Chyba? Co se jí stalo?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:37:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chyba? Co se jí stalo?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Chyba? Co se jí stalo?  (Přečteno 16539 krát)
Ultra12

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 18. Červen 2011, 06:22:17 »

Ahoj, jsem takovej nováček u Vás na foru..ale občas nějaké téma projedu ze zvědavosti..jsem ted v takové divné situaci Šťastný.
Takže zhruba týden zpátky jsem poznal novou holčinu z okolí, je fajn, krásná ... Zkusím to trochu zrekapitulovat...
1) Vytáhl jsem ji na první rande...to probíhalo v pohodě, byla ukecaná, takže to uteklo jak voda, při rozloučení jsem naznačil že mi dluží pusu, protože v smskách to slibovala...Takže jsme se rozloučili dlouhou líbačkou... bylo to fajn...za půl hodiny mi přišla sms, že děkuje za krásné odpoledne, že si to moc užila...že se jí moc líbím..psala i že ona není moc hezká, což je pitomost..nevím jestli malé sebevědomí?
2) Na druhém rande mě přivítala objetím s pusinou...skočili jsem na kafčo a minerálku..poznal jsem několikrát na ní, že se chce vykousnout..tak jsem vyhověl  Neutrální. Probíhali i doteky, všechno v pohodě ... Po odchodu z kavárny, jsme zašli ven.. jen tak sednout, zase líbačka a několik francouzáku..hlavně z její strany, povídala že se jí už nezbavím...na to jsem se jenom pousmál .
Zase napsala smsku, že děkuje..bylo to krásný, má mě ráda... Pak během dne mi několikrát napsala v sms jak ji chybím, je jí smutno, chtěla by se topit v mých modrých kukadlech, touží po mazlení se mnou... A V TOM JSEM ASI UDELAL CHYBU...ŽE JSEM REAGOVAL V PODOBNÉM DUCHU JAKO ONA... nic méně v několik sms naznačila že by chtěla vztah...že se minule spálila.. napsala sms na dobré ráno, na dobrou noc..to jsem oplatil jak jsem měl čas..
3) Na třetím rande, to bylo mín času..ale pusiny a objetí probíhali normálně...opět napsala smsku, že děkuje za to že jsem..

Nastává problém, další den jsem jí napsal sms z práce, měla volno..tak jsem jí poprál jen dobré ranko atd.. několik hodin na ní nereagovala...píšu ještě jednu jak se dneska ma, co planuje ve volnu delat... Na tu odepsala nejak necekane..prej co mi je? ze se me nebude hlasit kazdejch pet minut ve dne, v noci...Na to jsem ji samozrejme odepsal, ze po ní nic takového nechci, ze jsem se normálně ozval...  Smějící se
Na tu už nereagovala...ikdyž divny, před tím psala a uháněla spíš mě..než já ji...
Zkusil jsem jí napsat na FB zprávu jak byla online...néé hned...až tak cca 20min +- po přihlášení...jsem jí napsal jen : nazdááár
Bez reakce..po čase byla off...asi o hodinu jí píšu sms, že počítám s nedělí ( protože jsmese domluvili osobně ), opět bez odepsání...celkově nepsala už nějak sms..nemá kredit, ale paušál....ale záleží jestli to bude platit...nebo jí zítra napsat sms / zavolat...popř. kdyby nechtěla...kde by byla chyba?? Hodila změnu o 180 stupnů jakoby...
« Poslední změna: 18. Červen 2011, 06:28:41 od Ultra12 » Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Červen 2011, 08:16:30 »

Doplň svůj věk a té holčiny. Mě by zarazilo už to, jakej měla ze začátku strašně velkej zájem. Tohle by holka, která už ví co chce a plánuje nějakej vztah určitě nepsala, naopak by se nechala uhánět, popř. by to dávala najevo jen zlehka. Takže podle mě se jedná o nějakou puberťačku, u které její chování stejně nikdo nepochopí. Takže je možný, že jsi ani tak chybu neudělal, ikdyž reagovat jako ona jsi asi nemusel. Každopádně bych ju nechal být - buď se ozve a něco podnikne, nebo si aspoň ověříš, že to byl z její strany jenom jakejsi úlet.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Ultra12

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Červen 2011, 08:27:25 »

Mě 21, jí 20 ..takže puberťačka to už nebude Úsměv.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Červen 2011, 12:28:29 »

Kdo ví, co ji přeletělo přes nos.  Podle mě se ti to už ani nepodaří zjistit, možná tak nějakou náhodou od její kámošky.
Některé holky bývají při měsíčkách nervózní, bezdůvodně naštvaný a chovají se neočekávaně. Třeba má zrovna cyklus Smějící se

Možná jsi začal být pro ni dostupnej a tím jsi pro ni přestal být atraktivní.


Podle mě je tohle chování typické puberťačky, i přes jejich 20 let.
Po té, co se ti neozvala, jsi ji měl nechat být a počkat, až se ozve ona. Tak to udělej teď. Pokud chceš vědět na čem jsi, tak ji můžeš zkusit zavolat ohledně neděle a promluvit si o tom (tedy pokud je toho vůbec ve svých 20 letech schopna), ale na mě je to už na hranicí needy-ovství.


Chlapi, přestaňte brát fyzický věk holky  jako měřítko její duševní vyzrálosti!
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Červen 2011, 14:15:59 »

Tyjo, já bych teda teď už rozhodně nevolal, upomínal ses už těma smskama dost a je vidět, že se zřejmě něco stalo. Pokud máš ještě šanci, tak tím telefonátem by sis rozhodně nepomohl, právě naopak, to už by bylo fakt needy, zvláště v případě, kdyby ta dívčina ten telefon nebrala a ty se jí třeba snažil dovolat znovu a znovu. A Aleši, ačkoliv tvrdíš, že fyzický věk holky se nedá brát jako měřítko, přecejen tohle bych u dvacetileté holky fakt nečekal, myslím, že tady bude něco špatně (nebo jsem prostě měl zatím štěstí na rozumná děvčata, která si s člověkem dokážou narovinu o problému popovídat).
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Červen 2011, 14:50:30 »

Caxi, neber to jako generalizován, nikde jsem nepsal, všechny. Prostě se divím, že to spoustu kluků překvapuje.

Třeba tahle je opravdu nevyzrálá, jiná klidně může v pohodě.

Divím se, že tě to popudilo a že se vůbec divíš. Navíc mám pravdu.  Super! Mrkající


Asi jsi měl opravdu štěstí. Pro názornou ukázku si můžeš projet holky třeba na libimseti nebo na jiném serveru:

Jinými slovy je to bída, utrpení a tragedie.:-/
Ty holky, které nemají vyzývavou profilovou fotku někde před bílou zdí, skříní, nebo posteli se chlubí objetím s přítelem, mají playboyovské uši někde v clubu, nebo se rozmazlují způsobem MTMMRZM, P@o@S@i@L@a@M ;-****. A více tomu odpovídal i zbytek profilu... Snad jen 1/10 měla nějakou originálnější fotku, třeba v zoo, v poli pšenice, nebo na nějaké zřícenině.

Pak se prostě nemůžeš divit v reálu, když na takovou holku narazíš... Šokovaný

Nebo si vem takovou modelku, typický příklad duševně nevyspělý holky v již zmiňovaném věku.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Červen 2011, 17:52:39 »

Je to hodně překvapující. Docela mi dělá problém pochopit tuto moderní společnost. Možná jsem byl vychován nějak jinak nebo jsem se s tím v detsví moc nesetkával a teď to nedokážu přijmout, nicméně mi přijde totálně nepochopitelný, že "stát se dostupným" znamená "stát se neatraktivním, takže tě už nechci". Vždyt ten kluk ji jen začal opětovat nějaké city a ona by se kvůli tomu začala chovat takto divně?
Napadají mě dvě možnosti:
1) opravdu nerozumím moderní společnosti - tím pádem bych se být tebou přestal angažovat a zkusil nabrat, jak vy říkáte, na "nedostupnosti"...
2) není to v moderní společnosti, ale v té holce - kašlat na ni, za to ti ty nervy nestojí...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Červen 2011, 18:59:49 »

Je to hodně překvapující. Docela mi dělá problém pochopit tuto moderní společnost. Možná jsem byl vychován nějak jinak nebo jsem se s tím v detsví moc nesetkával a teď to nedokážu přijmout, nicméně mi přijde totálně nepochopitelný, že "stát se dostupným" znamená "stát se neatraktivním, takže tě už nechci". Vždyt ten kluk ji jen začal opětovat nějaké city a ona by se kvůli tomu začala chovat takto divně?
Napadají mě dvě možnosti:
1) opravdu nerozumím moderní společnosti - tím pádem bych se být tebou přestal angažovat a zkusil nabrat, jak vy říkáte, na "nedostupnosti"...
2) není to v moderní společnosti, ale v té holce - kašlat na ni, za to ti ty nervy nestojí...

Jde o to, že on se nechal vtáhnout do její reality. Naznačil jí, že ona je ta důležitější osoba, což byla chyba. Je to jako třeba s alkoholem, když piješ pořád vodku, která je poměrně levná a lehce dostupná, tak tě časem omrzí. Za to když budeš píř třeba nějákou drahou whiskey, která je těžko dostupná, tak to pro tebe vždy bude něco výjimečného a budeš se těšit až si tu whiskey dáš.
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Červen 2011, 19:05:21 »

Je to jako třeba s alkoholem, když piješ pořád vodku, která je poměrně levná a lehce dostupná, tak tě časem omrzí. Za to když budeš píř třeba nějákou drahou whiskey, která je těžko dostupná, tak to pro tebe vždy bude něco výjimečného a budeš se těšit až si tu whiskey dáš.

Špatný přirovnání..pivo piju přes 10let a ještě mě neomrzelo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Ultra12

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Červen 2011, 19:11:03 »

Díky za názory .. takže pravděpodobně jsem špatně zareagoval na její dostupnost?? Protože jinak si ty předchozí sms nedovedu vysvětlit... nechám ji být, ozývat se jí nebudu..ani sms, ani fb..
"Krámy" mě napadly jako první varianta...ale naštěstí jsem zatím měl zkušenosti s holkama, které to nevykolejilo zas až tak moc..
Zajímalo by mě co jí tak vykolejilo ... nebo proč před tím jakoby usilovala ona.. těžko říct..
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Červen 2011, 19:20:34 »

Je to jako třeba s alkoholem, když piješ pořád vodku, která je poměrně levná a lehce dostupná, tak tě časem omrzí. Za to když budeš píř třeba nějákou drahou whiskey, která je těžko dostupná, tak to pro tebe vždy bude něco výjimečného a budeš se těšit až si tu whiskey dáš.

Špatný přirovnání..pivo piju přes 10let a ještě mě neomrzelo

jasně, ale nepiješ každej den třeba 10 kousků to by ti pak lezlo krkem  Smějící se a víš jak jsem to myslel  Šťastný
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Červen 2011, 19:30:01 »

Jenže když ti záleží na té vodce, tak ti je jedno, že je levná, a že jí máš každý den... Chápeš jak to myslím ne?
Jde mi o to, že přece nepiju whiskey kvůli tomu, že je drahá, ale že mi chutná a rád se jí napiju.
Je dobře, že vám to nevyšlo (bez urážky), ale nejspíš by to byl vztah založenej na tom, kdo má pro koho kdy větší hodnotu ...a to mi nepřijde jako něco kvalitního Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Ultra12

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Červen 2011, 19:32:49 »

Je dobře, že vám to nevyšlo (bez urážky), ale nejspíš by to byl vztah založenej na tom, kdo má pro koho kdy větší hodnotu ...a to mi nepřijde jako něco kvalitního Úsměv

V pohodě..to máš pravdu, to by bylo o ničem Úsměv.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Červen 2011, 21:16:13 »

Buchy: Bohužel, ale je to tak.
Ad1. Jde o určitou rovnováhu, ze začátku bys měl být aktivnější, než tak holka, dát jí najevo, že se ti líbí, ale ne zas vyloženě přehnaně, prostě tak, aby o tobě přemýšlela. Pak trošku zvolnit a nechat ji napnutou, však návnada už je nahozená Super!

Ad2. U tohoto konkrétního případu je to opravdu v té holce. Mrkající

lustrigol: Neřekl bych, že se nechal vtáhnout do její reality, ale spíš se prostě lekla jeho zájmu, toho, že to bere opravdu vážně a že mu na tom záleželo, když ona to brala jen povrchně. Mrkající

Ultra12: Tohle už se těžko dozvíš a já ti radím, nech to být. Jestli máš nějakou vaši společnou kamaráku, tak to zkus opatrně vytáhnout z ní. Ale jak už jsem psal, pravděpodobně to bude jiný muž, tvoje "dostupnost" a nízký zájem z její strany. Next! Směrovka

Projevování sympatií holce je jako zneškodňovat bombu. V kterékoliv fázi to může bouchnout.
Jen s vámi flirtovala, nechtěla navazovat žádný vztah, vy jí vyznáte sympatie, bum. Jen s vámi flirtovala, myslela že nechce navazovat vztah (i když chtěla), vy jí vyznáte lásku dřív než jste jí ujistili že to vlastně chce, bum. Líbili jste se jí, ale pak seděla nad mobilem s vaší sms a vůbec nevěděla, co odepsat, tak se vám radši zbytek života vyhýbala, bum. Líbili jste se jí, ale myslela že jste jiní než jste, bum. Líbili jste se jí stajně jako 2 další, z nichž jeden (ne vy) to vyhrál, bum. Chtěla všechno, ale bála se toho a když na to přišlo, tak raději začla dělat, že nechce nic bum. Myslela, že budete kamarádit (hahaha) a když se ukázalo že vy to tak třeba neberete, vzala do zaječích, bum. Myslela, že vás zná, což bylo snadné, když jste spolu nemluvili, ale pak zjistila, že do vás vůbec nevidí, což dost překáží důvěře, která je důležitá, bum. Hrála si s váma, vy s ní, na nový rok si snad dala předsevzetí nebo co, že toho raději nechá-bum. Je toho hodně co se může podělat.

Doporučuju nadhled a rozhodně se nenechat mást.  Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Ultra12

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Červen 2011, 13:16:45 »

No před tím ještě psala, že se moc bojí že bych ji ublížil, že se bojí prý uplně všeho... Na to jsem ji odepsal že mě ani nezná, aby to mohla tvrdit... Nevím co se jí stalo...kašlu na ní..
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Červen 2011, 13:31:00 »

Tak to je masakr, nechápu to.
Lepší to bude neřešit. Chybu bych se snažil najít vzpomenutím na nějaké chvíle, musela ti někdy něco říct nebo napsat a něco naznačit. Obrat o 180° jen tak je nepochopitelnej. Aneb ženské chování v praxi.
Zaznamenáno
Ultra12

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Červen 2011, 14:18:21 »

No kdyžtak vzpomínám...tak leda, že minulej vztah jí ztroskotal kvůli tomu, že chodila s hodně věřícím člověkem, jejich rodina na tom hodně lpěla...ona nebyla ani pokřtěná. Jeho rodiče prý kvůli tomu dělali problémy...
Jsem pokřtěný, nosím křížek..spíš pro štěstí, že bych byl nějak hodně věřící, to néé...to jsme si i vyříkali na druhém rande si všimla toho křížku a rozvykládala se...Já ji vysvětlil jak to vidím, že sice věřím, ale né 100% hlavně kvůli průserům církve ve světě...jako znásilňování dětí apodobně...Jestli tohle? Ale důvod aby se kvůli tomu neozvala? Těžko se v tom vyznat jako ...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 19. Červen 2011, 16:45:59 »

K původní otázce:

Vůbec bych jí nepsal a nevolal. I kdyby neměla kradit, tak si způsob, jak ti napsat najde, pokud chce.

btw, krámy nemají nikdy takový obrovský vliv na psychiku, aby si jima mohla omlouvat takovéto jednání.
A navíc pokud holka polyká pilulky, nerozhoděj jí ty hormonální změny při mentruaci zdaleka tolik, jako tu, která je nebere.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. Červen 2011, 21:05:54 »

btw, krámy nemají nikdy takový obrovský vliv na psychiku, aby si jima mohla omlouvat takovéto jednání.
A navíc pokud holka polyká pilulky, nerozhoděj jí ty hormonální změny při mentruaci zdaleka tolik, jako tu, která je nebere.

Krámy sice ne...ale ženská psychika je schopna se u některých měnit jako počasí...vim o jedný takový...když má dobrou náladu je to jedna z nejvíc v pohodě holčin co znám...jindy je ten člověk na zabití...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Ultra12

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Červen 2011, 09:59:13 »

Tak pánové... ( i dámy )..z ničeho nic se ozvala...ale teda divnou smskou na kterou jsem nereagoval...: " Ahoj potřebuju trochu času, nic se nestalo. "
Takže nevím co si o ní myslet...ozvala se až několik dní po mé poslední sms..navíc ta neděle samozřejmě nevyšla..protože nedala vědět...
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Červen 2011, 15:53:52 »

Tak to je podle mě jasný...je to v tom ještě nějákej jinej kluk a ona se rozhoduje mezi tebou a ním.  Mrkající
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Červen 2011, 17:46:25 »

Tak to je podle mě jasný...je to v tom ještě nějákej jinej kluk a ona se rozhoduje mezi tebou a ním.  Mrkající

Příčemž ten druhej má dost možná prioritu...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Ultra12

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Červen 2011, 10:07:14 »

Nejspíš ano..druhý housle hrát nebudu...takže je to nejspíše vyřešené.. Úsměv
Zaznamenáno
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Srpen 2011, 12:33:50 »

Ona ti nic nedluží.
Proč chceš chodit se ženou která o sobě tvrdí že není hezká?
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS