Co dál?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 11:14:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co dál?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Co dál?  (Přečteno 23965 krát)
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 07. Červen 2007, 08:49:53 »

Zdar.No jednou už sem to rozebíral jinde ale teď se situace poměrně změnila.S jednou kamoškou(dále anetou) se kterou se známe ze školy ona je starší(15,3) mě je 13.No různě chodíme o volnejch hodinách na jidlo na zmrzlinu a podobně.Teď naše třída jela na vejlet takže sem nebyl asi tejden vubec ve škole a na icq nebo netu.Před odjezdem sem ji napsal smsku se znenim:Udělal bych pro tebe první poslední.Ty jsi slunce co umí prozářit den.Jen sem nedokazal ti to rict do oci.     Ovsem ted kdyz sem se vratil a procetl zpravy v mailu koukl na profil na libimseti.cz a podobně, tak sem si všiml že v přátelích si u mě změnila komentář na: františek (3x smajlík růže)tohle je klučina který má srdce na pravém místě.mám tě mooooc ráááda.si super.tak přemejšlim co s tim udělám.nápady?
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Červen 2007, 10:58:15 »

Vypadá to že se jí to asi docela líbilo Úsměv Rozhodně bych eště chvíli psal podobný věci jako v tý smsce a pomalinku to stupňoval a pak jí pozval na rande. Mrkající

Jinak bacha, mě holky v tomhle věku přišly takový náladový a trochu občas trochu divný tim jak se chovaly... a jak je tady na fóru spousta jinejch příspěvků, tak holky v tomhle věku moc na vážnej vztah nejsou dělaný... ale tak já už si taky nepamatuju jaký to bylo když mi bylo 13 Šťastný jenom vim že sem byl ve 12ti vysmátej z toho že můžu jezdit v autě vepředu.  Andílek

Časem zjistíš, že ženská neví co chce, ale nedá pokoj dokud to nedostane  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Červen 2007, 11:04:52 »

Třeba je na mladší, hmmm?  Mrkající

Něco udělat můžeš, když to nebude nic zoufale zbrklýho, tak skoro cokoliv; na nějaký mistrovský mentální triky a strategie v tomhle věku zas není tak moc třeba ... si ale určitě poradíš, jseš rozumnej a nápadovitej hošek.
Nějak ji tedy otestuj, jaké má možnosti, jestli to někam povede
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Červen 2007, 11:09:52 »

NO rande uz mame za sebou....ted zevlim doma a pockam az jim skonci vyucovani a pak bych neco podnikl...nevedeli byste neco dobryho kdyz sem zrovna svorcovej?
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Červen 2007, 11:19:05 »

NO rande uz mame za sebou....ted zevlim doma a pockam az jim skonci vyucovani a pak bych neco podnikl...nevedeli byste neco dobryho kdyz sem zrovna svorcovej?
Záleží jaký možnosti naskytne prostředí ... jestli chceš být nebezpečnej (a ona bude na zlobivý chlapce), zkuste něco provokativního, jako třeba se vloupat do kulturního centra, školy ... teda sám pocítíš, co je vhodný  S jazykem
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Červen 2007, 11:24:40 »

Vloupačka? Radši ne eště je chytnou! Šťastný

Nevim co řešíš... prostě jít ven. Jestli tam máte park tak do parku, jestli má někdo z vás psa tak jít ven se psem... bejt spolu a nemusíte hnedle chodit na jídlo. Na zmrzku by si snad kdyžtak měl ne?  Kroutící očima
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Červen 2007, 11:28:21 »

tak k nám do školy se vloupat nejde....do kulturního centra? ve 4 odpoledne? v brně? tak to asi nepude....zlobivej chlapec?.. to bude ono...áá sem bez nápadů....tak to asi zkusim podle Daniela....nenapadá vás eště neco?....jo dyztak se kouknete na jeji profil na libimseti.cz    www.libimseti.cz/-Anisha-/
« Poslední změna: 07. Červen 2007, 11:32:09 od Fernie » Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Červen 2007, 11:44:03 »

Pěkná princeznička, zmalovaná, městská  Úsměv

Noo.... tak na procházku, případně že platí ona, ať si nemyslí že jí všechno jen tak projde
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Červen 2007, 11:44:57 »

Kámoška mi řikala, že neni důležitý jak drahou kytku koupíš... že ta nejhezčí může bejt jenom natrhanejch pár kytek na poli.

Takže paralela - neni důležitý jestli se mnou pujdeš na večeři nebo mi koupíš venku zmrzlinu... hlavně že budem spolu. Úsměv

Mazej s ní ven i kdyby si jí měl koupit párek v rohlíku Smějící se nebo třeba nic chtít nebude...  Mrkající

Pěkná princeznička, zmalovaná, městská  Úsměv

Noo.... tak na procházku, případně že platí ona, ať si nemyslí že jí všechno jen tak projde

Nemyslim si že to je dobrej nápad... eště spolu nechoděj.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Červen 2007, 11:48:38 »

Tak v tom případě čekám do 15:00 a pak letim tryskem ke škole....díky....pak ohlásim pokrok...
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Červen 2007, 12:04:18 »

Pěkná princeznička, zmalovaná, městská  Úsměv

Noo.... tak na procházku, případně že platí ona, ať si nemyslí že jí všechno jen tak projde

Nemyslim si že to je dobrej nápad... eště spolu nechoděj.  Úsměv
Proč? To mi prosím vysvětli. Je ona snad něco víc, než Fernie? Je snad lepším člověkem, protože má pevný dvojky a kulatej zadek? Hodně chlapů svoje holčičky "uctívá" kvůli tomuhle, ale neřekl bych že by to nějaká ocenila, netřeba být zase další tuctový ňouma
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Červen 2007, 12:37:32 »

To k tomu dobývání patří ať si řikáš co chceš. Úsměv Možná někdy narazíš na nějakou, která spíš ocení tvůj postup, ale podle mě tak 80 možná 90% se spíš líbí když je kluk při balení někam vezme a popravdě by mi bylo divný nechat za sebe holku platit, když jsem jí vytáhnul ven JÁ.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Červen 2007, 12:49:13 »

tak holky v tomhle věku moc na vážnej vztah nejsou dělaný...

 Smějící se Smějící se Smějící se
myslím, že Ferniemu o vážnej vztah ve 13-ti asi taky nejde
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Červen 2007, 12:50:05 »

Tak sem teď vytáhl psa na procházku(shodou náhod o volný hodině) ale Anetu sem nikde nezahlídl...ani sem prakticky nemluvil s nikym z jejich třídy..no zkusim to na konci vyučování...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Červen 2007, 12:58:52 »

tak holky v tomhle věku moc na vážnej vztah nejsou dělaný...

 Smějící se Smějící se Smějící se
myslím, že Ferniemu o vážnej vztah ve 13-ti asi taky nejde

Třeba je na svůj věk psychicky vyspělej hošík Úsměv

Fernie: Vidiš to? Ženská a hned si děla srandu...  Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Červen 2007, 13:04:02 »

To k tomu dobývání patří ať si řikáš co chceš. Úsměv Možná někdy narazíš na nějakou, která spíš ocení tvůj postup, ale podle mě tak 80 možná 90% se spíš líbí když je kluk při balení někam vezme a popravdě by mi bylo divný nechat za sebe holku platit, když jsem jí vytáhnul ven JÁ.  Mrkající
Nesmysl ... takže jinak, ty se prostě tak chováš, protože je to zažitý standard, protože nechceš jít proti proudu.
Vůbec bych nemluvil o dobývání, je to mýtus. Iniciativu - určitě, ale placení a podobné, to jen stavíš sám sebe do pozice toho méněceného (vyvažuješ tím svoje nižší soc. postavení), něco ve stylu "jsem moc vděčný za to že jsi svolila k tomu být teď se mnou, za to ti já budu sloužit". Způsobů je mnoho, ale když já mám někam jít s nějakou holkou, je to ona, které je věnována ta laskavost, že má možnost strávit trochu času se mnou (protože můj čas má nějakou hodnotu a nezaslouží si jej jen tak); je to ona, která se u mě má kvalifikovat, že je mě hodna (a né obráceně).

Můžeš brát jako "zlé", ale jen si volíš, jestli ty si vybíráš, nebo jsi vybírán.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Červen 2007, 13:11:38 »

tak holky v tomhle věku moc na vážnej vztah nejsou dělaný...

 Smějící se Smějící se Smějící se
myslím, že Ferniemu o vážnej vztah ve 13-ti asi taky nejde

Třeba je na svůj věk psychicky vyspělej hošík Úsměv

Fernie: Vidiš to? Ženská a hned si děla srandu...  Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný
Vidim vidim.Dextera: myslet můžeš... Smějící se
Daniel:na ty vyspělosti makam.... Úsměv
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Červen 2007, 15:40:05 »

Vidim vidim.Dextera: myslet můžeš... Smějící se
Daniel:na ty vyspělosti makam.... Úsměv

Dextera promine Úsměv však já to s ní taky myslim dobře! Mrkající Ale hezkej příklad to byl. Andílek A proto Vás máme slečny tak rádi, protože dokážete vtipkovat i když nás by to nenapadlo. Super!

Jinak k tomu placení za holku nebo ne... Každej má svůj názor a každej se v tomhle může chovat jak sám uzná za vhodný. To že za holku zaplatíš přece neznamená, že si větší "sociál" než ona a tak jí musíš podplácet, aby s tebou šla ven. Takhle bych nad tim nikdy neuvažoval. Je to takový to gentemanský chování a je to něco co nemam důvod měnit, časem ve vztahu je samozřejmý, že už by to mělo bejt jednou já a pak slečna, ale při takovym tom "namlouvání" bych to opravdu neřešil.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Červen 2007, 21:18:24 »

Tak...Kua kua kua.Sem zas neco zeslonil...Včera sem běžel ke škole ale už sem jí nestihl Smutný Tak sem ji zkoušel zastihnout dneska ale nebyla ve škole.Tak sem jí zavolal a zjistil sem že se balí a jede do nemocnice...na prd ne? Takže jí nejenom několik dní neuvidim ale ani se jí nedovolam nedosmskuju bo mobil má doma...to vim od jejího bráchy...rady? já sem totiž v takovym trošku depresivnim stavu
Zaznamenáno
19374682

Karma: 1
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Červen 2007, 18:30:20 »

Tak...Kua kua kua.Sem zas neco zeslonil...Včera sem běžel ke škole ale už sem jí nestihl Smutný Tak sem ji zkoušel zastihnout dneska ale nebyla ve škole.Tak sem jí zavolal a zjistil sem že se balí a jede do nemocnice...na prd ne? Takže jí nejenom několik dní neuvidim ale ani se jí nedovolam nedosmskuju bo mobil má doma...to vim od jejího bráchy...rady? já sem totiž v takovym trošku depresivnim stavu

Náhodou to je ideální příležitost  Vykřičník  Skákni za ní do nemocnice vem s sebou nějakou čoko-margot-banány, nějakou kytku eventuelně a máš hned pár bodíků k dobru.  Mrkající
Zaznamenáno
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Červen 2007, 08:49:20 »

jó dybych věděl v který byla....už je doma...když se teď tak flákam doma místo školy tak něco vymyslim
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 12. Červen 2007, 15:14:02 »

Ale tak zase dávať trošku pozor, aby si ju stále "neprenasledoval" a nevyhľadával pri každej príležitosti. Alebo aby to nebolo aspoň moc okaté Úsměv Jej okolie by si z toho mohlo uťahovať a ona by sa ti začala vyhýbať, lebo by sa hambila v spoločnosti svojich kamarátiek a kamarátov... aspoň sa mi zdá, že v tomto veku človeku dosť záleží na názore okolia.
« Poslední změna: 12. Červen 2007, 15:23:46 od Mikullas » Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 12. Červen 2007, 15:24:41 »

Podle profilu je hlavne zadana, tak kdo vi.

V kazdem pripade, mile smsky, nekam ji vytahnout a uvidis:)

proste co ti tu radi je ok:)

az na to, ze platit by si poprve opravdu mel ty

(ja nemela zadne svoje penize ani v 15, tak me udivuje, kde je ta dnesni mladez bere, kdyz brigady sou od 16:)
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 12. Červen 2007, 15:30:29 »

(ja nemela zadne svoje penize ani v 15, tak me udivuje, kde je ta dnesni mladez bere, kdyz brigady sou od 16:)
Rodiče nemají na děcka čas, tak jim cpou prachy, ať se nějak zabaví samy Kroutící očima Ale ne, v dnešní době to imho bez peněz prostě nejde, tak i dítě musí nějaký peníze při sobě mít...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Červen 2007, 16:13:08 »

no ja teda nevim. Obed sem mela ve skole, svacinu sem taky vetsinou dostala a kdyz sem dostala k vanocum od babicky 50 kc, to bylo penez... onoje to asi tim, ze pred 10 rokama nemeli 13ti lety decka o holky a vztahy povetsinou zajem:)
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS