Další téma s zájem/nezájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 20:48:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Další téma s zájem/nezájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Další téma s zájem/nezájem?  (Přečteno 6460 krát)
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 06. Květen 2012, 10:08:51 »

Tak jsem tady s další rajdou.Šťastný Známe se už nějakej ten pátek a v poslední době sem si všiml, že po sobě tak koukáme, bavíme se spolu trošku jinak, než vypadá obyčejný kamarádství. Začal jsem si sní víc psát a šel sní asi 2x ven. Potom jsme se dohodli, že na Čáry půjdeme spolu a pak že to zakončíme u nás. Čáry začali tak, že jsme nakonec byli všichni někde jinde, ale to je jedno,protože jsme pak měli spolu sraz v 12 hodin u baráku. Přišla zmatená, trošku přiopilá a začala mi vyprávět, jak jí zrovna jeden kluk nechtěl pustit z bytu a že už nikdy nic takovýho neudělá. Snažil jsem se jí rozveselit, což se mi asi povedlo, přošli jsme město a šli jsme ke mě, kde jsem to sní zakončil 1 metou. Sama se mě zeptala, jestli to beru jako úlet nebo něco víc, když jsem souhlasil s příběhem na pokračování tak i tak se mě další den dotazovala jestli jsem to tak bral a jestli si nás dokážu představit spolu. Dalším ráneem jsem zjistil od její kámošky, jak za mnou strašně moc pospíchala a že mě chce vidět (už jsem si říkal že mám vyhráno)..

No, tak jsem si sní psal dál, občas jsem jí napsal nějakou tu hezkou smsku( asi chyba) a dohodl jsem se sní, že půjdeme někam na výlet na pár hodin. Celý den jsme byli spolu, bavili jsme se, líbali, všechno bylo fajn i její zakončení "bylo mi s tebou hezky".. Jenže, pak nastal ten zvrat.
Další den když jsem jí napsal už zpočátku jsem viděl,  jak mi odepisuje trošku jinak něž dřív, že v tom něco nehraje. Domluvili jsme se že půjdeme ven s kamarády, kdy ona přišla s kamarádkou tak si mě skoro vůbec nevšímala. Sama mi napsala, ať tomu dam trošku volnost, ale zajímalo by mě, co jsem mohl udělat tak hrozně špatně, že to najednou celý otočilo? Ano, zamiloval jsem se, ale těch SMSEK nebylo zas tolik, aby to skazilo celej vztah, doufám.Šťastný

Díky.. jsem v tom zmatenej..Šťastný
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Květen 2012, 10:35:16 »

Pod tohle bych se mohl normálně podepsat nejednou se mi to stalo a v poslední době častějc a častějc.Tudíž kdo tomuto borci odpoví dostane půlku princezny a království k tomu ! ;D Ne fakt by mě to taky zajímalo protože si s tím lámu hlavu už docela dlouho. Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Květen 2012, 17:25:15 »

Ale dneska když se jí optám jestli se ještě někdy uvidíme tak odpoví že s tím nemá problém a že jsou výjimky se kterejma půjde kdykoliv.  (30 min na  tosem jí pozval , ale šla za kámoškou, .Šťastný)
Asi stojí o to, abych jí víc dobýval,jenže nevím jak se mam snažit víc než teď...
Zaznamenáno
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Květen 2012, 19:03:06 »

Zdar, doporučuji zatnout zuby a pár dní se slečně neozývat. Bude to těžké, budeš si myslet, že je to chyba, nicméně věř mi, že se Ti to vyplatí!
Zaznamenáno
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Květen 2012, 21:04:49 »

Napíše mi v 9h večer, jestli nechci jít ven, když odpovím tak neodepíše... wut?Šťastný
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Květen 2012, 21:15:58 »

Z vyprávění mi neni jasný co s ní chceš. Co s ní chceš ? Nebo co jsi s ní chtěl?

Měl by sis většinou stanovit v hlavě co s kterou holkou chceš. Jestli chceš s holkou jen nezávaznej sex na jednu noc, nebo chceš volnej průběh, nebo závazek.... Kašli na její kňučení. Ty jsi chlap a ty stanovuješ pravidla. A to je přesně to co chce každá holka cítit. Chce cítit tvoji neohroženost, tvoji dominanci a díky tomu se s tebou bude cítit v bezpečí a nebude mít potřebu tě opouštět. Počítej s tim, že tě vždycky bude různě testovat- a bude to proto, aby zjistila, jestli žiješ v souladu se svym mužskym posláním. Zkrátka a jinými slovy...jestli jsi ten chlap, kterýho miluje.

Každopádně z toho všeho cítim, že je ve hře ještě někdo jinej, že si ještě nestačila vyřešit minulost. Na tvym místě bych jí řekl něco ve smyslu, že ti trochu pobláznila hlavu, a že je ti s ní fajn, ale byl bys radši, aby si vyřešila svoji minulost, svoje problémy...krámy...buhví co.. Že hledáš psychicky vyrovnanou bytost, a jestli neni připravena na vztah ať si to napřed urovná.

Zkrátka ji postav před hotovou věc a uvidíš sám jak se k tomu postaví. Když přistoupí na tvoje pravidla - ok, gratuluju. Jestli na ně nepřistoupí, je to beztak její ztráta. A stejně tě nenechá bejt - holky nedokážou bejt samy.

Držim ti palce. Závěrem bych jen dodal, abys neustupoval - jde o to co TY chceš, netoleroval píčoviny - neber holku co neví co chce, určoval pravidla (byl vůdčí) - jsi chlap, je to od přírody tvoje povinnost, a nebál se že se něco posere.
Život je holt takovej výhry nebo průsery... Úsměv

Hlavu vzhůru, budu ti fandit. ;-)
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS