ex partnerka do pelechu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 14:59:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  ex partnerka do pelechu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: ex partnerka do pelechu?  (Přečteno 8566 krát)
casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 04. Únor 2013, 22:24:37 »

Ahoj,
píšu sem protože se chci trochu vyzpovídat, zároveň si nechat poradit od zběhlejších lidí, takže začnu...

Měl jsem rok a půl vztah s jednou dívenkou. Klasika, na začátku vše pěkné úžasné atd. atd. Niecméně se po čase ve vztahu vyskytly problémy což asi enní důležité. Nějak před dvěma - třemi měsíci jsem jí já sám řekl že to tahle nepůjde a že nakonec asi opravdu bude vhodnější že budeme jen kamarádi. Řekl bych že se jí ulevilo a měla o starost méně.

Tak jsme si poté už moc nepsali. Sem tam něco. Sem tam napsala ona sem tam já (rozmezí tak cca 2-3 dny). Pak jsem na ní víc kašlal protože jsem si našel "kamarádku". Ale dodržovala to že mi v rozmezí těch dní dycky napsala sama od sebe ... aspoň jak se mám a takové ty hrozně zajímavé věci.
Každopádně asi před dvěma týdny jsme si začali psát víc. A tohle mě právě překvapilo. Nějak jsem psal o našem vztahu v podstatě normální věci a pak jsem se zmínil o sexu. Toho se dost chytla a reagovala vlastně sms jen na ten sex že ke konci vztahu v tom byla líná ale teď by to bylo mnohem lepší a dodala za to smajlíka jako poutavou emoci. Trochu jsem s ní koketoval a ona se mnou. Řekl jsem jí kde je tedy důkaz místo slibů? Napasala mi sympatickou sms ale že si to zakázala (spát se mnou).

Další věc ... napadlo mě že bych se s ní mohl vidět ... byl jsem ale časově ten den omezený a k mému překvapení mě chtěla vidět ... a dokonce a to nedělala ani ve vztahu ... mi nabízela alternativy kdy by ten čas měla ...
Tak jsme si psali dál smypatické smsky ... cítil jsem z toho lehoučký náznak flirtu. Přijala i mé pozvání na badminton pokud prý unesu to že neumíme ani jeden prohrávat (zase jsem z ní měl pocit že trochu koketovala)

Každopádně když jsme si tak psali řekl jsem jí spontáně co si zavolat? Tak ok ... nebála se kecali jsme ... polichotil jsem jí a vtipkoval... myslím že jí ten rozhovor těšil a smála se ... neumělě ...

Ale chtěl jsem jí vidět ten víkend to ona řekla že jede na hory ... sice mi navrhla termín v příštím týdnu ... ale já jsem samozřejmě vyzvídal kam jede a ským jestli s rodinou a jestli bere lyže atd. nevyjádřila se mi k tomu ... jen že jede s kamarády a že hory moc nezná a neví kde to je (?)

No a já se dozvěděl že jela s nějakým plantalou do hor se kterým si v době naší vztahové krize psala a musel jsem o ní zabojovat (možná jsem to ani neměl dělat Šťastný) ... Takže je u něj víc dní ok sralo mě to i když nemělo proč ... psal jsem si s ní ... odepisovala tak že jí to trvalo ... když jsem se jí zeptal kolik jich tam jelo tak na to mi zrovna neodpověděla ... je mi jasný že se tam spolu nemodlí ale určitě on měl moc příležitostí jak jí okouzlit ... a taky spolu jistojistě spali ...

No a já bych s ní chtěl spát ... vím že se jí líbím a taky vím že se mnou sex měla hodně ráda ... Jenže když jela do hor za tím mamlasem myslím že jí asi učaruje on ... takže uvidím až se vrátí jestli se mi ozve a jak se bude chovat ... pokud bude odtažitá nebo nebude se mnou mluvit tak je zamilovaná ... a to už bych asi neměl šanci ...?

a mé otázky zní:

Proč se mnou flirtovala když má tedy jinýho?

Pokud se vrátí a bude se se se mnou chtít vidět a vyřčené pozvánky předtím budou stále platit ... asi bych to mohl považovat za to že mám příležitost ... nebo jsem na omylu?

Proč mi proboha tutlala že jede za nějakým klukem? Není to fuk když spolu nejsme?


Děkuji za váš čas a také odpovědi  Šťastný
Zaznamenáno
casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Únor 2013, 10:47:55 »

Koukám že na tohle fórum už asi moc lidí nechodí což?

Tento týden by se měla vrátit z těch hor takže uvidím jestli bude platit domluvený víkendový den. Zkusím jí svést ... byla by škoda s tak pěknou holkou nespat  Šťastný
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Únor 2013, 19:07:15 »

Máš mnoho dotazů, ohledně toho co udělat případně jak to udělat.

Zeptam se tě já, vzpomeň si na to jak jste se rozešli a proč..? Pokud přijme tvoje dvoření, vyspíte se spolu, jenom uděláš na nějakou dobu dobře svému egu, které ale časem bude chtít víc a víc..
A ještě jedna věc, nebylo by vhodnější najít si nějakou novou partnerku, začít novou etapu života, než jen podporovat to "kamarádské bahno???" (čímž mám na mysli to nesmyslné přátelství s výhodami)

Je to čistě můj názor, nemusíš si ho brát k srdci ;-)
A máš pravdu, je škoda že nikdo nereaguje a naše fórum usíná, a upadá do propadliště dějin...

Ať to dopadne jakkoliv, držim ti palce ať jsi šťastný.
Abruzzi
Zaznamenáno

casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Únor 2013, 23:16:50 »

To máš pravdu že se tu jedná o ego ... já jí mám pořád rád né že ne na sex mám hezké vzpomínky ...

Taky jsem tápal že i kdybych to s ní dal dohromady, a bylo to milionový tak to stejně nevydrží věčně a po rozchodu bych byl opět v bodě v jakém jsem byl.
Jo stejně mi to nedá a rád bych jí svedl. Ale jelikož si podle mě někoho našla a asi to bude dost vážné. Musel bych se ukázat že jsem lepší. Vím co měla ráda a vím že moje postupy byli dobré.

Tvůj názor samozřejmě respektuju, vím že to s člověkem myslíš dobře, toho by se v dnešní době mělo cenit.

Jestli tě to zajímá řeknu ti proč jsme se rozešli.
Poznali jsme se na dálku a začali jezdit na romantické výlety pod stany ve dvou. Vše ok. Po půl roce jsem se k ní přistěhoval. Do města poblíž tedy. Ona měla hodně školy a učení. A já problémy že jsem nemohl najít práci a pořádný byty (podnájem). To jí asi žralo a nejen jí. Její děda mě nesnášel. A rodiče z toho nebyli moc nadšení protože mám pouze vyučení a jejich rodina jsou všichni vysokočkoláci. Vysoce postavení lidé. Takže na ní byl tlak z více stran. Milovala mě ale ten stres padal i na mě. A to dost. Byl jsem vyhecovaný. Nedokázal jsem se chovat jako chlap. Myslím že už to byl u ní důvod k tomu aby si po její zamilovanosti asi začala poohlížet trochu jinde. Nakonec to dospělo do stádia kdy nevěděla jestli jsem pro ní ten pravý a byl tu i někdo třetí (taky z dálky neviděla se s ním) ale imponoval jí a pomáhal jí. A tak holka tápala ... já z toho byl v háji ale zabojoval jsem o ní. Pak jela na zájezd do anglie se školou a když se vrátila ... vrátila se i ke mě. A zase to bylo nádherné zamilované vše. Pak měla mnoho učení. Odjel jsem za našima domů na víkend. Moc jsem jí nepsal protože jsem se věnoval rodině. Napsala mi že je zvláštní že jsme od sebe tak daleko. Trochu jsem tušil že to může znamenat něco závažnějšího. Nakonec jsme se pak moc nevídali. Spát se mnou moc nechtěla. Neviděl jsem od ní to zaujetí. Chtíč. Nakonec jsem jí sám řekl bu´dme kamarádi. Ačkoli jsem jí předtím povídal že bych s ní potom nedokázal kamarádit. Oddychla si.
Teď víš cca jak to všechno bylo. Alespoň z mého pohledu.

Joooo já vím že hned po tomhle  a možná ještě předtím si psala už s tím třetím znova ... a to jsem psal jako první co se zhruba semlelo. Že asi tak týden před tím než měla jet na hory se mnou trochu flirtovala. Bavila se se mnou o sexu a říkala mi že teď by to bylo s ní mnohem lepší atd. Chtěla mě vidět a to jakože aktivně.
Zaznamenáno
casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Únor 2013, 23:19:58 »

Trochu mě mrzí že to forum upadá. Podle mě to byly fajn stránky. Ale všechna sláva jednou končí. Je to podobně jako vztahy. Jako život. ale zní to ode mě dost pesimisticky. To bude tou únavou.

Dnes jsem byl s kamarádkou na výletě. Má hrozně pěkné vlasy. Naštěstí jsem se udržel a nehladil jí. Ale asi se dlouho neudržím Úsměv. Má hrozně pěkný krk ...
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Únor 2013, 01:32:32 »

Všechno co jsi tu popsal, ty negativa, chtěl bys to vědomě prožít znova? (viz ta rodina vysokoškoláci atd...)
Na tvém místě, byť chápu že je to pro tebe těžký, bych přesedlal na jinej zdroj flirtování, třeba na tu kámošku s hezkejma vlasama.. ;-)

Odkud jsi ? btw.
Zaznamenáno

casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Únor 2013, 21:42:38 »

Mě nedělá problém přesedlat jinam ... jde mi o to že bych chtěl mít sexuální poměr i s bývalou  Šťastný ... tam by mě nějaký rodinné vztahy fakt nemusely zajímat Úsměv

Bydlím teď v ostravě.
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Únor 2013, 09:54:36 »

Tak to máš Abruzzi z ruky co?... Jinak z Ostravy jsem JÁ, Arfienel a pár dalších kluků...

Zeptej se sám sebe, zda se chceš znova trápit nebo zkusit něco nového?
Zaznamenáno
casiddy

Karma: 1
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Únor 2013, 21:00:00 »

Právě že by mě to netrápilo. Spadli mi jak se říká růžové brýle a vidím moc dobře negativa jaký se se mnou po dobu vztahu nesli.

Dneska jsem s ní byl hrát badminton. Od počátku mi přišla trochu nesvá, nervozní, i já jsem nebyl ve své kůži. Viděli jsme se po rozchodu po dlouhé době. Nevím proč tam bylo takové napjetí. Každopádně jsme si prima zahráli a smáli se. Prohrábl jsem jí vlasy když si je po zápase rozpustila, mám pocit že se na to tvářila rozpačitě ale neuhla nebo neudělala nějaký náznak že se jí to nelíbí. Doprovodil jsem jí kousek než jsem se rozloučil. Zatím jsem povídal a vyprávěl, ona se smála. Pak jsem jí při rozloučení mlaskl pusu na tvář ... na to taky měla neurčitý výraz ale neuhla ... ani o kousek. Pak jsem hned na to odešel.

Vzápjetí mi napsala sms že děkuje za hru a že doufá že mě moc neštvala (když jsem spolu chodili hrozně jsme se vztekali protože ani jeden neuměl prohrávat, teď to bylo v klidu) . No a nakonec jsem jí navrhl že bychom v příštím týdnu mohli do palačinkárny. Protože já palačinky rád ... moc rád ... sežeru jich ... třeba plnej kýbl ...

Říkala že tam ještě nebyla a šla by ráda. Kdyby se jí do toho náhodou něco vpletlo napsala mi by mi včas.



Takže tak to teď skončilo. Nevím co z toho bude a nebude. Rád bych s ní měl milenecký vztah, má hrozně pěkné tělo. Zatím si nejsem jistý jak pokračovat. Překvapila mě ta nervozita.
Proč jsme byli oba nervózní?





Jestli jste z ovy tak to můžeme jít někdy posedět Mrkající. Ale nechodím na stodolní Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS