Chovani divek ve skupince

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 12:26:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chovani divek ve skupince
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Chovani divek ve skupince  (Přečteno 13541 krát)
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« kdy: 13. Květen 2008, 14:25:38 »

Jsem na diskotece. Jdu za skupinkou holek. Jednu z nich chci vyzvat k tanci. Ona odvedi, ze az na jinou pisnicku. Naproti tomu kdyz jdu za jakoukoliv jinou divkou, ktera je sama, jen opravdu malokdy me odmitne. Toto chovani proste nepochopim. Divka ve skupine se s vami proste bavit nebude, pokud vas neschvali cela skupinka. Proste mimo me chapani... Piste sve nazory prosim.
Zaznamenáno
roxan

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Květen 2008, 14:29:11 »

no to pretoze ak tam je skupinka dievcat tak holka ma nejak vsugerovane ze ona tam prisla s nimi , a nechce sa na nich vykaslat mozno .. alebo sa boji ze co jej povedia kamosky ... ak ju poznas odniekadial tak ta neodmietne .. ale ak cisto neznama skupinka a neznama holka tak to je vacsinou takto : -) ... holt zenske myslenie
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Květen 2008, 14:34:09 »

protoze si zvysi svuj kredit u kamaradek, ze ONA si muze dovolit odmitnout kluka Vykřičník kdyz je holka sama, tak s tebou bude tancovat pokud se ji aspon trosku libis nebo proste aby zahnala nudu ...ale... holka ve skupince kamosek s tebou pujde tancovat jedine v pripade, ze tvuj vzhled, sarm a cokoli dokaze posadit na prdel pulku hospody
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Květen 2008, 16:37:09 »

protoze si zvysi svuj kredit u kamaradek, ze ONA si muze dovolit odmitnout kluka Vykřičník kdyz je holka sama, tak s tebou bude tancovat pokud se ji aspon trosku libis nebo proste aby zahnala nudu ...ale... holka ve skupince kamosek s tebou pujde tancovat jedine v pripade, ze tvuj vzhled, sarm a cokoli dokaze posadit na prdel pulku hospody

LOL, tak nějak no  Šťastný
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Květen 2008, 16:39:36 »

naprostý souhlas Šťastný
I když já to měla trošku jinak....já šla i ve skupince holek...ne proto, že okouzlil celou partu, ale protože jsem neměla to srdíčko si s nim nezatančit Úsměv Stydlivý
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Květen 2008, 18:27:42 »

na toto nesmíš přímo: "Nechceš si zatancovat?", ale přijít k nim, nějak docílit toho, aby tě začali brát, kecat se VŠEMA, tu tvojí vyhlídnutou třeba trošku ignorovat, a po chvíli když je třeba rozesměješ a uvidíš že se s tebou baví, tak už tě ta tvoje vyvolená hned tak neodmítne, třeba naopak bude ráda že najednou věnuješ pozornost i jí a ne jen kámoškám....... Smějící se
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Květen 2008, 19:01:03 »

Co třeba takhle? -   
ty - Ahoj holky. Půjdete si některá zatancovat?
ony - Ne.
ty - Ale notak, přece jste sem nepřišli proto, abyste tu seděli na prdelkách a usrkávaly džus.
.
.
.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Květen 2008, 19:29:33 »

protoze si zvysi svuj kredit u kamaradek, ze ONA si muze dovolit odmitnout kluka Vykřičník kdyz je holka sama, tak s tebou bude tancovat pokud se ji aspon trosku libis nebo proste aby zahnala nudu ...ale... holka ve skupince kamosek s tebou pujde tancovat jedine v pripade, ze tvuj vzhled, sarm a cokoli dokaze posadit na prdel pulku hospody

AHA! Konecne tomu rozumim... Smutný Jestli s nekym pujde tancovat holka ze skupinky tak RESPEKT chlapi! Me se to podarilo zatim pouze jednou. Zkousel jsem to nespocetkrat. A to me nektere nany namyslene Úsměv odpalkovaly fakt drsne. Radsi to tu ani nebudu rozvadet...
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Květen 2008, 20:01:05 »

Citace
Co třeba takhle? -   
ty - Ahoj holky. Půjdete si některá zatancovat?
ony - Ne.
ty - Ale notak, přece jste sem nepřišli proto, abyste tu seděli na prdelkách a usrkávaly džus.

sorry ale tím to nevylepšíš, nejlepší je se s nima začít bavit bez toho, aby oni věděly že s nějakou chceš jít tancovat...
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Květen 2008, 20:45:19 »

Existuje ještě jedna možnost, jak vytáhnout holku ze skupiny, ale je psychicky náročná a je určena jen jedincům co to mají v hlavě srovnáno a i když mě budou přítomné dámy jistě kamenovat, tak to napíšu: Přijít ke skupince holek, sebevědomě s úsměvem na tváři a říct Chci si s Tebou zatančit, odpověď je ano nebo ano. načež jí jemně vzít rukou kolem pasu a odvést ji správným směrem, tohle zabere tak 9/10. Než se probere je s vámi na parketu  Mrkající.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Květen 2008, 23:23:02 »

tak tohle "odpoved je ano nebo ano" uz na me taky jeden borecek vyzkousel.... odpoved byla nechci a doplnena vyrazem: zkus se me jen dotknout a bude to posledni odvazny cin v tvem zivote... Mrkající takze takhle NE, panove  Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Benik
Host
« Odpověď #11 kdy: 14. Květen 2008, 08:18:30 »

Tohle "ano nebo ano" by odradilo i me jako kluka kdyby mi to nejaka holka rekla Šťastný
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Květen 2008, 08:47:38 »

já bych se tedy s Larry a Benikem docela hádal, když to řekneš tak, aby to vyznělo napůl jako vtip a napůl vážně, tak to funguje vždycky  Mrkající

Larry, ono to má jednu slabinu, analyzoval jsem sobotu a zjistil jsem, že já mám rychlejší ruce než pusu, takže se dotýkám už u toho chci  Super!, a výraz "poslední odvážný čin ve Tvém životě" by ve mě asi vzbudil o to větší zájem, není nic lepšího než tahat tygřici za ocas  Šťastný, jak rád já provokuju  Smějící se

možná se pletu, možná že když je člověk v pohodě tak je úplně jedno co říká a ono to stejně funguje,
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Květen 2008, 11:11:03 »

... a říct Chci si s Tebou zatančit, odpověď je ano nebo ano. načež jí jemně vzít rukou kolem pasu a odvést ji správným směrem...

No nevím nevím na koho to funguje , ale se mnou bys nejen , že neupěl , ale ještě by sis docela vyslechl .
« Poslední změna: 14. Květen 2008, 11:19:50 od barbarela.trust » Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Květen 2008, 13:10:00 »

Je zajímavý, že všechny ženský by chtěly hlavně sebevědomýho chlapa, ale když tu hokejista hodí situaci, kterou by zvládl fakt jen sebevědomej chlap, tak hned říkaj, jak by s ním vyběhly... trochu rozpor bych řek... Přemýšlím
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Květen 2008, 13:41:24 »

Aldamir: dobry postreh. Som zvedavy, ako na to zareaguju damy.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Květen 2008, 13:56:36 »

já zareaguju ještě před nima...protože sebevědomej chlap se nerovná chlap co ukazuje že má sebevědomí [zdánlivě]

sebevědomej chlap nepotřebuje hledat kličky jak zaujmout...tak proč by dělal blbosti tokovýho typu...respektive nemá zapotřebí aby vypadal že má sebevědomí na rozdávání
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Květen 2008, 14:15:44 »

...by zvládl fakt jen sebevědomej chlap, tak hned říkaj, jak by s ním vyběhly... trochu rozpor bych řek... Přemýšlím

A kdes přišel na to , že tohle je chování zdravě sebevědomého chlapa ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Květen 2008, 14:18:42 »

to, jestli je to chování zdravě nebo nezdravě sebevědomýho chlapa, přece neposuzuju... Mrkající
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. Květen 2008, 14:28:22 »

Aldamire zdravé sebevědomí je vítaná a oceněná vlastnost , ale jako u všeho - všeho moc škodí a příklad byl ukázkou plytkého mistrosvětovství .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Květen 2008, 15:02:58 »

Ono asi nejlépe, když z tebe to sebevědomí samo žáří, žejo Úsměv Jenže to dosti těžko říct, jak toho v praxi docílit Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 14. Květen 2008, 16:11:04 »

No, ja si myslim, ze je asi nejlepsi se zeptat normalne. Ta, ktera vas odmitne je stejne vetsinou nafoukana buchta, ktere je lepsi se vyhnout... Ale to s tou odpovedi "ano nebo ano" to zni zajimave. Provokatér 24. 5. je ve Freesku v Roznove pod Radhostem big akce, tak to vyzkousim. Mrkající Provokatér
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Květen 2008, 10:25:58 »

Ta, ktera vas odmitne je stejne vetsinou nafoukana buchta, ktere je lepsi se vyhnout...
Tohle nejenže je blbost, ale navíc to, že neumíš s ženskejma komunikovat stavíš jako jejich chybu Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. Květen 2008, 17:55:08 »

tak jsem se dostal k odpovědi až dnes, doporučuju přečíst si TZ na blogu SomeoneCZ. Tohle je docela podstatné:  Ještě pro doplnění můžeme uvést, že vizuální vjem pokrývá 55% komunikace u osobního setkání, hlas 38% a 7% tvoří samotná slova. Ono je totiž ve skutečnosti úplně jedno co řeknete, podstatné je jak to řeknete  Mrkající.

Takže to Ano Ano může být dobré, stejně jako cokoliv jiného, zvlášť pokud je zřejmé, z řeči těla dotyčné, že jde či když je jasné, že to je sranda. Pokud u toho budete nejistí, tak to samozřejmě bude vypadat, že si hrajete na kinga, ale přitom jste normální looser. Pokud budete působit přehnaně sebevědomě, tak je to taky špatně, prostě být v pohodě a umět si dělat legraci sám ze sebe zabere skoro vždycky, samozřejmě s výjimkou přítomných dam, které vám pro jistotu rovnou vyškrábou oči, aby jste si o sobě moc nemysleli  Smějící se.

Co chci říct je, že pokud budete působit jak máte, uhrajete to tónem hlasu můžete přijít a říct "Pěknej svetr" (nebo cokoliv jiného) a slečna půjde tančit  Smějící se. Musíte se jen trošku vzmužit, přece pro tu slečnu je to pocta, že pro ní jdete takže třást kolena by se měla jí ne vám.

A na závěr bch dodal, neexistuje univerzální rada, vždycky je důležité vnímat reakce dotyčné a podle toho reagovat a ne si mlít voje bez ohledu na reakce druhé strany.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS