dve zeny a ja :(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
05. Květen 2024, 03:41:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  dve zeny a ja :(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: dve zeny a ja :(  (Přečteno 15272 krát)
Orbith-R
Host
« kdy: 28. Červen 2009, 10:35:55 »

Zdravim vas...tak neviem ako mam zacat,ale asi bude najlepsie od kraja...s mojou priatelkou sme uz nieco cez 7 mesiacov,vsetko bolo fajn vsetko bolo dobre az do tej chvili nez mi oznamila ze ide do Ameriky na leto.Na tom by nebolo nic divneho keby mi to nepovedala tak ze si dame pauzu a vyskusame ako to bude dva mesiace bez seba...No lenze co som ja nejaka hracka a odlozi si ma?ci co?No vtej chvli sa to vsetko pokazilo,zacali sme sa viac menej ignorovat,nevolat si nepisat si atd...mali sme medzi sebou nejake hadky nezhody,ale vzdy sa to nejako urovnalo,ale toto bolo na mna moc...Tak som sa rozhodol tak aj spravat podla tej jej pauzy...Zhodou nahod ma pozvala v tedy jedna moja dobra kamaratka von,Isli sme raz,druhy,treti atd ...Nejako sme sa zacali zblizovat...Nic velke...objatia pusinky a tak...Bolo to necakane a neplanovane...Lene v tej chvili si aj moja priatelka asi uvedomila co urobila a zacala sa snazit vsetko vratit spat....Aj ked mame za sebou krasne chvilky,vela pekneho,ale aj zleho,nebavilo ma stale byt v tom vztahu prvy(prvy pozve,prvy pride,prvy zavola,prvy sa zacne udobrovat,vo vsetkom sa prisposobovat) ...Momentalne sme v tej faze ze to vsetko vysi na vlasku...A ja rozhodnem ci to skusime,alebo to nechame plavat....Lenze tu je ten najvacsi problem....Ja neviem ci chcem este ten vztah..Ci to ma vyznam a tak....Aj ked to boli krasne mesiace neviem ci ju este Lubim a ci chcem byt s nou...Dost mi poblaznila hlavu ta kamaratka...Neviem co mam robit...prosim vas poradte...aspon nieco Úsměv dakujem....Chyby si prosim nevsimajte Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Červen 2009, 11:42:23 »

Není to jasné? Jdi z tím, jak to cítíš Úsměv Teď jsi v pozici, kdy nemáš co ztratit Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Orbith-R
Host
« Odpověď #2 kdy: 28. Červen 2009, 11:54:27 »

Lenze to je to co neviem...Neviem vobec co chcem....Ale vzdy ked nad tym uvazujem ...taha ma to k priatelke... ja fakt neviem...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Červen 2009, 12:07:51 »

tyhle problémy zbožňuju... dvě holky se o mně perou... nemam, kde zaparkovat porsche a moje diamantový boty mě hrozně tlačí...
Zaznamenáno

Orbith-R
Host
« Odpověď #4 kdy: 28. Červen 2009, 12:10:58 »

tyhle problémy zbožňuju... dvě holky se o mně perou... nemam, kde zaparkovat porsche a moje diamantový boty mě hrozně tlačí...


Tak to neries Mrkající
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Červen 2009, 12:11:15 »

Taky takový situace miluju a přímo si to drama vychutnávám. Kdo zvytězí? Ta co letí pryč nebo ta co mám na dosah ruky?  Smějící se
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Orbith-R
Host
« Odpověď #6 kdy: 28. Červen 2009, 12:14:35 »

noo keby som vedel tak to neriesim Šťastný
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Červen 2009, 12:17:13 »

Tak je to jasný. Záleží ti na tý, co odletí, kdyby ti šlo o sex reagoval by si na sugesci: dosah ruky.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Orbith-R
Host
« Odpověď #8 kdy: 28. Červen 2009, 12:24:02 »

o sex mi nejde...No netvrdim ze ho nepotrebujem :DD ...ale co ak ostanem s priatelkou a potom budem lutovat ze som tu nechal ist,aj ked ma moc pritahuje?to je dilema Šťastný
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Červen 2009, 12:28:31 »

Ujasni si co chceš. chceš dlouhodobý vztah?
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Orbith-R
Host
« Odpověď #10 kdy: 28. Červen 2009, 12:30:45 »

Ved preto sem pisem aby mi  s tym niekto pomohol...Lebo dost tazko sa mi to ujasnuje....Nestava sa mi takato situacia casto :DD..a chcem dlhodoby vztah ...
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Červen 2009, 12:32:14 »

Chceš dlouhodobý vztah? Máš dlouhodobý vztah? Co uděláš proto aby jsi ho měl?
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Orbith-R
Host
« Odpověď #12 kdy: 28. Červen 2009, 12:35:01 »

no mam,a aj ho chcem...ale ten mozem mat aj s tou druhou holkou....noooo nezabite ma  Řekni to mé ruce....neviem co mam robit Šťastný
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Červen 2009, 12:36:52 »

Hochu, a kdo to jiný má vědět než ty, co chceš? Kdo? mám to vědět já?  Smějící se
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Orbith-R
Host
« Odpověď #14 kdy: 28. Červen 2009, 12:40:29 »

jasne ze ja...ale som dufal ze dostanem nejake rady ...co mi pomoz sa rozhodnut .... Úsměv
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Červen 2009, 12:41:54 »

tak si nech obě dvě.   Šokovaný
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Orbith-R
Host
« Odpověď #16 kdy: 28. Červen 2009, 12:44:59 »

aj nad tym som uvazoval Šťastný ale taka spina niesom ....jedna musi ist prec....ale ktoraaaaaaaaaaa....Úsměv
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 28. Červen 2009, 12:48:14 »

To nevim. Kdybych měl obě dal bych jim tolik lásky, kolik bych chtěl, aby ony daly mě. Kdybych chtěl, aby ke mne byly upřímné, taky bych k nim byl upřímný.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Orbith-R
Host
« Odpověď #18 kdy: 28. Červen 2009, 12:53:08 »

no ked nechcem stratit to co mam dobry vztah aj ked teraz neprosperuje najlepsie....a nechcem jej ani ublizit...ale z druhej strany ma taha ist za tou druhou,lebo to mozno moze byt ine,lepsie,krajsie atd .... Ale bez ublizenia to asi nejde...ale aspon sa vyrozpravam a mozno na nieco pridem Smutný
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Červen 2009, 14:30:41 »

A víš jistě, že s tou druhou by to bylo lepší a vydrželo by to? Protože tu první znáš určitě víc a ikdyž jste jakoby trošku zakopli, je tady asi větší šance, že spolu budete dál. Takhle můžeš po měsící zjistit, že s kamarádkou to prostě nejde a zůstanou ti oči pro pláč. Ale chápu že je to těžký a ať se rozhodneš jakkoliv, vždycky to ponese určitý riziko a následky. Musíš prostě vědět sám co bude lepší, obě holky znáš nejlíp ty
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Orbith-R
Host
« Odpověď #20 kdy: 28. Červen 2009, 14:56:14 »

No to vobec netusim ako to moze byt s tou kamaratkou....ale cim viac nad tym uvazujem tym viac chcem ist za priatelkou...takze to asi tak aj urobim...Len si to musim este riadne premysliet  Kroutící očima
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 28. Červen 2009, 18:11:15 »

Byla by to asi dost velká prasárna, ale kdyby se to udělalo rozumně, tak by se o tom nemusela dovědět ani jedna. A nebo jenom jedna Šťastný

Co takhle počkat než ta tvoje první odjede do pryč a pak to zkusit s tou druhou? Prázdniny jsou dlouhá doba a co ty víš, třeba za tu dobu poznáš, že ti ta první chybí a budeš se k ní chtít vrátit. A nebo poznáš, že ta druhá není pro tebe a opět se budeš chtít vrátit k té první. (Ano, uznávám, je to strašná sviňárna a já osobně bych to neudělal. Ale řešení to je)
A kdyby se ti náhodou v náručí té druhé zalíbilo, tak po příjezdu první jí můžeš říct, že tě to mrzí, ale že sama řekla, že si dáte pauzu. A že si potkal jinou, se kterou ti je dobře.

Kdybych byl já v takové situaci, tak bych zůstal s přítelkyní. To, že to teď není ideální, bych přisuzoval tomu, že odjede na prázdniny pryč. Taky bych z toho byl špatnej, ale když už jsem s tou holkou něco zažil, tak bych v tom chtěl pokračovat. Třeba by ti pomohlo, kdyby sis sepsal (nebo jenom vzpoměl) na pár věcí, který ste spolu prožili a při kterých ses cítil strašně fajn (nemyslim sex Smějící se) a naproti tomu, co se ti nelíbí (a tady škrtni to, že jede na prázdniny pryč a všechno to, co je s tim svázaný). Uvidíš, co ti z toho vyjde Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Orbith-R
Host
« Odpověď #22 kdy: 28. Červen 2009, 20:58:52 »

takze som sa rozhodol ze to skusim s priatelkou a, pokusil som to urovnat,ale samozrejme som sa ja snazil a ona to nebrala vazne....tak mi dosla posledna stipka trpezlivosti.a uz som to nechal plavat...Ona chce asi silou mocou aby sme si dali pauzu..Takze uz je rozhodnute....ma co chcela...


Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 28. Červen 2009, 21:01:31 »

No tak hůrá. už jsem si myslel, že ti to bude trvat celou věčnost.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Orbith-R
Host
« Odpověď #24 kdy: 28. Červen 2009, 21:36:22 »

mno ale teraz mozem s kludom pokracovat v baleni tej druhej Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS