doje*ana z předchozích vztahů

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:50:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  doje*ana z předchozích vztahů
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: doje*ana z předchozích vztahů  (Přečteno 5278 krát)
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« kdy: 08. Srpen 2009, 23:13:25 »

zduřte, tak po dlouhe době tu zase přispivam do kategorie neřešitelnych připadu Šťastný

věc se ma tak, holka (řikejme ji třeba katka) se rozešla s mojim kamošem, nebral jsem to moc navědomi, ani jsem to nevěděl. potkali jsme se na jednom festivale, kde mi to řekla, mě to docela překvapilo, ale jak znam toho kamarada, jaky je to děvkař tak se to dalo čekat, nechtěla to řešit, určitě ji to ranilo a ja se do toho nemichal. večer postupoval, alkohol udělal svoje a pod učinkem atmosfery, hudby a daneho momentu jsem se s ni začal libat, ikdyž jsem se ji posleze omluvil že nevim co to do mě vjelo, že takovehle ulety nevyhledavam a obecně se tak nechovam (což je pravda).

moc jsem to neřešil, sem tam jsme se pobavili na icq, šlo vidět že by měla zajem někam zajit, sama navrhla aquapark tak jsme šli. bylo v pohodě, baječně jsme pokecali, zažili srandu ale na nic co se tyče fyzickeho kontaktu nedošlo. zase jsem to nechal plynout, sem tam se bavili na icq a par dni potom ji vytahl ven do parku, zase jsme si vyjimečně dobře rozuměli, ve všem našli společnou řeč, spoustu společnych zajmu. jako druhe "rande" už bylo fyzickeho kontaktu dost, ne přiliš, nechtěl jsem to přehanět, ale šlo vidět že zajmu ma na rozdavani, jen čekala na muj prvni krok ktery jsem udaval. po tehle schuzce už jsem se do toho začal dostavat a v hlavě to řešit, začala to nabirat važnějšiho charakteru, vyvijet se to do potencialniho vztahu od nas obou podle jednani.

před čtyřmi dny jsme chtěli jit do zoo, opět jsem ja navrhl že někam zajdeme, navrhl zoo a ona okamžitě souhlasila, bez problemu jako vždy. bohužel jak jsme přijeli do města tak začalo pršet, tak jsem ji to ukazal v centru (je z frýdku, ostravu tedy moc nezná), prošli se po "pamatkach" a potom navrhl že znam v centru dost pěknou čajovnu, tak se šlo. tak jsme to zakotvili na dobrych pět hodin a kontaktem už se tentokrat opravdu nešetřilo, takže jsem to bral jako nadějnou cestu ke vztahu, když zvažim že jsme si dokonale rozuměli, užili si vždycky spoustu zabavy, očividně jsem ji bavil, neviděl jsem v tom jednoduše žadny problem (až na to že přes školni rok je ponděli až patek na intru v krnově kde ma školu, doma je patek plus vikend, ale s tim bychom se nějak poprali).

všechno maximalně v pořadku, až mě to zneklidňovalo že se zatim nic nepodělalo Šťastný jela na tři dny za kamoškama do brna pozdravit na praxi a dneska když jsem se ji zeptal jak bylo tak to přišlo:

katka:
"přemýšlela jsem o nás...dost dlouho cele ty 3 dny nebo 4 co jsme se neviděli...asi to ted bude kruté ale ja s tebou nemůžu být... je mi s tebou hodně dobře ale necitim tam to co bych potřebovala a to nechci nechci tě dojebat třeba nak později... promin takovou věc bych ti rada řekla do oči ale ja to nedokažu už tak je to pro mě složite"
ja:
"oceňuju že jsi mi to řekla když už to viš, jen to muj mozek nějak nedokaže zpracovat, už tak jsem toho dneska měl dost špatneho a tohle je jen dalši šok" (před deseti minutama mi segra řekla že nejedu za ni do ameriky)
zase ja:
"něco tam je co se ti na mě nezda a davaš si tam překažky, protože jinak bylo očividně že si hodně rozumime a nebyl mezi nami žadny problem
však ja to vezmu, ikdyby jsi mi řekla že tě nepřitahuju"
katka:
"ne to ne ja fakt nevim co to je nechtěj to po mě vědět ja to prostě nevím  .. rozumime si to jo ja si s malokym rozumim tak jak s tebou"
ja:
"sama vidiš že tam maš neco, co tě trapi, je dost možně že je to něco i z minulosti a nevaže se to přimo na mou osobu, ani neviš jak bych ti rad pomohl, ale to jde jedině kdyby jsi chtěla ty sama aby ti někdo pomohl, plest se do toho nemužu"
katka:
"viš čim to je mě moc kluku dojebalo a už kvuli emila a zbytku co bylo před nim mam asi strach a pokud neciitm že je to fakt stoprocentni k tobě tak nemužu možna tam neni ta spravna chemie ja nevim no ale prostě mi tam něco chybi a v takovem připadě to nechci.."
ja:
"to viš jedině ty jestli ti tam něco chybi, když to porovnaš se vztahem ktery jsi měla a tam ti nic nechybělo. je přirozene že to nemuže byt stoprocentni, neni se čemu divit, je to očekavana reakce, když ti někdo ubliži tak jsi opatrna ať už se ti nic takoveho špatneho znova nestane
jen je smutné že se tou bariérou připravuješ o ty potenciálně pěkne chvilky co bychom mohli spolu prožit, protože ty dobře víš jak jsem to s tebou myslel"
katka:
"jo vím"
ja:
"když se o tom nechceš bavit tak to nebudeme řešit. važim si toho, že jsi mi řekla pravdu narovinu, ale byl bych radši kdyby jsi to dotahla dokonce a řekla mi přimo co ti na mě vadilo a proč si mysliš že to nemělo smysl davat tomu šanci, protože jestli tam opravdu nic nebylo a jen jsi opatrna abych ti nemohl ubližit, tak jen aby jsis to jednoho dne neuvědomila a ono už nebylo pozdě. měj se, pa"
katka:
"ale ja jsem ti to už řikala nebudu se opakovat, dneska už tonema cenu řešit je pozdě mužem to vic probrat zitra ja jdu spat až budeš chtit tak mi napiš budu čekat...dobrou"
ja:
"dobrou"

ona že bude čekat až ja ji napišu, wtf? ona ma bordel v hlavě, ne ja. ona si musi udělat jasno co ve mě ma a o co přichazi, že nejsem dalši grazl jako emil (ten byvaly co ji jen využil a odhodil jako každou když ho to přestalo bavit)
tak bych vas poprosil o radu, jak dal teď postupovat abych měl šanci ji ještě ziskat na svoji stranu aby si uvědomila že ma ve mě někoho s kym to ma cenu dal budovat (je mi jasne že zitra ji hned fakt psat nebudu, ale co dal) popřipadě jake chyby jsem udělal a jakych dalšich se vyvarovat.

diky moc za přečteni (sorry že je to tak dlouhy, snažil jsem se to omezit jen na to duležity), moc si všech nazoru a rad važim.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Srpen 2009, 23:35:11 »

můj názor je ten, že se nesrovnala s rozchodem an je ve fázi, kdy vzpomíná na to dobrý se svým bývalým, což je obvikle fáze před tím, než ho začne nenávidět, pak jí dej ještě chviličku, aby se chtěla zase zamilovat a obnov kontakt.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Srpen 2009, 00:05:07 »

díky za názor. ona sama tvrdi že už ho nenávídí a nechce se o něm už bavit, že ho hodila za hlavu ale určitě je realita jina, hodně ji to ještě boli, ikdyž spolu byli pouze takove 3-4 měsice, vztah s nim moc ani nechtěla, spiš to časem vyplynulo a nechala se "uchlácholit" jeho náporem. určitě něco prožili, ale že by zrovna dvakrat měla hordu krasnych vzpominek na něj to pochybuju.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Srpen 2009, 08:00:03 »

aerthe, já to myslím tak, že je v tipické fázi po rozchodu a to funguje asi ve většině případů tak, jak to píše Qark.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Srpen 2009, 09:19:03 »

Ano,joi na naprostou pravdu...musíš jí dat ještě chvíli...možná si všechno v hlavě zhodnotí...
Když se naši rozešli,tak mamka taky byla "samé překvapení",hodně náladová Kroutící očima ale potom se to vsákne...
Musíš počkat.

Osobně si myslím že kdybys jí byl "an-simpatický" tak by stebou žádný fyzický kontakt nedělala...

Nebo si možná lečí-(la) komplexy s rozchodu a chtěla si dokázat,že ještě "na to má"...ale to asi ne  Eh?
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Srpen 2009, 18:28:06 »

rozhodl jsem se že ji teď nějakou dobu nebudu psat, přestože posledni co napsala bylo že až budu chtit, at ji mam napsat, že na to bude čekat. uvidim časem, zhruba za tyden ji akorat napišu jestli ty tanečni na kterych jsme se domlouvali mam zrušit, jinak plati že budu čekat až si to v hlavě uspořada a ozve se sama od sebe.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Srpen 2009, 18:44:16 »

napiš jí to tak, aby to nevypadalo, že jsi uražený.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Srpen 2009, 18:55:24 »

budu se snažit to podat nějak nenuceně stylem "ahoj, ty tanečni platí nebo mam jít sám? Úsměv" ale udělam to zavčasu (3-4 dny bych to tak viděl), protože by si to mohla rozmyslet a domluvit se s jednim kamošem s kterym to puvodně planovala, dřiv než jsem se do toho jen letmě vložil, nadhodil že mužeme jit spolu a ona souhlasila, že mu řekne že pujde nakonec se mnou.
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Srpen 2009, 21:47:23 »

budu se snažit to podat nějak nenuceně stylem "ahoj, ty tanečni platí nebo mam jít sám? Úsměv" ale udělam to zavčasu (3-4 dny bych to tak viděl), protože by si to mohla rozmyslet a domluvit se s jednim kamošem s kterym to puvodně planovala, dřiv než jsem se do toho jen letmě vložil, nadhodil že mužeme jit spolu a ona souhlasila, že mu řekne že pujde nakonec se mnou.
možná na to jdeš moc složitě... hledáš za tím něco, co za tím není...
tohle je IMHO její chronologický pohled na celou situaci (v detailech se může lišit, ale výsledek je pokaždé stejný) :
- rozešla se s Emilem... byl to vůl, ale když on byl tak strašně k sežrání, že jsem tu chybu udělala znovu...
- Emil pořád ještě bolí... musím si ho znechutit...
- potkala se s tebou... byl to úlet, ale stává se... jí se to taky líbilo, ale když jsi začal couvat, uznala, že to byl úlet a už to neřešila
- začala si s tebou psát... rozuměla si s tebou...
- bylo jí velmi příjemné, že ti může věřit... navíc jsi přicházel s novými nápady co dál, nenudila se s tebou a najednou jí s tebou bylo strašně dobře...
- toho dobrého pocitu najednou je nějak moc... někde musí být chyba, to by bylo moc fajn... Emila nenávidím, ale co když udělám stejnou chybu a zase se spálím? vždyť mezi vámi to byl na začátku vlastně úlet... jestli se spálím znovu, bude to leda bolet...
- najednou měla čas v Brně přemýšlet a to co jsem napsal v předchozí odrážce na ni dolehlo... v tom vztahu jí chybí jakási jistota, nějaká počáteční jiskra... nějaký katalyzátor, který to na začátku nakopl... navíc má strach z navazování nových vztahů... pochybuju, že by dokázala všechny ty pocity najednou popsat pravými jmény, ale prostě tam jsou...
=>
hlavně ji proboha nepřemlouvej... ani nehraj na to, že jste si rozuměli... teď ji vlastně musíš podruhé sbalit a něčím jí imponovat...
pokud jde o to, že ti napsala, ať napíšeš, že bude čekat - překlad do normální řeči: "Nevím co si myslíš a chci počkat s čím příjdeš... teď navíc nemám sílu to řešit... napiš zítra - budu čekat co napíšeš... ale pokud nenapíšeš, já sama ti nenapíšu, protože nebudu mít sílu, už tak je to pro mě těžké..."
vem taky v úvahu, že jí dalo hodně práce samu sebe přesvědčit, že spolu nemůžete být... a taky že se utvrdila v tom, že se s tebou musí rozejít ať už se bude dít co se bude dít... tohle jsou její myšlenky, to je prostě fakt... ty teď musíš vymyslet jakou strategií se za tuhle "bariéru" probojovat a jestli to stojí za to...

Osobně bych být tebou napsal zítra něco v tom smyslu, že ji chápeš a že musíš taky chvíli přemýšlet, ať ti dá chvíli čas (tzn. nenapíšeš nic nového světoborného, ale přesto napíšeš něco a ona bude přemýšlet)...
pak to nechej tak 3-4 dny vyhnít... pak ji v nějaké zprávě hlavně dostaň co nejrychleji do kavárny nebo kamkoliv tak, abyste se viděli a mluvili z očí do očí (v nejhorším použij taktiku "dlužíš mi ten jeden rozhovor")... ty zprávy musí být "neprůbojné" => musí přijít uvolněná a nesmí mít "strach", že ji budeš balit... a pak musíš zařídit (např. náhlým impulzivním milostným vyznámím ušitým jí na míru tak, abys ji sbalil a ne abys vypadal jako romantický ťunťa; nebo nějakým jiným způsobem - to už je asi na tobě, musí to vycházet z tebe), abyste si oba uvědomili, že je to přece jenom "jiné" a že pokud se rozejdete, bude vás to bolet... bylo by taky dobré, aby tou dobou na tobě něco obdivovala, ale nesmíš jí tu myšlenku vnucovat nějakým okatým způsobem a pokud v tomhle smyslu chceš pracovat tak to musíš udělat předem - v tom klíčovém okamžiku už nic takového proboha nedělej (tam už bude pracovat jenom názor, který v tu chvíli bude mít v hlavě a který teď musíš budovat)...
v tom okamžiku to bude risk a jsou v podstatě jenom 3 možnosti:
a) nechytne se - pak už bych asi nebojoval a hledal jinde... když k tobě přileze bude to fajn ale nepočítal bych s tím a ani bych v tom směru nepodnikal žádné aktivní kroky
b) chytne se - budete spolu týden chodit a znovu cukne... pak babo raď Šťastný asi to bude na tobě co bys vydržel a taky by to "záviselo na situaci"
c) chtne se a vyjde to - přeju ti aby to dopadlo takhle...
držím palce Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Srpen 2009, 22:58:47 »

king666: diky moc za rady, třikrat jsem si to přečetl abych to pořadně pochopil Šťastný
teď už mam tolik nahledu na věc (i mimo toto forum) že v tom začinam mit docela bordel Úsměv jeden radi tohle, druhe tamto..

udělam to tak, že zitra napišu ohledně těch tanečnich naprosto nenuceně a podle toho jak zareaguje se to bude dale rozvijet.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS