Co teď dělat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 02:01:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co teď dělat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co teď dělat?  (Přečteno 7537 krát)
Cam

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 16. Červenec 2010, 14:57:15 »

Čau lidi, potřeboval bych poradit. Hodně se mi líbí jedna holka ze školy, ale nevim jestli se já líbim jí a jestli u ní mám šanci. Chodí do stejného ročníku akorát do vedlejší třídy.

Z počátku sme se jenom zdravili na chodbě, sem tam něco napsali na facebooku. Ovšem po vodáku se mi začala opravdu líbit a od té doby mám o ni zájem. Po vodáku sem jí napsal jak se jí tam líbilo apod. a začali sme si hodně psát a později sem začali komunikovat aji ve škole. Téměř pokaždé když sem se s ní bavil nebo ji jenom viděl, tak sme se jeden na druhého smáli a bavili se. Zhruba po měsíci mi pomohla s něčím do školy, a já ji na oplátku nabídl dva lístky do kina. Prostě sem jí je chtěl dát a řikal sem že ji je dám samozřejmě zadarmo a může tam jít s kýmkoliv a ona mi odpověděla že si je vezme a jeden dá rovnou mě. Tak sem jí napsal že ano. Ovšem když nastal ten den a já ji psal jestli to kino platí tak mi odpověděla že ještě neví, protože venku zrovna pršelo a prý ji máma neche v takovym počasí pustit...a že se uvidí večer jestli se počasí zlepší. Odpověděl sem jí že se nemusí omlouvat a že pokud teda bude změna tak ať se ozve. Asi 2 hodiny před začátkem kina se udělalo hezky ale sms sem se nedočka a teď nevím jestli se prostě nevymluvila.... Nevím jestli sem to neuspěchal. Pořát si celkem hodně píšeme, ale nevíim jestli ji mám zase někam pozvat. Vůbec nevím co teď dělat. Nevím jestli ji někam pozvat, protože se bojím že zase se nějak vymluví nebo tak něco....nevím jestli to má vůbec cenu a jestli se jí líbim a mám u ní šanci. Potřeboval bych poradit co mám teď dělat....Čekat jestli třeba pozve ona někam mě nebo to opět zkusit....eště se bojim možnosti že ji třeba pudu na obtíž nebo tak....Hodně bych potřeboval vědět jestli se ji líbím a mám šanci ale nevim jaké zvolit kroky.

(Omlouvám se ale je těžké to tak popsat tak vám text možná bude připadat zmatený.)

Předem děkuju za jakoukoliv radu.
Zaznamenáno
ninho7

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Červenec 2010, 15:53:43 »

Jsi z ní připosranej a zbytečně hysterčíš. No tak jí do toho něco vlezlo. A nevěděla jak se z toho na poslední chvíli vymluvit. Ale to neznamená, že ztratila zájem.
Pokud se ti opravdu ta holka líbí, tak ji znovu někam pozvi, prostě se ji nějak připomeň. Ale konej! Psaní si po facebooku a icq nic nevyřeší  Mrkající To je tak max na domluvení té schůzky.
Nemáš co ztratit Mrkající Hlavu vzhůru
Zaznamenáno
Cam

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Červenec 2010, 16:09:20 »

pravda....nějak to zkusim....něco budu muset vymyslet
Zaznamenáno
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Červenec 2010, 17:31:28 »

Pořád samé: nevím jestli se jí líbím, nevím jestli u ní mám šanci, nevím jestli jsem to neuspěchal, nevím nic. Už to je jeden z důvodů proč s tebou nikdy chodit nebude. Hodně o sobě pochybuješ, což svědčí něco o tvém sebevědomí a to hraje v tvůj neprospěch. Holka potřebuje chlapa, ne srágoru co o všem, včetně sebe, pochybuje. Pamatuj si, že vždycky máš šanci! Nehledě na to, jak vypadáš.
Zaznamenáno
Cam

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Červenec 2010, 17:39:27 »

no ono tohle je trochu jiny....s holkama dokážu komunikovat uplně normálně a v pohodě, ale s touhle je to jiny.... prostě co ji vidím hned na tváři mám úsměv ona taky, ve škole aji když nevim že tam stojí, tak za mnou příde a zase se smějem....je to prostě jiny než s ostatníma holkama....ale pravda....když nic nemáš nic neztratíš....a když nic nezkusíš nic nezískáš....ale je to složitější....právě po tom prvním neúspěchu s tim kinem je to teď pro mě složitější....
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Červenec 2010, 22:33:40 »

Skus si ten tvoj prvy prispevok precitat este raz a zrataj si, kolko krat si v nom pouzil slovo "nevim". Ja som naratal 8 krat. Mozno som netrafil presne cislo, ale to je uplne jedno. Na to, ze je to taky kratky clanok, je to hrozne vela a to je problem, preco s tebou este nie je. Pretoze, ty jednoducho NEVIES. To je hlavna myslienka celeho prispevku. Ked budes vediet, co chces, tak najdes cestu, ako to dosiahnes. Pracuj na tomto Mrkající

A teraz aj nieco k veci napisem. Jasne, ze s touto holkou to stratene nie je. V postate sa nic nestalo. Je uplne jedno z akeho dovodu nesla, ani to nezistuj, je to zbytocne. Jenoducho ju pozvi druhy krat, ked odmietne aj tento krat, tak bud trochu raznejsi, vysvetli jej, ze by si s nou rad niekam zasiel (kino, korcule, zmrzlina, atd...), ale ze vam to dvakrat nevyslo a ze ak teda chce, nech navrhne nieco ona. Ak navrhne, tak je to dobre, ak nie, tak stracas cas.

Komunikuj aj s inymi ludmi a nielen s dievcatami. Je to dobry trening, budes sa citit lepsie, sebavedomejsie a ked sa dostanes do nejakej situacie, budes vediet ako reagovat. Nebud z tejto holky taky vyklepany. Je to obycajny clovek z masa a kosti, tak isto ako ty. Ma svoje dobre vlastnosti a taktie si nosi so sebou svoje problemy. Nech vystupuje akokolvek, je to stale len obycajne dievca, akych behaju po svete tisice. A ak to nevyjde s nou, tak nezufaj, podakuj si, ze si sa nieco naucil a vyuzi situaciu, ze v CR a na Slovensku mame tie najkrajsie dievcata na svete Úsměv
Zaznamenáno
Cam

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Červenec 2010, 22:48:46 »

asi máš pravdu....asi nad tim až moc přemejšlim, určitě ale vim že s ní chci být....ono akorát prostě že to první pozvání je vždycky nejtěžší....člověk se bojí odmítnutí a pak těch následných reakcí....
Zaznamenáno
Cam

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Červenec 2010, 11:55:08 »

a ještě tohle to je tak všeobecně....jak se dá vůbec u holky vzbudit zájem? dejme tomu že ty o ni zájem máš ona o tebe ne, tak jak u ní ten zájem o tebe vzbudíš ?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Červenec 2010, 22:57:00 »

a ještě tohle to je tak všeobecně....jak se dá vůbec u holky vzbudit zájem? dejme tomu že ty o ni zájem máš ona o tebe ne, tak jak u ní ten zájem o tebe vzbudíš ?

vyspi se s její kamarádkou...asi nejefektivnější metoda co jde Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Červenec 2010, 23:06:42 »

vyspi se s její kamarádkou...asi nejefektivnější metoda co jde Úsměv

No ale musí v tom bejt zase dobrej, aby byla kámoška spokojená, jinak by taky moh jít do mínusu... kámošky jsou drbny a navíc všechno přeháněj, takže by to nebyla dobrá kombinace Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Cam

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Červenec 2010, 10:07:16 »

 Šťastný a neexistuje eště nějaká jiná metoda Šťastný....jinak samozřejmě díky aji za tu první radu Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Červenec 2010, 11:13:05 »

No ale musí v tom bejt zase dobrej, aby byla kámoška spokojená, jinak by taky moh jít do mínusu... kámošky jsou drbny a navíc všechno přeháněj, takže by to nebyla dobrá kombinace Smějící se

To je jedno. I když řekne že to stálo za prd, nedá jí to a bude to chtít zkusit, věř mi čaku Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS