Dilema

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 18:15:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dilema
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Dilema  (Přečteno 3319 krát)
Radon

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 15. Listopad 2009, 10:11:47 »

Ahoj,

potkal jsem ve škole docela fajn holku, která se mi líbí po všech stránkách asi po nějakém tom měsíci co se známe, tak se na mě začala pořád krásně smát. Nedávno jsem ji potkal na jedné diskotéce, ale byla trochu opilá (tak do pohody, nemotala se, nemlela hlouposti ) a začala to tam na mě zkoušet

Byla hodně nesmělá chovala se prostě, tak jako by byla do mě zamilovaná, ale já tam byl s kamarády, jenom tak na skok, takže jsem se sní za chvíli rozloučil (sice mě přemlouvala, ať tam zůstanu) a šel pryč.
Prostě vím, že ke mně něco cítí.

Problém je v tom, že se nechci momentálně vázat, ačkoliv se mi ona hrozně líbí a určitě bych neměl problém se do ní zamilovat. Vztah stojí hodně času a ten já teď prostě nemám.

Mám úplně strach z toho, že na mě za chvíli vybalí, že mě miluje, nebo že ke mně něco více cítí.
Opravdu nevím, co jí na to odpovím. Nechci ji odmítnout, ale zároveň ji taky nechci říci to samé co ona mně. Nejraději bych to celé nějak oddálil. Ale v poslední době po mě jede jako raketa.

Moc dobře se sní neznám, proto nevím,  jak zareaguje .. , když jí řeknu, že se momentálně nechci vázat,… nebo počkej chvíli, až si to srovnám v hlavě, počkej chvíli, až se trochu lépe poznáme.
Nebude to brát jako, že ji odmítám?
 Nevím co to se mnou je, chtěl bych se s ní mazlit, líbat…, ale chodit prostě ne, chtěl bych to brát tak nějak nezávazně, abych se nemusel moc snažit, vymýšlet co jí koupit, kam ji pozvat apod..
Hodně často se vídáme, studujeme stejný obor, což je pro mě taky trošku problém, chodit s holkou ze „stejné třídy “ to pro mě nikdy nebylo

Mnohokrát všem děkuji za jakýkoliv názor k mému problému ….  Úsměv
Zaznamenáno
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Listopad 2009, 10:19:57 »

Proč hned vázat?  Šokovaný
Vždyť píšeš, že se vlastně neznáte, tak jí neodmítej a zkuste se jen obyčejně víc poznat, tím přece nic nezkazíš. Teprve pak uvidíš, jestli to má cenu, nebo ne. Když to na tebe "vybalí", tak prostě buď upřímnej, řekni, že se musíte vzájemně oťukat, ale rozveď to tak, že to je dobrý i pro ní, ne jen pro tebe. Prostě buď férovej a nad věcí Mrkající
« Poslední změna: 15. Listopad 2009, 10:24:14 od bezradnej » Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Listopad 2009, 10:38:28 »

Udělej to stejně tak, jak nám to dělaj holky. Každá holka má totiž svou hranici, kam je schopna s klukem zajít a dále už nejde. Tato hranice se jí posouvá úměrně s věkem => zkušenostmi. Už jsem párkrát narazil na holky, které se ke mně chovali tak, jako bych byl Johny Depp. Myslel jsem si jak moc mě asi chtějí, ale nakonec jsem zjistil, že takovýmhle způsobem okolo sebe sbírají spoustu dalších kluků, a mají je jen jako kamarády. Tam totiž byla jejich hranice, za kterou by nepustily ani toho samotného Deppa. Až budou ty holky starší, tak budou postupně povolovat a konečně si připouštět kluky víc k tělu.
Takže si s tim nelam hlavu a udělej to taky tak. Ukaž jí kde máš svou hranici a že dál prostě nezajdeš. Není třeba to zahazovat celý jen kvůli tomu, že nechceš zajít tak daleko.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Listopad 2009, 23:02:28 »

Zkus to nehrotit, já bych nečekal že řekne něco na způsob miluji tě. (teda ne že bych tě nějak podceňoval)

Zkus sledovat její chování u ostatních kluků, a jestli se k nim bude chovat stejně jako k tobě, pak si vytváří jakýsi harém kámošů.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS