Dilema - říct či neříct?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 00:34:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dilema - říct či neříct?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Dilema - říct či neříct?  (Přečteno 8142 krát)
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« kdy: 25. Červen 2013, 20:02:00 »

Zdravím všechny po velmi velmi dlouhé době! Je mi trapně, že sem pišu zrovna tenhle problém, ale fakt nevím co dělat a vzpomněl jsem si, kde se soustřeďují kvalifikovaní borci, kteří by mi mohli trochu poradit Mrkající

Takže: udělal jsem špatnou věc, ale stalo se. Zneužil jsem heslo své přítelkyně na její Facebook. Jsme spolu už přes 2 roky, moc se nehádáme, žádné velké krize, ideální vztah dalo by se říct. Bohužel jsem pomocí zmíněneho hesla zjistil, že přítelkyně často na Facebooku hledá pořád stejné jméno jistého kluka. A to už asi půl roku zpátky. Nevím proč ho hledá, ale na nevěru bych to neviděl. Bojím se přítelkyně ale zeptat - když zjistí, že jsem využil její heslo, podkopu si tim u ní důvěru a hodně u ní klesnu. Když budu mlčet, budu se trápit tím, že vím, že si hledá často toho kluka a já nevím, jestli jsou v tom nějaké její city k němu nebo jestli jen kouká na jeho fotky nebo nevím co. Prosím co mi radíte, vyklopit to na přítelkyni že o tom vím a zeptat si jí proč ho tak často hledá nebo to nechat vyšumět a dusit v sobě?

Mnohokrát děkuji za vaše názory,

Mikmik
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Červen 2013, 21:03:18 »

Miluješ jí moc a máš strach, že jí ztratíš, proto jsi začal být nedůvěřivej a podíval se na její face, zjistil, že hledá nějakého chlapce a tobě to nedá spát, protože to podpořilo tvůj strach, abys o ni nepřišel. Když jí to řekneš, naštve se, že k ní nemáš důvěru, ale zároveň pohladí po duši, že jí miluješ a nechceš ji ztratit.
Podle mě dusit to v sobě povede k dlouhodobym problémům, když jí to řekneš, trošku se asi naštve, změní si heslo na facebook, ale tvé obavy a city by měla zřejmě pochopit.
Já bych jí to nejspíš řekl..;-)

každopádně držim palce
Abruzzi
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Červen 2013, 21:51:04 »

Těžká situace.... ale osobně už to neřeším. Pokud mi holka bude chtít být nevěrná, stejně to neuhlídám.
Mohu jen udělat to nejlepší pro to, aby k tomu neměla důvod.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Červen 2013, 15:44:03 »

Zajímavý problém. V první řadě jsi udělal pěknou blbost, že jsi lezl přítelkyni na facebook. To je jedna z největších chyb, co ve vztahu můžeš dělat. Pokud lezeš partnerce do telefonu, facebooku, skypu, atd., děláš to proto, že něco hledáš. A když něco hledáš, většinou to najdeš. To, co najdeš, ve skutečnosti nemusí vůbec nic znamenat, nicméně ty se budeš užírat a pravdu jí říct nemůžeš, protože by věděla, žes tam lezl a porušil její důvěru. Vůbec nechápu, proč tohle lidi neustále dělají. Vždyt to nemůže přinést nikdy nic pozitivního a ničemu to neprospěje ani v jednom případě. Musíš se naučit sám sebe chránit před těmahle situacema, tak to dělam já. Občas je lepší prostě nevědět, některý věci nemají prostě nikdy vyjít na povrch, ani po 20ti letech vztahu.

Každopádně, abych ti poradil, máš možností poměrně hodně. Když už bych udělal takovouhle blbost, tak já osobně bych jí to rozhodně neříkal. To je další ze situací, kde prostě pravda ničemu nepomůže a jen ublíží. Nevědět a užírat se podezřením taky není uplně fajn. Nicméně je tu kompromis. Nemusíš jí říkat nic, a můžeš i přesto zjistit, o co jde. Pokud je to nějakej cizí kluk, kterýho vůbec neznáš, stačí ho najít a místo ní konfrontovat jeho (slovně, třeba na tom facebooku). Zjistit, jakou roli hraje... vim, že to zní komicky, ale moje zkušenost je taková, že každý problém má řešení, které vyhovuje všem.

Jinak dotaz, tys zjistil jen, že si ho vyhledává, ale nic víc? Nic si s nim nepsala ani ho nemá v přátelích? Jen ho vyhledává?
Zaznamenáno

gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Červen 2013, 22:49:40 »

Dej pozor na to, co hledáš. Mohl bys to najít.


Ale při mojí zvědavosti je těžké nehledat Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Červen 2013, 18:12:45 »

Na FB jde najít, co hledáš? To teda nevim Úsměv

Ale krom toho - třeba se jí líbí nebo tak něco. Já taky občas koukám na FB, co dělá moje ex, nebo se koukám na profily holek, co se mi líbí. A nevidim to jako problém. Stejně jako mi to nevadí u přítelkyně - resp. nezkoumám to. Kdyby chtěla, tak se ráno sebere, půjde se s někým vyspat, vrátí se a odpoledne na mě bude čekat jako by se nic nestalo. A já s tim nic neudělám a ani se o tom nedozvím. A jak vím, že to nedělá? Nevím. Ale věřím jí. A to samé bys měl udělat ty.

Možná je do toho kluka platonicky zamilovaná nebo se jí prostě líbí jak vypadá nebo to má nějaký úplně jiný důvod. Ale zásadní je, že je s tebou, protože CHCE BÝT S TEBOU. Kdyby nechtěla, může být s ním Mrkající A to, že chce být s tebou je jediná věc, co by tě měla zajímat. Speciálně, jestli tohle je jediný problém, který ve vztahu máte S jazykem

Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 27. Červen 2013, 21:44:19 »

diky vsem za reakce. Mam nove informace: jedna se nejspis o kluka, do ktereho byla pritelkyne hodne zamilovana pred tim, nez jsme spolu zacali chodit my. Ona jeho orpavdu hodne chtela, ale on ji odmital. Resp. urcite tam byly nejaky flirty, libacky na diskotekach atd, ale on vaznej vztah nechtel co si tak pamatuju. Takze to muze byt ze strany pritelkyne nejaky nesrovnani se s minulosti, s krivdou, s nespravedlnosti. To ona obecne spatne snasi. Tak si ho treba ty 2 roky hleda, jak je na tom nebo ja nevim co. Proste o z jeji strany neni uplne ukonceny, ne ze by po nem porad touzila, mozna to chce jen ukoncit.. No ted zas nevim, jak ji s timhle pomoct, to asi nijak.. BTW s pritelkyni jsem to vubec neresil (a asi ani nebudu, je to vazne spis muj problem, souvisi to s minulosti, negativni zkusenostmi atd, cca rok to bylo ok a ted zas kiks..), tuhle teorii jsme vymysleli s jistym typkem jinde na netu B)
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Červen 2013, 14:11:38 »

Myslím, že děláš dobře, že to neřešíš. Co není rozbitý, to nespravuj.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS