Facebook game

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 22:06:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Facebook game
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Facebook game  (Přečteno 98634 krát)
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 03. Srpen 2011, 11:48:06 »

Neádvno jsem šťouchnul jen tak ze srandy do jedný Slovenky. Řikám si, že je to zabitý a těžko jí někam vytáhnu, protože bydlí fakt daleko. Ale tak neměl jsem co dělat a připadala mi sypmatická, tak jsem si s ní něco psal. Pak jsme se něják dostali k tomu, že možná pojede pracovat do Prahy do Zlatýho stromu.  Smějící se Tak mě tam začala tahat ať se za ní někdy stavim a že někam musíme zajít a takový kecy.  Smějící se Pak ještě psala něco ve smyslu, že to robí rada s holkama  Smějící se V celý tý konverzaci bylo dost sexuálního napětí...když jsem viděl její fotky co tam má, tak jsem se moh posrat  Smějící se má tam jednu složku úchylárny Šťastný pak psala ještě, že ty fotky jsou asi přehnaný a ráda provokuje a podobný kecy.

Každopádně z toho plyne ponaučení, že i zdánlivě ztracená hra se dá dotáhnout daleko jenom to nevzdávat a zkoušet dál.  Super!
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 03. Srpen 2011, 11:57:41 »

No... z toho spíš plyne ponaučení, že holky jsou kurvy Šťastný
Zaznamenáno

lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 03. Srpen 2011, 11:59:37 »

Tak to je už stará známá pravda. Právě na tomhle ponaučení je prakticky postavenej celej pickup.  Smějící se
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 03. Srpen 2011, 12:30:29 »

Trošku jsem si to poupravil a zatím z 8 se mi vrátilo 5.Z toho 4 reagují skvěle na zprávy,jedna mi zatím jen olikovala fotky, a jedna z nich se mi sama přidává do přátel Šťastný myslím že z toho něco vytřískám všechny bydlej poblíž S jazykem Asi jsem vážně kunda Šťastný všechno to jsou Hb 8-10 Šťastný
Edit:už 6 Šťastný
Edit editu:(Šťastný)Tuhle jsem neštouchal ta se nepočítá Šťastný
« Poslední změna: 03. Srpen 2011, 12:37:17 od Matth3w » Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 03. Srpen 2011, 12:47:24 »

Já volil postup na holku co bydli 50 km odeme na nic se ji neptam a jsem drzej a ona to asi hodně zbožnuje. O číšlo jsem si přikazal.. na rande jsem ji pozval a dokonce přijede ona což mě překvapilo ' napsal jsem další tyden přijed vezmu tě někam '.

Není to špatnej postup jen je tezsi nez v realu. V realu víte na čem ste sotva na ni promluvíte a tak. Tady do ty doby nez se nepotkate tak ste na 0. Coz je strasná nevyhoda. Určitě napište reporty tady z těchto internetovych srazu s holkama.
Sám semka přidám další tyden ;-).
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 03. Srpen 2011, 12:56:36 »

Tak mě to čeká v pátek, tak uvidim. Ale jinak zas takovej úspěch to neni jako na začátku Šťastný. Pošťouchal jsem teď pár holek, tak uvidim, jak to pude dál. Stává se mi ale, že třeba ty holky samy od sebe napíšou. Úsměv

Z jedný jsem ale nemoh, šťouchla zpátky, tak jí píšu a ona dokonale odpovídá: "Coze?! Šťastný Tys do me stouchl prvni, uchyle!:D" Sice jsem si s ní chvíli pak psal, ale taková bitchka, sama mi ale poslala žádost o přátelství...
« Poslední změna: 03. Srpen 2011, 13:02:08 od Ezio » Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 03. Srpen 2011, 13:33:26 »

Tak mě to čeká v pátek, tak uvidim. Ale jinak zas takovej úspěch to neni jako na začátku Šťastný. Pošťouchal jsem teď pár holek, tak uvidim, jak to pude dál. Stává se mi ale, že třeba ty holky samy od sebe napíšou. Úsměv

Z jedný jsem ale nemoh, šťouchla zpátky, tak jí píšu a ona dokonale odpovídá: "Coze?! Šťastný Tys do me stouchl prvni, uchyle!:D" Sice jsem si s ní chvíli pak psal, ale taková bitchka, sama mi ale poslala žádost o přátelství...

Dost duležité je domluvit to rande co nejdřív.. čím víc budete vykecavat tím je to horší. Přes internet 90% lidí pusobí jinak než v realu.
Urcitě dej v patek vedět jak to dopadlo drzím palce ;-)
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 03. Srpen 2011, 13:40:41 »

Jo na to právě myslim, nikdy nezačínám jako první, občas ona sama napíše, ale snažim se, jak si psal, si s ní tolik nepsat.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 03. Srpen 2011, 13:45:32 »

Jo na to právě myslim, nikdy nezačínám jako první, občas ona sama napíše, ale snažim se, jak si psal, si s ní tolik nepsat.

Pokud píše první využij do toho dostan se do časové tisně a vyhrad si na ni kratkej čas 20min např. At si tvého času váží at to pro ní není samozřejmost. Ja se tady tehle holčiny nemohl zbavit nepřekousla, že ráno vstávám do prace, ale co už prostě jsem to vypl a šel spat a už zase otravuje. Jen se bojím jak to udržím přes 10 dní tutlat na FB, ICQ.
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 04. Srpen 2011, 18:16:09 »

Vypadá to špatně... Dneska mi psala, že zejtra nemůže, prej jede domů, takže nevim...
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 04. Srpen 2011, 18:18:27 »

Vypadá to špatně... Dneska mi psala, že zejtra nemůže, prej jede domů, takže nevim...
A co v sobotu ? Navrhla jinej termin ?
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 04. Srpen 2011, 18:47:24 »

Ona neni z Prahy, ale zase od září tu bude studovat, takže i bydlet. Bydlí někdy v pr***i, jestli se sem dostane ještě o prázkách, to netušim.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 04. Srpen 2011, 19:53:18 »

Šťouchání jsem vyzkoušel a můžu říct, že je to naprosto o ničem......
Holka vás šťouchne zpátky, ale to nic neznamená.....
Jedinenej rozdíl je, když se jí hrozně líbí vaše profilovka (jinými slovy, pokud máte dobrý vzhled)

Co jsem zkusil nedávno je, že jsem jedný holce napsal:

"Ahoj, právě jsi byla zvolena nejroztomilejší holkou na FB. A hlavní cena jsem já"
Ona mi na to něco odepsala, docela se chytla, tak jsem si jí přidal do přátel...a teď docela laškovně konverzujem i když jsem jí ještě osobně neviděl... Úsměv
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 05. Srpen 2011, 21:12:39 »

Myslim si, že větší úspěch bude mít to, co napsal Henry. Sice jsem to vyzkoušel jenom jednou, ale hned holka odpověděla, narozdíl od toho šťouchání. Až nebudu mít co dělat, tak to zkusim u více holek a uvidim.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 06. Srpen 2011, 12:57:53 »

Jasný určitě to není špatnej postup.
Je sice jednoduchy domluvit rande, ale vemte si pár faktoru

FB rande :
musíš si s nou první den psat aby vůbec měla zájem se sejít
často to berou jen jako hru a nemyslí nic vážně
od té doby co ji napišes na netu nevíš apsolutně na čem jsi
šance, že si na takovem rande na slepo sednete a zaboduješ je diky tomu chatu předtím menší
když už najdeš tu spravnou zjistíš třeba že bydli 70 km daleko a to ji ten kamarad v přatelích mohl mít
pak taky to, že je to o náhodě a situaci kdy zrovna tu tvoji zpravu bude číst


Normalní rande:
Když poprve promluvíš na ni zapracuje X faktorů které to za tebe udělají XXX prací které přes fb nikdy nezvladneš.
když holku pozveš na rande osobně víš na čem si a to neztracíš nikdy víc jak 3 min času.
Když tě pak na rande uvidí nemusí bejt šokovaná jako na slepé rande přes net.
Ocení víc rande kde se odvazís ji pozvat sám na ulici oslovit ji a tak než nějaké rande přes fb

Tím nechci tuhle metodu zatracovat.. rande se přes to dá domluvit, ale chce to tolik času a usilí aby něco pořadně vyšlo, že je furt lepší na hodku zajít do města sebrat koule a nějakou kočenku na rande pozvat osobně ;-)

Hodně štěstí všem při FB game já osobně dojdu na tohle rande co mám a končím s tím, protože je to dost velká ztráta času.
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 06. Srpen 2011, 14:03:11 »

Já to taky nijak neobhajuju, rozhodně je lepší ji oslovit někde na ulici než přes FB. Dá ti to víc, zlepšíš si komunikaci, atd... Bohužel jsem v takové situaci, že chodit ven moc nemůžu a proto si zkracuju čas aspoň takhle.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 06. Srpen 2011, 17:05:33 »

Já to taky nijak neobhajuju, rozhodně je lepší ji oslovit někde na ulici než přes FB. Dá ti to víc, zlepšíš si komunikaci, atd... Bohužel jsem v takové situaci, že chodit ven moc nemůžu a proto si zkracuju čas aspoň takhle.
Aneb udržovat se v kondici je dobré Úsměv
Jakej volíš přístup obecně ?? Píšeš tak jako by ses normalně choval i k ní v realu .. nebo klidně zahraješ na drsnáka nebo tak ?
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 06. Srpen 2011, 17:13:12 »

Tak obecně... Různě je škádlim, prostě C&F, nesnažim se hrát na někoho, kdo nejsem. Pak by měla o mě akorát nějakou představu a na datu by poznala uplně jinýho člověka, to neni dobrý. Jak to máš ty? Mrkající
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 06. Srpen 2011, 17:21:27 »

Tak obecně... Různě je škádlim, prostě C&F, nesnažim se hrát na někoho, kdo nejsem. Pak by měla o mě akorát nějakou představu a na datu by poznala uplně jinýho člověka, to neni dobrý. Jak to máš ty? Mrkající
Škadlím, provokuju jsem drzej asi tak jako v realu ke kamaradkám a asi to nejduležitější snažím se dostat číslo a domluvit co nejdřív date.
Na číslo se neptam tak jestli by mě ho dala, ale prostě ji napíšu at mě ho dá. To stejný s date neptám se jestli by někam nešla napíšu napr. pojd v uterý semnou tam a tam. Pujdem tam a tam.
Je to přístup stejnej jako v realu.
Jasný no tak jak píšeš přes net musíš pokračovat i na date jinak je to dost špatné.
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 06. Srpen 2011, 22:00:52 »

Díky vám jsou tu nějaký divný vibrace. Akorát před chvílí se mi ozvala a přidala si mě do přátel holčina, na kterou jsem to asi před půl rokem na Facebooku zkoušel. Tenkrát to nějak vyšumělo, napsal jsem jí, ať si mě přidá do přátel, nějak nechtěla, tak jsme si vyměnili jenom několik debilních rádoby zábavných zpráv a tím to končilo Smějící se

No tak uvidím, co s ní. Každopádně teď tu mám rozečtený článek a pak jdu spát, zítra brzo vstávám, tak ať jsem hezky vyspalej a ráno se culím jak sluníčko Úsměv
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 07. Srpen 2011, 21:45:08 »

S tím šťoucháním, myslíte že budou odpovídat ikdyž nejsem nějaký fešák?Jako nechci si skazit náladu a sebevědomí tím, že pošťouchám 10 holek a žádná se nechytne :-/...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 07. Srpen 2011, 22:32:54 »

Upřímně na profilovce dost záleží. Když holka vidí, že si jí štouchnul, tak se podívá na tvůj profil a posuzuje tě prakticky jenom podle fotek  Podivený Takže podle mě je lepší si dát na profilovku nějákej vtipnej oprázek, či kreslenou postavičku a většinu informací si skrýt, jak tady radil Rend. Potom když se ta holka chytne, tak jí už můžeš zpracovat kecama.  Mrkající
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 07. Srpen 2011, 22:36:48 »

Lustri to vystihl.

Já mám pro lidi co nemám v přátelích zobrazenou jen profilovku, která je dle mě pěkná. Když si mě přidá tak vidí i zbytek mejch fotek, který jsem se taky snažil vybrat pečlivě...dobrá rada je mít taky fotku s atraktivní kámoškou, ideálně víc (nemyslim fotky se štětkama ve strip clubu)...to vám zvedne social status i attraction Úsměv
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 07. Srpen 2011, 23:03:37 »

Osobně mám zkušenosti vesměs pozitivní, jak píše D9 asi záleží opravdu na rozpoložení tý holky.
Stávalo se mi, že si mě přidala i zadaná holka a dokuď jsem to nezjistil, šlo to docela dobře. (v tomhle případě je nutný si uvědomit, že z její strany šlo jen o letmý flirt)
A poslední dobou, mi ani nereagují na zprávy. Proto je lepší FB game na zimu!  Smějící se
Na profilovce záleží hrozně moc.

Innominate, nebo Rend umí s digi game zázraky jak jsem koukal, ta holka by za nimi klidně přijela i z Ameriky Šťastný
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 08. Srpen 2011, 08:18:06 »

Už jste někdo byl s těma holkama na nějakým rande?
Zapůsobit po netu není těžký. Ale tu schůzku uskutečnit a ještě vylepšit to dobré mínění, které o Vás holka má po konverzaci po netu, to už je docela boj, takže by mě docela zajímaly výsledky?

Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS