Dávají mi špatné čísla?!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 07:53:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dávají mi špatné čísla?!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Dávají mi špatné čísla?!  (Přečteno 7919 krát)
casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 05. Květen 2013, 21:24:52 »

Čau.
 Prostě jsme začal oslovovat hezké holky. Po chvíli tlachání a vtipů si na ně vezmu čísla. Oslovil jsem asi 5 holek. Ta první mi dala číslo i když se zpočátku vymluvila na přítele což mě nezajímalo (ale číslo bylo spravné  Úsměv ).
Další byly dvě 16ti leté slečny ale pěkné. Tam jsem zjistil že mi daly fakt blbé čísla obě. Další v pořadí ok s tou mám domluvenou schůzi.
No ale poslední slečna z dneška taky nic. A to nemám pocit že bych byl nějaký odpudivý typ. Zkusil jsem zavolat a volané číslo neexistuje.

A tak se sakra ptám...

Co to jako má znamenat?  Ďábelský

Proč mě nepošlou někam?

Jak dokážou v hovoru tak obratně zalhat špatné číslo?

Kde dělám sakra chybu?


Uvádím že jsem z OVY. Možná jsou tu holky moc vybíravé. Já nejsem ten disko typ.


Díky za odpověďi Šťastný  Můžete mi to říct na plnou hubu. Kritiku sem šup pěkně popravdě Úsměv


Casiddy
Zaznamenáno
casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Květen 2013, 21:30:24 »

Mě by zajímalo jestli je tohle od holek běžné. Nebo jsem snad jediný?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Květen 2013, 06:01:16 »

Nevybudoval jsi při oslovení dostatek zájmu/důvěry/vzrušení na to, aby ti chtěly dát správné číslo.

Každá potřebuje něco, aby svěřila svoje tel. číslo. Je to dost osobní věc.
Jinak to, že tě přímo neodmítnou, tak to je proto, že na to nemají dostatek sebevědomí. Holky jsou často se sebevědomím ještě níž než spousta kluků.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Květen 2013, 11:22:30 »

Něco na tom pravdy vskutku bude. Protože já jsem jen tak od oka dycky nějakou oslovil ale nic jsem si neplánoval, prostě jsem mluvil jak mi to přišlo pod pusu.

Zřejmě jsem opravdu nevyvolal dostatek důvěry. Sympatie mi jsou jasné. Tam postačí dle mě jen úsměv ve vhodnou chvíli Úsměv.

Jak ale vyvolat u dívky důvěru k získání jejího správného čísla?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Květen 2013, 20:11:20 »

Tím, že ji ukážeš, že o ni máš skutečně zájem.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Květen 2013, 20:35:32 »

A není na první oslovení dávat zájem moc ostré? To by spíš ty holky odradilo ... nebo ne?
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Květen 2013, 21:30:23 »

Heleď, nehledej ty chyby všude kolem a v těch holkách, ale podívej se na sebe.

Napsal jsi, že po chvilce tlachání a vtipů si na ně vezmeš číslo. Ale sakra takhle to nefunguje. Musí tam bejt něco víc, musíš cejtit to, že seš pro tu holku fakt zajímavej týpek, kterýho by chtěly moc poznat. Musí tam bejt zároveň i větší důvěra mezi váma. Jak ti řekl Joei, telefonní číslo je velice osobní záležitost, proto ho ty holky nedaj jen tak někomu kdo s nima chvilku tlachal a vtipkoval.

Vem si příklad, oslovil by tě osobně někdo na ulici, trochu byste tlachali, trochu byste se zasmáli, a on by tě pak požádal o číslo. Jakou motivaci bys měl mu dát svoje číslo? Jakou motivaci bys měl toho člověka znova vidět?
Stejně s těma holkama, vnímej to, jestli o tebe mají zájem nebo ne. Pokud ano, neni co řešit, daj ti číslo a pravděpodobně půjdete brzy ven, pokud ne, stačí popřát hezkej den a odejít.
Pickup není o tom nasbírat tisíce čísel a hnát se na tisíce schůzek. Je to o tom naučit se vnímat kdy o tebe která holka jeví zájem. Pak máš mnohem větší šance.

Když ti dá falešný číslo, ber to prostě tak, že ses tý holce nelíbil a neměla dost sebevědomí ti to říct do očí. Nehledej na nich chyby, měj s nima naopak soucit.
Nesoustřeď se na to, jak u dívky něčeho dosáhnout. Soustřeď se na to, najít v sobě to nejlepší, stát se tim sympatickym řízkem, kterýmu ty čísla ty holky budou dávat (a ne jen čísla Úsměv ). Nemůžeš změnit svět, jenom sám sebe. ;-)

Good Luck a hlavu vzhůru, každá zkušenost je dobrá a každá chyba je tou nejlepší učitelkou
Abruzzi
Zaznamenáno

casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Květen 2013, 21:00:32 »

Díky Abruzzi tohle jsi hezky napsal  Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Květen 2013, 21:08:11 »

Jinak odpověd na tvojí otázku: je to docela běžné. Holky často dávají nesprávné číslo, protože je to pro ně nejjednodušší možnost, jak se vyhnout trapné situaci, kdy musí odmítnout.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS