Facebook game

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:27:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Facebook game
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk
Autor Téma: Facebook game  (Přečteno 97861 krát)
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 29. Prosinec 2011, 18:24:26 »

Teď mezi svátky jsem se dostal "do řeči" na fb s jednou holkou ze školy, zdá(lo) se mi, že má zájem se seznámit, i kdysi ve škole se na mě tuším záměrně usmívala. Ale poraďte mi, prosím.. než ji vytáhnu ven (vím, že to musí být co nejdřív), jak mám na icq zahajovat konverzaci? Zvykl jsem si, že holky samy většinou jako první nenapíšou a já nechci být za vlezdoprdelku. A nějaké "čau, jak se daří?" je podle mě ohrané..

Dík
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 29. Prosinec 2011, 23:33:33 »

Ser na nějáký icq a prostě s ní di ven a bav se s ní tam Vykřičník
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 29. Prosinec 2011, 23:36:02 »

Bol raz jeden chlapík. Chlapíkovi sa páčilo žieňa. Zistil si adresu, zazvonil a vypýtal ju von. Teraz majú spolu úžasného syna mňa a 3 ďalšie deti.

Čo z toho plynie?
1. Vypni PC, nerieš chujoviny a choď za ňou
2. Môj otec bol pickuper
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 30. Prosinec 2011, 02:26:47 »

2. Môj otec bol pickuper

 Smějící se

K tématu: Kluci mají pravdu, ta dívka chce poznat Tebe, ne jestli umíš správně psát či se ptát. Navrhni jí den a sejděte se.
Pak Ti poradíme, co dál.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 30. Prosinec 2011, 11:16:36 »

Citace
Chlapíkovi sa páčilo žieňa. Zistil si adresu, zazvonil a vypýtal ju von.

Z toho by si měl vzít každý příklad. Řekni mi, kdo má dneska odvahu jít zazvonit přímo k slečně domů, nejdřív se bavit s rodičema a vytáhout jí ven? Navíc s přehledem sbalit tu, kterou chtěl. Vždyť drtivá většina dnešních neosloví ani naprosto neznámou holku někde v obchoďáku Smějící se natož tohle. A samozřejmě u toho nevypadat needy, což tvůj táta očividně zvládnul. Vážně si myslím, že tvůj táta zaslouží obdiv Potlesk
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 30. Prosinec 2011, 14:56:39 »

Si myslim, že problém nebude (co se týče zvonění) jen u chlapů. Ty můžeš přijít a zazvonit, ale
ta holka si podle mě bude myslet, že jsi úchyl nebo že ji sleduješ. Ale upřímně, odvážné to je hodně
a maťkův táta měl kuráž.
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 30. Prosinec 2011, 17:00:44 »

Jo, vím že bych ji měl dostat ven a pokusím se o to Úsměv Už mám její číslo a slíbil jsem jí, že jí na Silvestra napíšu smsku, tak možná bych mohl nějakej návrh přihodit k ní..? Úsměv (opilá nebude, takže tam bych problém neviděl)
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 30. Prosinec 2011, 21:32:45 »

No já bych jí třeba zavolal...
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 30. Prosinec 2011, 22:49:51 »

S tím voláním bych to viděl taky
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 30. Prosinec 2011, 23:04:13 »

Zavolat pod záminkou přání do Nového roku, chceš slyšet její hlas--- pokecáte, řekneš, že slyšet její hlas ti stačilo v minulém roce, v tom nové ji chceš i vidět---domluvíš date.

Hlavně mluv uvolněně, hravě.  Nestresuj. Bav se tím.

Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 01. Leden 2012, 21:17:47 »

Tak jsem jí zkusil zavolat (někdy kolem 20h - včera) a nezvedala to. Takže jsem nakonec stejně skončil u SMSky. Popřál jsem co se obvykle přeje, něco přidal a napsal, že bychom se měli sejít. Opět bez reakce.
Zapomněl jsem zmínit, že předtím, než mi dala číslo, se začla trošku cukat. Přitom předtím jsme se podle mě úplně v pohodě bavili, přišlo mi, že není problém a na domluvení schůzky by snad taky neměl být. Jenže když jsem ji požádal o číslo, s tím, že jí na Silvestra napíšu, začala psát, že mě ve škole nikdy neviděla a že doufá, že nejsem nějakej fake vytvořenej nějakou holkou, co ji už nějakou dobu sabotuje. No pokusil jsem se ji ujistit že ne, nakonec napsala číslo a odpojila se.
Teď se připojila na FB, tak jsem jí napsal a zatím opět bez reakce.. nějak se mi to nezdá. Možná dala blbý číslo, nebo.. Co myslíte?
Připomínám, že konverzace předtím byla fakt v pohodě a zdálo se mi, že sympatie jsou zatím oboustranný.. nechápu to..
Zaznamenáno
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 01. Leden 2012, 21:29:14 »

jsem teď v  podobný situaci - jestli to nějak vyřešíš tak to sem napiš, třeba mě to k inspiruje Úsměv
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 01. Leden 2012, 21:30:40 »

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account - riešenie
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 01. Leden 2012, 21:33:36 »

Jo Maťko, až budu schopnej začít oslovovat rovnou v realu, tak to udělám.. kvůli ničemu jinýmu ten blbej fb nemám Šťastný Ale tohle chci "vyřešit" ..
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 01. Leden 2012, 21:40:39 »

Čo ti bráni? Tvoja hlava a nezmysli v nej, nemusíš si mazať FB ale prestaň sa vyhovárať a odkladať to a aspoň to do prdele skús Úsměv Kam si to za ten čas čo riešiš tú holku dopracoval? Veď zatiaľ ani nevie či si borec alebo nejaká stalkerka čo ju prudí Šťastný Žiadne keď, keby, pretože..zajtra vstaň a začni niečo robiť v skutočnom svete. Nemôžeš byť na ňu taký upnutý, poznávaj zatiaľ iné ženy, možno zistíš že nieje tak super ako na prvý pohľad vyzerá..a úprimne, z tohoto aj tak nič nebude.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 02. Leden 2012, 08:02:21 »

Běž za ní ve škole, pokud se s ní chceš představit v realu. Nic na tom není a pokud ani to nezvládneš....

Jinak takto jí hezky uhánět..... to nemá cenu, akorát ji tim odpudíš. dej si pár dní oraz a pak až ji potkáš ve škole ji normálně pozdrav.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 02. Leden 2012, 15:31:13 »

Když Ti holka neodepíše, nezvedne telefon, je zřejmé, že o Tebe nejeví zájem....stává se to často, čím lepší seš tím častěji seš odmítanej, ale nebereš to osobně, nýbrž
jako ztrátu její. Holka není komodita, to Ty.

Nech ji plavat, budeš se zbytečně trápit a za to si nic nekoupíš. Časem zjistíš, že duševní zdraví (nefixace, nepřehnaná očekávání, vyrovnanost) je tím nejdůležitějším životním atributem..
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 02. Leden 2012, 16:01:51 »

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že fyzické zdraví je důležitější...
Zaznamenáno

tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 05. Leden 2012, 21:21:41 »

No, tak jsem to s ní "skončil".

Ale píšu si teď s další ( Šťastný ).. doufám, že to nedopadne jako předtím (ale ta si o mně nemyslí, že jsem fake Úsměv)
No, je pěkná, i když jsme se potkali před tím, než jsem si s ní začal psát, se mi zdálo, že se na mě záměrně usmála a teď se podle mě chová dost "dobře" pro mě.
Problém je v tom, že jsem ji viděl se s někým líbat (je ze školy)..nenápadně jsem to nadhodil (všechna konverzace zatím přes net) a ona řekla, že to asi nebere tak vážně, jak by měla.
Všechny moje "pokusy" o domluvení schůzky zatím odmítá, ale sama píše (tedy po mně), že real konverzace je lepší..

Co si o tom myslíte? Mám se o něco pokoušet, když někoho "má"?
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 05. Leden 2012, 21:44:20 »

Už si na někoho promluvil i ve skutečném životě? Šťastný
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 05. Leden 2012, 22:15:50 »

Jistěže, jen v téhle době (po svátcích), kdy jsem na sobě v tomhle ohledu "pracoval" (zvýšení sebedůvěry, plno teoretických znalostí Šťastný), ještě prostě nebyla příležitost. Navíc, tohle je téma Facebook game, kde je přeci účel si s holkou nejdřív psát Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 06. Leden 2012, 09:33:34 »

Neni to účel, spíš taková nouze Šťastný
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 06. Leden 2012, 10:03:22 »

ještě prostě nebyla příležitost.
kde žiješ, že tam nejsou další lidé? Konverzaci si neklépe stejně nacvičíš v realu, protože prakticky přes FB trénuješ jen slovní obsah, což je asi 20% toho, co ostatním sděluješ, další jsou mimika a celková řeč těla včetně tonu hlasu.
Takže pokud budeš cvičit jen slova, tak budeš 20% génius v konverzaci.... ale v realu tě strčí do kapsy někdo, kdo umí věci sdělovat a ne jen ten, kdo zveřejňuje obsah.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 08. Duben 2012, 15:28:18 »

Trochu mrtvej topic, ale co už...V březnu jsem měl 2 úspěchy co se týče facebook game Úsměv První holku který je 18 jsem vytáhl ven na pokec za 2 tejdny od prvního chatu, druhý holce je 16 a tu jsem ven vytáhl za 3 dny Úsměv Není to už vůbec tak těžký...někdo to tu snad i psal...stačí jen trochu upravenej profil, aby vynikl aspoň nějaký SC a pak jen šikovně psát, třeba i fotku lajknout atd. Taky je dobrý mít pěknou profilovku, protože když si holku přidáváte tak je důležitý tam mít aspoň nějakou kde vypadáte atraktivně...A ještě chci podotknout že jsem se vykašlal na šťouchání, rovnou si holku přidám, když si mě taky přidá tak pak píšu, ne naopak, jak tu bylo řešeno.
« Poslední změna: 08. Duben 2012, 15:32:03 od Adam1 » Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 08. Duben 2012, 15:46:18 »

ano facebook může být možnost jak se dostat s holkou na date, ale nezapomínejte na to, že do postele ji musíte dostat vlastními schopnostmi, kde facebook již nehraje roli.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS