Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:44:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí?  (Přečteno 62745 krát)
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« kdy: 25. Leden 2011, 20:01:46 »

Ahoj, rád bych se pozeptal na tipy či zkušenosti s následujícím. Jsem s přítelkyní už skoro 3 roky a v posledních měsících lze dost pozorovat slábnutí našeho sexuálního života. Vídáme se skoro každý druhý den a oproti dřívějšku, kdy jsme se intimnostem věnovali řekněme 1x-2x za týden, je to teď možná tak jednou za měsíc. Nutno říct, že moje chuť na sex je stále docela vysoká a tahle frekvence mi v našem věku (26 a 24) přijde slabá. U mě se rozhodně nedá říct, že bych byl v tomhle nějak konzervativní a jsem přístupný lecčemu, přítelkyni jsem to už taky několikrát říkal, ať se mi nebojí konkrétně říct, co se jí líbí, ale odpoví většinou jenom to, že se jí to líbí vždycky (což je sice pěkné, ale je mi to k prdu). Obecně se o sexu nechce moc bavit, což je podle mě škoda, bylo by to přínosné pro oba. Bohužel je poslední dobou dost pasivní i co se týče svádění a iniciativy, takže si prakticky všechno musím "vyprovokovat" sám. Pokud jí chci mít třeba oblečenou v něčem svůdném, musím jí do toho skoro sám obléct, nebo jí půl hodiny přemlouvat. Mrzí mě, že to kvůli mně neudělá sama od sebe jako dřív. Prostě mi přijde, jako by jí už nepřišlo potřeba se jakkoliv snažit mě svádět, když jsme spolu už tak dlouho. Nikoho jiného snad nemá, v tom jí věřím a myslím, že při její povaze by to ani neuměla tajit. Je možné, že na to má vliv únava a stres ze studijních povinností, kterých měla teď hodně, nebo nevím. Napadlo mě zatím akorát zkusit metodu nezájmu, tzn. použít úplně to samé a na nějakou dobu přestat s čímkoliv sexuálním a čekat, jestli konečně nezačne být zase aktivní. Nerad bych z ní měl úplnou ledovou královnu, nevím si s tím moc rady...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Leden 2011, 22:47:32 »

Neporadim ti, ale poviem ti, co nerobit. Urcite ju do nicoho netlac. To bude totiz zaciatok konca. Je mozne, ze naozaj toho ma vela. Zazil som si toto so svojou byvalou, kedy tiez akosi prestala mat zaujem a ja som to razantne ukoncil, co bola chyba. Takze skus to chvilu vydrzat, pokial ma to ucenie. Povedz jej niekedy, ze ti to chyba, ale riesenie nechaj na nu, respektive ty to neries. Ak jej to tiez vadi a docvakne jej to, tak sama hadam nieco spravi. Ak nie, tak ty s tym aj tak nic nespravis. Nechaj jej volnost. ukaz jej, ze si tu pre nu a ze sa na teba moze spolahnut, ale nenechaj so sebou manipulovat a neurob pre nu vsetko, co jej na ociach vidis. Hadam sa to podari.
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Leden 2011, 23:25:59 »

mam taky napad, ale chce to gule, resp. tie su dost navyse v tomto pripade. co by si povedal, keby si s nou bol dajme tomu o jeden den menej ako doteraz a vzdy v prvej stvrtine prestanes a zacnes sa venovat niecomu inemu. ako sa hovori, dva kroky vpred, jeden vzad. to nie je opis chodze opiteho, ale schema zvadzania. alebo si kup masazny olej a masiruj ju. nie kvoli sexu, ale kvoli tomu, aby si zistil, kolko zvladne odolavat. nebud perverzny. bud zmrd s olejcekom v ruke  Provokatér neverim, ze to vydrzi... ja sam som to neskusal, ale mam to pripravene v zalohe. cosi som si cital od nejakeho profika. a toto je pointa. vraj ked sa jej 15 minut nedotknes na erotogennom mieste, tak jej pojde z usi priam para :DD skus byt taky vasnivy, ale zdrzanlivy. potom zase len nieco kratko a zase ustup. ta zozerie.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Leden 2011, 00:42:26 »

Díky za tipy  Mrkající teď by měla mít pomalu snad všechny zkoušky hotové, tak opadne ten stres a uvidíme...Jinak ta masáž je dobrý nápad, ale nemá to vždy takový efekt, jaký by to chtělo. Ona sama si dost často říká o masáž zad (což mě sice každý druhý den nebaví, ale poměrně často se nechám umluvit) a výsledkem je víceméně vždycky možnost sexu (už je tak nějak naladěná a proč nenamasírovat i vnitřní partie  Šťastný). Ale opět je to na mně a sama nějak divočit nezačne. Zkoušel jsem i jen tu masáž s občasným nenápadným dotykem na erotogenních místech, což se jí velmi líbilo, ale aby jí to pak vyprovokovalo k aktivitě, to se stalo možná tak jednou z pěti pokusů  Smutný
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Leden 2011, 03:10:21 »

Zkoušel jsem i jen tu masáž s občasným nenápadným dotykem na erotogenních místech, což se jí velmi líbilo, ale aby jí to pak vyprovokovalo k aktivitě, to se stalo možná tak jednou z pěti pokusů  Smutný

A pak jsi vyprovokoval tu aktivitu ty?
Zkus třeba udělat jen masáž bez záměru, že to skončí sexem a ani to tím nezakonči... Ať jí to vrtá hlavou, proč se na mě nevrhl jako vždy Otázka

Myslím, že to tak myslel i MusicMan.

Teď mě napadá, že jsem tu četl u někoho v deníku zajímavý příklad holomrazu, co by mohl pomoct, ale netroufám si říct, nemám s tím zkušenost, dávám na zvážení. Rozvášnit ji respektive snažit se jí svést k milování a jakmile ona naznačí, že ne, tak se sebrat a začít jít dělat něco jiného, bez řečí.
Prostě ukázat chováním: oukej, nechceš? Mně je to fuk, zabavím se něčím jiným.
« Poslední změna: 26. Leden 2011, 03:20:29 od Zavpa » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Leden 2011, 06:49:28 »

Holomráz je slušná taktika, ale je to hrozně na hraně s tím, aby si myslela, že jsi se urazil, což ženský nemaj rády.

Masáž je dobrý způsob, jak ji svést, ale zase jde ta aktivita od tebe.

Nezměnil jsi se nějak i ty? Nepřibral jsi? nepřestal ses o sebe starat? Máš dobře střižený vlasy? dopře padnoucí oblečení?

Abych uvedl, jak to mám já, tak s přítelkyní se zatím vídáme jen o víkendech, takže je uplně běžný, že v pátek na mě skočí pomalu ve dveřích, ale po zbytek víkendu má chuť tak ještě na jedno číslo. Zatím jsme spolu 10 měsíců a pořád jí to drží, těší se čím dál víc.

Je rozhodně škoda, že se s tebou o sexu nechce bavit, protože tím ochuzuje sama sebe. my jsme se naučili o tom mluvit a to vede k tomu, že se na mě vždycky těší jako blázen a i na ten sex, který je fakt lepší a lepší. Ale je to krátká doba oprati vám. Určitě se stane, že po nějakém čase upadne i sexuální život do stereotypu.

Zkusil bych ale i to, co tu klici radí.... vyprovokovat ji k sexu, ale ne "uraženě" odejít, ale už do toho jít s tím, že nic nebude... řekne si o masáž, tak ji masíruj, ale řekni si sám, že to bude třeba 10 minut a pak přestaneš a půjdete třeba na procházku. Tam ji vášnivě líbej a až se vrátíte, chvíli se jí nevěnuj, koukej na TV, běž vařit nebo cokoliv co děláš běžně. Dávkuj jí postupně vzrušení.... pak řekni, jak to funguje:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Leden 2011, 17:12:35 »

A pak jsi vyprovokoval tu aktivitu ty?
Zkus třeba udělat jen masáž bez záměru, že to skončí sexem a ani to tím nezakonči... Ať jí to vrtá hlavou, proč se na mě nevrhl jako vždy Otázka

Jojo, tak jsem to myslel, jednou z těch pěti pokusů začala být taky aktivní a vynucovat si sex, ve zbylých jsem to vyprovokoval buď sám, anebo jsem se po masáži jednoduše přemístil z jejího nahého těla kousek vedle ní a začal si třeba číst. Možná jí to pak hlavou vrtalo, ale každopádně se jinak nic moc nedělo.

Tu metodu holomrazu je v mé situaci docela těžké využít, protože až na případy, kdy jí je třeba očividně špatně, nemá náladu, dostala měsíčky atd. (prostě kdy je jasné, že nic nebude), se nechá k intimnostem vyprovokovat a neodmítne mě. Tedy samozřejmě za už zmíněného předpokladu, že budu aktivní hlavně já.

Nezměnil jsi se nějak i ty? Nepřibral jsi? nepřestal ses o sebe starat? Máš dobře střižený vlasy? dopře padnoucí oblečení?

Já se snad nijak moc nezměnil, ať už vzhledově nebo chováním. Snažím se nosit oblečení, které se líbí i jí (pochopitelně moc rád od ní vždycky slyším "tohle ti ale slušíííí" apod.), používám deodoranty, které se jí nejvíc líbí atd. Nepřeháním to do nějaké metrosexuální úrovně, ale tak nějak normálně se o sebe starám a snažím se jí co nejvíc líbit. I kdyby se jí líbilo, abych měl při sexu třeba převlek Supermana nebo Santa Clause, tak jdu do toho, jsem pro každou ptákovinu  Úsměv

Napadla mě ale přece jenom jedna věc, se kterou jsem popravdě polevil - mám na mysli takové to různé vrkání a šeptání do ouška, prostě ty věci typické pro čerstvé milence. Po třech letech to už celkem logicky tak žhavé není, ale možná jí to chybí i k té správné náladě na sexuální aktivity. Přece jenom holky mají to vnímání sexu nastaveno trochu jinak než kluci Mrkající
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Leden 2011, 18:11:33 »

Zajímalo by mě to ještě z druhého konce, projevuje ti ona zamilovanost? Nebo to spíš vypadá jako kamarádský vztah?
Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Leden 2011, 19:02:17 »

Zajímalo by mě to ještě z druhého konce, projevuje ti ona zamilovanost? Nebo to spíš vypadá jako kamarádský vztah?

To zase ano, projevuje...Často mě objímá, pusinkuje, choulí se mi do náruče, chce mi být co nejblíž atd., sem tam vypustí i nějaké ty pěkně poslouchatelné věty  Andílek
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Leden 2011, 07:44:19 »

Víš, mám z toho pocit, že ona prostě zlenivěla.

protože ví, že ty když chceš, tak ona se prostě snažit nemusí, protože tu potřebu nemá zase tak často. A ty jí dáš náznak, kdy jo.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Leden 2011, 12:31:59 »

Joei, naprostý souhlas.

Chtělo by jí to pomalu a polehoučku rozhýbat k aktivitě  Mrkající
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Leden 2011, 13:41:07 »

Raph,
        1 - 2 x za týždeň je ukrutne málo. Možno je to tím, že niektoré ženy nie sú tak žiadostivé. Poznám jednu, čo by to chcela 5 krát za deň, iné treba ako ty píšeš treba prehovárať. Možno by pomohla milenka a s touto tak tráviť čas večer na prechádzkach a tak...
Samozrejme opatrne, niektoré ženy možu byť žiarlivé.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Leden 2011, 15:10:04 »

Sem s nou :DD ty si v BA?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Leden 2011, 15:18:29 »

Chtělo by jí to pomalu a polehoučku rozhýbat k aktivitě  Mrkající
no ale holomráz moc pomaloučku polehoučku není:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Leden 2011, 15:43:25 »

Sem s nou :DD ty si v BA?

Som z Prahy. Riadne som to u nej ale potentoval, kruci. Nejak sme sa muchlali a jej sa voľačo nepáčilo, tak som sa naštval, chcel ju do niečoho nútiť a potom sa naštvala ona a už sa so mnou nebaví... nevyše to porozprávala všetkým kamoškám na chodbe Ďábelský Riadna strata, tiež by som takú chcel... Má 19 alebo 20 a super telo, prsia dvojky, štíhla, pekná v tvári, hrdzavé vlasy/.
Ale keby si prišiel do Prahy, možem ti na ňu dať kontakt. je voľná a otvorená novým vzťahom. Mrkající /
Víš, mám z toho pocit, že ona prostě zlenivěla.
Ten názor by nemusel byť celkom od veci...Mne pomože / ale brať to s rezervou/ keď sa jej prestanem pýtať, proste ju schytím a robím si, čo sa mi páči. Uchopím ju  pod krk/občas ho aj stlačím/...a občas aj viac... Provokatér//, hodím na postel, zhodím šatstvo, raz keď ma fakt štvala som jej roztrhal nohavičky a silónky priamo na tele... Ďalej som zistil, že ju veľmi vzrušuje keď sa na ňu úplne vykašlem a ona robí len mňa.

Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Leden 2011, 19:34:21 »

Možná i ta lenivost v tom bude...Nicméně včera jsem přece jen zaznamenal úspěch - zkusil jsem tu metodu postupného stupňování vzrušení včetně masáže  Mrkající Sice ta iniciativa opět byla ode mě, ale v průběhu se docela pěkně rozžhavila a nakonec docela řádila  Provokatér Takže moc fajn, teď ještě kdyby to byla schopná udělat občas sama od sebe a začít svádět, provokovat...
Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Leden 2011, 21:58:40 »

Jinak jsem ještě zkoušel nenásilně a zlehoučka zavést konverzaci na sexuální téma (co, jak, kde by se jí to třeba líbilo) a v tomto směru to bylo opět bez úspěchu, nechce se o tom bavit, kruci  Smutný Asi jí přijde, že je prostě tohle konverzační téma tabu, jako to bývalo někdy v dřívějších dobách, a asi jí nedochází, že se tím sama ochuzuje. Nejsem jasnovidec, takže zbývá akorát metoda pokus-omyl, což mi přijde i trochu riskantní a zbytečné.
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Únor 2011, 19:04:21 »

ja som s takou zil tri roky, viem, co to je. to chce cas. nabuduce skus este menej, ako naposledy. nech sa snazi. inak si nezatrtka Úsměv tak treba ist na to, len potom sa moze stat, ze zistis, ze jej to staci raz za mesiac  Smějící se nie je to sranda sa stale o to snazit a nemyslim si, ze by sa zmenila. mozno nejaky milenec ju prebudi k zivotu. nebol si jej prvy?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Únor 2011, 13:40:52 »

a čo tak kopačky? Podivený
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Únor 2011, 22:53:52 »

nebol si jej prvy?

První určitě nejsem, spíš už má taková ta "bouřlivější léta" za sebou a teď je taková klidnější, usazenější a zároveň i zřejmě konzervativnější. Bohužel asi fakt budu muset zkusit alespoň menší formu holomrazu, prostě minimalizovat všechny moje snahy o sex a vyčkávat, co bude. Je tu ale fakt i to riziko zjištění nemilé skutečnosti, že jí to jednou za měsíc v pohodě stačí...Paradoxní je, že po sexu často říká, jak to bylo nádherný a že bychom to měli dělat pořád  Smějící se Fakt mě ale už dost sere a mrzí, když po mně neustále chce masáže, já se nechám ukecat a pak jí poprosím, jestli by si třeba kvůli mně nezkusila tu novou košilku nebo prádýlko, protože to ještě vůbec neměla na sobě a já bych jí v tom hrozně rád viděl. No a následuje x důvodů, proč to zrovna nejde. Včera už mě to dost namíchlo, ale v klidu jsem odpověděl, že teda co nadělám a šel jsem si číst a pak spát. Masáž nebyla.

a čo tak kopačky? Podivený

To je naprosto poslední možnost, přece jenom po 3 letech mám k ní citově velmi blízko, ačkoliv v té sexuální rovině to očividně není ideální.
« Poslední změna: 04. Únor 2011, 22:57:54 od Raph » Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Únor 2011, 13:08:50 »

a aké puto má ona k tebe? Na tvojom mieste by som si našiel inú a potom reálne zvažoval túto možnosť.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Únor 2011, 14:28:20 »

Artiste, máš teď dost alfa názory, nedáš dá jiná  Smějící se, ale ono je to svým způsobem dobře. Samozřejmě Raphe pro tebe by asi nebylo jednoduchý jí jen tak nechat po 3 letech jak už si psal. Sám to posoudit nemůžu, nejdelší vztah jsem měl 2 měsíce  Šťastný. Ale myslim si, že holomráz by na ní měl zabrat. A to tak, že nebude sex Směrovka nebude masáž  S jazykem
Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Únor 2011, 15:46:58 »

a aké puto má ona k tebe? Na tvojom mieste by som si našiel inú a potom reálne zvažoval túto možnosť.

Po mimosexuální stránce si myslím, že má ke mně taky dost silné pouto a dává mi zamilovanost najevo, v tom není problém. Spíš si fakt myslím, že jednoduše zlenivěla a zpohodlněla, jak už tady bylo psáno (aneb proč se snažit o svádění a cokoliv sexuálního, když ví, že si to vždycky stejně vyprovokuju a "odmakám" sám). Ono je třeba taky možné, že tu svojí chuť na sex dávám někdy až moc najevo, aniž bych si to uvědomoval...prostě, že se o to až moc snažím a jí to už může přijít otravné, co já vim. Nicméně uvidíme, co přinese holomrazík  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Únor 2011, 17:33:56 »

Artiste, máš teď dost alfa názory, nedáš dá jiná  Smějící se
To je jen rádoby-alfa póza.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Únor 2011, 18:16:11 »

Nie, v tomto prípade sa nejedná o alfa-názor úplne, ale o logiku. Čo potrebuješ od ženy?
V mojom prípade 3 veci:
1)Sex
2)Lásku
3)Starostlivosť.

Pokiaľ mi niečo nedá, hľadám inú, ktorá mi v tom vyhovie. A tak sa stane, že po večeroch oscilujem medzi niekoľkýma. Logika, nie?

Možno som arogantný, ale nesnažím sa machrovať ani robiť dojem na nikoho. Považujem to za hlúpe. Doležité ale je, že nevyvraciam nikomu nič- každý má názor si povedať svoje a veriť tomu. A nikto nemože hovoriť, že moje je správnejśie než tvoje. Pre mňa sú si všetci rovní a ku každému chovám rešpekt, rovnako ako vyžadujem reśpekt po ostatných.

Kľudne mi strhnite karmu.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS