Co znamená tento typ flirtovani?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 06:11:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co znamená tento typ flirtovani?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co znamená tento typ flirtovani?  (Přečteno 12460 krát)
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 17. Září 2007, 22:29:19 »

Poslednich par dni se zaobiram myslenkou a sice. Jsem mmentalne v cizine a na jednom srazu lidi z CR jsem poznal jednu slecnu. Pokecali jsme  a pac bydlime blizko sebe, tak jsme se obcas sesli. Ja ji teda moc nesetrim a dovoluju si k ni hodne, tedkom myslim ve slovnim flirtu. Ona sama rika, ze to nechape, to co si dovolim ja k ni, ze to zatim nikdo nemohl. Ze by uz davala facky. Nekdy jsou ty poznamky hodne na hrane drzosti. Ona je vyssi nez ja a dava to taky najevo treba recma typu: No u tve vysky se ani nedivim atd. myslim, ze to mysli z legrace, pac proste tak nejak jsme to nastavili tenhle vzorec konverzace. Proste a jednoduse slecna vypada vedle me hodne robustne, ne, ze by byla tlusta, ale ja jsem spise hodne hubeny. Tuhle jsme si zajeli na plaz se jenom projit a ona sama od sebe zacala nohou na me hazet vodu, ruzne se se se mnou pretahovat atd. Kdyz ji neco reknu zase drzeho na jeji osobu, tak na me koukne takovym tim ostrym pohledem, kdyz privrete oci. Porad se ale se mnou smeje, ale proste ja si myslim, ze neni proste realne, aby mezi nami neco bylo. Ja vim, ze reknete, ze proc by ne. Problem je ten, ze ja nevim, jak se chova s ostatnima. Ja ani tak nechci s ni neco mit, jen proste by me zajimalo a konecne prisel na nejake znaky, ktere bych mohl pouzit v budoucnu ve zkoumani slecen, zdali maji zajem. NAvic jeste doplnim, kdyz se jdeme projit, tak ona sama zustava co nejdele, treba kecame v aute do dvanacti v noci atd. Ale zase nevim, zdali to neni tim, ze kolem sebe nema mnoho lidi na pokec. Snad Vam tento dotaz neprijde stupidni.
PS: Na srpen jsem jel domu a ona me vezla vecer autem a rikala, ze opravdu nechape, proc tohle dela, ze tohle by normalne nedelala.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Září 2007, 22:50:41 »

IMO tě chce Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Září 2007, 22:56:05 »

IMO tě chce Šťastný
Ja jsem cekal, ze to z tohodle tak bude vypadat, ale mam tu brachu, dvojce a taky se tak k nemu chova. Ja jsem se s nim o tom bavil a on rikal, ze mu to taky prijde jako flirtovani, ale ze vsichni vime, ze z toho nic nemuze byt. Mne jde jen o to poznat, proc to ta slecna dela?
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Září 2007, 07:41:25 »

IMO tě chce Šťastný
Ja jsem cekal, ze to z tohodle tak bude vypadat, ale mam tu brachu, dvojce a taky se tak k nemu chova. Ja jsem se s nim o tom bavil a on rikal, ze mu to taky prijde jako flirtovani, ale ze vsichni vime, ze z toho nic nemuze byt. Mne jde jen o to poznat, proc to ta slecna dela?
 

no hlavne jestli to vi ta slecna?

zas si uvedom, ze je relativne sama v cizine, pritele tam zrejme nema.Jak dlouho uz tam je?

Je mozne, ze te proste chce...nebo jsi kamos, s kterym si obcas muze prijemne zaflirtovat... mozne je vsechno

je fakt, ze nevis jak se chova k ostatnim. Ta vec s dvojcaty je tak trochu matouci, zvlast pokud ¨bracha vypada stejne jako ty. Pze pokud se ji jeden z vas fyzicky libi, tak  celkem jasne bude flirtovat i s tim druhym.

a tez si myslim, ze teatralni kladeni otazek typu "proc ja to pro tebe delam" nebo "u jinych by uz litaly facky" ... to se mi zda jako hodne vyrazny naznak prizne. Popravde ja bych kamaradum ridice jen tak pro nic za nic nedelala.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Září 2007, 10:03:38 »

Vyzkoušej více doteků a uvidíš jak na ně bude reagovat. Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Září 2007, 15:28:06 »

larry flint to vystihla dobre ... podle me ty reci kdy ti "uplne nenapadne" rika ze je na tebe laskava znamenaj ze to neni jen kvuli tomu ze by se nudila
Zaznamenáno
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Září 2007, 15:51:00 »

Díky všem za odpovedi. Ja s vami vicemene souhlasim, vsechno co jste mi napsali, tak jsem si taky rikal. Jinac k tem dotykum. Tuhle metodu jsem taky zkousel, ale nevim, nic moc mi nerekla. A sice proc? Vsichni jsme aupairi a starame se o deti a tuhle jak jsme byli na plazi, tak jsme se vraceli pres nejake mesto a sli si ho prohlednout. Ona prvne instinktivne na krizovatce rekla: Jdeme! A ja se na ni podival a rikam, ze tohle by neslo, ze takhle bychom si nerozumeli, pac nejsem jeji ditko na hlidani. Ona pak naschval rikala : Stuj! Nikam nechod! atd. Kdyz to rekla ponekolikate, tak jsme do ni stouchnul prstem a rikam, ze jsme si snad neco ujasnili:o) ... ona pokracovala ve sve "vychovne" metode, nacez ja ji zase stouchal docela intenzivne, nacez rekla , proc do ni stoucham. Ja si prave myslim, ze nez jsem jel domu do CR, tak jsme byli ten den spolu cely den se prochazet nekde koolem rybniku, bylo fakt hezky a pak me vezla domu, kde delam aupair a pta e, jestli jsme si neco nezapomnel. A ja, ze mi chybi mobil, ale ze je asi nekde v batohu. Nacez mi volala asi za pul hodky, jestli mi neco chybi a ja, ze o nicem nevim( pri te prilezitosti jsemji navrhl, ze bychom to mohli spojit a ze by me hodila na nadrazi asi pul hodky ode me). Tak mi dovezla klice a mobila a jeli jsem, pak se mnou cekala asi pul hodky na nadrazi a jak jsme jiz psal, ze nevi, proc to dela, ze tohle normalne nedela atd.
Jinac k Tem recim, jak jsme se zminil. Kuprikladu ona mi napis,ze jde za chvili cvicit do fitka, nacez ja ji odpovim: To tam jdes ty slecny povzbuzovat? Ona na to neco opaci , ze to neni pravda ci co a ja na to pak: Jee, promin za tu neomalenou otazku. Ty jim tam jdes podavat piti a rucniky, ze me to nenapadlo drive, kdyz si mluvila, ze chodis do toho fitka. Vim, ze to neni zrovna gentlemantsky, ale proste tenhle styl komunikace jsme si nastavili hendka na zacatku a takhle to pokracuje. Smaozrejme, ze se bavime i normalne o vecech. Dokazeme chodit nekde a prokecat hodiny  a hodiny .. ale jak uvedla larry flint ja netusim, jak se chova k ostatnim, navic k brachovi se ma stejne. Jsem mu rikal, ze je to treba zpusobene, ze tady nema blizko nikoho, takze chodi s nami ...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Září 2007, 20:28:12 »

No, a co třeba zkusit něco víc?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Září 2007, 21:31:57 »

Tahle moznost tu samozrejme je, ale predevsim chci proste poznat, o co slecne jde. Mimoto mi take vrta hlavou, jak to je stejne mezi nami s brachou, jak se k nam chova stejne
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Září 2007, 22:03:25 »

Tahle moznost tu samozrejme je, ale predevsim chci proste poznat, o co slecne jde. Mimoto mi take vrta hlavou, jak to je stejne mezi nami s brachou, jak se k nam chova stejne

Jednej hned, možná už je pozdě... Holky potřebujou eskalaci a když ji nedostanou, seš kamarád. Takže zkus víc než jen šťouchání - nic oplzlýho, Qark tady o tom píše hezky. Připoj i decentní náznaky zájmu. Třeba jí řekni, že je fajn a PROČ (protože je obětavá, dobře se s ní povídá-což je pravda, zádný laciný lichotky).
Zaznamenáno
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Září 2007, 22:30:24 »

Toz to ja ji rikam, kdyz neco rekla v aute, tak ja rikam, ze ji chvalim porad a ona, ze si nevsimla. Tudiz jsme to napravil. Ale kuprikladu me zarazila jedna vec a sice, ze jsme si z ni delal zase srandu a potom proste jsem si uvedomil, ze jsem to v urcite pasazi prehnal a omluvil jsem se. Ona na to napsala potom, kdyz jsem se ji ptal, co si o nas s brachou mysli: Ze neuze rici nic oskliveho, ale ze jsme mozna az moc hodni ... treba udala priklad, jak jsem se omluvil ... takze jsem vedle jak ta jedle:o)
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Září 2007, 22:44:14 »

D Jinac k tem dotykum. Tuhle metodu jsem taky zkousel, ale nevim, nic moc mi nerekla. A sice proc? Vsichni jsme aupairi a starame se o deti a tuhle jak jsme byli na plazi, tak jsme se vraceli pres nejake mesto a sli si ho prohlednout. Ona prvne instinktivne na krizovatce rekla: Jdeme! A ja se na ni podival a rikam, ze tohle by neslo, ze takhle bychom si nerozumeli, pac nejsem jeji ditko na hlidani. Ona pak naschval rikala : Stuj! Nikam nechod! atd. Kdyz to rekla ponekolikate, tak jsme do ni stouchnul prstem a rikam, ze jsme si snad neco ujasnili:o) ... ona pokracovala ve sve "vychovne" metode, nacez ja ji zase stouchal docela intenzivne, nacez rekla , proc do ni stoucham. J
J
   

dotyky ... to jest NEZNE dotyky, treba ji pohlad po zadech nebo ji uprav vlasy a pri te prilezitosti se muzes jemne dotknout tvare...STOUCHAT do ni..copak je to brambora???  Kroutící očima Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Září 2007, 10:37:16 »

larry flint má pravdu, šťouchání nejsou doteky

najdi si na mainwebu jak se dotýkat, aby jsi věděl co máme na mysli....po tom se koukej jak na to zareaguje
a jestli ti na krizovatce rika co máš dělat, tak z toho bych si hlavu vůbec nedělal  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 19. Září 2007, 12:50:23 »

Ja jsem to nebral vazne, ja jsem si z toho taky delal srandu:o). A k tem dotykum, ja jsem to myslel jako obrazne, jsem do i nestouchal nejak hodne:o)). A na druhou stranu, kdyz se chova k brachovi stejne, ba mozna lepe, tak si asi bude sahat na hlavu, proc ji najednou zacinam hladit, ne?? Úsměv
Zaznamenáno
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Září 2007, 21:45:12 »

Dneska jsem dotycne odepisoval na icq . Napsal jsem, co jse potreboval a na konci jsem napsal, ze jsem malem zapomnel: Miluj me, prosim!. A odeslal . A sice proc? Jeli jsme autem a poslouchali radio a tam hrali jednu pisnicku a ona to zesilila, ze se ji hodne libi. Rikam, ze je to z jednoho hezkyho filmu a ze nevim, jak se jmenuje a ze ji to napisu na icq. Coz jsem taky udelal, ten film se jmenuje: Miluj me, prosim! Překvapený). Kdyz mi dneska slecna odepisovala napsala: Coze te mam .. ?? A dva smajliky usmivajici ... nacez jsem ji napsal, ze to je nazev toho filmu.
A ona na to: Tak to jo.. *JOKINGLY* ja uz si rikala, co se deje Překvapený)
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Září 2007, 22:25:04 »

Dneska jsem dotycne odepisoval na icq . Napsal jsem, co jse potreboval a na konci jsem napsal, ze jsem malem zapomnel: Miluj me, prosim!. A odeslal . A sice proc? Jeli jsme autem a poslouchali radio a tam hrali jednu pisnicku a ona to zesilila, ze se ji hodne libi. Rikam, ze je to z jednoho hezkyho filmu a ze nevim, jak se jmenuje a ze ji to napisu na icq. Coz jsem taky udelal, ten film se jmenuje: Miluj me, prosim! Překvapený). Kdyz mi dneska slecna odepisovala napsala: Coze te mam .. ?? A dva smajliky usmivajici ... nacez jsem ji napsal, ze to je nazev toho filmu.
A ona na to: Tak to jo.. *JOKINGLY* ja uz si rikala, co se deje Překvapený)
 

no a co jako z toho podle tebe plyne? podle me naprosto nic  Šokovaný
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Září 2007, 11:01:29 »

Mno v podstate mas pravdu, vcelku nic, ale asi jako kazdy se v tom rochnim a hledam nejake blbosti. Nicmene se chci jeste zeptat na jednu vec a sice, jestli je to nejaky znak, kdyz s holkou blbnete a neco ji reknete na jeji osobu ( ze srandy) . Udam priklad: Jdeme kole: m obchodu se sladkostmi a ona: Jee, sweets. Jdeme tam! A ja na to: No jo, co bych od Tebe mohl jineho ocekavat, zase sladkosti. A ona se zacne usmivat, zasklebi se (v dobrym slova smyslu) a zacne na me vyplazovat jazyk. Diky
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Září 2007, 12:24:37 »

No, tomu se říká odborně "pošťuchování" Šťastný A je od toho krok k jiskření a o něco větší krůček k flirtování.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Září 2007, 13:19:50 »

shytri: normalni postuchovani Úsměv to delam s bejvalkou porad...

Avaranger: hustej novej avatar Super!
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Září 2007, 15:44:15 »

Avaranger: hustej novej avatar Super!

lol souhlas Úsměv slusi Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Září 2007, 17:32:54 »

<OT>
hustejdym, noghri: Diky Stydlivý (+ mam upravenej popisek pod fotkou Šťastný )
</OT>
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
shytri

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Září 2007, 22:47:26 »

Diky vsem za rady. Momentalne se se slecnou minimalne tyden neuvidim, takze bude utrum:o). Kdyz se neco pozmeni, ozvu se. Jeste jednou diky a preji hezky vikend Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS