Co si myslíte o tomhle chlápkovi... (a jeho názorech) ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 19:17:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co si myslíte o tomhle chlápkovi... (a jeho názorech) ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co si myslíte o tomhle chlápkovi... (a jeho názorech) ?  (Přečteno 5788 krát)
demon

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 07. Srpen 2009, 14:39:54 »

http://www.sedazona.cz/2009/06/teorie-alfa-samce-12-pachut-pyrrhova-vitezstvi/       Neutrální

Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Srpen 2009, 15:29:38 »

řekl bych,že moc popisuje "sexualně přenosné nemoci"...možná je moc sprostý,ale něco možná stojí za přemýšlení...
Docela zajímavý je ten zvukový záznam,to se mi líbí jak to popisuje...
Prostě je to celkem zajimavé ten zvukový záznam...Ale ve spoustě věcí se mýlí
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Srpen 2009, 16:00:49 »

Dočetl jsem to sem, na asi třetí odstavec:
Citace
A věř mi, že právě tuto lásku nikdy nebudeš muset balit! Ta až přijde, poznáš to snadno, nebudeš ji muset přemlouvat, přesvědčovat, nebudeš jí muset přinášet jakékoliv dary, aby si Tě povšimla a opětovala náklonnost. Setkáte se a následně, dřív nebo později, srazíte jako dva magnety s opačnými póly.

Tím jsem se ujistil, že to jsou typické AFC kecy (nebo ještě přesněji - přání) a jdu se zasmát nad zbytkem článku Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Srpen 2009, 16:11:25 »

Beduin: nad tím jsem se také pozastavil, ale nedalo mi přečíst si ještě pár dalších řádků. S jeho AFC postojem máš naprostou pravdu.

Sice má v určitém smyslu pravdu, ale tuhle pravdu bych hledal až když mi bude 25-30, kdy budu chtít založit rodinu, nevidím důvod proč bych si teď měl hledat životiní lásku. Jeho kecy mi velice moc připomínají náboženskou manipulaci, především křesťánskou! Kde za každou cenu má pravdu on, a všichni ostatní jsou "tupci". Jinak dál to číst nehodlám, už teď mě dost znudil, a večer potřebuju být nabitý abych mohl přefiknout nějakou rozhoďnožku!  Smějící se

EDIT: teď si pouštím tu nahrávku, a mám dost! Holku jsem v životě na drink nezval!  Smějící se +ty kecy dál! Nevím jak on, ale já se nějaký ten čas jako looser necítím! Beru vše jako hru Úsměv rofl ale to si musí každý poslechnout sám, chudáka.
« Poslední změna: 07. Srpen 2009, 16:44:56 od Samuel » Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Srpen 2009, 16:22:17 »

Já se musím přiznat - číst mě to nebavilo. Projel jsem to nakonec a objevil jsem tu audio nahrávku... nevím proč, ale tak dobře jsem se už nejmníň tejden nezasmál Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Srpen 2009, 16:46:12 »

Taky mě to nebavilo číst. Jeho styl vypravování je mizernej Šťastný a celkově téma o hovně - celoživotní láska? Jo, časem. A nesohuhlasím že každá kterou objedu je děvka, tu z ní udělám až já...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Srpen 2009, 15:46:45 »

Myslím si, že ten mladý muž má vážné problémy sám se sebou, a jeho sprostý styl už sám o sobě ukazuje, že postrádá právě tu povznesenost, o které píše. Inu, největší fanatici bývají právě lidé, kteří v nitru hrozně pochybují a fanatismem a křečovitou jistotou se snaží ujistit sebe sama, skrýt před sebou své pochybnosti a to, co je na nich samých deptá.
(Což neříkám jako uražený obránce nějakých dogmat o balení, za baliče se nepovažuji a neusiluji jím být.)
« Poslední změna: 09. Srpen 2009, 15:51:52 od dazed » Zaznamenáno

Happiness under construction!
Fuujin



Jsem chlap, jen mate obrázek

Karma: 2
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Srpen 2009, 10:35:39 »

Ten borec si asi myslí že jediný styl balení je včer v podpapilým vztahu v baru nebo na diskotéce.. někdo by mu měl ukázat daygame kde člověk chce jen poznávat nové lidi a nejde mu o sex
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Prosinec 2009, 21:14:20 »

Jo fanatik to tak trošku je občas na jeho web zabrousím a docela mazec, ale v některejch věcech má docela pravdu bo aspoň zajímavé teorie...islám atd. přijde mi, že už neví pořádně o čem psát a že uznává pořádně jen holky co jsou ještě panny, že jedině ty jsou neposkvrněné a ostatní jsou jen ohmatané lahve a že jsi u nich pak jen jeden z mnoha milášků Šťastný Šťastný no jako kdo by nechtěl aspoň jednou holku pro kterou je první kluk...
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Prosinec 2010, 22:00:24 »

Největší borec. Jen škoda, že už jeho web neexistuje. Ani na facebooku neni.


Co je s ním. Kdo vypátrá kde je Storkymu konec, a pokud má někdo nějaký jeho starší matroš, žádám ho jestli by mi ho poslal na soukromý email. Děkuji byl bych velice vděčný.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS