Dokonalá spolužačka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:06:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dokonalá spolužačka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Dokonalá spolužačka  (Přečteno 23925 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 05. Březen 2007, 15:50:43 »

Tucnak: JJ presne. Tohle je nejaky haluzny. A pac se to vymyka vsem "normalnim" pouckam a zkusenostem, tak tu s tim asi nic moc nevymyslime.

A B2T:

Prsa:
Tak samorzrejmne klasicke oblasti, jako okoli bradavek. Pusobni tepla/chladu - teple x studene ruce. No, z osobni zkusenosti vim, ze nektere (!) slecny maji velmi citlivou oblast mezi prsama na hrudni kosti. Ale s nekterymi to nic nedela. Nevim cim to je a ani si to neumim moc vysvetlit, ale je to tak. Jinak, tohle neni (pro tebe) asi moc prijemne. Pro kluka je asi nejrajcovnejsi vnejsi cast prsou, tedy ta, kde konci kosicek podprsenky a zacina ten pasek a odtamtud dolu po tom takovem rozhrani, kde je uplne nejkrasnejsi, nejobleji a nejjemejsi tvar (ovsem zalezi na velikosti Úsměv ) u mensich velikosti to IMO neni ono. Ale 3+ je to uz ono. Teda tohle platilo u me, a nekomu to treba nic nerika.

Zada:
Pro mne je njpritazlivejsi cast, kde konci zebra a slecny, ktere se mi libi tam maji male (!!) spicky, prijde mi to hrozne sexy. Ale zas jak rikam, kazdemu co jeho jest. A btw: ani slecny si nestezovalia bylo jim to prijemne.

Zadecek:
Moje byvala milovala masaze. Nevim proc a me to zas az tak skvele neprislo ale ona byla v sedmem nebi. Jinak IMO je cool prechod zadecek-stehna, takovy malinky faldik Mrkající Šťastný Pokud jemne jedes od stredu stehna po strane nohy nahoru, tak to nemuzes minout Šťastný

Krk:
Nejcitlivejsi je IMO oblast pod a za usnim laluckem. A da se rafinovane sjet nize k dekoltu, ale na uplne, jen naznacit, tak ze ji zamrazi ale ty vcas prestanes (predpoklada, ze zrovna nechce abys ji zkoumal hrudnik). Rafinovane naznaky jsou vubec velmi kladne prijimany a rajcuji holky hodne.

Nohy:
Vnitrni strana stehen. Opet rafinovane naznaky.

Ale jak sem jiz jednou zminil - tohle je jen moje osobni pozorovani a statisticky vzorek je tak maly, ze z toho nelze nic vyvozovat Šťastný Ale zkusit se to da Mrkající

OT: Prave sem si asi uvedomil, ze mam nejakou uchylku na oble tvary Mrkající Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Farei

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 05. Březen 2007, 17:48:54 »

2 Avaranger: :-D Tak to je mazec.. Čeho všeho se dá udělat vědeckej rozbor... :-D
Zaznamenáno

esta dlouhá deset tisíc mil začíná prvním krokem...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 05. Březen 2007, 23:03:44 »

Citace: "Farei"
2 Avaranger: :-D Tak to je mazec.. Čeho všeho se dá udělat vědeckej rozbor... :-D
Njn, sem zvyklej davat komplexni odpovedi Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 06. Březen 2007, 00:02:00 »

tak jestli jeste muzu neco doporucit, tak dlane a chodidla... chce to hodne citu a trpelivosti, ale da se tim stimulovat ledacco (ostatne, nake lecici techniky jsou na tom zalozeny). Neni dobre hladit stale na jednom miste - par mas pocit, jako by bylo vydrene, ty nervy se presyti - takze to menit. Zvlast na dlani to neni moc napadne, ale Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 06. Březen 2007, 00:04:12 »

Záda jsou vynikající, třeba jen pomalu přejíždět dlaní těsně nad kůží, že to jen tak jemně mrazí  Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 06. Březen 2007, 08:24:07 »

Citace: "Rachel"
Záda jsou vynikající, třeba jen pomalu přejíždět dlaní těsně nad kůží, že to jen tak jemně mrazí  Mrkající


jj Rachel, zada jsou uzasne misto, u me treba obzvlast podel patere... brr mrazi me, ale prijemne  Vykřičník , i jen pri pomysleni, ze mi tam nekdo jemne prejizdi prsty Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
J@n

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 07. Březen 2007, 19:44:26 »

Takže jsem jí(fakt se mně nechtělo) vysvětlil, že kamarádi se k sobě takhle nechovaj a že když má kluka nechci jim to rozházet. Rázem jsem se stal pro ní ještě lepší kamarád a byla ráda že má někoho jako jsem já. Sice je tohle pro mě STRAŠNĚ těžký(jelikož se mně líbí), ale bude to pro oba lepší.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Březen 2007, 01:12:18 »

*APPLAUSE*
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Březen 2007, 15:48:53 »

No jestli můžeš tak skvěle ovládat svoje city, no problem. Bohužel já jsem takto už pár kamarádek ztratil... jenže nejde s nima kamarádit "stejně jako předtím" poté, co mě odmítnou (z mého pohledu).
Zaznamenáno
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 10. Březen 2009, 23:05:38 »

Mam taky ve třídě podobnou "plyšandu".Je to fakt nenahraditelný zdroj zkušeností v tomto ohledu...přitom je to ještě taková "obrichtovaná partnerka", takže neni moc lehke ji po fyzicke strance jen tak necim uvest do rozpaku...jak praví přísloví: těžko na cvičišti....
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 11. Březen 2009, 07:49:22 »

Já si teda naopak myslim, že J@n si nic nezkouší, ale že jí prostě chce a to moc... s tim strachem, že přijdeš o důvěru vim uplně PŘESNĚ, jak to myslíš... tvůj problém je (přiznejme si to) v tom, že nevíš, jestli by ona chtěla víc než kamarádství... to je celý... popravdě na tohle fakt nemam recept a nevim, jak ti poradit... ale mohl by jsi něco zkusit a pak se s náma podělit o úspěch/neúspěch ať můžeme potvrdit/vyvrátit, že s dobrou kámoškou to nejde...
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS