Co teď??? HELP!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 10:24:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co teď??? HELP!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co teď??? HELP!  (Přečteno 3063 krát)
RoflaS

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 05. Červenec 2010, 22:39:41 »

Zdravím,
nějak mě to nedalo a rozhodl jsem se zeptat se vás co si myslíte o mém příběhu a co z toho asi bude?

Byl jsem nedávno na oslavě narozenin jedné kámošky a seznámil jsem se tam s fajnou holkou když jsem čekal u výčepu na natočení piva ještě s pár lidma. Díkybohu, člověk kterej u toho zrovna stál s tím zrovna neuměl moc zacházet a tak se toho chopila jedna holka která s tím očividně měla zkušenosti a začalo se tam debatovat o tom kde se to naučila takže jsem toho využil a do debaty se přidal. To se mi povedlo se a s holkou jsem si krátce pokecl a seznámil se s ní....
Pak jsem nějak odběhl zpátky k oslavenkyni a komunikoval s ostatníma. Později se rozhodlo že si všeci zahrajem Activity, určitě to budete taky znáte, je to společenská hra a celkem se u toho nasmějete. Takže jsme se tedy rozdělili do 4 týmů po 3-4 lidech a shodou náhod jsem zjistil že jsem v týmu právě s tou holkou která mě načepovala pivko. Všechno se to začalo rozjíždět dobře, měl jsem už něco napito a byl jsem fakt skvělě uvolněnej takže jsem se ani trochu nestyděl a bavil lidi kolem sebe právě včetně té jedné holčiny která se mě zalíbila. V polovině hry už ani nevím proč se hra nějak pozastavila a už se to ani nedohrálo takže jsem se jí začal naplno věnovat. Měli jsme u sebe i nějakej ten Alkohol takže mě opět zkušeně  Šťastný nalejvala a samozřejmě i sobě (dělá barmanku). Nějak jsme popíjeli, kecali a smáli se...takhle to nějakou chvilku šlo, bohužel ten čas nějak utekl a ona mě řekla že musí už jet domů, takže jsem jí šel vyprovodit k brance domu kde se slavilo, chvilku tam ještě kecali o samotě a pak jsem jí požádal o kontakt, chtěl jsem po ní samozřejmě tel. číslo ale už nevím co na to odpověděla a zeptat se posléze jestli nemám FB, odpověděl jsem že ano a dodal jsem že tam moc často nejsem(JÁ BLBEC, měl jsem říct že ne ale docvaklo mě to o pár seknud později, ach ten alkohol  Šťastný), dala mě jméno a dodala že tam taky není moc k vidění. Nechtěl jsem už ztrácet čas, a řekl jsem co bude s pusou na dobrou noc (Zrovna jsem se opíral o nějaké auto a díval se na ní), na to odpověděla jestli bych nemohl jít blíže že drží kolo a blbě se jí s tím manipuluje, stalo se a nějakou chvilku jsem se líbali, pak se něco dělo, nevím co...nasedla na kolo a jela domů, volal jsem na ní ať ještě nejezdí, na to se usmála a řekla páááá...šel jsem pak zpátky a začal kecat s ostatníma holkama, ale to už není podstatný co se dělo s nima...tím to nejdůležitější končí

Už to budou cca 3 dny kdy jsem jí psal na FB zprávu, a pořád neodpověděla...tak mě to nedalo a napsal její kamarádce kterou znám už hodně dlouho jestli nemá její mobil, ochotně mě ho dala ale nechce se mě jí psát takhle inkognito jestli chápete, byl bych radši kdyby mě to čislo dala sama abych věděl že si se mnou chce psát a že to nebyl je nějakej "omyl"?
Nevím teďka jestli mám čekat než se uráčí odepsat na FB (tam jsem jí napsal že mě dluží ještě jednu pusu na dobrou noc, že jsem si to nestihl vychutnat že to moc uspěchala s tím že jsem si tím chtěl naběhnout dopředu že jí rovnou někam pozvu, třeba jenom ven pokecat) a nebo jestli mám ještě pár dnů vyčkat a napsat jí na mobil a pozvat jí přes SMSku ven...
Vůbec nevím jak z toho teďka vybruslit, jsem na sebe naštvanej že jsem z ní nevypáčil ten mobil hned a "ochotně" jsem z ní dostal jen ten blbej FB, grrr
Takže prosím vás, co si o tom myslíte, co by jste dělali dál vy na mém mistě?
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Červenec 2010, 23:31:08 »

Nepiš sms, ale zavolej jí.
Nemá tě uloženého, tak toho využij, protože tvoje číslo nezná. Tím pádem by to měla zvednout.
A pak už se uvidí, co dál.

Jen si myslím, že si jí neměl psát na FB, že ti dluží pusu a tyhle kravinky, protože z toho je teď v rozpacích a už ti vůbec neodepíše.
A né, že jen neodepíše, ale jestli ti ten mobil zvedne, bude se vymlouvat na každou věc jen proto, aby nemusela jít s tebou ven a ukončila rozhovor.
To opravdu nebyl nejlepší nápad.

Když ti to zvedne a budete spolu mluvit, zkus být při rozhovoru vtipný, tím můžeš odbourat rozpaky, protože se uvolní díky smíchu.  Super!
« Poslední změna: 05. Červenec 2010, 23:35:20 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Červenec 2010, 21:30:50 »

Úplne súhlasím s Joudou, na fleku jej zavolaj, povedz od koho číslo máš, a  dohodni sa s ňou na nejakom rande... V písanej komunikácií treba byť vždy rezervovaný, najme, keď sa nepoznáte / ja sám si to musím opakovať už 2 roky/.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS