Zaznamenáno

Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Leden 2009, 16:20:00 »

Neuvěřitelný  Smějící se Mystery, seš to ty?!  Kroutící očima
Zaznamenáno

HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Leden 2009, 14:26:39 »

Chození s více slečnama mohu vřele doporučit.
Nedávno jsem tu řešil jeden problém,chtěl jsem holku na vážnej vstah,jenže jsem zjistil,že na to nejsem ještě dostatečně vyspělý,což znamená,že jsem doposud žil jen ve společnosti kluků a slečny jsem tak nějak zanedbával.Až na vejšce jsem se tak nějak otrkal a začal se s nimi bavit víc,škádlit je,chválit je,negovat(však to znáte).
Pak jsem sbalil jednu moc fajn holku,se kterou už jsem asi tak měsíc a půl.Je to bezvadnej vstah,jenže mi ze začátku vadilo,že má kluka,kterýho nechce opustit.Řikal jsem si,je mi s ní dobře,proč s ní nechodit i když má kluka?!Dohodli jsme se na takovym volnějšim vstahu,že když já budu s ní,tak budem mít jen jeden druhého a když budem každej doma,tak si můžem dělat co chceme,to jest ona se svym přítelem a já?Já jsem si u nás ve městě našel ještě jednu holku.
Resume je proto:Naučilo mě to zatim většího sebeovládání,víc si teď k těm holkám dovolim,protože jsem s nima pořád v kontaktu,tudíš i vetší sebevědomí cejtim.A hlavně jde to hrozně rychle dopředu,myslim ten váš vývoj.Takže mohu vřele doporučit.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Leden 2009, 14:38:53 »

Je to bezvadnej vstah,jenže mi ze začátku vadilo,že má kluka,kterýho nechce opustit.

Jo tak to je super vztah když má kluka Smějící se Honzíku to není vztah, jste kamarádi na sex...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Leden 2009, 14:46:11 »

I běda,normálně jsme spolu furt a sex ještě nebyl,domluvili jsme se na tom,že nebudem spěchat,navíc kdyby to bylo jen o sexu,jak ty říkáš,nechodila by se mnou tak často ven a nepsala mi každej den 15 zpráv.Sama od sebe.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Leden 2009, 14:47:30 »

I běda,normálně jsme spolu furt a sex ještě nebyl,domluvili jsme se na tom,že nebudem spěchat,navíc kdyby to bylo jen o sexu,jak ty říkáš,nechodila by se mnou tak často ven a nepsala mi každej den 15 zpráv.Sama od sebe.

Jo aha. Takže jsi pro ni něco jako společník, gigolo...Kterému zavolá když chce jít ven a sex s ní bude pouze pokud si ho ona objedná...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Leden 2009, 20:09:34 »

Sorry za OT, ale proč to tady někdo smazal? Mě to přišlo jako zajímavá diskuze Smutný

EDIT: Flame.
« Poslední změna: 26. Leden 2009, 20:14:04 od LordAli » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS