Dvojsmysly

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 07:55:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dvojsmysly
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Dvojsmysly  (Přečteno 35026 krát)
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Listopad 2007, 15:12:33 »

Rozkošná prodavačka mi ukládala zboží do bedýnky se slovy: "Já mám malou krabičku, mně se to tam nevejde..." Jen jsem zakoulel očima jak Spejbl   Šokovaný

To nepotřebovalo žádnej komentář, oba jsme věděli, o co jde  Mrkající
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Listopad 2007, 15:53:00 »

Quilty> to bych fakt neveril ze lidi fakt porad mysli v takovem kontextu  Šokovaný aby to tebe napadlo a ona pochopila pri uplne normalnim nakupovani

Já si myslím , že největší problém je v tom , že ten kdo se ptá na dvojsmysly si to tady teď přečte , pak bude s kočkou někde venku a v hlavě mu budou šrotit dvě tři z fóra vyčtené hlášky a on bude dumat nad tím , jak a kdy je použije , no a když už se rozhodne , že zaperlí tak to pravděpodobně bude tak nepřirozené , že si tím spíš ublíží . Protože si myslím , že tohle musí vyjít ze situace . Já úplně vidím jak jí v téhle zimě nutí zmrzlinu .

jezismarja to zas vsechny tak nepodcenuj...  Super! neverim ze by nekdo byl tak * aby se choval tak prvoplanove a snazil se eklekticky pouzivat neco co nekde nacte.

Jinak me ale ty dvojsmysly prijdou (halvne po tom co sem videl co uvadi qark) jako dost buranske, presne jako z nejakych komedii kde se demonstruje jaci jsou muzi sexistycke prasata a zeny jim to jen schovivave toleruji.
To uz  mi prijde skoro mene buransky muj otec kdyz v podnapilem stavu povolava "Hej, devcata, nejste nahodou z Bruntalu?"  Neutrální

nebo myslite ze pro ukazani "Ze si muz a beres ji jako zenu" se musi muz projevit vzdy ponekud sexistycky nebo tak ze ryskuje ze to muze vyznit hulvatsky?  Kroutící očima
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Listopad 2007, 16:44:05 »

Jestli ty si ty ženský moc neidealizuješ. Většina jich na to myslí úplně stejně jako my chlapi. Jen je to od nich společensky méně únosné to veřejně ventilovat... A na dvojsmysly se většinou hraje jen kvůli narážkám na sex. V jiném kontextu jsou dost k ničemu. Někdy vyzní až tak trochu trapně, páč v tom ten druhý může hledat trochu něco jiného. Přičemž teda jsem zastáncem toho, že takový drobný dvojsmysl je jen třešnička na dortu. V žádným případě nezahrnovat slečny dvojsmyslama hned na startu, když půda ještě není připravená.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 13. Listopad 2007, 16:54:07 »

jasne... jestli sem to pochopil tak
-kdyz si s holkou rozumite ak bere i docela drsny dvojsmysl pozitivne, a kdyz ne tak je to spise znamka toho ze uz predem si rakla ze s tebou fakt nic mit nechce, takze tim ze reknes "nevhodnou narazku" nic defakto neskazis protze si byl uz predem odsouzen?

am I right?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 13. Listopad 2007, 18:14:43 »

0254 - Jdeš na to dost matematicky. Ale v zásadě máš pravdu. Problém je v tom, že pokud začneš moc dumat nad tím, jak s holkama mluvit, koumat nad megamazanýma dvojsmyslama atd., tak je to vždycky křečovka a v tu chvíli tě buď zachrání už jen hezkej ksicht nebo dojde k tomu "odsouzení", jak jsi o něm mluvil  Mrkající
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 13. Listopad 2007, 19:00:27 »

jak rikam...dvojsmysly mi ke me nesedi Úsměv takze koumat nad megamazanýma dvojsmyslama nehrozi
ale neco abnormalniho (tim myslim neco co v rohovoru se zamestnavatelme, ucitelem nebo kamaradem neni) by to v tom asi chtelo, nemyslis? 
Protze kdyz nebudu  moc dumat nad tím, jak s holkama mluvit a budu mluvit normalne jak mi huba a mozek narostly
tak to asi vzdy skonci tak ze si popovidame a pak pujdem kazdy svou cestou.

Si obcas rikam jestli ta křečovka neni skoro lepsi, protze aspon potom muze vzikat dojem ze mezi nama neco je kdyz se vzajemen stydime ne?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 13. Listopad 2007, 21:23:11 »

Rozhodně Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 13. Listopad 2007, 21:41:20 »

0254 - No já nevim, když to tu tak zbilancuju u mě, tak jsem se k žádnýmu rozumnýmu vztahu přes "křečovku" ještě nedostal a ani jsem o nikom takovým neslyšel. Vždycky první byla vzájemná sympatie (vizuální), pak nějakej lehkej pokec o všem možným - člověk nahazuje udičky a když trefíš společné téma, tak je alespoň na půl hodiny vyhráno. Qark má pravdu v tom, že by člověk neměl moc mluvit o sobě. Když ta holka má zájem, tak tě v tom nikdy nenechá vykoupat. Pak může padnout i nějakej ten dvojsmyslík. V tu chvíli má slečna většinou už dávno jasno a ty taky. Buď spadneš do kategorie "divnej" nebo postupuješ do dalšího levelu, odkud se padá už jen do kategorie "kamarád" nabo "známej" Úsměv
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15. Listopad 2007, 00:59:15 »

Jinak me ale ty dvojsmysly prijdou (halvne po tom co sem videl co uvadi qark) jako dost buranske, presne jako z nejakych komedii kde se demonstruje jaci jsou muzi sexistycke prasata a zeny jim to jen schovivave toleruji.
To uz  mi prijde skoro mene buransky muj otec kdyz v podnapilem stavu povolava "Hej, devcata, nejste nahodou z Bruntalu?"  Neutrální

nebo myslite ze pro ukazani "Ze si muz a beres ji jako zenu" se musi muz projevit vzdy ponekud sexistycky nebo tak ze ryskuje ze to muze vyznit hulvatsky?  Kroutící očima
Tady nejde o nějaké "sexistické" chování. Źenský mají rády chlapy, kteří se nebojej ukázat svou sexualitu. Například máme někde dva kamarády, kteří se pohybují v nějakém prostředí, kde jsou holky. Jeden se bude bavit s holkama jen neutrálně "kamarádsky". Druhý bude holkám okolo dávat najevo, že ho zajímají jako ženy mimo jiné tím, že občas prohodí nějaký dvojsmysl. Kdo bude asi pro holky více zajímavý?
Já se také dříve bavil s holkama jen slušně. Později jsem začal dělat občas narážkdy se sexuálním podtextem. Nejprve jsem se bál, že budu působit jako "hulvát" (jak říkáš). Ale rychle jsem zjistil, že když člověk u toho trochu přemýšlí, tak nic nevhodného neřekne. Ale zato mě doslova šokovalo, když mě holky okolo začaly říkat, že na ně působím daleko lépe, že jsem více odvázanej.
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15. Listopad 2007, 01:40:06 »

takhle ale navozujes dojem ze dvojsmysly existujou jen s jednim vyznamem znacne sexualne zabarvenym .... coz neni pravda.. je mnohem vetsi umeni vymyslet neco zabavne dvojsmyslneho kde nefiguruje nic o sexu
Pri zvádzaní musia mať dvojzmysly sexuálny podtón, záleží len na tom aké máte sebavedomie.
Ak bude na vás vidieť že ste trochu utiahnutý a zadelíte dvojzmysel so silným sex. podtónom (ako napr.tie od Qarka), tak to vyznie samozrejme čudne, úchylne a neprirodzene. Vtedy používajte s jemným podtónom.
Ale ak máte zdravé sebavedomie a ste drzejší o trochu viac než by ste mal byť, tak to vyznie dobre.
Samozrejme nesmie sa zabudnúť na úsmev, kamenná tvár je veľmi kontraproduktívna v týchto prípadoch.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 15. Listopad 2007, 11:28:31 »

Pokračujte v diskuzi, nevim esi to sem paří ale menší vtip:

Jaký je rozdíl mezi servírkou a číšníkem?
Že číšník přiráží o korunu, zatimco servírka o stošest
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 15. Listopad 2007, 22:51:26 »

Tak teda priklad jak to nema vypadat (ja s tim nemam nic spolecneho):

"Pod k nam, ukazeme ti ztoporenou kyanoskupinu"
nejmenovany laborant mikrokopu atomarnich sil na nejmenovanou laborantku neceho jineho

-teda ze to tak nemam vypadat bych usuzoval ze znechucene reakce
ale vzhledem k tomu ze ty Qarkovi mi neprisly o nic vkusnesji, tak evidentne jen zalezi na tom kdo to rika
« Poslední změna: 15. Listopad 2007, 23:38:13 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 16. Listopad 2007, 00:20:41 »

Tady nejde o nějaké "sexistické" chování. Źenský mají rády chlapy, kteří se nebojej ukázat svou sexualitu. Například máme někde dva kamarády, kteří se pohybují v nějakém prostředí, kde jsou holky. Jeden se bude bavit s holkama jen neutrálně "kamarádsky". Druhý bude holkám okolo dávat najevo, že ho zajímají jako ženy mimo jiné tím, že občas prohodí nějaký dvojsmysl. Kdo bude asi pro holky více zajímavý?
Já se také dříve bavil s holkama jen slušně. Později jsem začal dělat občas narážkdy se sexuálním podtextem. Nejprve jsem se bál, že budu působit jako "hulvát" (jak říkáš). Ale rychle jsem zjistil, že když člověk u toho trochu přemýšlí, tak nic nevhodného neřekne. Ale zato mě doslova šokovalo, když mě holky okolo začaly říkat, že na ně působím daleko lépe, že jsem více odvázanej.

jo je mi to jasne... to zas bude potreba se poradne mentalne prewarpovat  Kroutící očima

ale jinak ma
Pri zvádzaní musia mať dvojzmysly sexuálny podtón, záleží len na tom aké máte sebavedomie.
Ak bude na vás vidieť že ste trochu utiahnutý a zadelíte dvojzmysel so silným sex. podtónom (ako napr.tie od Qarka), tak to vyznie samozrejme čudne, úchylne a neprirodzene. Vtedy používajte s jemným podtónom.
Ale ak máte zdravé sebavedomie a ste drzejší o trochu viac než by ste mal byť, tak to vyznie dobre.
Samozrejme nesmie sa zabudnúť na úsmev, kamenná tvár je veľmi kontraproduktívna v týchto prípadoch.
pravdu

Nedokazu si predstavit jak by nekdo kdo neprozil ani naznak sexu mohl delat nejake drsne narazky tak aby to nevyznelo priserne debilne.
Jako muzu vystupovat sebevedomne uvedomujic si sve kvality, ale ne jako drsnak uvedomujic si svou neskusenost.

jinak galileo ad to "sexisticke" - me to tak prijde, moizna mam jen hrozne feministickou vychovu Úsměv cemuz bych docela veril
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 16. Listopad 2007, 00:35:24 »

"Pod k nam, ukazeme ti ztoporenou kyanoskupinu"
nejmenovany laborant mikrokopu atomarnich sil na nejmenovanou laborantku neceho jineho
-teda ze to tak nemam vypadat bych usuzoval ze znechucene reakce
Tak zase zaleží aj na tom akú mala vtedy náladu, od situácie, ako sa tí dvaja znášajú...
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
quo.nedd.



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 18. Listopad 2007, 17:08:26 »

Dobře ze se to tady tak rozjelo.. Úsměv ze zacatku nic a ted..  Potlesk
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 22. Listopad 2007, 14:35:42 »

nakolko sa volam rado, ked som bol este v druzine a mali sme sa postavit do fronty na obed, tak ked ucitelka zavelila postavte sa za radom, som bol samozrejme prvy Úsměv
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 27. Červen 2008, 12:08:38 »

Naše asi šedesátiletá učitelka na češtinu přinesla do třídy opravené písemky a hláškou " Pojďme si to rozdat" úplně odrovnala celou třídu  Šťastný
A dneska ve školní jídelně.. V jídelně máme u okénka kde se vydávají obědy takovou čtečku do který zastrčíte kartu a ono vám to ten oběd odpípne.
Dneska tam dali nějakou novou čtečku, když jsem "zastrčil" kartu do strojku a pískalo to, že nemám zaplacený oběd, kuchařka říkala ať to zkusím znova píchnout, znovu to nešlo, tak říkám že ten strojek je asi ještě málo opíchanej... docela sranda Šťastný
Zaznamenáno
S4ntiago



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 27. Červen 2008, 18:45:20 »

mna teraz napadlo ze:´´ ty si pracovita ako včelička ´´
                                 ´´ Noo tak to potom rada pichas ´´ 
      Šťastný
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 28. Červen 2008, 17:51:30 »

jeden můj kámoš s chutí používá: "Ty jsi jako čmelák" (lítá a bzučí kolem, ale nepíchá)  Šťastný
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 28. Červen 2008, 19:17:04 »

Já jsem si jednou dal s kamarádem závod v běhu a po mojí porážce jsem zkonstatoval, že se nad ním nedá vyhrát, protože běží jak kokot. On se chtěl urazit, ale vysvětlil jsem mu, že tím přirovnáním mám na mysli východoněmeckého atleta Mafreda Kokota.  Smějící se
http://sk.wikipedia.org/wiki/Manfred_Kokot
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS