co robit dalej ak povie, ze sa jej pacis?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 13:50:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  co robit dalej ak povie, ze sa jej pacis?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: co robit dalej ak povie, ze sa jej pacis?  (Přečteno 3059 krát)
plaine89

Karma: -1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 15. Srpen 2010, 16:02:57 »

Nedavno som bol na jednej chate, bolo tam aj dievca, s ktorym som sa trochu poznal. Ako postupoval cas, ani som sa nenazdal, sedela hned pri mne a ramenami sme sa dotykali.  Chcel som sa odohodlat aj na nieco viac, ale v ten vecer sme aj grilovali a prislo mi strasne zle.  Nachvilu som sa vzdialil a medzitym si presadla a pravedpobne na truc zacala balit ineho chlapca.  Cely vecer vsak ostala dost priatelska a doberala si ma, dokonca medzi recou spomenula, ze som sa jej pacil uz 1x co ma uvidela a davala mi vela komplimentov a narazok. Cely ten vecer mi vsak bolo strasne zle a nevedel som vobec zareagovat. Ako sme isli spat, tak isla do izby prave s tym druhym chlapcom, ale neviem co sa tam dialo.  Na druhy den sme si pisali, pytala sa ma aj, ze preco som tak skoro odisiel...Okrem ineho viem, ze sa cerstvo rozisla so svojim priatelom, ale pravdepodobne ho stale ma rada. Dalsi tyzden pojdeme zasa na chatu a bude tam aj ona...Ako mam zaregovat dalej ? Co by ste robili na mojom mieste?  Mam jej pisat na internete, alebo pockat na dalsie stretnutie na zivo?
Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Srpen 2010, 20:25:31 »

1. Nepiš ji počkej až se uvidíte.
2. Nepřežer se zase Smějící se případně aji alkohol udrž na nějaké rozumné normě. Stačí jen tak zlehka do nálady.
3. Dej ji nějakýk způsobem najevo zájem. Celý fórum je toho plný tak jen zkusím vypíchnout. Spíš něž slovně se pokus eskalovat dotyky. Pokud na si na pohovce sedne až úplně k tobě tak řekni ať se neroztahuje atd. Jestli jste si psali tak to vypadá, že zájem ještě pořád má, ale připrav se na to, že jestli si ji minule víceméně ignoroval možná budeš muset udělat první krok.

K tomu dalšímu borcovi; je dost možný, že se snaží zapomenout na svýho bývalýho a když ses k ničemu neměl tak prostě musela změnit cíl. Každopádně se k tomu nijak nevracej.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS