Depresivka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:18:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Depresivka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Depresivka  (Přečteno 5438 krát)
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 27. Duben 2013, 07:15:45 »

Zdar bando Úsměv,

kupodivu jsem před třemi týdny potkal babu, která se asi před dvěma měsíci rozešla po dlouhý době se svým frajerem. Bylo to celkem ve fajnu, jen se mi zdálo, že byla vůči mně trochu chladná a pasivní...každej je jinej a jsou lidi, který se prostě ze mě nepominou Úsměv Nicméně teď udělala státnice a krmila mi řepu tím, že mě brala jen jako odreagování od učení a že se ještě nedala dokupy z toho rozchodu...vždycky když tohle slyšim, tak se mi scvrkávaj koule Úsměv do týhle situace by mi bylo jasný, že jsem to prostě někde podělal a "mám po ptákách" Šťastný jenže těžko nevěřit těm slzám, co se jí začly koulet po tváři...kdyby to byla nějaká zákeřná guma, tak mažu fofrem z dohledu, ale přijde mi jako férová buchta (nebo skvělá herečka a lhářka Šťastný).

Tak teď bych vás chtěl poprosit o váš názor. Začít ji normálně balit, nechat tomu volnej průběh a být trpělivej, nebo na to hodit salám? Zas pokud bych to teda lajstnul, tak tam asi hrozí, že se ze mě stane akorát její teplej kámoš, kterej jí z toho vyhrabal...

dík za reakce Úsměv
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Duben 2013, 21:34:43 »

Ještě sem napiš, co všechno jste spolu dělali. Píšeš, že k Tobě byla chladná a pasivní, přesto Tě brala jako odreagování, tak mě zajíma co všechno jste spolu měli S jazykem
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Duben 2013, 10:08:10 »

hele jenom techtle, k mechtlím jsme se nedokopali Mrkající ne že bych se tomu bránil, ale pryč jsou ty časy, kdy jsem balil buchty, jen abych se jim dostal do kalhotek Úsměv asi jsem trochu dospěl (netušil jsem, že se toho někdy dočkám Šťastný) a potřebuju i nějaký to psychický propojení...to odreagování brala asi tak, že s někým vypadla ven a orazila si od učení. nejspíš to s ní zkusim a uvidim, co se z toho vyklube...třeba má hezký kamarádky Úsměv
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Duben 2013, 10:49:15 »

Tohle je uplně běžný, že si holky najdou záplatu, dokud se nedostanou ze vztahu, takže bych to třeba až zase tolik neřešil a mrknul se jinde.
Ona si potřebovala zjistit, zda na trhu s chlapy je o ni stále zájem.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS