Co podniknout dál?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:02:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co podniknout dál?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co podniknout dál?  (Přečteno 5861 krát)
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« kdy: 27. Listopad 2010, 12:08:38 »

Věc se má zkráceně takto. Potkávám cestou na vlak učitelku (24) ze základky a řekl jsem si, že ta by opravdu stála za pokus něco zkusit (fakt neuvěřitelná  S jazykem ) Napsal jsem jí mail, že bych ju rád třeba někam pozval (přímá komunikace tady nejde, jde vždy ve skupině dalších učitelek a já spěchám na vlak). Odepsala že pozvání musí odmítnout (neměla tušení kdo su) ale že se klidně můžeme nejdřív poznat přes net a sama si mě našla na FB a přidala. Tak jsem ji začal ráno zdravit, vždy to opětuje opravdu s neobyčejným úsměvem. Po nějaké době jsem jí zase napsal mail (žádné setkání jsem ale nenavrhoval). Odpověděla, trochu se i rozepsala a nakonec napsala, že těch informací už stačí, zbytek že by nechala u té skleničky a že se někdy domluvíme. Odepsal jsem ať dá tedy vědět, až se jí to bude hodit. Je to ale 3 týdny a nic se neděje. Každopádně u ní byla v týdnu na pohovoru moje kamoška, které jsem řekl ať jí pozdravuje. Řekla že má taky pozdravovat a žeprej se pěkně začala červenat  Úsměv No a já bych potřeboval vědět, co si o tom myslíte, popř. jestli jí zase napsat a co vlastně.
« Poslední změna: 27. Listopad 2010, 12:13:40 od GR77A » Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
RHCP

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Listopad 2010, 12:19:34 »

Ty chceš ju, alebo ona teba? Tak na čo čakáš, pozvi ju niekam Úsměv
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Listopad 2010, 12:20:06 »

Jsi chlap pokud ji chceš jdi se domluvit klidně i před těma jejíma kolegyněma - po případě zkus něco na styl: Ahoj,můžu s tebou na chvíli mluvit,nečekej na nic a jdi kousek stranou od nich a ona příjde Mrkající
Domluvy přes email stojej za prd protože čekáš klidně i několik dní,tady to víš hned Úsměv
A jinak nečekej až se ozve ona>všechno záleží na tobě>ty vedeš od začátku až do konce a určuješ co se bude/nebude dít - podle mě jedno ze základních pravidel Pick upu Mrkající
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Listopad 2010, 12:20:19 »

Citace
...přímá komunikace tady nejde, jde vždy ve skupině dalších učitelek a já spěchám na vlak...

Tak když to bereš takhle, tak nevím, nevím. Klidně zajdi za všema a popovídej si s celou skupinkou slečen, alespoň uvidí, že se nebojíš a nemáš strach takhle komunikovat. Když jí pak přijde email od člověka, kterého nezná, tak tě odmítne, to se jí vůbec nedivím. Nebo ty bys šel ven s někým, koho vůbec neznáš a napíše ti takhle email? Já teda ne.

Měl bys jí dát na výběr z nějakých konkrétních termínů, sama nejspíš nechce být takto iniciativní, takže to je práce pro tebe. Vyber místo, datum a čas a zavolej jí, zeptej se, jestli jí to tak vyhovuje a máš to vyřešený. Hlavně už žádný emaily a domlouvání přes kamarádky, to už radši spontánní komunikace přes FB.

Měj se. Úsměv
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Listopad 2010, 14:38:18 »

Citace
...přímá komunikace tady nejde, jde vždy ve skupině dalších učitelek a já spěchám na vlak...

Tak když to bereš takhle, tak nevím, nevím. Klidně zajdi za všema a popovídej si s celou skupinkou slečen, alespoň uvidí, že se nebojíš a nemáš strach takhle komunikovat.

Každej holt není takovej hráč, ikdyž samozřejmě uznávám, že to je mé mínus a na spoustu lidí by takováto akce mohla udělat dojem.

Když jí pak přijde email od člověka, kterého nezná, tak tě odmítne, to se jí vůbec nedivím. Nebo ty bys šel ven s někým, koho vůbec neznáš a napíše ti takhle email? Já teda ne.

Nedivil jsem se tomu a čekal jsem to, šlo mi spíš o její reakci a o to, jestli vůbec odepíše, popřípadě bude chtít zjistit kdo to napsal. Zvědavost zase není tak špatná věc  Úsměv

Každopádně díky za rady, potvrdili jste mé myšlenky
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Listopad 2010, 18:34:19 »

Mě by spíš vyděsilo, že o mě někdo vypráví svejm známejm a nechává mě pozdravovat (byť tuším,že se ti to zdálo jako hrozně cool nápad).

Podle mého musíš teď ukázat, že jsi normální člověk a ne stalker, kterej za ní posílá svoje známý. Tedy, oslovit jí s úsměvem až půjde s těma učitelkama "Můžu tě/vás na chvíli zdržet?" a navrhnout rovnou termín, kdy byste se mohli sejít. O všem cos dělal předtim pomlč. Prostě jen navrhni termín, kdy a kam. Žádné "říkal jsem si, jestli bys nechtěla třeba někdy někam zajít" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Listopad 2010, 18:50:36 »

Mě by spíš vyděsilo, že o mě někdo vypráví svejm známejm a nechává mě pozdravovat (byť tuším,že se ti to zdálo jako hrozně cool nápad).


Ono je to celkově složitější, napsal jsem to zkráceně, tahle kamoška v tom hrála už od začátku určitou roli. Ale nějak to teda zkusím posunout dál a třeba to dopadne  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Prosinec 2010, 18:04:21 »

Tak spíš jenom pro doplnění. Schůzka proběhla, ale určitě poslední. Všechno jsem zorganizoval dalo by se říct sám, čas, místo a potom i konec schůzky. Proběhlo to myslím v pohodě, přesto jsem byl při loučení upozorněn, že teď nebude mít dlouho čas, že se musí učit a kdesi cosi. Dnes ráno jsem jí psal k svátku a zatím neodpověděla (což se asi ani nestane). Mě by jenom zajímalo, jestli jsem to během té schůzky tak podělal, že už mě prostě navždy zavrhla, nebo to třeba ani jako rande nebrala... Ale to se asi nikdy nedozvim. Pohnojit sem to samozřejmě mohl, řekl bych že patřím do loserovské elity, ale pročtený už tady mam kdeco a stejně je to vždycky stejný. A sám tu chybu stejně nezjistim, to by mně musela vždycky říct ta holka, jenže to se jaksi nestane. Fakt už nevim co dělat. Každopádně této už se asi nemá smysl vůbec ozývat, že?
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Prosinec 2010, 18:09:27 »

Citace
Schůzka proběhla, ale určitě poslední.

Když si tohle namlouváš, tak to poslední schůzka fakt bude.

Zkus se o té schůzce více rozepsat, pak ti spíše někdo poradí co a jak dále.

Citace
...ale pročtený už tady mam kdeco a stejně je to vždycky stejný.

Já mám taky načteno spousto knížek a článků o PU a pořád PUA nejsem. Jenom čtením se totiž nezměníš, musíš zkoušet. Ono to takhle nějak platí snad ve všem - nejvíc se naučíš praxí, teorie je ti kolikrát dost k ničemu.

Přeju ti, ať ti to vyjde podle tvých představ. Úsměv
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Prosinec 2010, 12:13:39 »

Přeju ti, ať ti to vyjde podle tvých představ. Úsměv

Díky, taky ve skrytu duše stále doufám  Úsměv

Jinak další upřesnění, dneska jsem ji ráno potkal a ona mě normálně úplně ignorovala, jako bych tam nešel  Smějící se To jsem fakt nečekal, ale neřekl bych, že je to normální jednání 24 leté holky s vysokou školou. Asi to rande byl její nejhorší zlej sen co zažila Šťastný Škoda že se nedozvím, co toho bylo příčinou, tohle by mě celkem zajímalo
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Prosinec 2010, 15:11:57 »

nechal bych to plavat a poohlédl se po jiné slečně... Mrkající
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Prosinec 2010, 17:11:11 »

Čau, viděl bych to taky jako zabitý případ, hlavu vzhůru a poohlídni  se jinde. Pro jedno kvítí slunce nesvítí, nic se neděje, život nekončí a jde dál. Třeba nebyla chyba v tobě. Teď asi budu zdejším ženským osazenstvem zlinčovaný Provokatér, ale u žen kolikrát vůbec nevíš, ony samy ani kolikrát neví, proč se rozhodly tak a nebo tak, prostě za ženskými rozhodnutími stojí emoce, né nějaké chyby.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS