Facebook game

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 16:16:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Facebook game
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Facebook game  (Přečteno 98165 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 19. Leden 2011, 12:18:56 »

Na facebooku jsem se s nikým seznamovat nezkoušel...Ve svojí dobe docela fungovalo libimseti, ale to by spíš tím že člověk stihl napsat během krátký chvilky několika holkám  nějaká se prostě většinou chytla...než tím že by ty holky seděly u pc a čekaly kdo je vytáhne ven na rande...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 20. Únor 2011, 17:16:59 »

když už tu je řeč o FB a jak přes něj balit, není to sice návod na balení po FB, ale myslím, že je to taková dobrá  a vtipná vsuvka k tomuhle tématu Úsměv je to zajímavý videjko z rádia Impuls s panem Špačkem Úsměv příjemné pobavení u toho Úsměv

http://www.impuls.cz/clanek/video-jak-sbalit-holku-pres-facebook/229142
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 31. Červenec 2011, 11:10:40 »

FB game jsem v poslední době díky špatnému počasí taky začal používat. Co je mi ale nejasný je to, zhruba při kolikátym chatu napsat jestli by šla ven? Jednou jsem to zkusil hned při prvnim chatu, když jsem si chybně myslel že ten chat jde dobře. Ale taky asi neni dobrý to nějak zvlášť odkládat. Ovšem metoda je to skvělá, až bude lepší počasí tak jdu ven s jednou fajn holčinou, právě díky týhle metodě.
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 31. Červenec 2011, 19:20:39 »

Nevím mě tohle přijde jako šaškárna.. pokud ji chceš poznat a líbí se ti napiš ji proflaklou hlašku že má hezké oči, vlasy, nohy a pokud není blbá tak pochopí o co ti jde ... já takhle začal s jednou HG8 a byl jsem s ni i 2x na rande.. a stouchat jsem nepotřeboval :-D



Zaznamenáno

Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 31. Červenec 2011, 19:21:50 »

No jo, jenže zalichotit holce na internetu umí každej. Tam jde o to použít aspoň trošku originální a zajímavej přístup, jak byl použitej na začátku. Já se ho držím a vypadá to slibně.
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 31. Červenec 2011, 19:51:41 »

Jelikož teď musim bejt 2 tejdny doma, tak to taky vyzkouším. Jsem docela zvědavej, ještě jsem to na FB nezkoušel.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 31. Červenec 2011, 21:37:17 »

No jo, jenže zalichotit holce na internetu umí každej. Tam jde o to použít aspoň trošku originální a zajímavej přístup, jak byl použitej na začátku. Já se ho držím a vypadá to slibně.
Na fb kluci moc nelichotí to se samé sexy, sluší, sluši moc, hezká, ale kdo napíše máš krasné vlasy a voní mi až sem ?? Da se rict žě nikdo... Ale abych nezatracoval zkusím ten postup co je napsanej na titulní straně Úsměv
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 31. Červenec 2011, 23:54:07 »

co se týče fb, dříve líbka a celkově balení na netu, ono daleko víc, než na tom, co napíšete, záleží na tom, v jakym zrovna rozpoložení ta holka bude, až si to bude číst... a to vim naprosto stoprocentně... když se holka zrovna cejtí osamělá, je třeba sama na koleji a nudí se, přečte si zprávu na líbku, ve který je jen "ahoj," tak pravděpodobně odepíše a můžete začít komunikovat... kdežto holka, která je zrovna veselá, na koleji blbnou s kamarádkama, si letmo přečte, že jí na libku nějakej kluk napsal "ahoj" a ani nezareaguje a baví se dál... tenhle moment nikdy nemůžete odhadnout nebo ovlivnit, či-li je to celé jen o tom zkoušet hodně targetů a občas něco vyjde...
Zaznamenáno

Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 01. Srpen 2011, 00:21:17 »

A nebo si teda najmout detektiva a až dostanete echo, že je dívka osamělá sama na koleji, rychle jí napsat, než přijdou kámošky Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 01. Srpen 2011, 10:55:30 »

D9: Velká pravda, karma pro tebe.

Proto je důležitý fakt projet přátelé hodně vašich kamarádů a tam si vybírat...Zvolit třeba takovejch 10-15 cílů, šťouchnout a počkejte druhej den ráno. Plno šťouchnutí se vrátí zpátky a první krok je hotovej Úsměv
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 01. Srpen 2011, 13:50:43 »

D9: Velká pravda, karma pro tebe.

Proto je důležitý fakt projet přátelé hodně vašich kamarádů a tam si vybírat...Zvolit třeba takovejch 10-15 cílů, šťouchnout a počkejte druhej den ráno. Plno šťouchnutí se vrátí zpátky a první krok je hotovej Úsměv

Adame doporučuji ti si nedávat na qark icq ( icq-> facebook-> jméno) Tvoje budoucí partnerka může použít google a krasně si pročíst tvoji historii.. chápu, že teď to neřešíš ani se nemáš čeho bát jen  je třeba myslet do budoucna Úsměv Jinak na FB dobra profilovka tipnul bych tě na víc.

Jak tu psal někdo předtím.. tak je to strašně divné ji po tom co ji stouchneš, začít se ohanět tím proč tě štouchá nazpatky. Chtělo by to vymyslet něco nového a co funguje spolehlivěji.

Jinak D9 *thumbs up*
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 01. Srpen 2011, 13:53:56 »

Citace
Adame doporučuji ti si nedávat na qark icq ( icq-> facebook-> jméno) Tvoje budoucí partnerka může použít google a krasně si pročíst tvoji historii.

Tak já zase doporučuju dělat věci, za který se nestydíš, a v klidu je tak řekneš i přítelkyni. Tohle je přesně ten přístup, kdy bereš pickup jako oddělenou nádobu od běžného života. A já si nemyslím, že to je nejšťastnější.

Citace
Jak tu psal někdo předtím.. tak je to strašně divné ji po tom co ji stouchneš, začít se ohanět tím proč tě štouchá nazpatky. Chtělo by to vymyslet něco nového a co funguje spolehlivěji.

Tady jde o to, že to je hravé. Samozřejmě tuhle Facebook game, jako i ostatní game, nesmíš brát smrtelně vážně. Takže v tom opravdu problém nevidím, pokud ta holčina má smysl pro humor - a většina holek ho má -, tak s tebou podobné hry ráda hrát bude.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 01. Srpen 2011, 14:33:41 »

D9: Velká pravda, karma pro tebe.

Proto je důležitý fakt projet přátelé hodně vašich kamarádů a tam si vybírat...Zvolit třeba takovejch 10-15 cílů, šťouchnout a počkejte druhej den ráno. Plno šťouchnutí se vrátí zpátky a první krok je hotovej Úsměv

Adame doporučuji ti si nedávat na qark icq ( icq-> facebook-> jméno) Tvoje budoucí partnerka může použít google a krasně si pročíst tvoji historii.. chápu, že teď to neřešíš ani se nemáš čeho bát jen  je třeba myslet do budoucna Úsměv Jinak na FB dobra profilovka tipnul bych tě na víc.

Díky moc, ICQ už tu nemám a ocením pokud zachováš moje jméno v tajnosti. Úsměv
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 01. Srpen 2011, 14:43:20 »

puzzle: Ja ti nevím, ale pokud si najdu holku svích snu se kterou budu chtít stravit celej život. Těžko ji budu říkat, že ještě měsíc před tím co jsem ji poznal jsem se s kamošama na netu radil jak kterou ošu*at. Jak jsem si na foru pobrečel a pak rozebral detaily svadění a ja nevím co ještě popřipadě. že jsem se nejdřív poradil s lidma a pak s ni šel na rande a převařoval se ?

Tohle jsou věci co by nejlepe měli zůstat v utajení... za naše činy se nesmíme stydět, ale proč si komplikovat život ? Google je děsivej nástroj a dá se v těhle ohledech hodně využít.

A kdo bere PU se vším šudy např tady na foru ? To by se nikdo nemusel stydět si semka dat fotku xichtu, jmeno, kontakty na FB, icq a ja nevím co ještě. Jsou prostě věci co patří jen sem a nejlepe by měli bejt zachovány -> deníky Pua budiz prikladem...

Adame v pohodě nemám duvod to nikomu říkat ;-)
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 01. Srpen 2011, 16:00:29 »

puzzle: malá lež ani v dlouhodobym vztahu nevadí....

já bych tomu ani neříkal lhaní, ale prostě snaha o udržení jakési "rovnováhy"... dejme tomu, že mam dlouhodobý spokojený vztah. Když jdu s krásnou holkou, která po mě třeba jede, na kafe (pokec) a vím, že se nic nestane a pravděpodobně s ní pujdu jen jednou, proč bych měl přítelkyni zatěžovat pravdou a riskovat tak narušení té rovnováhy (hádku např.)?... Raději jí řeknu, že jdu na kafe s kamarádem, vědomě lžu za účelem udržení rovnováhy a vím, že to žádné následky mít nebude.

Moje pointa je zkrátka v tom, že člověk nemusí říkat všechno ani svým nejbližším, v případě kdy je pravda nepříjemná a lží se nic neriskuje
Zaznamenáno

Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 01. Srpen 2011, 16:57:55 »

Přes Facebook to taky zkouším, ale má to strašně moc nevýhod.První je tam, že to platí jen na určité typy holek a druhý problém je, že nesmíte být na Facebooku ubožák, takže s hnusnou profilovkou a 20 přátelama vypadáte strašně needy...Zkoušel jsem to párkrák, ale nejsem z toho nějaký nadšený, celou akci nemáte pod kontrolou.Já osobně se snažím dotyčnou dotáhnout ja ICQ, příjde mi to soukromější (vím že není) a pokusit se zajistit si, aby si dotyčná psala jen se mnou.To většinou vyjde pozdě večer, pak se víc věnuje jen mě, a líp získávám její důvěru.No horší je to, že flirtovat a balit přes facebook skoro nejde, flirtovat možná jen komplimentama, ale doteky atd jsou samotřejmě vyloučené.Proto vytáhnout co nejdříve ven, ale naživo působím jiný dojem než přes internet.To jsem zjistil , žeprej jsem na internetu takový frajírek a naživo takový klidnější a plachý.Navíc, přes internet snadno a rychle padám do kategorie kamarád a nevím, jestli potom naživo to jde vytáhnout z kamaráda na něco víc. Kroutící očima
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 01. Srpen 2011, 21:15:20 »

Přes Facebook to taky zkouším, ale má to strašně moc nevýhod.První je tam, že to platí jen na určité typy holek a druhý problém je, že nesmíte být na Facebooku ubožák, takže s hnusnou profilovkou a 20 přátelama vypadáte strašně needy...Zkoušel jsem to párkrák, ale nejsem z toho nějaký nadšený, celou akci nemáte pod kontrolou.Já osobně se snažím dotyčnou dotáhnout ja ICQ, příjde mi to soukromější (vím že není) a pokusit se zajistit si, aby si dotyčná psala jen se mnou.To většinou vyjde pozdě večer, pak se víc věnuje jen mě, a líp získávám její důvěru.No horší je to, že flirtovat a balit přes facebook skoro nejde, flirtovat možná jen komplimentama, ale doteky atd jsou samotřejmě vyloučené.Proto vytáhnout co nejdříve ven, ale naživo působím jiný dojem než přes internet.To jsem zjistil , žeprej jsem na internetu takový frajírek a naživo takový klidnější a plachý.Navíc, přes internet snadno a rychle padám do kategorie kamarád a nevím, jestli potom naživo to jde vytáhnout z kamaráda na něco víc. Kroutící očima
Pravidlo číslo 1. vždycky se to nějak dá vytahnout z kamarada na větší lvl.. jen ta obtižnost roste podle situace ;-)
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 01. Srpen 2011, 21:18:02 »

Není to zatím tak špatný. Z těch asi 25 šťouchnutejch holek zatim jedna oplatila, ale asi hned po pár minutách, tak si řikám, že jí napíšu až večer. Za chvilku mi od ní přichází "Ahoj, kdopak si?", odpovídám kdo je ona. Ptá se mě, jestli jsem do ní šťouchnul, samozřejmě zatloukám Šťastný. Různě se o tom bavíme, pak sama převrací téma a představuje se. Přidávám si jí do přátel a píšem si asi hodinu. Nakonec to s ní vypadá na pátek na date.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 01. Srpen 2011, 21:31:54 »

Ezio!  Provokatér
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 01. Srpen 2011, 22:17:28 »

Ezio pěkná práce  Smějící se Jenom jsem se chtěl zeptat lidi, když si s holkou píšete tak raději přes chat nebo přes zprávy??  Podivený Já osobně mám radši zprávy, tam to neni tak rychlý a mám víc času na odpověď, ikdyž tuhle komunikaci a vykecávání na facebooku vůbec moc nemusim.  Smějící se
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 02. Srpen 2011, 11:21:29 »

Z mého pohledu by psaní přes zprávy bylo zdlouhavé a nudné. Ta rychlost a využití momentální dobré nálady je síla chatu ... alias "Kuj železo dokud je žhavé"  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 02. Srpen 2011, 12:59:23 »

Tak jsem štouchl asi nějakych 20 holek z toho druhej den 8 stouchnutí bylo zpatky.
Teď se mi moc nechce psat holky mají teď o prazdninach určitě nějaké plány spíš jak tu někdo psal počkám na večer kdy se často nudí u pc.
Prvně jdu testovat tu vaši frazi proč do mě štoucháš :-D
Zaznamenáno

Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 02. Srpen 2011, 13:17:03 »

Nepríde vám to šťuchanie detinské?
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 02. Srpen 2011, 18:50:12 »

Maťko: Já jsem dítě Šťastný a holky mi taky občas připadaj dětinský nevim jak tobě Šťastný
« Poslední změna: 02. Srpen 2011, 18:55:03 od Matth3w » Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 02. Srpen 2011, 21:09:41 »

Dobře to funguje vybral jsem z tech co stouchli jednu a na tu se zaměřil. Další tyden v patek s nou mam rande .. ;-)
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS