Dát najevo že ji chci sbalit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:03:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dát najevo že ji chci sbalit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Dát najevo že ji chci sbalit?  (Přečteno 37590 krát)
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Únor 2008, 23:48:49 »

Moc s tebou nesouhlasím,co znám holky a beru je jako kámošky, tak myslim že  nikdy k nim nebudu takový vztah,abych si s nima povídal o věcech jako s nejlepším kamošem..Myslím to tak, že kamarádů můžeš mít hodně,ale opravdoví přátelé, těch moc není. A myslím že mezi holkama je mit nikdy nebudu...
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 09. Únor 2008, 07:42:55 »

kamarádství mezi ženou a mužem rozhodně možné je, já sám mám jednu kamárádku kterou znám od školky a pár dalších holek se kteryma se bavim uplně v pohodě a bez zájmu s nima chodit, je sice pravda že bych s nima nikdy žádný velký intimnosti neřešil ale jinak fakt v klidu a to rozhodně nejsem homosexuál (jak tady někdo psal že jen u nich je to možný...)
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 09. Únor 2008, 10:21:48 »

Grendel: kluci, co se v dětství hodně baví převážně s holkama, jsou pak často homosexuálové, protože je to s těma holkama "přestane bavit" ... Úsměv
Zaznamenáno

larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 09. Únor 2008, 10:50:15 »

to byl doufam vtip  Vykřičník  Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 09. Únor 2008, 11:06:28 »

kluci, co se v dětství hodně baví převážně s holkama, jsou pak často homosexuálové

A je pak potřeba je z této zrůdné choroby "vyléčit"...protože je to zrůdnost a navíc proti přírodě, co Projel jsem to

Děláš si doufám srandu... Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 09. Únor 2008, 11:10:21 »

Grendel: kluci, co se v dětství hodně baví převážně s holkama, jsou pak často homosexuálové, protože je to s těma holkama "přestane bavit" ... Úsměv

bud je to dost slabej vtip Eh?  nebo máš komplex že se s tebou holky nebavěj Smějící se
Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 09. Únor 2008, 12:26:48 »

D9: opravdu to zní jak blbej vtip. Já osobně jsem měl vždy za lepší kámošky dívky (dnes už ženy), protože jsem věděl, že jim mohu věřit. Homosexuál rozhodně nejsem.
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Únor 2008, 13:11:45 »

Grendel: Myslim žes uplně nepochopil co tim myslim. Já taky nemám problém se bavit normálně s holkama(proč taky žejo), ale sám jsi uznal že všechno bys jim nesvěřil. Myslím tím, že opravdové přátelství mezi ž a m není možné. Krom toho, VŽDYCKY je tam riziko že se do ní zakoukáš, pak to dopadá blbě jak víme..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 09. Únor 2008, 13:16:45 »

Citace
jenze vem si takovouhle situaci, seznamim se s prima klukem, skvele pokecame, ale nijak me nepritahuje. jinak je mi s nim skvele, pohodlne, verim mu... ale vycitim naznak zajmu, jenze on se jeste nevykecal. pokud o toho kluka nechci prijit jako o kamarada, zbyva mi jen se modlit, aby to nikdy nevytahl na svetlo

rozdil je totiz v tom, ze spousta slecen povazuje rekneme lepsi kamaradstvi (ne primo pratelstvi) mezi muzem a zenou za mozne a reknu vam, ze me to pekelne sralo, kdyz jsem pak zjistila, ze to tak neni. ti kluci po odmitnuti vetsinou uz se kolem me neochomytali a ja prisla o par fajn potencialnich kamaradu...

no jasně, proč by se pak po odmítnutí kolem tebe ochomýtali, když tě od začátku brali jako potencionální partnerku a ne kamarádku? Já taky nestojím o nějaký kamarádství s holkou, kterou jsem chtěl sbalit a dost mi na tom záleželo. On kolikrát si ten kluk myslí, že když se ti s ním příjemně povídá, věříš mu, je ti s ním fajn, tak že máš o  něj zájem. O to větší je to pak pro něj šok, když mu holka řekne: "Jsi skvělej, zůstaň takovej jakej seš, budeme kamarádi!
já prostě nikdy, kdybych neměl o nějakou holku zájem jako o partnerku a sama mě někam zvala, tak s ní nikdy nepůjdu na kafe, na procházku, do kina, ani nikam jinam. Právě tohle holky berou jinak. Někam s klukem klidně zajdou, dají mu naději, a pak mui řeknou jsi super kamarád......
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 09. Únor 2008, 13:18:42 »

Citace
Já taky nemám problém se bavit normálně s holkama(proč taky žejo), ale sám jsi uznal že všechno bys jim nesvěřil.

já všechno nesvěřuju ani chlapům, tudíž asi pro mě neexistuje přátelství žádný Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 09. Únor 2008, 13:32:41 »

ano tohle berou jinak  Neutrální kdyz se mi nejaky kluk libi, tak si s nim nebudu jen povidat, ale budu s nim flirtovat. nahodim udicku jednou ci dvakrat, pokud nezabere, nejsme na stejne vlne a prechazi do kategorie kamarad...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 09. Únor 2008, 13:37:11 »

sem taky mluvil o kamarádství a ne přátelství Mrkající, jinak já si vždycky u holky řeknu co od toho očekávám

njn kdyby bylo každý holce vidět do hlavy tak by asi na tohle forum moc lidí nechodilo  Smějící se
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 09. Únor 2008, 13:40:19 »

Citace
kdyz se mi nejaky kluk libi, tak si s nim nebudu jen povidat, ale budu s nim flirtovat. nahodim udicku jednou ci dvakrat, pokud nezabere, nejsme na stejne vlne a prechazi do kategorie kamarad...

....a běda když projeví zájem až později, poté co se nechytil na udičku, tak už nemá žádnou šanci s tím cokoliv udělat, protože už je kamarád, to známe Šťastný
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 09. Únor 2008, 13:56:57 »

Můj osobní názor je , že žádný vztah nemůže fungovat ve dvou rovinách , pokud je tam sexuální podtext tak už to není kamarádství .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 09. Únor 2008, 14:18:30 »

asi to zalezi na tom jak to kdo vnima. kdyz se mi jen libi, ale nema zajem, pak pro me tato situace jeste sexualni podtext nema, jelikoz se jedna jen o zhodnoceni jeho vzhledu a osobnosti bez prehnane citove zainteresovanosti. chemii typu "chci z nej to obleceni strhat" jsem zazila pouze, kdyz jiskra preskocila z obou stran a pouhy pohled mi nestacil, muselo to jiskrit i mentalne. hodnotit jednoustrannou zamilovanost nehodlam, tam pratelstvi nebo kamaradstvi skutecne neni mozne, ale v tom prvnim pripade pro me mozne je...

navic dost casto se stane, ze ten sexualni kontext casem "sam od sebe" zmizi, alespon u me.

ale souhlasim s tebou, ze tam kde je, pak opravdove a uprimne pratelstvi mezi muzem a zenou mozne neni.

existuji vyjimky, kdy jsou oba stastne zadani, uvedomuji si to a nevinnym flirtovanim mezi prateli si trochu zpestruji zivot bez podstatnych nasledku na sve vlastni vztahy, ale takova situace je pomerne vyjimecna a casto se nepekne zvrtne.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 09. Únor 2008, 18:44:32 »

tady to nikdo nepochopil koukam...  Šokovaný
Zaznamenáno

dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 09. Únor 2008, 21:47:08 »

si s nim nebudu jen povidat, ale budu s nim flirtovat. nahodim udicku jednou ci dvakrat
Mohla bys to nahazování udičky přiblížit konkrétně? Posledně jsem musel dostat navijákem přes hlavu, abych si vůbec něčeho všiml, to jen tak na vysvětlení otázky...
Zaznamenáno

Happiness under construction!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 09. Únor 2008, 21:58:02 »

uf, to je jako by ses me ptal kolik zrnicek je ve spetce soli...  Kroutící očima

jezis ja nevim... hlavne dvojsmysly a provokace, rec tela... kdyz jsme jeste nebyli na rande, tak navodim takovou situaci, aby me mohl nekam pozvat (reknu, ze jsem chtela videt nejaky film/vystavu nebo vyzkouset nejaky podnik, co ja vim...)
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 09. Únor 2008, 22:01:31 »

jezis ja nevim... hlavne dvojsmysly a provokace, rec tela...
problém je že dost holek si myslí že když si vrátí vlasy za ucho nebo daj nohu přes nohu zvláštim způsobem tak to je jasnej znak že toho kluka chtěj Kroutící očima... 
Zaznamenáno

dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 09. Únor 2008, 22:05:01 »

No právě. Teda ne že bych s tím měl tak velký problém v tom smyslu, že bych čekal na signál, než něco zkusím, ale trochu víc si všímat, to by mi určitě zvedlo úspěšnost Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 09. Únor 2008, 22:22:59 »

Jak píše Noghri, na dvojsmyslech, provakacích nejlíp zjistíš, jestli jste alespoň částečně naladěny na stejnou notu.
A dát jí to na jevo je myslím nutné. Pokud sama nedává jasné signály, který rozpoznáš pak trošku musíš převzít iniciativu, a opravdu nečekej že ona bude vyvíjet náznaky sama, zvláště pokud nemá už nějaké zkušenosti. Holky jsou všeobecně rádi, když je někdo dobývá Úsměv.
A pak budto dostaneš kladnou odezvu a je relativně slušná odezva. Nebo se to přejde, a pak je na tobě zkoušet dál nebo se spokojíš s tím, že budeš i "kamarád".
Nebo to rozsekneš a budto vyhraješ nebo půjdeš k šípku ničím mezitím bych se nezabýval

Doplněni: samozřejmě slovní, že tu jde i o fyzické náznaky jsem nepostřehl
« Poslední změna: 09. Únor 2008, 22:44:37 od Tomfi » Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 09. Únor 2008, 22:42:27 »

dvojsmysly a provokace SLOVNI... rec tela je doplnek...

tak jak koukam na tomfiho, musim to jeste poupravit... zkusenosti, jak rika spravne, jsou hlavnim faktorem pri vysilani spravnych signalu. a holky skutecne chteji byt dobyvany Mrkající

ovsem i odmitnuti muze nekdy byt formou flirtu - tam je dulezita rec tela. je to vyzva, aby to zkusil jinak a lepe Úsměv
a taky vam pochopitelne chceme pomotat hlavu, abychom mely jistotu, ze se nenabazite, jakmile dosahnete sveho... S jazykem

« Poslední změna: 09. Únor 2008, 22:45:35 od noghri » Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 10. Únor 2008, 01:38:30 »

No já jsem také dříve měl starosti s tím, že ty signály od holek nepoznám. Pak jsem zjistil, že ty signály se dají poznat lehce. Když nejdou poznat, tak to je z toho důvodu, že holka žádné nedává (třeba protože nemá zájem).
Problém je v tom, že (jak už tady bylo řečeno) kluk se musí chytit na udičku v tom okamžiku, kdy je hozena. A tou udičkou může být právě jedna nevinná věta v rozhovoru. Například jak říkala noghri, holka začne mluvit o nějakém zajímavém filmu. Když je ta holka třeba stydlivá, tak to řekne jen tak potichu mezi řečí, že méně pozorný kluk si to ani neuvědomí.
A teď nastává ta nejtěžší část - kluk si  to musí uvědomit a vzít situaci do svých rukou. Během pár sekund musí ryhle vymyslet nějakou smysluplnou rekaci (třeba ji pozvat na ten film). Což je dost těžké, když se vám honí v hlavě věci typu "taková krásná holka, ta má určitě deset chlapů, se kterýma by mohla jít na ten film". Šťastný Když se mu to podaří, má pro tento okamžik vyhráno. Holka má pocit, že to zajiskřilo.

Párkrát se mi stalo, že jsem se bavil s nějakou holkou a po skončení hovoru jsem si uvědomil, že mi dávala signál a já pozdě zareagoval. Bohužel už nejde reagovat, když ji potkám za týden.

Na závěr jeden konkrétní příklad, který dopadl dobře. Holka se mezi řečí jen tak zmínila, že teď má dvě hodiny času a neví co má dělat. Źe bude asi obcházet obchody. Ale pořád si se mnou povídala a jakoby se nechtěla rozloučit a jít. Tak jsem ji na ty dvě hodiny pozval na kafe. Pak jsme spolu několik měsíců chodili.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 10. Únor 2008, 02:40:54 »

presne tak... a je prece trapne podobnou navnadu hodit jen tak, ta musi byt mezi reci... je to navic dukaz toho, ze posloucha co rikam a ne ze v duchu hodnoti velikost meho poprsi Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 10. Únor 2008, 14:50:28 »

Sagi:ak ti smiem poradit,nedavaj jej to moc najavo a to mozno z viacerych dovodov...moze sa stat ze sa zlakne,co sa dost casto u holiek stava...povie si kamarat a nezmozes uz nic viac - hovorim to z vlastnej skusenosti,ale to je vsak este ten lepsi pripad.Moze nastat aj to,ze ta proste zacne ignorovat a vtedy si uz skoncil uplne(co sa moze prejavit vyhybanim sa,neodpisovanim..)...
V niektorych pripadoch sa zas moze stat ze akonahle to holka zisti ze po nej ides,zapaci sa jej to a iba ta zbytocne namotava a v tychto pripadoch to konci velmi zle.zlomi ti srdce a to je to najhorsie co sa moze stat,a ak by k tomu aj nedoslo (myslim to namotavanie,ak by si sa jej mozno pacil) mohol by si mozno casom uspiet...z vlastnej skusenosti - tiez som to rychlo holke naznacil ze mam o nu zaujem a to mozno prehnanou pozornostou a travenim casu...ona to vsetko vedela a neskor sa mi ju podarilo zbalit,ale docielil som to ze si zvykla na to a ostala uplne pasivna,tym padom vsetko cakala odo mna...a to si myslim ze nechces...
Hlavne sa nikam neponahlaj,a ak jej to aj naznacis,nie vsak moc a hlavne jej nemozes ukazat,ze si z nej nadrzany...najlepsie je sparnut a cakat kym sa chyti aj ona a ver tomu ze ak sa chyti,tak si na dobrej ceste...hlavne pomaly a postupne sa zblizovat
 
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS