Dá se to zachranit ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:55:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dá se to zachranit ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Dá se to zachranit ?  (Přečteno 33750 krát)
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« kdy: 08. Květen 2011, 08:34:40 »

Zdravím vás zkušení baliči.
Přišel jsem si pro radu. Seznámil jsem se s jednou holčinou na party pak jsme si spolu asi měsíc psali já pak navrhl jestli někam nepůjdeme. Kavárna a procházka po městě byla super celou dobu se dobře bavila jak ona tak i já i přes to že se styděla tak jsem se ji zeptal na vztah a ona nevěděla co odpovědět nakonec z ni vylezlo že je to moc narychlo a u toho to skončilo. Už je to 4 dny a nenapsala ani sms ja ji taky nic nepsal bojím se nechci ji ztratit a nevím co mám tedka dělat vím podělal sem to. Každá rada je pro mě cená díky.
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Květen 2011, 09:07:35 »

Čau lexerone,

buď rád, že si to zazdil, to tě raketově posune do jiné sféry. Ano, skutečně si myslím, že nemá cenu to jakkoli dál zkoušet, ta holčina s tebou očividně nic mít nechce. 4 dny na tebe z vysoka kašle.

Pro příště si pamatuj, že měsíc si s holkou psát a nevytáhnout jí ven, je blbost, pro holku je to nuda, nevyvolá to v ní tolik emocí. Ptát se jí, jestli s tebou chce chodit předtím, než si se s ní vykousnul nebo s ní měl sex, je taky divný.

Citace
nechci ji ztratit

Jak můžeš ztratit někoho, koho nemáš?

Takže asi tak. Píšu to naschvál trochu ostřejším tónem, protože si myslím, že když teď dostaneš pořádnej emocionální kopanec, tak si velice rychle sám uvědomíš, jaké všechny chyby děláš a to tě posune. A za nějaký čas za to budeš ohromně rád.
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Květen 2011, 09:13:13 »

Děkuji ti za rychlou reakci Smutný nechci ji ztratit jako člověka prostě... Spíš nevím jak se vyrovnat s tím strašným pocitem, který z toho teďka mám nemůžu ji dostat z hlavy furt na ni myslím uplně mě to ničí. Vím že recept jak na ni zapomenout asi není o to je všechno tak horší...
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Květen 2011, 09:20:20 »

Já moc dobře znám tvoje současný pocity. Svůj příběh tady ale psát nebudu, je to na dlouho a navíc je to mimo téma, tady se budem věnovat tobě.

Nejlépe na ní zapomeneš tak, že budeš svádět a trávit čas s jinýma holkama. Další možností je, že se hodně aktivně budeš věnovat svým koníčkům - třeba hraješ fotbal nebo airsoft, tak to dělej častějc.

Zdá se mi, že ty se z toho dostaneš parádně, jen to bude nějaký čas trvat a hlavně pro to musíš něco udělat.
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Květen 2011, 09:47:02 »

Tvůj příběh bych si taky rád někdy vyslechl.
Předtím jsem byl jinej člověk chodil se vztyčenou hlavou na všechny se usmíval a všechno bylo v pohodě. Ted to nedokážu prostě se nedokážu na jiné holky ani podívat ani se mi s nima nechce komunikovat. Vidím ve všem další zklamání a chodím jako tělo bez duše.
Je mi všechno jedno koníčků mám dost, ale ja na ni myslím nonstop je mi z toho pak na nic a ty koníčky mě nebaví. Alkoholu přednost nedávám nevím co by to ze mě udělalo potom.
Co cítím je to že chci umřít a to hned teď vím že je to pěkná kravina, ale líp to popsat nedokážu. Nechápu jak ze mě jedna holka může udělat tohle já se prostě nepoznávám a to mě zase ničí.
Každej den co se neozvě mě ničí daleko víc a nutí mě abych napsal já.. Ve 20 letech svého života řešit tohle a ještě tak dlouho budu zapomínat že nemám chut flirtovat s ostatníma  nemám chuť prostě už na nic.
Každopadně ti děkuji pomáhá mi už jen to že se tu můžu někomu svěřit..
Zaznamenáno

Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Květen 2011, 10:39:51 »

Proboha, vždyť máš všude kolem sebe tolik krásy (rozuměj krásných holek), stačí se jenom rozhlédnout a vybrat si!!! Teďka si možná říkáš, že nechceš tuhle holku ztratit (i když ji vlastně ani nemáš) a že už žádnou takovou nepotkáš, ale časem ti dojde, že je to neskutečná hloupost...ze své vlastní zkušenosti ti můžu říct, že za celý život mi tahle věta nepřišlá hloupá s postupem času pouze v jednom případě a to sem tu holku znal celý život, takže tohle momentálně není rozhodně tvůj případ  Mrkající  Prostě se choď bavit s kamarády, neboj se mluvit s holkama a ono to půjde samo  Mrkající
Zaznamenáno
A.R.

Karma: 1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Květen 2011, 13:17:21 »

Ole má pravdu. Ber to tak že se stalo co se stalo a teď už to samozřejmě nevrátíš. Otázka je jak s tím budeš pracovat dál. Podle toho co jsi napsal to nemusí být úplně ztracený. Možná, MOŽNÁ jen čeká na to až napíšeš ty - ženská logika. S tím tvým litováním ti můžu poradit jen to, aby sis sám řekl, jak s tím co se stalo budeš pracovat dál. Vím, to "pracovat"  zní to dost chladnokrevně, ale mě to moc pomohlo.
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Květen 2011, 19:33:09 »

Klidně jí napiš, nemůžeš nic ztratit. Rovnou ji někam pozvi a uvidíš. Když nic...no sh*t happens - na světě je přes 6 mld. lidí a z toho je víc než polovina bab Mrkající
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Květen 2011, 22:12:24 »

Díky za odpovědi ano vykašlal jsem se už na to nemá to cenu. Vyzpovídal jsem se a docela se mi dost ulevilo a hlavně většina negativních pocitů šla stranou. Vzhledem k tomu že jsem docela dost extrovert chtěl bych zkusit ten Pickup.
Pročetl jsem tu pár příspvěku a rád bych byl od někoho poučen.
S cizíma lidma nemám problém navazat konverzaci, ale nechápu ty vaše zkratky co se tu objevujou v přispěvcích po lovu na ulici mohl by mě to někdo ujasnit ? Chtěl bych také začít ;-)
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Květen 2011, 22:16:41 »

Nevěřím tomu, že jí nechecš ztratit jako člověka, každej je nahraditelnej, ty s ní chceš spát a to už se ti nepovede. Na negativní emoce se vykašlej, ty tě budou pronásledovat ještě pár dní/týdnů a pak budeš zase normálně fungovat. Prostě se někomu vykecej a až zjístš, že je čas na změnu, rádi ti pomůžeme.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Květen 2011, 22:20:43 »

Už jsem se vykecal at to bylo tady nebo kamarádům, kterým věřím a kteří mají podobnou zkušenost.
Nechci ji už řešit.. nechápu jakto že mě to tak nakoplo ( poděkovaní pro 'puzzleho' řešení přes PM)
Jsem připravenej chci si změnit život a nechci to odkládat chci začít klidně i zítra.
Vím že všechno nemůže bejt hned, ale jsem zvyklej věci dotahnout skoro až dokonce pokud to jde.
Čím mám začít ?
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Květen 2011, 06:12:50 »

Stanov si cíl:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Květen 2011, 15:07:17 »

Stanov si cíl:-)
Dal jsem si cíl že hnedka druhej den ( dneska) Oslovím 5 cizích holek během dne.
Nasadil jsem tedy přijemnej usměv a vyrazil po škole do města. Hnedka v davu mě zastavila slečna od O2 že mě na minutku zdrží.
Celou dobu se krásně usmívala tak jsem s nou pak ještě 5 min kecal snažila se taky vtipkovat a i přes to že o tarif jsem zájem neměl tak docela uspěch.
Pak jsem začal oslovovat prodavačky abych se trošku rozehřál než oslovím kolemdoucí.
Vše bylo bez problému zeptal jsem se ( kolik je hodin, kde je to a kde je to ) dostal jsem odpověd a odešel. Nic víc nic míň nemám z toho buh ví jakej pocit.
Taky tu čtu často članky z kategorie Street balení a nějak se nevyznám co znamená HB8, close, FC apod ?
Zaznamenáno

Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Květen 2011, 16:41:08 »

Zkratky: http://www.pickup.cz/dictionary.html
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Květen 2011, 09:02:26 »

Super, stanovuješ si krátkodobé cíle, to je potřeba, ale jaký je ten konečný?

Správně by člověk měl mít krátkodobé cíle.... například pro dnešní den nebo pro následující týden atd.
pak střednědobě, například na rok, které rozplánuješ do krátkodobích
a pak dlouhodobé, například 5 let a ty rozplánuješ díky krátkodobím a střednědobím cílům.

Ale začal jsi pěkně. Stanovuj si stále vyšší cíle. Kdyby jsi měsíc oslovoval 5 holek za den, přestane tě to bavit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Květen 2011, 15:14:58 »

Takže po dlouhé době jsem zpátky pickupeři.
Musím říct že tohle forum i web mi hodně pomohl a jsem vděčný těm co to tu stále udržujou.
Za tu dobu se můj život trošku obratil X oslovení na ulici nebo v clubu všechno je to najednou jiné.
Co se týče té holky, která je v původním postu.
Zase si píšeme, ale už  ji nepíšu ty zamilovany smajlíky, pusinky a buhvi co. Chovám se k ní jako by to byla nejlepší kamaradka nebo sestra.
Vzhledem k tomu, že mám tedka vyhlidnutou HG 7 ( které se to co tedka budu psat vůbec netyka) jsem rád že už do ní zamilovaný nejsem.
Ale co si budeme povídat nejradši bych se s ní vyspal a svedl ji a pak si šel po svejch.
Jen jsem teď na mrtvém bodě ale citím šanci. Od toho posranyho rande jsem si snou da se rict nepsal sms omezil kontakt a všechno to začalo od začatku. Včera večer si s ní píšu a padla řeč na nás dva a téma večerní psaní ( tohle jsem řešit nechtěl a bylo to po dlouhy době co sme se bavili o nečem tak blizkém o nás dvou) ona napsala něco ve stylu naších propsanych večerních nocích a začalo vyčítaní kdo kvůli tomu mín spal do rána. Shodli sme se ze tohle téma vynechame.
Na to jsem napsal něco ve stylu ( Radsi už nic co se týka nás dvou řešit nikdy nebudeme Úsměv
Její odpověd asi po 2 min byla jen pár teček a pak proc to furt teda pitvam. Tak jsem na to odpovědel zase že nic nepitvám že jsem normalně obrazně odpovědel na tu danou věc. Napsala že jde spat popřála hezké sny a dobrou noc ( to je od te doby poprvé jsem cumel docela). Ráno mi hnedka došla sms ze se omlouva a že se nechtěla hadat a smutnej smajlik. Odepsal jsem ji asi az za 8 hodin ze to je jedno.
A odpoledne zase na icq napsala. Dostalo se na to ze pokud budu zlej tak bude zla na me Úsměv to napsala ironicky nereste proc. Na to jsem napsal ze mi to nevadí. A ona ze jestli budu zlej tak si mě podá. napsal jsem že si ji podám spíš já. A ona fakt by sis me podal ? neco v tom smyslu zahrál jsem to do autu že nevím pak ještě neco psala trošku jsem ignoroval na posledni smajlik jsem nic neodpověděl po 15 min se vypla.

Pokud to někdo dočetl tak se za 1) omlouvám za strašný a nepřehledný text 2) za pravopisné chybky a za 3) že otravuju s blbostma

Jen se chci zeptat dá se s tím něco dělat nebo ne ? Pokud ne je mi to jedno nemam co ztratit a získat můžu i tak tedka dost ;-) vím že je to odemě hnusný, ale tak trošku holkam vracím to co se mi dostavalo do té doby.
A radu od joei bych slysel opravdu rád ;-)
« Poslední změna: 23. Květen 2011, 15:31:15 od lexeron » Zaznamenáno

Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Květen 2011, 19:23:29 »

Nechápu na co se ptáš, prostě ji vytáhni ven...žádná jiná možnost neexistuje  Úsměv a řekl bych, že to rozhodně ztracený není  Mrkající
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Květen 2011, 23:49:43 »

Sebral jsi kočičce klubíčko...což je dobrej základ...teď jí ho ještě musíš správně hodit Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Květen 2011, 06:26:12 »

LiWu to napsal krásně obrazně....

ty jsi ji vzal nitku, kde se cítila pevně v základech a dostal jsi ji na rozbouřené moře, kde jsi ty kapitán a ona jen vystrašený cestovatel a teď začíná vzhlížet k tomu neohroženému kapitánovi, jak se nebojí a řídí loď bezpečně do přístavu.

Buď hravej, nic jí nedej zadarmo a využij příležitost, jak ji vytáhnout ven. Už je venku teplo, na louce by to šlo:-)
Udělej to tak, že se pár večerů na ICQ/FB nebo na čem si píšete, neukážeš a nepiš jí... uvidíš, že ti napíše sms nebo přiběhne jak poslušnej pejsek, až se tam zase ukážeš. stačí jeden nebo 2 večery. Spíš ji pozvi na nějakou akci "no big deal", kde budou další lidi, ať tě nemá jistého, že je o rande.

Jak jsem psal, že se s ní už nevyspíš, tak to beru zpět, protože ty jsi svoje chování obrátil tak rychle a snad i pochopil, jak to funguje, že jsi v ní něco probudil. jen je třeba ji začít co nejdříve svádět.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Květen 2011, 08:57:06 »

A ona fakt by sis me podal ?....  zahrál jsem to do autu že nevím


Ty jsi vůl Úsměv Ta holka Ti vyloženě nahrává a Ty místo toho, abys tam vložil sexuální podtext a rozvíjel konverzaci, tak blebtáš, že nevíš a ignoruješ nějaký smajlíky či co Úsměv

Ona: A fakt by sis mě podal?
Ty: Ty o tom snad pochybuješ?
Ona:  Jo...  S jazykem
Ty: Ok, uvidíme. Zítra v 19:00 v parku.
Ona: Jako fakt? Šťastný
Ty: Jako fakt!

Určitě existují desítky dalších možností, třeba tahle mě napadla ihned.

Vytáhneš jí ven, ukážeš jí, že jsi chlap a vložíš do té koverzace trochu sexuálního napětí.

Využívej možností, které Ti dává.

Hodně štěstí.


Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Květen 2011, 09:02:35 »

Díky borci za odpovědi!! dodáváte mi dost seběvedomí a každá rada od vás má pro mě raketovej posun dopředu Úsměv. Ano pravda včera večer jsem se ji nevěnoval ani na icq psal jsem si s jejim kamaradem a dost mě otravovala. Napsal jsem ji at tedka neruší že tu něco řeším Úsměv. Napsala že jsem na ni zlej ja pokračoval v ignoraci. Pak mi krasně nahrála na par stěru ( myslel jsem že už mi fakt napiše at jdu do prdele). Dostalo se i na doučovaní německého jazyka kyvla že klidně ( dobra přiležitost).  Pak se mi zase povedlo par stěru a napsala fakt totalní blbosti uvědomila si to a řekla že jde radši spat.  Místo abych ji řekl at tu ještě chvilku je což byl zvyk před pár měsícitak jsem ji napsal, že at jde teda. Popřala dobrou noc a šla. Ráno mi na hned došla zase sms ( čumím že ona píše furt jen první a ja ji vic ja 1 sms za den už nenapišu a to jen tu ve ktere ji odpovidam na tu jeji bez otevrení konverzace) v kolik budu na icq a bla bla a nějakej forek Úsměv
Ted se blíží doba kdy ji vytahnu ven, ale bohužel až někdy v červnu.. Co by s ni udělalo kdybych ji napsal že mám třeba rande v patek ? A nějak to nasmolil? Pomůže to nebo ne ?
Další věc docela se divím, že mi tu tak radíte když k ní nejsem vůbec upřimnej, ale zjistil jsem že přimou čarou to prostě nejde.
Na hodného ňoumu už si hrát s nima nehodlám.
Dodatek :
Snažím se působit dost atraktivně usměv, gesta, pohled očí je to težké trenuju to a funguje to. I kamaradky mi řekli jakto že jsem tak v pohodě a přirozeně sympatickej.
Svalovou hmotu mám docela dobrou chodím už nějakej patek do posilovny 3x tydně a do toho ještě do boxu. Učes taky ujde a oblečení kupuju zatím v obchodech jako kenvelo atd zatím mě žadnej styl vyloženě něpřitahuje.

Nosím teďka často sluneční bryle takže kolikrát vidítě že si vás holky prohlíží a něco si šuškají. Dokonce mě už několikrat zastavil set holek že mě určitě znají. V takové situaci mi padnou všechny zkušenosti na dno a jsem nepoužitelnej Smutný. Da se stím něco dělat ?
Vím že sluneční bryle znemožní oční kontakt který je hodně důležitej, ale kolikrat diky nim vidíte to co bez nich ne Úsměv.
Jaký je váš názor na to nosíte nebo nenosíte ?

stoudy: Pokud bych měl jistotu že může jít ještě tenhle měsíc ven tak proč ne? Do te doby by to vychladlo nebydli zrovna ve stejném městě jako já.
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 24. Květen 2011, 09:32:49 »

Jak to tak čtu, tak budeš mít blíž k naturálovi než k AFC.

Jsem rád, že rady, které ti tady píšeme, dokážeš rychle přenést do praxe s touhle holčinou. A jak sám vidíš, tak to děláš dobře, protože jí teď víc přitahuješ.

Citace
Dokonce mě už několikrat zastavil set holek že mě určitě znají. V takové situaci mi padnou všechny zkušenosti na dno a jsem nepoužitelnej Smutný. Da se stím něco dělat?

Jasně že dá. Prostě si s nima popovídej, buď hravý, vytáhni je na instant, vyměňte si kontakty, vem je ven, sváděj je. Časem tohle všechno budeš dělat s naprostou lehkostí a bezmyšlenkovitě, dej tomu čas a využívej každou příležitost ke komunikaci s lidma.

Citace
Co by s ni udělalo kdybych ji napsal že mám třeba rande v patek?

Ony mají holky rády, když je o tebe zájem. O tom žádná. Holky zkousnou všechno, klidně to, že máš 5 holek, se kterýma šukáš. Jenže holky dokážou velice dobře vycítit, kdy to je pravda a kdy si jen děláš prdel. Takže bacha na to. Troufám si říct, že v osobní komunikaci by to z tebe poznala hned, takže doporučuju si moc nevymýšlet, jinak tě zažene do slepé uličky.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Květen 2011, 10:29:48 »

Ale zase bacha s tou ignorací, občas je fakt dobré ty věci rozvést a pokecat si s ní. Nic se nemá přehánět.

Chlubit se randem je zcestný, pokud to řekneš účelně.... pokud to prohodíš mezi řečí.... třeba že jdeš s kámoškou ven, kdyby se ptala na ten konkrétní termín, tak to je v poho.
Jen počkej, ona se ti ta dravost dostane do těla a pak si budeš utahovat z každé:-D mně občas mladá až vyčítá, jak se chovám k jiným holkám:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Květen 2011, 11:17:55 »

Co by s ni udělalo kdybych ji napsal že mám třeba rande v patek ? A nějak to nasmolil? Pomůže to nebo ne ?

Nepomůže, moc okatý. Frajer co by měl skutečně rande s jinou by se jí tim nechlubil.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Květen 2011, 12:41:37 »

Ok fajn to je fakt moc okaty, ale citim ze když vovolam zarlivost tak to dost posunu dopředu. Ona je dost žarlivá jednou kdyz jsem se zminil o jedne holce nejradsi ji chtel vyskrabat oči. Ale to bych musel vysvětlit celou situaci aby to nevypadalo na totalní žarlivku Úsměv.
 Nějakej nápad ? To s tou kamoškou že jdu ven mi přijde nic moc :- / a to rande je fakt na nic.
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS