Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:24:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí?  (Přečteno 62746 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Únor 2011, 21:39:03 »

Asi neumim úplně vyjádřit, co je mi na tomhle stylu tak nepříjemný. Alfování nevypadá tak, že se k holce chováš jako ke kusu hardu Úsměv Alfa je v tom, že se nezboří, když ho holka nechce, že si dokáže prosadit svůj názor, ale taky to, že dokáže respektovat ostatní, protože ví, že ho nemůžou ohrozit. A k tomu mi střídání holek fakt nesedí. Alfa nemá problém s tím, že se s holkou rozejde. Nemá potřebu se tahat se dvěma naráz, protože ví, že má vysokou cenu a nebude pro něj problém sehnat holku, která mu bude vyhovovat.

To ale není to samé jako mít každý večer jinou, což ještě není IMO problém, spíš nevyzrálost a neschopnost hlubšího citu. Problém vidím, když to jedna z nich vnímá jako vztah Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 08. Únor 2011, 21:52:05 »

Asi neumim úplně vyjádřit, co je mi na tomhle stylu tak nepříjemný. Alfování nevypadá tak, že se k holce chováš jako ke kusu hardu Úsměv Alfa je v tom, že se nezboří, když ho holka nechce, že si dokáže prosadit svůj názor, ale taky to, že dokáže respektovat ostatní, protože ví, že ho nemůžou ohrozit.

Tak s tímto naprosto súhlasím, dovolím si podotknúť jednu vec o ktorej si myslím, že mnoho ľudí nechápe: To, že sa niekto nejak predvedie neznamená, že druhý tím stráca svoju cenu a to je presne vec, ktorú chápe Alfa.

Sprvoti som sa k svojej FB správal zle a dosť ma to štvalo. Ale naučil som sa ako si uťahovať zo ženskej a pritom ju nenaštvať / Cocky and Dare/.

K druhej časti: Logika. Ja "to" potrebujem niekoľkokrát denne, ona povolí sotva pár krát za večer / pokiaľ dosť tlačím/ a teda som nespokojný. REŠPEKTUJEM jej potreby / teda chápem, nie každý má také libido/ a aby sme boli obaja spokojní, nájdem si výpomoc. Tiež potrebujem ženu, čo mi bude variť, tak si takú hľadám.Výmanou za niečo / spoločnosť, sex?/. Obchod, logika. Nanazýval by som to alfovanie.

A to je presne moja rada: nájdi si niekoho, kto splní tvoje potreby. Pokiaľ s tím druhá strana súhlasí, je to OK. A pokiaľ nie...

Tak tu budem trochu subjektívny a možno aj čurák: Keby mi nejaká ženská chcela dať RAZ za mesiac a zároveň chcela aby som jej bol verný, mal by som pre ňu len jednú vetu: Pál do PXče!!! Bláznivý  Vrchol drzostzi, arogancie a sebectva. Neodpustiteľné.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 09. Únor 2011, 09:47:56 »

Tak tu budem trochu subjektívny a možno aj čurák: Keby mi nejaká ženská chcela dať RAZ za mesiac a zároveň chcela aby som jej bol verný, mal by som pre ňu len jednú vetu: Pál do PXče!!! Bláznivý  Vrchol drzostzi, arogancie a sebectva. Neodpustiteľné.
Nehovorím, že nemáš v ničom pravdu, ale z určitého uhla pohľadu: Ak by ti chcela dať len raz za mesiac, bola by to tvoja chyba...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 09. Únor 2011, 13:46:26 »

Tak to mi vysvetli: Neviem aký je Raph, ale pokiaľ ide o mňa: Som špotový, starám sa o postavu, životosprávu, večšinu času sa snažím nesmrdieť,  aktívne sa učím každej technike pre večšiu zmyselnosť a moja výdrž je.... no povedzme, že jediným obmedzením sú ranné vstávania / samozrejme že mi nestojí celú noc v kuse ale dokážem sa maznať bez prestávky/. Ak by mi nenajká povedala, že som slabý žrebec, asi by som sa začudovane pozreral a keby to aj tak myslela vážne, narukujem k Delta Force aby sa moja maskulinita ešte zvýšila.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 09. Únor 2011, 15:23:58 »

Pokud by se jednalo o nějakou krátkou nebo nevážnou známost a zjistil bych, že je slečna jaksi chladná a nechce sex víc než jednou za měsíc, asi bych o takovém radikálním řešení dost uvažoval. V mém případě jde ale o situaci, kdy už dotyčnou považuju takřka za životní partnerku, miluju jí, ona mě a jen je líná se o sex snažit. Nemám zase takovou potřebu, abych to musel mít několikrát denně (to už podle mě skoro hraničí s tzv. satyriázou), každopádně jsem přesvědčený, že kdybych to chtěl třeba 2x-3x za sebou, většinou nebude proti. Jen by ta její iniciativa a aktivita byla možná tak 10% oproti mým 90%. Mým cílem je vyprovokovat jí menším holomrazíkem aspoň k 40/60, aby na mě třeba dokázala bez varování sexuálně zaútočit  Mrkající
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 09. Únor 2011, 15:57:19 »

Raphe, s tím má "problém" většina chlapů ve vztahu.

I když paradoxně s bývalkou to bylo naopak:-D

Hold když se člověk naučí transmutovat svou sexuální energii, může ventilovat energii jinde a tím nemá tak často chuť na sex.
Takže pokud to na tebe půjde v období holomrazu, zaměř se na nějakou činnost, která tě zaměstná:-) snad se slečna umoudří:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 13. Únor 2011, 03:12:02 »

Musím bohužel říct, že to u mě začíná zavánět tím nejhorším a  posledním řešením, tedy ukončením vztahu  Smutný Udělal jsem přítelkyni fajn večer se super večeří, příjemným posezením doma u vína a výsledek byl prakticky nulový. Řekl jsem jí, že jí moc miluju, ona řekla mně to samé, jenže se už tak podle mě moc nechová - skoro všechny polibky a objímání muselo být z mé strany, jinak by snad neudělala vůbec nic. Je to hřích, chtít se mazlit a milovat se svojí dlouholetou holkou, místo čučení na nějaké videoklipy? Snažil jsem se jí během toho popíjení dostat od té blbé televize ke společným příjemnějším činnostem, ale dokonce ani to víno nepomohlo. Šel jsem si teda radši lehnout sám, už mě tohleto opravdu přestává bavit, i když ji fakt miluju, jako ještě žádnou Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 13. Únor 2011, 18:04:14 »

víš, docela mě zaujal tvůj příběh a tak jsem se na to ptal přítelkyně, co si o tom myslí a řekla něco, co tu ještě zmíněno nebylo....

že je docela možný, že má někoho jiného.

A nebo se zeptám ještě jinak. Ta tvoje přítelkyně, neprošla poslední měsíce nějakou změnou zásadní? přechod ze školy do práce, nová práce? stres v rodině, nemoc?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 13. Únor 2011, 22:38:07 »

joei: Díky, nezaujatý ženský náhled na věc může být často užitečný, tak jsem rád i za postřehy od opačného pohlaví  Mrkající Nikoho jiného určitě nemá, nicméně stres v rodině tam asi byl dost, to jsem si prve úplně tak neuvědomoval. Řešil se rodinný podnik a hlavně její rodiče z toho byli vcelku na prášky, takže to mohlo mít určitý dopad i na ní.

Každopádně dneska jsem s tím popravdě vyrukoval, říkal jsem si proč chodit kolem horké kaše a rovnou jí řeknu, jaké mám poslední dobou pocity. Dost se divila a prý jí to zatím ani nějak nenapadlo, že by byla vůči mně odtažitá a pasivní a že to rozhodně není žádný její úmysl. Padl tam takový názor, co se mi zrovna moc nelíbil - že je ta fyzická iniciativa směřující k mazlení a sexu spíš chlapská záležitost, proto zřejmě spíš vyčkává, co bude z mojí strany. Tak jsem se jí pokusil vysvětlit, že se mi taky líbí nechat se jí svádět a klidně na mě může kdykoliv bez varování vlítnout, ať už půjde o líbání nebo něco víc. Odsouhlasila mi to, že se prý pokusí, abych už neměl důvod si tohleto všechno myslet, řekla mi, že mě moc miluje, následoval oboustranně docela aktivní sex a teď jsem tedy zvědavý na další průběh, aby to nebylo během pár dní ve starých kolejích...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 14. Únor 2011, 08:38:09 »

že je ta fyzická iniciativa směřující k mazlení a sexu spíš chlapská záležitost, proto zřejmě spíš vyčkává, co bude z mojí strany.
tak to bych se jí asi vysmál do xichtu... to je jako by ti řekla, že ženská má vařit a uklízet, rodit děti a pečovat o ně a být pro partnera pořád krásná a vždy svolná, protože to chlap od ženské očekává.

Taky by se jí to asi nelíbilo, kdyby jsi tohle vše nárokoval.

To, že chlap má většinou častěji chuť na sex ještě neznamená, že musí být hybatelem.

jsem rád, že jsi s ní mluvil na rovinu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 14. Únor 2011, 16:13:11 »

to je jako by ti řekla, že ženská má vařit a uklízet, rodit děti a pečovat o ně a být pro partnera pořád krásná a vždy svolná, protože to chlap od ženské očekává.

Taky by se jí to asi nelíbilo, kdyby jsi tohle vše nárokoval.

To, že chlap má většinou častěji chuť na sex ještě neznamená, že musí být hybatelem.

Vidím to taky nějak takhle. Přijde mi to jako dost "oldschool" postoj, který je dneska už v podstatě nesmysl. Řekl jsem jí k tomu ještě to, že jestli bude furt jenom čekat a čekat, tak by se nakonec nemusela dočkat ničeho. Oceňuju ale fakt, že byla ochotná se nad tím vším, co jsem jí řekl, zamyslet a uznat to, nakonec mi ještě málem poděkovala, že jsem se jí se vším narovinu svěřil...
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Únor 2011, 16:15:13 »

Eh, nie som skúsený v LTR ale podľa mňa je hrozne naivné uveriť hláške: Ja som fakt nevedela, že po mne chceš sex. Myslela saom, že je aktivita pochádza len od muža".

Ospravedlňujem sa za útočný tón, ale jeden z vás dvoch je asi dosť hlúpy. Ženy sú predsa ďaleko vnímavejšie voči podnetom než muži a vidí čo po nej chceš ďaleko skor, než si to sám uvedomíš.

Na milenca som myslel celú dobu a je to veľmi racionálne zdovodenie. Byť na tvojom mieste, buď spravím drsný krížový výsluch / si to predsa ty, kto trpí, tak určite netvrď, že to nie je vhodné/ alebo pripravím nejakú pascu... budem sa niekde nejak informovať. Ďalšia možnosť by bola psychosomatická, ale to by trvalo nejako dlho, nie?

Nechcem nikoho navádzať k niomu, ale Milujem ju možno je len náhrada za vetu Bojím sa byť sám.

/Inak, erotoman určite nie som, mám proste nejaké dlhy voči sebe a okolitému svetu a chcem/musím si to nahradiť, než budem spokojný./
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 20. Únor 2011, 17:29:39 »

Od toho našeho posledního rozhovoru se ta situace řekl bych dost zlepšila. Přítelkyně je aktivnější, občas sexuálně provokuje a dráždí, a i když to třeba pokaždé k sexu nesměřuje, tak je to fajn. Dokonce se před pár dny se mnou otevřeně bavila o sexu a co se jí líbí, co jí nejvíc dostane do varu atd., což u ní považuju docela za úspěch  Úsměv Na základě toho jsem si i uvědomil, že občas dělám při tom svádění pár věcí blbě a jsem třeba někdy moc hrr...

Ženy sú predsa ďaleko vnímavejšie voči podnetom než muži a vidí čo po nej chceš ďaleko skor, než si to sám uvedomíš.

S tím souhlasím a podle mě to může být až na škodu. Pokud žena cítí a vidí, že partner chce sex pořád (respektive mnohem častěji než ona), vytvoří se tím na ní určitý tlak a může se jaksi zaseknout. Zřejmě stačí jen trochu ubrat na té očividné dostupnosti a nadrženosti. Přístup typu "když mi nesplníš všechny moje sexuální potřeby, najdu si jinou" je mi ale proti srsti.

Na milenca som myslel celú dobu a je to veľmi racionálne zdovodenie. Byť na tvojom mieste, buď spravím drsný krížový výsluch

Už jsem to tu i psal, nikoho jiného na 100% nemá. V tom jí naprosto věřím a jsem o tom přesvědčený, stejně tak ona může tímto způsobem věřit mně. Kdybych jí začal podezírat a vyslýchat, byl by to začátek konce.

Nechcem nikoho navádzať k niomu, ale Milujem ju možno je len náhrada za vetu Bojím sa byť sám.

Někdy třeba ano, ale v tomto případě to je hodně mimo.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 21. Únor 2011, 13:08:57 »

ok, je to tvoj postoj. si ďaleko skúsenejśí než ja. Čo som sa vśak naučil je, že na zložité otázky sú jednoduché odpovede. A vzhľadom k tomu, že ju miluješ može byť pre teba ťažké byť nad vecou. Aj mne sa stalo, že som mesiace či roky dumal nad nejakým vzťahom, potom som o tom povedal nezainteresovanému človeku 3 vety a odpoveď na problém som mal rovno pred nosom. Unikal mi, lebo som nedokázal byť plne objektívny a tiež i krutý k sebe. Ale je fajn, že sa veci dávajú do poriadku.

Hm... možno som len extrémny skeptik, ale... ja to tu ešte napíśem.... Možno niekoho má a všimla si, že ti jej nezáujem začína vadiť, tak trocha hraje, aby ťa uchĺacholila.

Ale hej, to je len moja prirodzená podozrievavá nátura, nić proti tebe. S jazykem
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 21. Únor 2011, 14:24:14 »

Možno niekoho má a všimla si, že ti jej nezáujem začína vadiť, tak trocha hraje, aby ťa uchĺacholila.

No za ty tři roky už dobře vím, že je opravdu dost špatná herečka a kdyby se něco takového dělo, sama by to vyžvanila, protože je (někdy skoro až moc) upřímná a neumí lhát  Mrkající  Navíc má na zahýbání takové až radikálně negativní názory, takže v tomhle to nebude  Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 23. Únor 2011, 15:28:24 »

 Úsměv beztak žene nikdy never Úsměv
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 24. Březen 2013, 20:50:39 »

Uplynula už zase dost dlouhá doba od posledních příspěvků zde, ani mi to nepřijde, jak to letí. Každopádně s přítelkyní jsme stále spolu, zažili jsme spoustu skvělých chvil a dovolených, nicméně v sexu se to naopak ještě více zhoršilo. A chtě nechtě musím aspoň do jisté míry dát za pravdu Artistovi a jeho radikálním postojům. Dostávám lásku, dostávám starostlivost, ale nedostávám sex, a bez něj prostě vztah nemůže normálně fungovat, aspoň ne pro mě. Je konec března a za letošek jsme měli sex 1x, ano, slovy jednou. Jediná cesta k němu vede přes masáž, kdykoliv to zkusím jinak, tak následuje jedna z debilních výmluv (nejsem umytá, připadám si špinavá, chci ještě spát, jsem moc najedená), z čehož nevím jestli se mi chce smát, nebo brečet. Prostě je čím dál víc asexuální, přitom docela určitě nikoho jiného nemá a je to jinak krásná holka, která když chce, dovede být opravdu obrovsky přitažlivá, svůdná a sexy, ví moc dobře co udělat, aby mě nažhavila - nicméně nedělá to. Nechápu to, ve vztahu chce jinak očividně pokračovat a když jsem to nedávno už téměř ukončil, byla z toho pořádně na dně. Teď už mi ale trpělivost dochází a dochází mi i nápady, jak to ještě zachránit...
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 24. Březen 2013, 21:06:56 »

Je konec března a za letošek jsme měli sex 1x, ano, slovy jednou.
 Šokovaný

Možno budem arogantný, ale divím sa, že spolu ešte v LTR fungujete - obyčajne totiž absencia sexu býva vedie koncom vzťahu... Možno by si sa mal zamyslieť, aký status v tom vzťahu máš. Teória vraví, že by muž mal byť tým vodcom - skús sa zamyslieť nad tým, či to tak je. Pretože z toho čo čítam, to vidím tak, že ty po večeroch "prosíš" o sex, partnerka povie nie, tak idete spať a nič sa nedeje?
Síce sa snažím pochopiť (aj keď mi to v poslednej dobe moc nejde), že ju miluješ, každopádne pokiaľ spolu nespávate, tak to úplne funkčné LTR nie je a neviem si predstaviť, ako to vyzerá.
Máš 27 či koľko (podľa prvého postu), riešiš problémy 50tnikov.. Otázka je, ako to bude vyzerať, o rok, dva, keď spolu nespávate už teraz.
Na mojom mieste by som sa dennodenne hlodal myšlienkami, že šuká inde, že nie som dostatočne atraktívny, respektíve by mi to celé znižovalo sebavedomie. Nevedel by som si predstaviť to neukončiť, respektíve FCs nehľadať inde.

Dosť dobre si neviem predstaviť, ako fungujete. Dokážeš sa pred ňu postaviť a vyjadriť, že ti to vadí, respektíve dokáže ti normálne vysvetliť, prečo odmieta sex? Čo prichádza ako odpoveď? Nerád to vravím, ale myslím, že pre tvoju budúcnosť bude lepšie ak to skončíš, respektíve nasadíš nejaké ultimatívnejšie riešenie....
Inak sa problém vystupňuje...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 24. Březen 2013, 22:01:37 »

Maxx: Díky za odpověď. Souhlasím s tím, co jsi psal - v mých 28 letech si přijdu jak v padesáti, přeci v tomto věku by se člověk ve vztahu neměl potýkat s tím, že má sex sotva jednou za 2-3 měsíce. Není to tak, že bych po večerech žadonil o sex, spíše sem tam zkusím začít s aktivitami, které by k němu normálně měly vést. A zkoušel jsem to jak něžně, tak i drsněji. Jenže pak přijde to kňourání, že zrovna není umytá a podobně, na což já odpovím, že se přece klidně může skočit umýt, ale to se jí zase nechce. Dříve to tak i fungovalo, sama si odběhla, za 2 minuty byla zpět a šlo se na věc. Máš naprostou pravdu, že moje sebevědomí tímhle dost trpí.

O sexuálních otázkách se bohužel nechce moc bavit, nedokáže se vyjádřit, i když já bych byl ochoten pro ní v sexu udělat leccos. Už jsem i navrhoval společné nákupy nějakých erotických věcí, což odsouhlasila, ale pak skutek utek. Nabízím jí koupit sexy prádlo, šaty, boty, ale najednou se jí to pak nechce zkoušet a nemá na to náladu. Co by za to jiné ženské daly, krucinál. Já nevím, jestli jí přijde, že mě má jistého a nemusí se už snažit, nebo co.

Máš nějaký nápad jaké ultimátum nasadit? Opravdu by asi muselo dojít k pořádnému restartu sexuálního vztahu mezi námi, jinak tomu nedávám víc než pár týdnů...



Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 24. Březen 2013, 22:10:15 »

Tým ultimátom som myslel až to krajné riešenie...
Proste jej vysvetliť, že je pre teba prítažlivá, ale že si nevieš predstaviť fungovať vo vzťahu, v ktorom si bez sexu... Samozrejme sa hráš s možnosťou, že to môže viesť až k tomu, že sa rozídete - prípadne keď jej to takto vysypeš, môže to ukončiť aj ona, lebo bude mať možno pocit, že na ňu tlačíš.
Otázkou ale je, nakoľko vážne uvažuješ o tom, že by si to ukončil... Postaviť to na tom, že keď spolu nebudete mať sex tak sa s ňou rozídeš je možno hlúposť, ale rovnako je hlúposť zostávať v takom vzťahu.

Tých problémov je tam hneď niekoľko, okrem toho, že nedochádza k samotnému sexu o ňom ani nerozprávate, čo je tiež zle a tiež to musíš zmeniť. S časti sa v tom vidím, pred niekoľkými rokmi, keď som ešte nevedel o Pickupe, som tiež nevedel rozprávať z LTR otvorene o tom čo vo vzťahu chcem, prípadne nejaký dirty talk bol mimo moje schopnosti taktiež... A narovinu, naučil som sa tomu, ale pri LTR som to aj tak nedokázal, pretože som mal pri nej stále to AFC nastavenie a vyriešilo sa to až ďalšími dievčatami, po tom čo sme sa rozišli...
Potrebuješ aby ťa začala viac rešpektovať...
"Já nevím, jestli jí přijde, že mě má jistého a nemusí se už snažit, nebo co." - to ale nie je o tom, že sa nemusí snažiť, ale podivnejšie je, že vyzerá, že ani nechce..
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 24. Březen 2013, 23:24:11 »

Jasně, tomu se chci taky vyhnout, aby to vyznělo, jako že buď budeme spolu víc spát, nebo konec. Ale co si budeme nalhávat, ve skutečnosti to tak je. Bez intimností a sexu není šance, aby to byl spokojený vztah  Smutný Postavím jí tedy před tenhle problém s tím, že mi to musí nějak vysvětlit a musí se to změnit. Jestli znovu odmítne to rozebírat, nebo to nepřinese výsledky, pak už nezbývá, než to zabalit.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 26. Březen 2013, 07:51:06 »

Promiň, teď jsem to nečetl celé s tím, co jsi psával předchozí dny, ale dokážeš ji uspokojit?
Popřípadě brzdí ji nějaký otřesný zážitek spojený se sexem? Pokud ano, věřím, že se to dá postupně (i když v tomhle případě o tom pochybuju) odbourat.... ale pokud k tomu vlastně ani důvod nemá, bude to spíš přímo nějaká porucha a nebo prostě nedostatek "hormonů" či jiných látek, které určují úroveň touhy po sexu.

Je jinak mazlivá nebo jí dotyky ani nechybí?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 26. Březen 2013, 11:56:40 »

Ženy hovoria píčoviny aby zakryli aké skutočne sú.

Ak ideš na sex po lopate, štýlom česko-slovenského drevorubača, šup bum prask  a dievča ako čítam sa vymyká bežným tabuľkám, asi nato ideš zle. Jej dôvod, že nechce sex lebo je špinavá a sprcha je moc náročná, je nelogický, skôr mám dojem že si pred tebou už nepríde tak atraktívna a hanbí sa, alebo si niekde chová milenca (to už bolo spomínané).  Ak nie je asexualna, nemá bolesti pri styku, nie je lesbička, nemá milenca, vážne ju nebolí hlava alebo nemá nejaké zranenie, nemá žiadnu chorobu tak by som skúsil viac hovoriť.

"Krásne voniaš" , "krásne ti voňajú vlasy" , "máš jemnú pokožku" , "áno, robíš to úžasne" , "tvoje dotyky su príjemné" , "v tej košielke vyzeráš sexy" , "tento pohľad ma rajcuje" atď.


 
Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 28. Březen 2013, 19:16:27 »

joei: S uspokojením snad problém není, občas si i po sexu trochu posteskne, že bychom to měli dělat daleko víc. Jenže sama k tomu žádnou aktivitu nevyvine a když mě pak párkrát odmítne po mých aktivitách, začínám rezignovat. Špatný zážitek taky myslím nemá, hlavně dříve bylo vše v pohodě a sama začínala se sváděním apod. Mazlivá celkem je, ale taky se už dlouho nestalo, že by s tím začala sama, spíš si neustále říká o masírování. Netuším, jestli to může být hormonální (třeba i vinou blbé antikoncepce), nebo jestli je to něčím jiným, ale z mého pohledu mi přijde, že by jí sex stačil tak 2x měsíčně - a to jedině po masáži a mojí iniciativě  Smutný

Pentrax: Víc o tom mluvit by bylo jedině dobře, ale do toho se jí nějak moc nechce. Je v tomhle trochu staromódní a myslí si, že některá témata by se neměla rozpitvávat. Bum prásk styl občas není na škodu, takový spontánní sex může být super, ale toto jsme měli opravdu jen málokrát. Potřebuje se na to umýt, nesmí být zrovna přejedená, musí na to mít náladu - no je to v poslední době dost komplikovaná konstelace, co se musí sejít  Znepokojený
Zaznamenáno
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 28. Březen 2013, 20:29:26 »

Bum prásk styl občas není na škodu, takový spontánní sex může být super, ale toto jsme měli opravdu jen málokrát. Potřebuje se na to umýt, nesmí být zrovna přejedená, musí na to mít náladu - no je to v poslední době dost komplikovaná konstelace, co se musí sejít  Znepokojený

Ak myslíš spontánne situáciu, že ležíte v posteli, ona je k tebe otočená chrbtom a ty jej začneš tlačiť cicinu medzi stehná a štípať ju za bradavky Šťastný tak sme sa zhodli. Takto som myslel bum prásk štýl, asi som to ale zle vysvetlil, moja chyba  Stydlivý. Nepotrebuješ sa s ňou o tom rozprávať, mal som skôr na mysli také jemné narážky, pochvaly na jej osobu, nech sa cíti atraktívna a dokonalá.


Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS