Co znamená příště?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 01:57:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co znamená příště?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Co znamená příště?  (Přečteno 28630 krát)
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 16. Březen 2007, 13:46:28 »

Když pozvete někam holku a ona odmítne s tím, že konkrétně uvede proč (má něco jiného, nemůže ) a na závěr řekne příště - znamená to příště nikdy?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Březen 2007, 14:08:25 »

no priste pravdepodobne muze znamenat nikdy...

protoze je pravdepodobnejsi, ze kdyby chtela,  ze by rekla dneska nemuze "protoze ", ale treba ve ctvrtek by to slo...

ale nevim, soudim dle sebe a vsechny nejsou stejne
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Březen 2007, 14:50:21 »

To jako rekla: "Zitra nemuzu neco mam, priste... "???
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Březen 2007, 14:53:48 »

Citace: "Avaranger"
To jako rekla: "Zitra nemuzu neco mam, priste... "???


jj nějak takhle
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Březen 2007, 15:09:04 »

Tak ji 14 dni nepis (nebo mozna treba jen tyden) a pak ji nekam pozvi (navrhni explicitne dva datumy, kdy lide mivaji volno). A kdyz pujde tak na tohle zapomen. A kdyz ne, nebo nebude mit zas cas, tak mas jasno. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Březen 2007, 15:11:43 »

Citace: "Avaranger"
Tak ji 14 dni nepis (nebo mozna treba jen tyden) a pak ji nekam pozvi (navrhni explicitne dva datumy, kdy lide mivaji volno). A kdyz pujde tak na tohle zapomen. A kdyz ne, nebo nebude mit zas cas, tak mas jasno. Úsměv


jj tohle je taktika, která mi vychází, chvíli dobývat a pak přestat, někdy se i ozve sama, uvidím.... jen jsem někde slyšel, že obecně když žena řekne příště myslí nikdy
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Březen 2007, 02:08:23 »

No nevim. Jedina jistota je, ze Ne = Mozna; mozna jo = urcite / vubec (meni se nahodne); Ano = (nema jasny vyznam - muze byt cokoli z predchozich nebo nikdy; mozna; snad; jestli se budes snazit; atp.)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Apollo



Karma: 1
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Březen 2007, 10:36:55 »

Mno ja nevim teda, spis bych rekl, ze ano=mozna, mozna=ne, ne=ne.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Březen 2007, 10:58:29 »

já jsem zase napsal teď jedný holce,(se kterou si půl roku píšu, minule jsme se prvně viděli na jedný zábavě, a já vím že se mi líbí a i ona mi napsala pak že jsem fajn (teda až jsem jí to napsal já)),jestli by si nešla se mnou pokecat do kavárny...a napsala že jí to fakt mrzí, ale už něco má, ale ještě dodala, že zítra jdou do jednoho městečka na jednu zábavu s kámošema a jestli nechci přijet...ale jelikož z mých známých tam nejde nikdo, tak jsem řekl že tam nepojedu (protože zas nechci, aby si myslela, že se tam ženu jen kvůli ní...a jelikož nevím co ona ke mně cítí, tak se mi zdá že bych tak u ní ztratil pár bodů)...a pak ještě dodala, ještě ten den co jsem jí psal, že můžem pokecat na chatu....co myslíte, má zájem nebo ne???
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Březen 2007, 11:00:56 »

mě přijde že by mohla mít ne? ...zdá se mi jestli si třeba nepřipadala provinile že nemůže, a tak mi navrhla ten zítřek a nebo pokec na chatu, že se docela snažila, co? rád si poslechnu váš názor...
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Březen 2007, 15:02:12 »

Citace: "Apollo"
Mno ja nevim teda, spis bych rekl, ze ano=mozna, mozna=ne, ne=ne.


Já to znám takto:
Jaký je rozdíl mezi diplomatem a dámou? Diplomat když řekne ano, myslí tím možná, když řekne možná, myslí tím ne a když řekne ne, tak není diplomat.
Dáma když řekne ne, myslí možná, když řekne možná, myslí ano a když řekne  ano, tak není dáma.  Šťastný
Zaznamenáno
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Březen 2007, 15:29:57 »

příště = příště => Ten den nemůže tak musíš vymyslet takovej termín aby mohla.
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Březen 2007, 19:03:01 »

Kdyz te bude chtit odpalkovat, tak nerekne priste...zkousej znova  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Březen 2007, 20:31:07 »

ale kdyby rekla "mozna priste" uz to asi nema anu smysl zkouset:)
Zaznamenáno
surfrider9
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Březen 2007, 01:26:37 »

Citace: "J/R"
Citace: "Apollo"
Mno ja nevim teda, spis bych rekl, ze ano=mozna, mozna=ne, ne=ne.


Já to znám takto:
Jaký je rozdíl mezi diplomatem a dámou? Diplomat když řekne ano, myslí tím možná, když řekne možná, myslí tím ne a když řekne ne, tak není diplomat.
Dáma když řekne ne, myslí možná, když řekne možná, myslí ano a když řekne  ano, tak není dáma.  Šťastný


hehe Šťastný
Zaznamenáno
surfrider9
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Březen 2007, 01:30:13 »

Citace: "Lee Cougan"
Kdyz te bude chtit odpalkovat, tak nerekne priste...zkousej znova  Mrkající


 Úsměv s počtem pokusů, se bude pravděpodobnost, že řekne něco pozitivnějšího než "příště" snižovat.. Podivený
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Březen 2007, 10:23:26 »

Dobře. Přesvědčili jste mě, že příště neznamená nikdy. Díky Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Březen 2007, 11:06:51 »

já jsem zase napsal teď jedný holce,(se kterou si půl roku píšu, minule jsme se prvně viděli na jedný zábavě, a já vím že se mi líbí a i ona mi napsala pak že jsem fajn (teda až jsem jí to napsal já)),jestli by si nešla se mnou pokecat do kavárny...a napsala že jí to fakt mrzí, ale už něco má, ale ještě dodala, že zítra jdou do jednoho městečka na jednu zábavu s kámošema a jestli nechci přijet...ale jelikož z mých známých tam nejde nikdo, tak jsem řekl že tam nepojedu (protože zas nechci, aby si myslela, že se tam ženu jen kvůli ní...a jelikož nevím co ona ke mně cítí, tak se mi zdá že bych tak u ní ztratil pár bodů)...a pak ještě dodala, ještě ten den co jsem jí psal, že můžem pokecat na chatu....co myslíte, má zájem nebo ne???
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Březen 2007, 13:31:52 »

Citace: "surfrider9"
Citace: "Lee Cougan"
Kdyz te bude chtit odpalkovat, tak nerekne priste...zkousej znova  Mrkající


 Úsměv s počtem pokusů, se bude pravděpodobnost, že řekne něco pozitivnějšího než "příště" snižovat.. Podivený

Pokud te chtela odpalkovat slovem priste, tak nejspis jo, ale v pravdepodobnejsim pripade, ze priste = nekdy jindy se ta pravdepodobnost bud spis zvysovat  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Březen 2007, 15:15:43 »

Na poprvé řekla, že nemá čas  příště, napodruhé, že se rozmyslí a ke konci týdne mi dá vědět, když jsem se ke konci týdne ozval tak řekla, že nestíhá a vidí to na "příští týden" (to, že nestíhá je pravda) , když jsem se "příští týden" ozval tak po mě vyjela, že jestli za ni udělám práci tak, že půjde ....... no nevím, mimochodem je to kamarádka, znám ji dlouho z party, se kterou jsme občas chodili pařit
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Březen 2007, 15:53:09 »

Ne, že by loser jako já mohl ve věcech balení nějak kvalifikovaně poradit, ale v těchto věcech uznávám (a stejně i moji úspěšnější kámoši) zásadu dvakrát a dost. Maximálně třikrát, když za to fakt stojí. Když ti poprvé řekne přístě, tak to příště zkus a když i potom, tak ji nech ozvat se samotnou.
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Březen 2007, 16:18:19 »

Citace: "J/R"
Ne, že by loser jako já mohl ve věcech balení nějak kvalifikovaně poradit, ale v těchto věcech uznávám (a stejně i moji úspěšnější kámoši) zásadu dvakrát a dost. Maximálně třikrát, když za to fakt stojí. Když ti poprvé řekne přístě, tak to příště zkus a když i potom, tak ji nech ozvat se samotnou.


jj, teď jsem se přestal ozývat a čekám co ona ........
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Březen 2007, 22:05:46 »

Citace: "JirkaT"
Na poprvé řekla, že nemá čas  příště, napodruhé, že se rozmyslí a ke konci týdne mi dá vědět, když jsem se ke konci týdne ozval tak řekla, že nestíhá a vidí to na "příští týden" (to, že nestíhá je pravda) , když jsem se "příští týden" ozval tak po mě vyjela, že jestli za ni udělám práci tak, že půjde ....... no nevím, mimochodem je to kamarádka, znám ji dlouho z party, se kterou jsme občas chodili pařit

Zavolej příští týden. Ale nějaké jiné holce. Úsměv . Na tuhle zapomeň a pro jistotu si smaž její číslo z mobilu, aby jsi zase neměl nutkání ji volat.
Źádná holka není tak zaměstnaná, aby si během dvou týdnů neudělala čas, když bude chtít.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Březen 2007, 01:52:33 »

Gallileo: Tys to rozsek! Udelal bych to same (teoreticky). I kdyz prakticky bych to neudelal a zkusil bych to este aspon trikrat. Ale sici nejsou tak blby jak ja Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 19. Březen 2007, 08:56:15 »

Já uvidím jestli se ozve sama když jsem jí teď přestal psát nebo se po delší době ozvu sám. Mezitím budu svou pozornost věnovat jiným cílům. Ona jako zaměstnaná je to vím, ale tu trochu času má (jenže ne pro mě). Možná, že to příště fatk znamená nikdy. Smutný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS