Co si myslíte o téhle slečince? Váš názor prosím...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 05:15:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co si myslíte o téhle slečince? Váš názor prosím...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co si myslíte o téhle slečince? Váš názor prosím...  (Přečteno 10530 krát)
0x

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 08. Srpen 2007, 11:50:45 »

Takze takhle: pisu si s jednou holkou, s kterou jsem se potkal na jednom chatu... je ji 18, je z prahy a nemá fotku... prijde mi uplne hrozne moc divná ... nejdriv mi psala, jak jsem moc krásnej, ze mam hezky fotky, jestli bych ji nechtel ... tak jsem to presel, rikam ji, at si sezene fotky... pak prej se nemuze vyfotit, ze nevi jak to dát do pocitace ty fotky... pozdejc mi napsala, ze si na chatu domluvila rande s nejakym borcem (me je to uplne ukradeny), a ze zejtra se potkaj .. a ja ji rikam, ze ten clovek jde takhle naslepo, to je ujetý ... pak mi vecer napsala, ze to bylo super blabla... a ze se asi zamilovala... a pak mi napsala, ze si chce povidat o sexu ... a ja ??? lol proc se mnou ??? zacala mi vykladat, jak mockrat mela pohlavni styk, prej snad se vejde do 100, a ze kluk ji vyhodil, ze prej neumela ORÁL .. tak ho vykourila prej jinymu a ten jeji ji vyhodil, ze je devka.... a pak, ze prej pred nekolika rokama byla znasilnena...
Jo a jak mi psala, ze jsem hrozne hezkej, jestli ji nechci ... tak jsem ji za par dnu psal: pojd zaparit na diskotéku, zvu tě .. a ona uplne nejvíc couvla, ze nebude mit cas.
A dneska se mi chlubila, ze byla na prochazce s tim borcem (jak se do neho udajne zamilovala) a ze to bylo krasny .. a proc mi to furt cpe ???
Proc tohle pisu ... neprijde vám ta holka uplne nejvic divná ? prijde mi, ze se mi furt necim vytahuje atd a pritom je to ulhaná chudinka. Uz vidim, jak holka, ktera mela nekolik pritelu, 100 pohlavnich styku, navstevuje denne mistnost na seznamovani.

Chci jí prostě vidět... ale ona se nejspis bojí, protoze ví, že je uplne nemožná, ulhaná, nezkušená... Co teď  ??
Zaznamenáno
Stacy
Host
« Odpověď #1 kdy: 08. Srpen 2007, 11:59:39 »

No, tak divím se, že to stále zkoušíš... Ta dívčina očividně nalítávala hochům, kteří si jen chtěli zapíchat, tudíž si myslí, že pokud ti bude vyprávět peprné (a trochu i vymyšlené) historky a kolik hochů už uspokojila, tak ti tím předvede své kvality  Kroutící očima Taková je, dokud nepochopí o co ve vztazích jde, pro chození totálně nepoužitelná.
Zaznamenáno
0x

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Srpen 2007, 12:29:37 »

Víš, já si myslim, ze ona nemela vubec zadnyho kluka ... a lze mi ve všem ... protoze se treba pripoji na ICQ a hned mi píše, že je např. smutná atd.. a přitom se přece před pár dnama zamilovala do toho uzasnyho kluka z chatu, kteryho si taky podle me vymyslela  Šťastný
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Srpen 2007, 12:32:59 »

Já si myslim, že je to celý jedna velká komedie Vykřičník
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Srpen 2007, 13:16:44 »

já jsem s nějakou takovou podobnou asi rok chodil, než jsem zjistil že má moc bujnou fantazii a strašně si vymýšlí a ukrutně lže, třeba že za ní byl včera nějakej její ctitel a dal jí náramek, kterej sem na ní mimochodem viděl už před týdnem, atd.......když jsem to pak říkal třeba její kámošce, tak ta řekla že to není vůbec žádná pravda....tyhle holky maj svůj svět a nejhorší je že oni těm lžím věří....nemá to s nima cenu...
Zaznamenáno
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Srpen 2007, 13:23:10 »

No už jenom že je jí 18 a měla udájně 100 pohlavních styků je pěknej nesmysl. To by už od 15ti nedělala nic jinýho  Šťastný. Ser na ni. Napiš jí co si o ni myslíš a bez čekání na nějakou odpověď si ji hoď do ignoru.
Zaznamenáno
Meridius
Host
« Odpověď #6 kdy: 08. Srpen 2007, 14:13:40 »

Já bych jí nevěřil ani to, že jí je 18 let.
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Srpen 2007, 14:27:03 »

Normálka. Úsměv Dvě cca 13-letý puberťačky nemaj co na práci, tak si krátěj volnou chvíli na netu vymejšlením pí*ovin a pak si navzájem gratulujou, jak dlouho z někoho dokázaly dělat vola. Je na tobě, jestli je pošleš do p*dele, nebo s nima budeš tu jejich "inteligentní" hru dál hrát (než je to přejde a najdou si někoho dalšího)...
« Poslední změna: 08. Srpen 2007, 14:32:42 od Stranger » Zaznamenáno

MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Srpen 2007, 14:37:59 »

Spamerka!
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Srpen 2007, 16:45:45 »

Nemam co dodat.. bylo to všechno řečeno Šťastný
Nemá to smysl... přinejlepším bude pravda aspoň to, že to je holka Šťastný ale s tim sexem... psal sem si s jednou holkou a ty byla timhle stylem taky ulítlá... ale nikdy mi necpala že by 100x a že byla znásilněná... atd atd ale tahle je skutečná Šťastný Ale tohle je moc... ztráta času Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Srpen 2007, 18:47:47 »

Ta holcina je bud chlap nebo trinactileta kravka Úsměv
Zaznamenáno
Lalila

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Srpen 2007, 20:19:01 »

Já si myslim, že je to celý jedna velká komedie Vykřičník
Taky myslím, ji baví si z vás kluků dělat prdel, a vypadáš že jí to docela žereš..Mrkající
Zaznamenáno
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Srpen 2007, 22:34:10 »

Zavolaj si kamosa co vie hackovat a nech jej hackne ten jej comp pomocou icq a zisiti onej vsetko  Smějící se (just a joke)
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS