Fakt nikdy nekývejte na "jen kamarádi"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 01:23:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Fakt nikdy nekývejte na "jen kamarádi"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Fakt nikdy nekývejte na "jen kamarádi"  (Přečteno 11376 krát)
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 25. Květen 2010, 13:50:03 »

Zdravím, tak po dlouhé době jsem se rozhodl se taky zapojit.

Já 19 (ehm..male virgin), ona o rok víc (rádodajka - asi znáte rozdíl mezi "kurva" a "kurva zkurvená").
Spolužačka, kamarádka už kolem pěti let, hromada společnejch zážitků.

Chodila se známým (já jí dal najevo že ji chci, ona mě ne a pak jsem kývnul na kamarádství), on pak nechal ji a pak dělala to, že se předemnou a se mnou nebavila o ostatních klucích a já žil v iluzi, že je sama a jednou podlehne. No když jsem se pak od ní dozvěděl, že jsem ji víceméně doprovodil k jednomu borcovi na šuk, tak jsem myslel že mě klepne.

Ale že tak před 3 měsíci na 2 týdny chodila s nějakým týpkem a zakončila to ošahávačkou a kousačkou s mým kamarádem v posteli po pařbě když jsem byl ve stejným pokoji (neřekl jsem mu to o ní, takže když jsem pak uprostřed noci dělal itálii, tak byl celkem špatnej). Vyfakoval jsem ji a sral na ni, za 14 přilezla že mě nechce ztratit. A pak když jsem do ní zase jel tak řekla že nechce vztah bez lásky.

No že předtím říkala že si myslí že už nikdy nebude schopná milovat, dokáže představit být se mnou ale ne teď (já naivka!).
Neříkám, určitě jsem za tu dobu udělal hromadu věcí špatně.. Přemíra elektronické komunikace (facebook, icq,..), to že jsem dával najevo že ji chci a záleží mi na ní, moje dobrosrdenství (když mi ubrečená volala ať pro ni přijedu k otci, různý výlety,..) - chyby chyby CHYBY...
Když jsem jí dával vánoční dárek a "šel" jsem si natvrdo pro pusu tak udělala hysterickou scénu jako co to dělám, dárek jsem jí nechal a jel pařit-to jedinkrát mi pak psala že je kráva a že se omlouvá.
Z poslední vycházky se stala emotivní scéna, zakončení že nedokážu být jenom ten kamarád někde vzadu, že už nemůžu a že při takovým přístupu bude lepší když nebudeme ani to co jsme. Možná chyba, možná ne. Už jsem to po pěti letech nevydržel. Řekla že pro nás dva to bude určitě lepší. Oba tenhle týden končíme střední. Nevím jak se k ní během maturitního týdne chovat, nevím jak se k ní chovat na maturitní afterpárty. Vím že chce nějakýho mýho "kamaráda"/známýho, on ji kvůli mě ne. Nevím kdo to je. Popravdě jsem spíš myslel, že se zamyslí a třeba přileze zpátky. Zatím se stalo jenom to, že si na tom fakinfacebooku nastavila, že je zadaná a smazala mě z přátel. Na jednu stranu to jako kamarád nedávám ale na druhou stranu ji nechci ztratit (teď už asi pozdě..?)

Takže nevím jak se dál chovat, moje zkušenosti jsou tak max kousačka a očahávačka s jinejma holkama (vlastně co druhej víkend to jiná), a asi jsem moc velkej romantik, když jsem stejně byl myšlenkama u ní. Hlavně nechci aby to skončilo tak, že ona z toho odejde jako vítěz i s mýma kamarádama na její straně. ( = Máme moc společnejch známejch a bojím se že se budeme i přes to jak je svět velkej jak na sviňu potkávat.)

Jak se mám dál chovat hlavně během toho rozlučáku a co dál? A další postřehy od zkušenějších. Dík
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Květen 2010, 14:11:36 »

Tohle nikam nevede. Tu "kámošku" vůbec nepřitahuješ. Bere tě jako svou kamarádku, který může všechno říct, a která jí pomůže. Ale o vztah s tebou evidentně nestojí. Naopak jí tvoje pozornost už začala bejt částečně nepříjemná. Ale stále tě nechce ztratit, protože ví, že by ses kvůli ní rozkrájel.

Citace
Hlavně nechci aby to skončilo tak, že ona z toho odejde jako vítěz i s mýma kamarádama na její straně. ( = Máme moc společnejch známejch a bojím se že se budeme i přes to jak je svět velkej jak na sviňu potkávat.)
Zahraju si na filozofa: "Jako vítěz odejde tehdy, pokud ty budeš poraženej." O svaťáku se na ní vykašli, když napíše ona, klidně s ní pokecej, ale nedělej jí citovej hromosvod, na pomaturitní afterparty se bav s ostatníma, chlastej, užívej si, flirtuj (na týhle akci se ožerou všichni - i holky, který normálně nepijou - lehká práce). A když ona uvidí, že se skutečně bavíš a možná i vykousneš s jinou, pod vlivem alkoholu by mohla začít i žárlit. Ale každopádně před timhle okamžikem se k ní chovej, jako by tě nezajímala víc než ostatní ze třídy.

Good luck.
Zaznamenáno

Lonevolf



Já si prostě rád hraju!

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 26. Květen 2010, 09:58:48 »

Ahoj,

najdi si jinou kámošku, holku... prostě všechno. Na city k ní se vybodni, na světě je spousta skvělejch holek, který tě nebudou zneužívat a budou tě mít rády...

Proti potkávání nic neměj. Není problém se vidět a pokecat, ale žádný dárky, zachraňování, balení atd.

A hlavně nic nedělej kvůli ní. Zabav se tak, jak ti přijde nejlepší bez ohledu na to, co by to u ní mohlo vyvolat nebo nevyvolat. Pryč z hlavy s sní;-)
Zaznamenáno

Je to celkem jasná věc,
nestarám se o statky,
stejně ze mě nakonec
zůstanou jen ostatky.
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Květen 2010, 14:37:59 »

Úvodní příspěvek jsem dočetl jen do poloviny, stačilo. Žena: divadlo, dětské chování a přímočaré choutky bez svědomí, osobních hranic atp.
Toto tě přitahuje? Toto v ženě hledáš? Protože pokud ji získáš, toto tě čeká (ve větších dávkách). Osobnostní devoluce.
Zaznamenáno
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Květen 2010, 10:25:28 »

Škoda že jenom do půlky, snažil jsem se nepsat slohovku  Úsměv

Vlastně když jsem někdy viděl American Pie tak mi to přišlo jako strašná sranda, akorát teď vidím, že jsem na tom úplně stejně..  Neutrální
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Květen 2010, 16:55:05 »

Ty si ako sám vravíš neskúsený, a ona je podľa toho čo si popísal prahsprostá kurva. Toto nie je dobrá kombinácia. Môžeš získavať skúsenosti aj cez LTR, aj cez takéto krátkodobé vzťahy, ale na to aby si zvládal takúto hysterku potrebuješ určitý stupeň ALFA správania, respektíve uvedomiť si vlastnú hodnotu, a to podľa mňa zatiaľ nemáš. Aj keď píšeš, že čo týždeň to iná, tak kde je problém?

Choď ďalej, zameraj sa na niektorú, ktorá je emocionálne stabilná, získaš pri tom skúsenosti a niekto takýto ťa už potom nerozhodí. Asi z toho nechceš vyjsť ako porazený, na afterparty by som sa s ňou bavil, ale iba neutrálne a nič neskúšal. Naopak pracoval a kecal s ostatnými babami čím najviac...

Mne sa po konci LTR kde ja ju chcem späť ale ona momentálne nemá záujem osvedčilo vytypovať si pár známych dievčat a o niečo sa snažiť pri nich. Mám kamarátku, (a nechcem nič viac) s ktorou je všetka komunikácia iba digitálna. Dal som si za úlohu dostať ju na nejaký pokec von. Druhá je baba s ktorou som pred rokom MCčkoval, posiela mi všeliaké pusinky, píše mi miláčik a tak, ale zatiaľ tiež nič. Snažím sa ju navštíviť a opäť minimálne zopakovať MC. Nemusíš mať nijaký záujem, proste si daj ciele ktoré chceš dosiahnuť (kľudne malé, ako túto kamošku na café, tuto na KC). Pomôže ti to nemyslieť na ňu, lebo budeš mať v hlave targety. Hoci nebudeš chcieť dávať velké closy, postačí to. Je to rýchlejšie a jednoduchšie ako nejaké neznáme po disko, ale pokiaľ ti ide aj to, tak neviem kde je problém. Inak podla mňa je to "male virgin" aka málo skúseností tvoja ťarcha, skôr skús STR-LTR kde sa cez to prenesieš a získaš skúsenosti.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Květen 2010, 04:25:32 »

No, na afterpárty jsem byl jeden z mála kluků co celou dobu tancovali, takže to si mě všímala a tahala mě na plac, kde jsem se snažil víc tancovat s ostatníma holkama. Ještě mě to všechno nějak nedochází jak je mi po noci blbě..

Jenom mi prosím někdo vysvětlete co znamená "ťarcha" (když budete u toho, tak můžete i MC a KC, ale to se dá tady na fóru určitě někde najít).
Zaznamenáno
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Květen 2010, 15:22:22 »

Jenom mi prosím někdo vysvětlete co znamená "ťarcha" (když budete u toho, tak můžete i MC a KC, ale to se dá tady na fóru určitě někde najít).

"MC, KC - Makeout close, kiss close. Když dostanete od holky pusu nebo se líbáte."

http://forum.qark.net/tohle-forum/zkratky-v-pickupu-na-foru/
 Mrkající
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Květen 2010, 16:58:48 »

ťarcha je podľa slovensko - českého slovníku tíha, tíže.

inak tu je odkaz na ten slovník, sa možno ešte zíde tu na fórku  Šťastný http://www.e-slovensko.cz/slovnik/?vyraz=%C5%A5archa&hledej=Vyhledat&slovnik=sk

Zaznamenáno

Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Červenec 2010, 07:36:55 »

Myslím, že dřív pochopím proč je můj pes ulítlej na klacky, než pochopím ženy.  Úsměv

Chce se vidět než odletí na dovolenou Směrovka po měsíci a půl nekomunikace. WTF?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Červenec 2010, 14:07:21 »

Já bych byl pro, nech ji ať uvidíš s čím přileze. Ty se o nic nepokoušej.
Doufám, že už máš ujasněno jak to s ní vidíš, jestli s ní chceš chodit, být kamarád nebo už ji vůbec nevidět. Podle toho jí to v rámci té schůzky taky snaž naznačit...nejprve ji nech říct co má na srdci ona a pokud se to nebude shodovat s tím co chceš ty, tak jí řekni že to chceš podle tebe. Dle mě jseš pro ni taková poslední záchrana, něco jako plovací kruh. Chodí okolo tebe, říká jak jsi super, ale nikdy tě nepotřebuje. Jen až se začne potápět loď, tak tě využije a pak zase zahodí. No aspoň o to kamarádství by ses pokusit mohl, ale opatrně s ní.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Červenec 2010, 16:56:48 »

K čemu mu bude kamarádství když chce víc? K ničemu..tak proč by se o to pokoušel. Ať si jede svoje a neustupuje na něco "podle ní"...buď a nebo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Leden 2011, 18:57:00 »

Ale tak jo, znovu to otevřu, cítím že mám problém a celý moje základy innergame se po půl roce opět bortí.
Kdo to dočte do konce dostane lízátko.

Celou dobu jsem na ni kašlal, víceméně si na ni ani nevzpoměl, užíval si života, přišel jsem o tu "ťarchu", tuna MC, pár FC, 2 STR, v mým SC jsem stoupal rychle nahoru (a že je sakra obsáhlej), a říkal jsem si jak je to super, že jsem se z toho dostal atd.

Před Vánocema se to začalo bortit. Napsala mi, že se chce vidět a že se mi musí moc omluvit. Jednak jsem vážně neměl čas a moc jsem nevěděl co se to děje, ale nakonec jsme se potkali (říkal jsem si že teda uvidím s čím přijde a co mi chce), moc se omlouvala že se chovala špatně, takový ty řeči, že "člověk si uvědomí co má až když to stratí" bla bla. Odvětil jsem jí něco ve smyslu, že je to sice fajn, ale co s tím, že já to nechci měnit, že jsem nikdy nechtěl být jenom její kamarád a že jen (že já chci "jen") kamarádek mám dost. No a ona že teď už se nevidíme každej den a že by to šlo i jinak než to bylo.

Párkrát jsme spolu pak různě byli venku (koupit dárky atd.), bylo to fajn, měl jsem pocit že se mnou i tak nějak flirtovala, přání pěknejch snů,.. ale kdykoli jsem ji začal nějak kinovat nebo taky vyvíjet aktivitu tak byla taková že uhýbala pohledem nebo po dotyku uhnula. Pak přišel můj überAFC fail v podobě překvapivého vzaní na výlet (no, hlavně to bylo kvuli mě, moc jsem si chtěl sjet [jeden známej kopec v čr] na igelitce Šťastný ) - 3 hodiny cesta tam, vytahování auta z příkopu, ale celou dobu v pohodě, C&F, dalo se to. Jakmile jsme dorazili a šli se projít tak zase najednou byla divná, na různý poštuchování a sněhový radovánky ( Smějící se ) se jenom pousmála a dál nic, zase uhýbala, tak jsem to zabalil, že ju tam nechám (  Šťastný ), čím blíž jsme byli autu tím, víc v pohodě byla a zpátky v autě to bylo horší než tam, ale zase byla "normální".
Na závěr nic nebylo, rychle se sbalila a pádila domů.

A tak jsem ji zmatenej nechal pozvat na oslavu silvestra kde byla část mýho SC (pár jich zná) a pár bývalých spolužáků (a říkal jsem si, že uvidím jak se zachová). Řekla že přijde jenom pod podmínkou když na ni nebudu nic zkoušet (to jsem asi jako neměl vědět nebo nevím jak to myslela). Takže jsem se jí věnoval jako všem ostatním holkám, žádná extra reakce (+ ani -), pak tak kamarád dotáhnul kamarádku HB9, s tou jsem dlouho flirtoval, (celkem se chytala), tahle "moje" problémová prej celou dobu smutně seděla a dívala se na mě. Ani pak když jsem jí říkal ať jde taky na zahradu na šampus a ohňostroj (a novoroční pusy  Provokatér ) tak nechtěla, že se nebaví, ale nic víc jsem z ní nedostal, tak jsem se bavil bez ní. Takže ve výsledku pak odešla, nerozloučila se, nepopřáli jsme si novej rok, od té doby se sama neozývá jak předtím, když už tak moc výřečná není a ani takový ty obecný neurčitý pozvání (někdy někam,..).

Problém je v tom, že mě od té doby nebaví ostatní bitchies. Nebavilo mě xMC, v půlce jsem přerušil probíhající FC protože mě to nebavilo (help!). Tu holku nechci na LTR, to už asi nedokážu, ale nedokážete si představit jak moc ji chci FCnout. Mohl to celý podělat ten afc výlet? Přece jenom ten silvestr pak rozhodně nebyl afc. Co byste mi poradili jako další krok, pokud to už není zabitý?
Díky moc, získáváte lízátko.
« Poslední změna: 19. Leden 2011, 19:06:47 od Deuren » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Leden 2011, 08:15:59 »

Díky za lízátko.

a co víc chceš od holky, která neví, co chce?

Ona ti řekne, ať na ni nic nezkoušíš a když nezkusíš, tak se nasere.... to je.... nevyzrálé...
I když podle toho, co popisuješ, tak sji ji nikdy pořádně nevedl ke closu nebo jsem si toho aspoň nevšiml... u ženských čekat na svolení, že se s ní můžeš vyspat, to budeš čekat 3 měsíce.

Přestal bych se na ni fixovat a nebo šel do toho naplno, vždyť nemáš co ztratit, protože uiž jsi ji ztratil.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Leden 2011, 15:15:30 »

Lízátko věnuju na charitu Mrkající Ale k věci :

1) přestaň brát FC s ní jako cíl a který se upínáš, bav se. Neni potřeba dotáhnout to hned kam to půjde. Nechej to plynout, užívej si okamžik
2) Dělej jen to co sám chceš a co je ti milé...a když už to uděláš, nepřemýšlej o tom ve stylu "afc výlet". Udělal jsi to protože jsi to udělat nechtěl, nedělal jsi to kvůli ní..z čehož plyne
3) nedělej nic jenom protože, že si myslíš že by se jí zrovna tohle líbilo. pro fixaci typické...

Kdybych to měl nějak shrnout do něčeho použitelnýho : Holka vycítí když ti o ní hodně jde...a to...to je zabiják veškerýho náboje. Holky jsou jako kočky, potřebujou abys jim klubíčko střídavě házel a zase jim ho bral, pak je bude bavit si s ním hrát.

Ad. Joeiho rada : Jít do ní tvrdě je podle mě v tomhle případě zabitý. Ona už ho zná, ví jaký je. Když to najednou změní a půjde do ní tvrdě, pochopí že hraje "buď a nebo" a jeho hodnota se ještě sníží. Jít na to tvrdě má smysl v případě že to tak jede od momentu co tu holku poznal, pak je to ok. Čímž neříkám že by se na to měl vykašlat...jenom to brát trochu free a pak to třeba půjde.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Leden 2011, 22:07:27 »

add, psal jse myslím na plno a tím jsem myslel začít využívat sociální dynamiku pro svůj prospěch. využívat jiné HB ke vzbuzení žárlivosti, využívat kočičí teorii, jak píše Mr.LiWu.
Ukázat jí, že tě nemá jistého... ale předtím, než jí to ukážeš, tak jí ukaž, proč tě má chtít.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS