další prázdniny

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
07. Březen 2021, 06:24:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  další prázdniny
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: další prázdniny  (Přečteno 2211 krát)
JohnnycKarma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 19. Srpen 2012, 03:04:47 »

Tak jsem se opět odhodlal sem napsat něco ze života a potřebuji nějakou tu radu

Snad tu napíšu vše co jsem zaznamenal a jak jsem se choval, takže
Příběh 1:
Na jedné diskotéce jsem s kámošema (jeden gay, jeden bi a jeden naturál) se setkal s HB9 (možná víc podle chování ostaních kluků jakoby byla bohyně, ale to osobně nepoznám moc) a kámoš se před ní furt usmíval a snažil se ji sbalit přes kupování pití (beta), ale já jsem ji spíš provokoval ať si o sobě nemyslí a pár negování vůči ní.
Na další zábavě asi o měsíc později mne zdravila, jenže má pamět děravá, tak jsem ji nepoznal a zdravil takový způsobem - ahoj a čau. Což mi následně přišlo jako dobrý přístup, ale k ničemu to určitě nevede.
Po další měsíci (dnes) jsem ji viděl na akci kde jsem spíše doufal že nikoho nepotkám - taková vesnická zábava ve vzdálenější obci, a k mému překvapení tam bydlela. Furt mne "sledovala". Asi po dvou hodinách jsem se zašel bavit s jejíma kámošema, ale ti vyloženě na mne vytáhli že ji balím a že ji určitě chci a já v tu chvíli nedokázal odpovědět vhodně (po minutě mne napadlo jeden ze Style přístupů že bych jim řekl: "Kdybych nebyl gay, tak bych určitě do ní šel"), tak mne zajímá co jim v danou chvíli říct?

Příběh 2:
Jsem se v březnu rozešel s holkou, protože její nejlepší kámoška(HB7-8) ji vytáhla na akci a ta kámoška je až moc "free" - ona se vyspala s jedním a dohodila mojí taky jednoho. Asi po dvou týdnech jsem s ní byl na jedné akci kde sme jaksi pili více a každých 20 minut jsem s ní odcházel bokem a postupně jsem se objímal/líbal a skoro na to aj došlo, ale už jsem byl i já i ona na sračky. Boužel jsem se probudil ráno vedle ní u kámoše (bydlím 100m od něj a stejně jsem nešel domů - chyba) a nastala taková trapnější situace. Dost jsem slyšel pak na sebe pomluv a blbostí aj.
O měsíc později jsem ji viděl na takové vesnické akci a byla s někým, a až docela pozdě jsem ho poznal že to byl brácha mé bývalky - takový debil. V průběhu večera pak ona za mnou přišla s tím že: "On je větší úchyl než ty" což mi nevyznělo moc optimisticky. Pak měla jít s jejím bratránkem domů, ale ten boužel už někde ležel a já ji zastavil těsně před odchodem že měla jít s ním - ale trošku s nezájmem, jakobych to říkal jen tak. Trochu to na ni fungovalo, ale po chvilce dívání na mne odešla - neprojevil jsem zájem o ni.
Uběhl týden a viděl jsem ji na další takové vesnické akci. Byla tam s kámoškou co ji znám líp než ona, ale to je jedno. Jsem ji po očku sledoval a jsem se bavil s kámošema a viděl jsem ji bokem jak určitě mne sleduje zatímco jsem se dobře bavil s kámošema (sociální důkaz?). K mému překvapení si pak sedla vedle mne k našemu stolu, ale mne to znervóznilo a.... to bylo naprd, začal jsem valit blbosti. Pak jsem ji viděl s nějakým borcem, ale to jedno - spíš co říct na to když si ke mne po takových pomluvách sedne, jestli říct něco ve smyslu "zase ty", či co já vím?

Příběh 3:
Byl jsem na jedné akci kde jsem neměl být (byla k tomu dost tma) - oslava jedné třídy ze které jsem nikoho neznal, nicméně jsem se s bratránkem nudil a sme se tam nějak dostali. Tam se mi povedlo že jsem zničehonic se začal objímat a líbat s nějakou holkou - byla tma, řekl bych že je tak 6, ale vyloženě můj typ, takže bych jí dal aj 7-8, ale to je jedno. Nic zvláštního se nestalo, akorát si myslím že když sme měli jít, tak jsem se s ní rozloučil ale bratránek po pár minutách prohlásil že se chce vrátit a tak sme se (boužel) vrátili a já s ní ještě chvilku byl (přívítala mne větou: "zase ty" a někdo na ni: "stále si s tám borcem, nebo už šel?" a já nevím co na to říct).
Pak mne viděla asi po měsíci a půl (úplnou náhodou) a že se mnou chce něco vyřešit (poslala to přes kámošku). Vůbec si nepamatuju co to po mne chtěla, spíš mi přišlo že mne chce jen vidět. Pak jsem byl chvíli s ní a její kámoškou je doprovodit kousek (20 minut zhruba, sme se aj zastavovali). Sme se chytli po chvilce za ruce a já něco valil (boužel), co jsem asi neměl, ale věřili tomu. Sme se rozloučili že mi dala pusu na líčko (i když jsem chtěl víc).
Pak jsem udělal chybu na druhý den že jsem jí řekl, že to co jsem říkal večer, tak není pravda - že mám kámoše s pumou, a že jsem nejchytřejší na něco (což je kupodivu pravda, jenže já jsem se nechtěl chlubit a přišlo mi to trapné, tak jsem radši řekl, že to není pravda). Celkem to brala, jenže ta její kámoška mi o den později - když jsem o ní zmínil řeč náhodou - tak mi řekla ať ji nechám na pokoji a od té doby se mnou nekomunikuje. Takže vím že bych se neměl chlubit, ale spíš aby se to dozvěděla jinak, nebo možná vůbec.... nebo co já vím.

Příběh 4:
S jednou holkou 6-7 jsem se setkával pravidelně ve vlaku (ze stejné vesnice, ale studuje jinde, nicméně čas odjezdu na kolej má stejně jak já) se mi zdá docela sympatická. Skoro určitě je panna i když je jí 21, protože vím kdo s kým co z tadyka a ona je dost introvertní. Má osobnost že si kupuje i víno za 30kč, protože jí prý alkohol nechutná jako takový a pije jen za to být někdy v náladě.
Byl jsem s ní letos o prázdninách párkrát venku, ale donutit ji ven je někdy těžké. Připadne mi jako holka na život, jen si nejsem jistý jesli mi za to vůbec stojí, tak bych spíš chtěl jen vědět jak se k ní chovat jako ke kámošce aby si nedělala iluze o mne... nebo jestli to s ní zkusit, protože na holkách už nehledám krásu, ale spíš aby nebyla blbá... respektive jsem nepotkal holku co by byla jak chytrá, tak i pěkná.

Příběh 5:
Jsem potkal v místním baru obsluhovat jednu holku (asi NG7) co se bavila s místním takovým klukem co je chováním sebevědomí, ale určitě není fyzicky přitažlivý snad pro žádnou. Jsem se s ním bavil o hře co hrajem spolu, ale nic záživného, přesto nás poslouchala a přisedla si. Jsem pak na ní zkusil moje starší otázky o znamení (a že můj bratránek je stejné znamení, tak to s ní už ani nemusím rozebírat jaká je), a o kostce (všecko tohle znám to z dřívějška, než jsem se vůbec dostal k této komunitě) a když jsem řekl co to zhruba znamená tak se mnou souhlasila a po chvilce sme se asi 10s dívali do očí, ale pak jsem to nějak přešel (seděla naproti mne). No a při placení jsem jí chtěl dát původně dýžko (dělám to asi vždycky), ale nevím jestli to neslyšela, nicméně mi vrátila víc s tím že nemá drobné - takže jsem utratil míň než jsem měl platit. Podle Mysteryho je barmanky a tak sbalit těžší než jiné holky, ale tak nevím jestli to platí i v tomto případě - normálně bych do ní nešel, jen mne trochu zarazilo to že mi vrátila víc s tím že je to dobré, tak když tam pudu znova jestli mám k tomu něco říct, nebo co já vím?

Příběh 6:
Mám jednu kámošku NG7, ale můj typ, tak pro mne možná víc. Jsem se s ní seznámil přes jinou se kterou jsem se líbal, ale nevím jestli je to důležité. Má rok vztah s klukem co ale bydlí o 200km jinde než ona a ode mne jen 3km. Bavím se s ní, občas ji provokuju - nebo spíš furt, takovým stylem F&C.... jinak spíš asi balím přes "funny as hell". Jde to s ní pěkně, jen ona furt když ji někam chci vzít aby byla bez kámošek a jen se mnou, tak že by její přítel žárlil - jinak neřekla nikdy žádnou jinou výmluvu. Má to cenu ji udržovat zhruba na této úrovni a čekat až se rozejde, nebo něco vymyslet radši?

Nakonec bych chtěl zmínit kámoše naturála co to fakt umí s borkama co nezná, ale rozešel se před více než rokem s jednou holku, pak chodil s jinou a teď ji chce tu původní zpátky. Jenže jsou furt spíše "flirtovací přátelé" a líbají se někdy, ale to už je tak půl roku s ní. Předtím poprvně spolu něco měli určitě do měsíce, ale teď je to.... divné. Totiž podle mne dělá chybu že ji říká jak je do ní zamilovaný a že je úžasná (a podobné blbosti) a tak si ho ona tak necení než předtím, kdy mu byla lhostejná. A on žárlí na jednoho kámoše co se s ní jen baví, což by mi bylo jedno, ale teď začal i pomlouvat mne, protože jsem u ní byl jednou doma kvůli jedné nedůležité záležitosti.... přijde mi už směšný, ale furt jsou ( a zároveň nejsou) spolu a já nevím co mu mám říct aby ji nechal/nenechal.

Btw, jsem arogantní a kámoši mne pomlouvají za moji osobnost, protože jsem k nim byl až příšli upřímný o tom co si myslím. Proto jsem teď spíše radši uzavřenější a čekám na příležitosti v ústraní, s lidma to moc obecně neumím. Taky mi někdy lžou, ale já snad nikdy nelžu a vyhýbám se lžím, tak já nevím co na to říct.

Díky za kreativní a zajímavé odpovědi.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS