Došla řeč ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:54:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Došla řeč ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Došla řeč ?  (Přečteno 4715 krát)
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« kdy: 02. Říjen 2011, 17:21:20 »

Zdravím řeším teď divnej problém. Nedávno sem se seznámil s jednou holčinou 19 let. První rande bylo takový oťukávání + doteky a na závěr pusa Úsměv O druhý rande si doslova pomalu řekl takže se to stupňovalo až k tomu že sme se vykousli. Pak bylo i třetí a to už pomalu vypadalo jako bysme spolu chodili, objímali se atd, drželi se v pase. Vždy sme se moc nasmáli, strašně rychle ten čas sní utíkal, bylo to fajn. A teď sme se po týdnu viděli ( já nemohlo kvůli práci) a bylo to takový divný jak z mojí strany tak i od ní... prostě jako by nám došla řeč a neměli si co dál říct ? Což se mi ještě v životě nestalo jelikož já mám odpověď na vše jako konzultant Šťastný Prostě mi to dnes neutíkalo ani sem neměl nutkání jako minulý schůzky se jí dotýkat prostě nic nevím co se stalo ?? Jen podotknu 2 měsíce zpět sem se rozešel s holkou tak jestli sem tuhle dotyčnou spíš využil na zlepšení nálady ??
Taky mi do dotyčný přišla SMS jako že se omlouvá že sem se sní asi dneska nudil, a že mi ke konci tak rychle utekla domů, že ikdyž chtěla abych jí políbil přišlo jí že už to sní nemyslím tak vážně...
Nevím možná má pravdu, možná zatím ještě nejsem připravenej na vztah a tohle sem nemyslel tak vážně. Možná to taky bude tím že sem potkal nedávno bejvalku s jiným. Fakt nevím co si počít
Zaznamenáno
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Říjen 2011, 19:16:09 »

Rada je absolutně jednoduchá: Pár dní to neřeš a pokud Ti začne chybět kontakt s ní, tak zjistíš, že bys ji rád viděl...Pokud ne - nechybí Ti.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Říjen 2011, 23:21:24 »

Je škoda to zahodit jen proto, že jste se jednou trefili oba do blbé nálady.

Hlavně to nezpaomeň příště správně nastartovat - i.e. polibek na uvítanou + nějaké ujištění, že to byl prostě nějaký divný den a že není potřeba to nijak řešit...

Tedy, pokud chceš Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Říjen 2011, 10:31:52 »

tak evidentně slečna má zájem velký Úsměv sama mi píše jak se mám atd. Jelikož se teď nemůžeme potkat protože mám celej týden odpolední tak mi napíše vždy když mám pauzu sms Úsměv uvidíme o víkendu se sní mám vidět tak snad nebudu moc vycuclej s práce Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS