"Dvouměsíční manželé" aneb je to dobře nebo na škodu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 06:52:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  "Dvouměsíční manželé" aneb je to dobře nebo na škodu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: "Dvouměsíční manželé" aneb je to dobře nebo na škodu?  (Přečteno 9569 krát)
fcBanik

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 23. Listopad 2008, 01:16:21 »

Zdravím všechny QARKlidi, muj dotaz neni nicim zajimavej. Jsem dva mesice s 20letou holkou. Slovo "MILUJI TE" jsme si rekli poprve cca pred 14dny. Libilo se mi ze se to davalo dohromady takhle postupne a opravdu mi prijde nas vztah cimdal krasnejsi.Hlavne od ty doby co jsme si rekli ze se milujem. Chodime na stejnou skolu, bydlime na stejny ubytovne a akorat na "jinym" pokoji. Ale vidame se kazdy den(vecne jsme na mym pokoji), spime spolu kazdou noc a vetsinu vikendu jezdi ke mne domu. Proste jen vyjimecnej vikend se nevidime a vypada to spise jakobysme spolu uz zili. Pred ni jsem byl s divcinou se kterou cim dyl jsem byl sni tim to jakoze upadalo(a to jsem se s ni nevidel ani kazdy den). Ale s touhle nynejsi mi to spis prijde cimdal krasnejsi a vidame se kazdy den. Oba sdilime nazor ze nam to takhl paradne vyhovuje a ze si nedokazem predstavit kdyby jsme se vidali nejak malo a uz jsme nervozni kdyz se nevidime 1-2 dny. Co si o tom myslite. Bylo by dobry kdybych to omezil, nebo to mam nechat tak jak to je. Zajimal by me vas nazor tady. Protoze jsem uz slysel i nazor ze neni dobry se vidat moc casto. Dekuji moc predem vsem za odpoved Úsměv
« Poslední změna: 23. Listopad 2008, 01:20:56 od fcBanik » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Listopad 2008, 01:35:25 »

Já za sebe můžu říct, že jestli vám to vyhovuje, tak OK. Byli jsme takhle s přítelkyní posledního půl roku a předtím půl roku méně... Teď už to bylo na mě moc, nějak moc jsem se na ní netěšil a přišlo mi, že to nebezpečně "všední"... takže jsem navrhnul omezit, nakonec na 2 dny v tydnu od sebe. No, moc to nevzala, brala to napul jakože jí nemiluju najednou. No, ale vysvětlili sme si to - že je to pořád stejné, ale nerad bych, abych s ní byl jen ze zvyku... a myslím, že je to už OK.

Takže za mě určitě, pokud si nelezete na nervy a pokud vám to oběma SKUTEČNĚ vyhovuje a nezačínáš mít pocit "zevšednění".
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jimmy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Listopad 2008, 11:47:11 »

No, abyste si nezačali lízt na nervy časem...  Přemýšlím. Já k tomuto nemám moc pozitivní postoj. Zatím se mi nikdy neosvědčilo, když jsem mladou viděl každej den a pořád s ní byl. Stereotyp je totiž děsnej zabiják vztahů. Ale to je jen má zkušenost, což samozřejmě nic neznamená.

Samozřejmě, jak píše Ava, pokud spolu chcete být často a vyhovuje vám to, tak je to v pořádku Úsměv.
Zaznamenáno

"Living is easy with eyes closed" - John Lennon
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Listopad 2008, 12:23:20 »

Souhlas jak napsal Ava, jestli vám to vyhovuje, tak to tak nech a užívej si to, až to jednomu z vás vyhovovat nebude a bude mít pocit stereotypu tak to nějak oživte, třeba i tím že se neuvidíte každej den
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Listopad 2008, 12:56:18 »

jj, je dulezity vsechno resit v predstihu. Jako, že kdyz mas pocit, že jste spolu často, tak už je málem pozdě. Prostě dokud to vyhovuje tak si to užívat, ale jakmile se vyskytne nějakej problém, nebo tak, tak to hned vyřešit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Listopad 2008, 13:36:20 »

Oživit to tím, že se neuvidíte každý den? Nevím, nevím, mně by to znělo ve smyslu "nudíš mě, nechci se na tebe pořád koukat". Podle mě by vztah měl jít opačným směrem (tedy nevidíme se, vidíme se častěji, žijeme spolu). Pokud začnete s "žijeme spolu" už na začátku, je to velký test a směřování k "nevidíme se tak často" je spíše známkou, že vztah nefunguje a rozpadá se.  Třeba v takovém případě není od věci zkusit hledat jiného partnera, dokud v tom není zahrnuto manželství, společný majetek a děti.
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Listopad 2008, 13:40:50 »

Jak já vám závidim...  Šťastný
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Listopad 2008, 14:32:02 »

Je to tak jak to cítíš ty. Pokud ti to vyhovuje, je to dobře  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Listopad 2008, 14:40:09 »

Nebo jít metodou pznávání nových zážitků - samozřejmě je blbost každej večer sedět doma a koukat na film -> chodit na koncerty, koukat na hvězdy, do lesa, s kamarády - nenudit se.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Listopad 2008, 14:43:16 »

Nebo jít metodou pznávání nových zážitků - samozřejmě je blbost každej večer sedět doma a koukat na film -> chodit na koncerty, koukat na hvězdy, do lesa, s kamarády - nenudit se.

Přijde na to, znám páry kterým nejvíc vyhovuje být většinu času doma a jsou takhle šťastní
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Listopad 2008, 16:03:33 »

Souhlasim s ostatníma. Prostě pokud jste oba spokojení s tím, jak to teď funguje, tak to neřeš. Jakmile ti ale přijde, že se vidíte až moc a že vlastně každej den děláte to samý, tak to začni řešit. Rozhodně ji to ale vysvětli, aby nedostala pocit, že ji už nemiluješ. Pak totiž to slovní spojení "miluju tě" získává úplně novej rozměr.

A k tomu, že některý páry seděj každej večer doma. Určitě takový jsou a taky jich pár znám. Ale když jim to tak vyhovuje, tak proč ne.
Jak sem začal chodit do práce, tak se mi už taky večer nechce nic dělat. Nejradši bych přišel domu a lehnul přítelkyni (kdybych nějakou měl) do náruče a o nic se nestaral Šťastný Ale o víkendu to je úplně něco jinýho. To bych doma sedět nevydržel.
Ale vždycky je to o kompromisu, o dohodě mezi partnery.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Listopad 2008, 18:48:20 »

být spolu denně není špatný, dokud to vyhovuje. Ale nechce to trávit spolu všechen čas. mělo by fungovat to, že ty občas s kamarádama vyrazíš "na pivko" a na druhou stranu ona s kamarádkama "na vínko". Život jen jeden pro druhýho zevšední a pak přejít na jiný systém už je daleko horší.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Listopad 2008, 23:32:05 »

On zevšední tak jako tak, je jen otázka, jak se s tím dovede daný pár vyrovnat...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Prosinec 2008, 02:51:16 »

Kiruy: Nevim, přijde mi lépe se méně vidět a pak se na sebe víc těšit, než takhle jakože "testovat vztah" a pokoušet se vedle sebe žít 24/7 i když o to nestojíme a vlastně se vědomně ignorovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Prosinec 2008, 20:37:10 »

Není to dlouho, mi kámoš vyprávěl o svým známým. Ten člověk si ve dvaceti po maturitě našel babu, jeho první, a prakticky dva roky ho nikdo neviděl v hospodě, na akci etc. Veškerej volnej čas trávil s ní, zalezlej jak krtek. A když už se svátečně někde objevili, tak jedině spolu. Co se nestalo, holku to přestalo bavit a našla si týpka po třicítce, zajištěnýho, s fárem a kariérou. Tomu známýmu se zhroutil svět, začal dost chlastat, vyhodili ho z vejšky...

Podobnou story slyšel už asi každej.

Vztah je určitě fajn věc, ale má to bejt takový příjemný zpestření života, ne závislost. Aspoň do těch šestadvaceti si chci užívat, na nikoho se moc vázat nehodlám. Úsměv
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Prosinec 2008, 20:55:00 »

začal dost chlastat, vyhodili ho z vejšky...

Každej se musí někdy spálit, to platí všude. Proto je například cela předběžného zadržení a podobný věci, člověk ucítí jak to pálí a dost z nich pak dá pokoj
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Prosinec 2008, 00:12:18 »

Stranger: To není o tom, že by ses na ní musel vázat, protože tě jinak nechá. Občas se tane, že to tak sám chceš a je ti to příjemné. A že si můžeš nabít hubu je holt součást hry Mrkající V pr***i budeš i když se na ní nebudeš vázat a ona si pak najde týpka po třicítce Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS