Flirt, či něco víc ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:24:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Flirt, či něco víc ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Flirt, či něco víc ?  (Přečteno 15249 krát)
danny

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 01. Červen 2008, 00:07:31 »

Zdravím,
dneska sem byl s kámošema na vodnici..přišla tam holka od nás ze čtvrti.
Kecali sme a kecali,probrali sme snad všechno a já si začal připadat jako její kamarád za což sem si hned nafackoval..
Můj plán pro rychlí přesun z pozice kamaráda na něco víc vyšel a asi mě začla brát jako potencionálniho kluka..
Kamarádi odešli dom a zůstali sme jen my 2.. začla se tulit a to mě utvrdilo,že nejsem kamarád..
Přiznávam ,že sme v sobě kapku měli a vodnice má taky svůj efekt..
Začla mně vyprávět,že má kluka a že, jí je blbý ho nechat a tak..
Já to ale nevzdal a eště ten večer sme se líbali..(nutno říct ,že nebejt qwarkových článků něco bych určo zvoral)
Což mě naladilo a eště víc mě utvrdilo ,když mně ríkala jak je ji se mnou fajn a tak.
Ptal sem se jesi zítra nepůjde ven.
Ona že by jí eště nekdo viděl a řek to klukovi a tak..
Když sme šli dom,řekla ,že bude lepší pro mě zapomenout..
Ovšem cejtím ,že jí přitahuju a tak.. jen je v tom ten kluk, což mě na jednu stranu těší ,že jí to není úplně fuk
co s ním bude a tak..
Ale jak to vyřešit..
Je o 2roky starší.. ale to by asi problém nebyl..
Eště říkala ,že v tom klukovi má jistotu a tak.. a že chodí spolu 5měsíců a že jí kapku nudí.
A ,že mu nejde o to jedno.. o což mně taky nejde.. mám jí moc rád je fajn..
Nevím jesi ji nechat se rozmyslet nebo jednat.. co myslíte ? Neutrální
mám icq a na číslo sem se neptal.. vím kde bydlí a nebojím se tam jít ztrapnit  Eh?
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Červen 2008, 00:20:43 »

Proč by ses měl ztrapňovat?! Sebevědomí, sám jsi cítil, že má zájem Mrkající 
Řekla, že jí nudí, tak jí ukaž, že s tebou se nudit nebude a ona sama přijde na to, že chce být s tebou...
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #2 kdy: 01. Červen 2008, 00:22:31 »

Určite toho jejího kluka nepomlouvej, ten je ale blbý, ja jsem lepší atd.. Zkus o něm co nejmín před ní mluvit. Choď s ní ven, piš si s ní, ale moc netlač na pilu. A už je jenom na ni, jestli ji s tebou bude dobře a dá ti přednost před ním.
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Červen 2008, 08:50:24 »

Presne ... sama musi prijit na to, ze jsi lepsi, hezci, zabavnejsi a buh vi co jeste, nez ten jeji kluk a pak si uvedomi, proc vlastne jeste porad chodi s nim a ne s tebou. Ale bude to tezky ji o tom presvedcit a neni vubec jisty, ze se ti to povede. Hlavne se zkus nenapadne zeptat co ji s nim chybi, nebo si to zapamatovat kdyz to bude rikat sama. Napr. ti rekne ze ji nikdy nevzal do divadla, kina, na vystavu atd., ze spolu chodi porad jen ven, tak ty toho muzes vyuzit, pozvat ji do kina a tim ji vlastne dat to, co ji s tim jejim klukem chybi. Hodne stesti Mrkající.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Červen 2008, 15:44:50 »

Pokud je ti 17 a ma o tebe zajem holka 19 tak RESPEKT kamarade Slintající! Mozna by pomohlo, kdybys napsal, kolik je tomu jejimu. Neutrální
Zaznamenáno
danny

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Červen 2008, 17:24:26 »

Pokud je ti 17 a ma o tebe zajem holka 19 tak RESPEKT kamarade Slintající! Mozna by pomohlo, kdybys napsal, kolik je tomu jejimu. Neutrální
stejně jako jí
Zaznamenáno
danny

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Červen 2008, 20:32:13 »

Mno,je to tezky.. do kina se mnou nepujde ze by ji nekdo videl .. ale nekam za mesta sem ji vytah jen domluvit datum  Úsměv
Trochu me depta jak ma furt vycitky vuci kuli klukovi..
Ale snad je to na dobre ceste
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Červen 2008, 08:54:03 »

Klídek, žádné negativní reakce... Ale chce to hodně trpělivosti, může to být běh na dlouhou trať, pže i když jí třeba už tolik nebaví, tak čím déle spolu chodí, tak tím víc je to taky o stereotypu, ze kterého má holka strach vypadnout... Až zjistí, že jsi lepší a bude mít jistotu, že neskončí sama, tak máš vyhráno Mrkající

Z vlastní zkušenosti 5 měsíců není zas tak velké pouto...
Zaznamenáno
danny

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Červen 2008, 19:55:53 »

NO,dneska sme byli venku.. trvalo to 45minut..a dozvedel sem se hodne o jejim klukovi,vice mene mluvila jen ona..
Nedrzeli sme se ani za ruce, ze by ji nekdo videl.
A to ani na pustym poli..
Cestou zpatky mi rekla jednu vec co me polozila..
zacla me vypravet jak se tesi na stanovani se svym klukem a bejvalou tridou.. no to me polozilo a byl sem rad ze deme dom..
Na rozloucenou sem dostal pusu kterou sem ani nevnimal..
Sem zmaten.. kompletne.. proc mi to rika ? To me zkousi nebo co ?..
na ICQ sem se ptal jesi by sla pak nekdy ven .. dostal sem vykecavaci odpoved,ze nemuze jen chodit ven a musi hlidat sestru .. hmm
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Červen 2008, 22:22:56 »

Fajn se s tebou pokecá a je to rajc chodit s cizim klukem někam když někoho má. Ale (jak říkají hezky amíci) "nemá koule" na to aby si dovolila něco víc Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Červen 2008, 13:17:37 »

Zajimalo by me, co by se stalo, kdybys po ni skocil. Provokatér
Zaznamenáno
danny

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Červen 2008, 18:13:59 »

TAK v sobotu/neděli s ní a její kámoškou mám jít na vodnici.. což sem nepochopil,vodnici mám sám.. to tam tu kámošku tahá abych si nic nedovolil nebo co ?
Jestli bude příležitost tak se zeptám jesi něco bylo o tom stanování (řekla mi že spolu eště nespali  Kroutící očima) a jesi řekne, že jo nebo se bude vykecávat tak to balím..
Nenechám se tahat za nos jak ňákej vůl,už toho mám fakt plný brejle Ďábelský
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Červen 2008, 22:02:02 »

O takové situaci je na tomhle webu napsáno již hodně. Ale protože jsem si s přebíráním holky taky už něco užil, tak shrnu, co se osvědčilo mně, resp. co jsem se od Qarka přiučil a použil.

Nenaléhat, musí sama poznat, že chce být s Tebou.
Když žačne mluvit o chybách stávajícího přítele, tak se ho zastat, že to určitě nemyslí špatně a snažit se najít nějaký důvod, jak jeho chování obhájit. (tohle sice rozumově nechápu, jak to může fungovat, ale vyzkokušeno, funguje na 1 ;-))
Metoda cukru a biče. Nejspíš už jsi jí zaujal, případně ji ještě trochu nalákej a pak se stáhni. Nekontaktuj jí, nejlépe ani neodpovídej na iniciativu z její strany (pak si něco vymysli, že jsi měl moc práce / potřeboval si to sám urovnat v hlavě ...)  Směrovka Musí mít čas o Tobě přemýšlet!!!
Čím víc o Tobě bude přemýšlet, tím víc se do Tebe bude zamilovávat.

Hodně zdaru.
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Červen 2008, 11:21:59 »

souhlas, normálně ji ignoruj... a že s ním ještě nespala?? Myslim, že kecá, aby sis připadal víc v klídku.. chodit v 19 s klukem 5 měsíců a nespat s ním- jestli nekecá, tak chápu, proč to s tím klukem je teď vlažnější- řekla bych, že on se už možná poohlíží jinde..
Zaznamenáno
danny

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Červen 2008, 14:10:51 »

O takové situaci je na tomhle webu napsáno již hodně. Ale protože jsem si s přebíráním holky taky už něco užil, tak shrnu, co se osvědčilo mně, resp. co jsem se od Qarka přiučil a použil.

Nenaléhat, musí sama poznat, že chce být s Tebou.
Když žačne mluvit o chybách stávajícího přítele, tak se ho zastat, že to určitě nemyslí špatně a snažit se najít nějaký důvod, jak jeho chování obhájit. (tohle sice rozumově nechápu, jak to může fungovat, ale vyzkokušeno, funguje na 1 ;-))
Metoda cukru a biče. Nejspíš už jsi jí zaujal, případně ji ještě trochu nalákej a pak se stáhni. Nekontaktuj jí, nejlépe ani neodpovídej na iniciativu z její strany (pak si něco vymysli, že jsi měl moc práce / potřeboval si to sám urovnat v hlavě ...)  Směrovka Musí mít čas o Tobě přemýšlet!!!
Čím víc o Tobě bude přemýšlet, tím víc se do Tebe bude zamilovávat.

Hodně zdaru.
Problém je ,že jediná negativní věc je snad to ,že ji kapku nudí..
Jinak ho furt chválí a vypráví o něm a tak..
Mám jít s nima na tu vodnici ?Nebo to zrušit a na něco se vymluvit ?
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Červen 2008, 14:38:31 »

Obhajování soka samozřejmě přichází v úvahu jen když si ona stěžuje, jinak to neřeš. Jen buď připravený správně reagovat, až to přijde. A může to přicházet častěji s tím,  jak se do Tebe bude zamilovávat.

Jestli teď jít nebo nejít, to záleží na Tobě, jak to cítíš. My na to tady máme asi málo informací. Ale osobně bych asi šel. Jestli to tam bude chtít s společně kámoškou skončit, tak s tím už stejně nic neuděláš. Jinak s ní můžeš strávit další příjemný večer, po kterém bude ideální již zmiňovaná ignorace. A nezapomeň se přiměřeně věnovat i kamarádce, třeba začne žárlit nebo si uděláš další kamarádku.

Rozhodně se nevymlouvej dopředu!!! Mohla by to pochopit, jako že už nemáš zájem (že, devčata  Mrkající) Jen ve vhodný okamžik na přiměřeně dlouhou dobou absolutně zmiz z jejího života. Z toto plyne, že tam teď jít musíš.

Hlavně sebevědomí!  Super!

PS: co je to ta vodnice?
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Červen 2008, 11:08:21 »

PS: co je to ta vodnice?

vodnice = zvlastni druh jidla zejmena typicky pro oblast polsko-ceskeho pohranici, jedna se o velmi malou porci uzeneho rybiho masa nakladaneho v octove stave  Šťastný Mrkající Smějící se
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 07. Červen 2008, 11:35:34 »

Vodnice je druh brukve, viz wiki Mrkající
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Červen 2008, 12:32:32 »

Vodnice je samice od vodníka. Sice už v Čehcách vodníci oficiálně zmizeli zapřičiněním jistého doktora Mráčka, stále se asi na světě vyskytují.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Červen 2008, 13:26:17 »

 Šťastný já vím co si pod tím představit, ale absolutně nevím jak to funguje a k čemu to je........ Šťastný
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Červen 2008, 21:56:02 »

Jo, už to asi chápu. Nevím proč, ale od začátku jsem měl představu, že je to nějaké místo. A přitom to jsou obyčený ředkvičky Smějící se
Zaznamenáno
danny

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Červen 2008, 21:56:48 »

Jo, už to asi chápu. Nevím proč, ale od začátku jsem měl představu, že je to nějaké místo. A přitom to jsou obyčený ředkvičky Smějící se
to je joke  Šťastný ?
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Červen 2008, 22:04:28 »

Když já mám k dýmání (obecně) silně negativní vztah, tak jsem to zezačátku fakt nechápal. Ten odkaz na wiki mě nasměroval a už mi to docvaklo  Mrkající
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Červen 2008, 22:19:09 »

No a jak se to vůbec vyvíjí? Jsem zvědavej. Nezapomeň reportovat, až bude nějaký pokrok.

A kde se teda vlastně scházíte?
Zaznamenáno
danny

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Červen 2008, 09:06:30 »

Vyvíjí se to tak ,že to zrušila bo přijela z kalby a bylo jí blbě -- >takže nic
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS