Dopravni prostredek

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 11:37:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dopravni prostredek
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Dopravni prostredek  (Přečteno 13266 krát)
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 05. Duben 2008, 19:16:43 »

Muzete mi prosim vas napsat nejakou jednoduchou radu... co rict holce, ktera na vas kouka v nejakym dopravnim prostredku. Podotykam, ze je uplne cizi... atd atd. Jo a abych to byl schopnej rict za strizliva... nemuzu jezdit porad s par panakama v krvi ( to mi pak problem nedela, potom mi dela problem to, ze si zapomenu vzit cislo a proste reknu cau a vystoupim ).... A ze kouka, tak ti nemyslim to, ze jste hnusak a nebo mate spinavou bundu, proste ze se ji libite... Diky za odpovedi a za Vase zkusenosti...
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Duben 2008, 20:39:17 »

to by me taky zajimalo.. kdyz si vezmu kolik sem takhle propas sanci.. proc nemuze naka z tech holek se mnou treba chodit aspon na skolu sakra Smutný
Zaznamenáno
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Duben 2008, 21:46:51 »

Hm.... a proc nedojde ona za mnou.... musi jenom koukat co.... .
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Duben 2008, 23:04:32 »

"Čau, přemýšlel sem, co ti říct, když na mě v tom autobude koukáš,ale nic mě nenapadlo." Takhle začni.  Úsměv
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Duben 2008, 11:04:13 »

Hlavne bud uplne v pohode, ono to vtedy pojde. A tu su 2 priklady, co mozes povedat:

1. Mam na tricku nejaku spinu, ked na mna tak pozeras?
2. Jeej, ty sa ale pekne usmievas.
Zaznamenáno
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Duben 2008, 11:21:40 »

no podle me je tohle nesmirne tezky, za celou dobu co jezdim MHD jsem videl snad jen jednou, ze by nekdo nejakou oslovil a jeste to nedopadlo ani dobre  Smějící se  proste ta atmosfere tam, lidi okolo.. no mozna kdyby to tam bylo poloprazdne, ale to se zas muze bat, ze si k ni nekdo priseda  Smějící se  mozna prohodit jednu naucenou vetu na uvod by clovek zvladl, ale udelat dobry dojem v takove atmosfere, to fakt neni nic pro vetsinu lidi
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Duben 2008, 12:49:44 »

Taky jsem myslel, že to prostě nejde a že je potřeba max. s ní vystoupit a oslovit ji až venku - než jsem to zkusil. Lidi kolem nejsou problém, problém je jen v naší hlavě.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Jirinov

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha a okolí
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Duben 2008, 18:46:35 »

dazed: To mě docela zajímá. Mohl bys to rozšířit - co tomu předcházelo, jaká byla reakce, atd.?
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Duben 2008, 19:52:43 »

Taky jsem si vždycky řikala, že když na toho kluka mrkám, že by sakra mohl něco říct :-D ale nikdy žádnej nepřišel... Jenže kdyby přišel a něco řekl, tak se asi vyděsim k smrti, že to je nějakej úchyl. Ale myslim, že pozvat ji na kafe tě nezabije. Na mně by to asi zabralo. Nejhuř řekne ne a nic nebude Úsměv
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Duben 2008, 20:47:00 »

Jirinov: dělal jsem to víckrát. Vyberu si nejzajímavější případ, který vyzněl dobře.
Velmi pěkná holka. Předcházelo tomu to, že si sedla na nejbližší volné místo, tj. shodou okolností vedle mě, a že jsem měl hodně dobrou a sebevědomou náladu. Na žádné signály jsem nečekal, došel jsem totiž k závěru, že ženské signály jsou tak neviditelné, že nemá cenu na ně čekat Úsměv Začal jsem povídat o normálních věcech: počasí apod. Sama moc nemluvila, ale dívala se na mě, nedělala, že tam nejsem nebo že tam není ona, tak jsem s ní konverzoval dál. Ona občas taky něco řekla. Navrhl jsem výměnu čísla, po krátkém smlouvání a upejpání s tím, že "zrovna jede od přítele, takže je to přece blbý", z toho vyšlo, že si ona vezme moje, ale svoje mi nedá a ne a ne, "protože nemá kredit a nemůže mě tím pádem prozvonit". Dal jsem jí svoje číslo, ona si ho poctivě nacvakala do mobilu, rozloučili jsme se. Vystoupil jsem a i když se usmívala atd. a nebylo jí to nepříjemné, nečekal jsem, že se ještě někdy ozve. Neozvala Úsměv
Úspěšnost mám u cizích celkově nulovou - 0 na cca 20-30 pokusů. Některé byly nepodařené, jiné dobré, takřka "qarkovské" tak, jak je tu a tam popisuje na mainwebu (samozřejmě pokud nepočítám naprosté a mě přesahující haj tech drsňárny jako "zadečkový test"). Ale asi byla někde nějaká chyba nebo nedotaženost; na vzhled to svádím jenom ve slabých chvilkách.
EDIT: vlastně 1 rande z těch pokusů bylo, ale nebylo to nakonec rande ale obyčejné povídání, protože jsem o ni ztratil zájem a nešel jsem do toho.

marti: myslím, že jsem normální, takže to dělají i normální kluci, pokud tě to uklidní Úsměv
« Poslední změna: 06. Duben 2008, 20:52:46 od dazed » Zaznamenáno

Happiness under construction!
rainyday

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Duben 2008, 20:53:11 »

"Čau, přemýšlel sem, co ti říct, když na mě v tom autobude koukáš,ale nic mě nenapadlo." Takhle začni.  Úsměv
Určitě bych nezačínal tím že sis všimnul, že na tebe kouká. V mém žebříčku zpackaných oslovení je tohle na druhém místě, hned za "Koukám, že se nudíš..." na diskotéce. Asi bych zvolil něco jednoduchého, vybízí se třeba kam jedeš a pak na to nějak navázat. Nic složitého.
Zaznamenáno
Jirinov

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha a okolí
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Duben 2008, 23:02:01 »

dazed:No já otázku oslovit/neoslovit řešim v dopravním prostředku docela často. Stává se mi, že se na sebe s holkou díváme, usmíváme se, občas malá provokace z obou stran. Ale prolomit tu verbální bariéru a oslovit jí, to je na mě v takový tramvaji nebo ve vlaku dost nepředstavitelný.
Trošku mě blokuje názor holek, s kterými sem na toto téma mluvil. Ty říkaj, že se při cestě hrozně nuděj, tak skenujou každého, koho mají kolem sebe, ale že je nic víc ani nenapadlo. Takže ten postoj pramení asi z toho.   
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Duben 2008, 01:10:23 »

dazed
Když to děláš tím "Qarkovým" způsobem - tedy oslovuješ holky bez předchozího náznaku jejich zájmu o tebe, tak to bude vždy těžší a bude menší míra úspěšnosti. Já si na to nikdy netroufal. Úsměv. Jo a pro příště.. když ti nechce dát číslo, tak jí nedávej svoje. Taková holka nezavolá sama.
Jirinov
Když se na sebe vzájemně usmíváte, tak to v podstatě znamená, že chce být oslovena. Já oslovuju neznámé holky v podstatě jen tehdy, když dojde k podobnému vzájemnému usmívání. A docela to funguje.
Více jsem o tom psal v této diskusi:
http://forum.qark.net/jak-na-zensky/jak-na-holky-v-dopravnich-prostredcich/;msg26887#msg26887
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Duben 2008, 11:47:57 »

Jo a pro příště.. když ti nechce dát číslo, tak jí nedávej svoje. Taková holka nezavolá sama.
Já jsem s tím nepočítal, že zavolá, ale nějak mi nevadí, že má moje číslo, bral jsem to i jako komunikační cvičení (byl jsem na tom tehdy líp než teď). Po pravdě řečeno si detaily "vyjednávání" už moc nepamatuju; nemyslím, že to bylo tak, že jsem to jakože jenom usmlouval ve stylu "když mi teda nedáš číslo ty, tak si aspoň vezmi moje", z toho bych neměl asi tak dobrý pocit, jak jsem měl. Myslím, že to bylo takhle, protože jsem to používal jako metodu: neřekl jsem si jí hned o její mobil, ale dal jsem jí svůj, ona si ho zapsala, a pak jsem jí řekl, ať mě prozvoní, a ona se začala vymlouvat až pak, což je jiná situace. Ale možný to je, že to bylo tak, jak odhaduješ, fakt už si detaily nejsem jistý. Pokud to tak bylo, tak máš určitě pravdu - je k ničemu jí cpát číslo, o které nestojí, a působí to zoufale, lepší je se prostě rozloučit a nazdar.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Duben 2008, 14:34:43 »

dazed: Úsměv tak to je super! Škoda, že jsem nikdy nejela s tebou, to bysme někam určitě zašli. Ale je to, jak píšeš- začít se bavit celkem o čemkoliv a buď zabere a nebo ne. Se mnou se v autobuse bavili vždycky akorát důchodci.... ale nikdy mě žádnej nikam nepozval Smutný
Zaznamenáno
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Duben 2008, 20:50:45 »

No nvm estli sem to spatne napsal. Ale nemyslel jsem to, ze zacnete balit uplne neznamou holku... to se pak divim ze sance je nulova... Spis jsem mel na mysli to, ze na vas skoro uprene kouka, uplne vas hlta ocima, a vam se udela takovy to spatne v zaludku a najednou nevite co mate delat... Jednou se mi stalo, ze v sileny zime, si sundala mikinu a zacala na me spulit prsa. To bylo docela vtipny... Šťastný A pritom kdyz Vam kouka uprene do oci.... tak se vam podlamujou kolena ...
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Duben 2008, 22:53:23 »

No holku, která mě hltá očima a jinak ji neznám, já teda pořád za neznámou považuju Úsměv A dostalo by mě to asi natolik, že bych neudělal nic Úsměv Zažil jsem jen jednou, že mě holka, se kterou jsme se míjeli v tiché studovně, opravdu úplně hltala očima a usmívala se, ale já jsem neudělal nic a pak jsem si náležitě nadával Úsměv Tam slyšíš špendlík upadnout a oslovení se opravdu nečeká, zlaté dopravní prostředky, ale neříkám, že to nešlo. Všechno jde.

Nemohl to s tou mikinou být náznak, že na ni nemáš zírat, a nedělala si z tebe srandu? Protože to je rozhodně trochu mimo normální signály zájmu Úsměv A co říct? Pokud tě její pohled nedostane do kolen, tak to co vždycky - ahoj.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Duben 2008, 22:58:53 »

Jednou se mi stalo, ze v sileny zime, si sundala mikinu a zacala na me spulit prsa. To bylo docela vtipny... Šťastný
"Ahoj, koukám, že si docela na lehko. Moc ti to sluší, ale neni ti zima?" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Duben 2008, 23:55:41 »

dazed: spuleni prsou patri ke kladnym signalum... S jazykem ovsem tady je otazka, jestli to opravdu nedelala jen tak ze srandy, aby videla, jak zareaguje...
Zaznamenáno
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Duben 2008, 16:41:28 »

dazed: spuleni prsou patri ke kladnym signalum... S jazykem ovsem tady je otazka, jestli to opravdu nedelala jen tak ze srandy, aby videla, jak zareaguje...


Uprimne doufam, ze to tak nebylo . Ale co kdyz.......  Překvapený  Velmi smutný
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Duben 2008, 22:05:36 »

To Druid: Oslovit holku v městský má na rozdíl od linky, která jezdí z vesnic tu výhodu, že tě tam téměř nikdo nezná, takže skoro ani nehrozí žádnej větší trapas.
Městskou moc nejezdim, ale když už tak většinou to na nějakou holku zkusim - je to bavitelný.
Většinou používám trik, že si vyhlídnu nějakou holku, nejradši tu která sedí, protože můžu udělat tohleto:
"Ahoj, máš tu volno?" (hlavně to ahoj říct dost zřetelně a to máš tu volno v městský působí dost zvláštně, protože nikdy se mi nestalo, že by se někdo jinej než já takhle zeptal)
Většinou kuňkne, že jo
Docela na začátek konverzace se mi osvědčilo, když si sedám tak o ní třeba rukou nebo báglem při sundavání zavadit (ne pohladit, ale ani ne jí dát nějakou herdu, že si dá druhou o sklo). "Jéžiš promiň, já mám dneska zase den. Ve škole sem poslal ze schodů kámoše, teď tady ještě zmrzačim tebe, už se těšim až si budu dělat doma jídlo" (a smát se při tom). Tak půlka holek si do tebe rejpne nebo to nějak okomentuje a potom na to můžeš navázat a pokračovat v konverzaci a pokud se jenom pousměje a koukne se někam pryč, tak pusť sednout toho nejhoršího důchodce, kterýho uvidíš - nejlíp pokud jí nenechá vystoupit Šťastný Šťastný

Pokud ta holka stojí, tak tam už je to horší - tam zkoušim docela ohranou frázičku, že se jí v nějaký zatáčce dotknu víc než by ta zatáčka vyžadovala a když se otočí tak řeknu "Promiň, ale doufám, že mě nebudeš žalovat" Většinou je reakce naprosto vyjevený "Cože?" Tak pokračuju "No z hlediska trestního zákonu může bejt i pouhej dotyk klasifikovanej jako sexuální styk a tenhle byl asi nedobrovolnej" Potom nějak navázat.

Každopádně se mi tyhle postupy už občas vyplatili (většinou tel. číslo nebo pokud sme vystupovali spolu, tak zkusit rovnou někam pozvat - jednou asi ze tří pokusů přijala)




Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS