Facebook game

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 21:39:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Facebook game
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Facebook game  (Přečteno 98150 krát)
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 05. Srpen 2010, 21:15:26 »

ty holky, před kterýma jsem se řekněme ztrapnil (ztrapnil z jejich pohledu, z mého pohledu to byla zkušenost k nezaplacení Úsměv) nikomu většinou ani neřekly. A když jo, tak to za týden vyprchalo a nikdo o ničem už nevěděl Mrkající
Když tě lidi nepomlouvaj a neřeší tvoje trapasy, tak je nezajímáš.... :/

Velice zajimavy poznatek, mozna si to opisu na papir Šťastný
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 06. Srpen 2010, 00:16:04 »

henry - uplne mi to pripomina sebe, kdyz se snazim s nekym bavit po icq, nebo na facebooku. Proto mi neprijde internetove baleni o nic lepsi nez na zivo. Bavit se sni musim tak jako tak. Kdyz je clovek spolecnesky neschopny - neumi se bavit se znamyma - tak je to na netu jeste horsi nez ve skutecnosti, protoze tu nema jine prostredky kterymi upoutat.

Ja muzu vystrachat docela dobre profilove fotky, ale moc mi to platne neni (skousel jsem), protoze ten rozhovor to zachvilku stejne zabije, stejne jako to zabije i v realu kdyz si domluvim rande.

Dalsi vec specificka pro facebook je - clovek tam neni reprezentovan jen svym profilem a fotkama, ale hlavne interakci se svym socialnim kruhem. Na facebooku je velmi napadne kdyz ta interakce se socialnim kruhem vazne. Kdyz clovek nema zadne komentare od pratel a kdyz se neucastni zadnych akci, kdyz s nima nema spolecne fotky, je hned kazdemu na Facebooku jasne ze je spolecnesky outsider.

Zatimco na zivo se da nejakou holku chvilku oblbovat jenom odvahou k osloveni, monentem prekvapeni, vzhledem, pripadne rutinama, na netu je to cele o te problematicke casti - dokazat se dlouhodobe normalne a zabavne bavit. Tohle je vec kterou kdyz clovek nema prirozne se uci obtizneji nez nejake rutiny a aproache. Dokazu v principu dostat od hokky konrtakt na SG a jit sni na rande, protoze ten 10minutovy herecky vystup se da docela snadno naucit. Ale to je tak vsechno. Na ICQ tohle nedokazu protoze tam mam ta holka dost casu mne prokouknout.

Myslim ze z toho rozhovoru co jsi tu napsal, stejne jako z mojich rozhovoru je drive ci pozdeji holce dost jasne jak to snama ve skutecnosti je, ze holky to z rozhovoru (ne jen ze slov, ale taky treba ze svouvislosti delek pauz mezi odpovedmi ) poznaji, ze proto proste maji vycviceny cit. Napr. kdyz mas dlouhe pauzy a pak napises neco pseudovtipneho - je z toho videt ze si dlouho premyslel abys ten houpy vtip vymyslel = needy. Kdyz odpovidas rycheji nez onaje to taky needy. Kdyz odpovidas moc pravidelen, vypada to ze si to odpocitavas, abys udrzel konverzaci. Kdyz umyslne pauzy protahujes, tak to vypada ze to delas schvalne, nebo ze si nemate co rici. => Zase asi jedina moznost aby nevicitila nejakou zradu, je bavit se sni na ICQ "prirozene" (OCH, JAK JA NENAVIDIM TO SLOVO) . Jenze kdyz se prirozene nebavis, tak sme zase tam kde sme byli - proste je to stejne jako nazivo, nebo spise jeste horsi.  Kroutící očima

A vlastne bych rekl ze ty holky mnohem pozitivneji reagujou kdyz uz jsou se mnou nekde venku, nez kdyz se snima bavim na ICQ / facebooku. Ale to je bohuzel asi dane jen tim, ze si rikaji ze kdyz uz teda investovali ten cas a nekam se mnou sli, tak to nebudou schvalne kazit a snazi si to sprijemnit jak se da. Pouze potom uz podruhe jit nehcou.

Citace
Tady bude problém v tom, že na chaty chodí určitej typ holek. Budou to povětšinou spíš introvertky a tak je kecaní přes mobil moc neláká.
jj, to doufam. Ja se uplne bojim toho ze kdyz si s nejakou holkou vymenim nejaky elektronicky kontakt (mobil, ICQ ....) tak ze si sni budto budu muset psat (a tedy vymyslet co psat, a byt pod neustalym tlakem) nebo ta nase interakce vyprcha. Jako ze kdyz je treba holka na ICQ a ja taky oba se vidime online, a nikdo nic nepise, tak je to jasna znamka ze si nemame co rici. Mnohem radsi sem si vzal treba adresu, kam muzu znenadani prijit (i kdyz to neni moc efektivni).
Baveni psani si po internetu nebo prez mobil je proste pro me jeste o moc horsi nez komunikovat s lidma na zivo.
A chat je jeste o moc horsi nez hospodske / kdiskotekove kecy. Tam se nechytam uz vubec

Jako skousel jsem parkrat podle hesla "Skousej delat ceho se nejvic bojis" jit na Xchat, jako ze se tam naucim vest nezavazny rozhovor, ale to fakt nikam nevede. To pujdu 100x radsi na SG / CG a klidne se necham i vytahnout na tanecni parket, nez Xchatovat.  Nemocný



= > Balani na internetu neposkytuje zadnou berlicku tem kdo se neumi seznamit s holkou na zivo. Pouze zrychluje cinost a zmensuje pracnost a rozsiruje loviste tem kdo to s holkama / lidma umi tak jako tak.  Provokatér a tohle me fakt hodne sere.
« Poslední změna: 06. Srpen 2010, 00:41:33 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 06. Srpen 2010, 01:24:29 »

= > Baleni na internetu neposkytuje zadnou berlicku tem kdo se neumi seznamit s holkou na zivo. Pouze zrychluje cinost a zmensuje pracnost a rozsiruje loviste tem kdo to s holkama / lidma umi tak jako tak.  Provokatér a tohle me fakt hodne sere.

 Smějící se Legendární hláška :-D
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Srpen 2010, 19:58:33 »

Myslim ze z toho rozhovoru co jsi tu napsal, stejne jako z mojich rozhovoru je drive ci pozdeji holce dost jasne jak to snama ve skutecnosti je, ze holky to z rozhovoru (ne jen ze slov, ale taky treba ze svouvislosti delek pauz mezi odpovedmi ) poznaji, ze proto proste maji vycviceny cit. Napr. kdyz mas dlouhe pauzy a pak napises neco pseudovtipneho - je z toho videt ze si dlouho premyslel abys ten houpy vtip vymyslel = needy. Kdyz odpovidas rycheji nez onaje to taky needy. Kdyz odpovidas moc pravidelen, vypada to ze si to odpocitavas, abys udrzel konverzaci. Kdyz umyslne pauzy protahujes, tak to vypada ze to delas schvalne, nebo ze si nemate co rici. => Zase asi jedina moznost aby nevicitila nejakou zradu, je bavit se sni na ICQ "prirozene" (OCH, JAK JA NENAVIDIM TO SLOVO) . Jenze kdyz se prirozene nebavis, tak sme zase tam kde sme byli - proste je to

Si jako myslíš že to ty holky stopujou Smějící se Když neodepisuješ dlouho tak to znamená že ti píše hodně holek, když odpovídáš moc rychle tak asi umíš psát všema deseti... všechno se dá převrátit, jen záleží jak se na to díváš. Holka, která bude řešit délku mezi odpovědmi, by byla víc needy než my všichni na tomhle fóru dohromady Smějící se
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 08. Srpen 2010, 22:06:04 »


Holka, která bude řešit délku mezi odpovědmi, by byla víc needy než my všichni na tomhle fóru dohromady Smějící se

Agreed. Nerieš nezmysly.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 09. Srpen 2010, 02:05:58 »

Artist, Ondris > Asi mate pravdu. Mel sem to spise napsat takhle: Kdyz meles na ICQ blbosti rychle, je to needy (snaha udrzet trapnou konverzaci). Kdyz vyblafnes blbost po desetiminutove pauze, vypada to ze rec vazne a tys dlouho premyslel aby z tebe nakonec vypadal takova blbost. Kdyz meles blbosti nazivo, ale mas u toho hezky usmev, tak to aspon trochu funguje, a ten vyraz se na tu holku prenasi, na ICQ to nefunguje k nicemu kdyz nevis co rikat, usmev ti nepomuze.

Citace
Si jako myslíš že to ty holky stopujou ...... Holka, která bude řešit délku mezi odpovědmi, by byla víc needy než my všichni na tomhle fóru dohromady
Ne, myslim si ze to holky "vyciti" svou legendarni socialni inteligenci a sestym smyslem (ja mam EQ=0 a nechapu co znamena "intuice" takze si je mozna moc mysterizuju). A ano, predpokladam ze jsou holky "needy" v nejakem smyslu - ze pri komunikaci s muzem nedelaji nic jineho nez ze senzoruji a shit-testuji aby ohodnotily vhodnost potencionalniho partnera. ...... asi bych to uz nemel cist  Smějící se
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 09. Srpen 2010, 04:08:07 »

Keď chatujes za pocitacom robis desat roznych veci naraz a na zaklade rychlosti odpovedi sa neda usudit vobec nic. Takisto nevies aku ma clovek na druhej strane naladu, resp. co robi, takze ak rozhovor viazne, nevies co je jeho pricinou, nemusi to byt nic osobne. Chat je forma vymeny informacii, ale nie je to komunikacia v pravom slova zmysle a uz vobec nie balenie.

Jediny raz ma jedno dievca cez chat ohurilo. Bola to nemka a prekladala mi z nemciny do anglictiny zfleku jednu velmi peknu basen. Akd ievca nevie cosi podobne, ma smolu...
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Srpen 2010, 15:02:30 »

Artist, Ondris > Asi mate pravdu. Mel sem to spise napsat takhle: Kdyz meles na ICQ blbosti rychle, je to needy (snaha udrzet trapnou konverzaci). Kdyz vyblafnes blbost po desetiminutove pauze, vypada to ze rec vazne a tys dlouho premyslel aby z tebe nakonec vypadal takova blbost. Kdyz meles blbosti nazivo, ale mas u toho hezky usmev, tak to aspon trochu funguje, a ten vyraz se na tu holku prenasi, na ICQ to nefunguje k nicemu kdyz nevis co rikat, usmev ti nepomuze.

Citace
Si jako myslíš že to ty holky stopujou ...... Holka, která bude řešit délku mezi odpovědmi, by byla víc needy než my všichni na tomhle fóru dohromady
Ne, myslim si ze to holky "vyciti" svou legendarni socialni inteligenci a sestym smyslem (ja mam EQ=0 a nechapu co znamena "intuice" takze si je mozna moc mysterizuju). A ano, predpokladam ze jsou holky "needy" v nejakem smyslu - ze pri komunikaci s muzem nedelaji nic jineho nez ze senzoruji a shit-testuji aby ohodnotily vhodnost potencionalniho partnera. ...... asi bych to uz nemel cist  Smějící se

Ty si nevrzneš  Smějící se jako sorry, ale tohle je moc...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Nam0Nk

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 19. Srpen 2010, 15:37:56 »

tak jsem to vyzkousel a na" My se známe, že si do mě jen tak šťoucháš? Teda ty si nevychovaná...Šťastný" mi odpovedela "kdo si"
Zaznamenáno
Bogeyman



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Stara Ľubovňa
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 20. Srpen 2010, 19:48:35 »

tak jsem to vyzkousel a na" My se známe, že si do mě jen tak šťoucháš? Teda ty si nevychovaná...Šťastný" mi odpovedela "kdo si"

Otázka: By ma fakt zaujímalo prečo každý jeden odpoviete takto? Niekto napíše vetu s ktorou mu to vyšlo a musí to platiť hneď na všetky dievčatá. Každé dievča je iný tip osobnosti takže inak na takúto odpoveď zareaguje introvertka, inak extrovertka, inak sangvinik, inak cholerik... atd. Napr. ja som to vyskúšal: Keď ma štuchla poslala mi aj správu či sa poznáme:
Ona: Poznáme sa?
Ja: Nie, len som si tak brázdil po fb a keď som ťa videl nedalo mi ťa nešťuchnúť.
Ona: Aha a to robíš bežne?
Ja: Nie, ale keď som videl také pekné dievča ako si ty tak mi to nedalo.
...
Rozhovor trval dosť dlho a nakoniec si ma pridala medzi priateľov, len problém bol v tom že bola z opačnej strany republiky takže schôdzka nebola, ale podstata je v tom že nie každé dievča hneď napadne že ste úchylák či looser ako ste tu písali...toť môj názor.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 21. Srpen 2010, 00:02:25 »

Citace
...... ale podstata je v tom že nie každé dievča hneď napadne že ste úchylák či looser ako ste tu písali...toť môj názor.
pokud myslis jak jsem psal ja, tak ja jsem psal ze to jde poznat z tveho facebooku. Narozdil treba od lide.cz je totiz na facebooku docela reprezentativne videt jak interagujes s prateli, kolik jich mas, jakych akci se ucastnis a podobne. Pokud si nespolecensky je to na Facebooku docela dobre videt. Nejsi na fotkach jinych lidi a na tvych fotkach nejsou jini lide, na tve prispevky na zdi nikdo neodpovida atd.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Bogeyman



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Stara Ľubovňa
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 21. Srpen 2010, 10:37:48 »

Citace
...... ale podstata je v tom že nie každé dievča hneď napadne že ste úchylák či looser ako ste tu písali...toť môj názor.
pokud myslis jak jsem psal ja, tak ja jsem psal ze to jde poznat z tveho facebooku. Narozdil treba od lide.cz je totiz na facebooku docela reprezentativne videt jak interagujes s prateli, kolik jich mas, jakych akci se ucastnis a podobne. Pokud si nespolecensky je to na Facebooku docela dobre videt. Nejsi na fotkach jinych lidi a na tvych fotkach nejsou jini lide, na tve prispevky na zdi nikdo neodpovida atd.

Ja netvrdím že je to ideálne, ale napr. ja tiež nemám veľa priateľov na FB a problém nebol (60 priateľov). Samozrejme prázdna nástenka a málo priateľov nepôsobí bohvieako (ale aj to sa dá vyriešiť že v profile vyplníš svoje súkromie aby sa veci z nástenky zobrazovali len priateľom a cudzím sa bude zobrazovať len info+udržíš si určitú mieru záhadnosti) ale nehraje to dôležitú rolu. Ak si jej raz sympatický tak to riešiť nebude...nemysli len na to že ťa odmietne, skús myslieť pozitívne a nerieš také drobnosti. Popravde nemám rád akcie tipu diskotéky a pod, a ani osloviť dievča na ulici nie je pre mňa ľahké ale za každých okolností - stojí to za pokus.
Zaznamenáno
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 18. Leden 2011, 11:23:48 »

Zkoušeli jste někdy oslovovat na Facebooku naprosto neznámé holky? Myslím mimo přátel svých známých.
Zaznamenáno
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 18. Leden 2011, 12:54:23 »

Takže k Facebooku...náhodně jsem vybral v různých skupinách 8 holek, které se mi líbí, mají napsáno nezadaná a mohou být asi tak mého věku (je mi 25), během půl hodiny mi čtyři odepsaly a se všema si píšu....otvíral jsem je tím, co se zrovna namanulo...bez velkého přemýšlení...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 18. Leden 2011, 14:00:40 »

a kam to chceš dotáhnout? řekl bych, že úspěšnost bude stejná jako u seznamek. tedy nic moc, respektive ještě horší, jelikož na seznamkách jsou holky, který se chtějí seznámit na vztah, kdežto na FB to tak být vůbec nemusí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 18. Leden 2011, 14:04:28 »

Já to nikam nesměřuju, jen jsem to chtěl vyzkoušet, když to tu někteří tak hrozně chváli.  Mrkající
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 18. Leden 2011, 14:43:09 »

ale ono se s někým bavit nebo ho balit, to je velkej rozdíl:-) kdy je začneš balit?Úsměv
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 18. Leden 2011, 15:05:17 »

Až nebudu mít holku.  Šťastný Ale nevím, přijde mi to prostě divný způsob seznamování...
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 18. Leden 2011, 19:49:45 »

Ale nevím, přijde mi to prostě divný způsob seznamování...

Koho to zajímá, když to funguje? Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 18. Leden 2011, 20:30:22 »

Rend: Jakou  máš reálnou úspěšnost?(rande/vztah)
Mě odepsalo všech 12 holek, když odfiltruju nějaký trubky či pozdější nezájem s mé či její strany, tak jsem narazil na 4 zadané, který si mě daly do přátel, že je se mnou legrace/fajn pokec, na jednu vdanou, co mě chtěla jako milence, pak na jednu zadanou, co mě sama pozvala na rande a jednu Slovenku, co jsem pozval na rande já. Jak to nazvat? Úspěch či neúspěch?  Šťastný
« Poslední změna: 18. Leden 2011, 20:38:38 od Cj » Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 18. Leden 2011, 20:37:09 »

Asi úspěch. Každopádně já jsem teď nastavený tak, že si chci užít to balení v reálu, ne po netu. Tohle funguje, jen to není taková zábava.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 18. Leden 2011, 21:06:18 »

Nepočítám je, každopádně moc jich asi nebude, jelikož moc neznámejm holkám na Facebooku nepíšu (jen je ze srandy šťouchám Smějící se). Na druhou stranu právě přes Facebook sem se seznámil s mou exexholkou, právě přes Facebook jsem si našel jednu moc super kámošku (a fajn holku na focení Šťastný) a tak dále a tak dále. Taky mi občas cizí holky samy od sebe napíšou a snažej se se mnou nenápadně seznámit, dělaj to celkem vtipně Smějící se Většinou s těma holkama pak ale v reálu nechci nic mít, protože mi nesednou jejich vlastnosti nebo mi prostě nejsou sympatické... Ale to už je risk tohohle všeho Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 18. Leden 2011, 21:12:22 »

Takže jak by se dala shrnout úspešnost seznamování podle typu?

1) Social circle
2) lovení na ulici, mhd etc...
3) net(FB, Chat, seznamka)

Souhlasíte?
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 18. Leden 2011, 22:34:42 »

Taky mi občas cizí holky samy od sebe napíšou a snažej se se mnou nenápadně seznámit, dělaj to celkem vtipně Smějící se

 Šťastný Jak to vypadá?  Šťastný
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 19. Leden 2011, 07:26:54 »

nenápadně

 Šťastný Jak to vypadá?  Šťastný
no přece nenápadně:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS