Hezká servírka po dlouhodobým vztahu, jak na ní ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 21:15:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hezká servírka po dlouhodobým vztahu, jak na ní ??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Hezká servírka po dlouhodobým vztahu, jak na ní ??  (Přečteno 4660 krát)
situation

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: JM
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 14. Březen 2011, 09:38:43 »

Zdar borci. Potřeboval bych poradit, nebo spíš vědět Vaše názory. Chodím s kámošema do jedený hospody, pracuje tam jedna docela fajn servírka. teď o víkendu jsme tam s kámošem zašli a tak nějak popíjeli a začali do ní trocha valit nějaký hlody, bylo vidět že se jí to líbí, no prostě byla sranda, dala si s nama i panáka (a to byla autem....) občas když prošla tak sme po sobě mrkly a tak. Chtěl bych jí někam pozvat, číslo sem si sehnal a prej jsem jí taky sympatickej..... jedinej problém je asi v tom že je po dlouhodobým vztahu (u si říkám jestli je to vůbec možný aby každá holka o kterou mám zájem byla po dlouhodobým vztahu, no prostě na to mám nějak pech poslední dobou). A tak sem se chtěl zeptat jestli s tímhle máte někdo větší zkušenosti co se týče holky po dlouhodobým vztahu, samozřejmě nevím jak dlouho má po rozchodu, ale vypadala v pohodě...... No prostě potřebuju vědět nějaký názory a tak, s tou poslední co jsem se tak nějak stýkal, mi bylo řečeno od ní a i od její kámošky ať na ní nespěchám (byla taky po rozchodu)...... 14 dní bylo super a pak to nějak začlo utlumovat a to jsem jí byl taky sympatickej a pak řekla tý svý kámošce že si semnou ráda povídá a občas i sejde ale že sama prostě neví tedka a tak nechce dávat nikomu planý naděje a ublížit mu..... (no prostě mi příjde že ty baby neví co chtějí a to je pak těžký něco zkoušet) tak si řikám jestli to má vůbec cenu a zda to zkusit nebo ne. budu rád za každej názor..... Přemejšlím že to zkusím a když to dopadne stejně, tak si řikám že jak půjdu potom po nějaký holce a uslyším že má po rozchodu, tak to bez rozmyšlení hážu do outu....( na druhou stranu všechny pěkný holky bud s někým sou a nebo mají zrovna po rozchodu Úsměv , první varianta není pro mě, do zadanejch nevalim...... takže jedině druhá varianta.......)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Březen 2011, 09:54:26 »

Moc to řešíš...Buď víc uvolněnej a nepřemejšlej o tom...Buď to klapne nebo ne, holek je jak máku.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Březen 2011, 10:07:31 »

http://www.maaximumseduction.com/featured/7-tips-to-seducing-hired-guns/
 Mrkající
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Březen 2011, 10:10:34 »

Ne, tak jinak... holky po dlouhodobém vztahu potřebují pevnou náruč... a to že máš jít pomalu je podle mě blbost. Holka chce chlapa, kterej si bere to, co chce.

Proč chodit kolem horké kaše, podle mě holky něco říkají, ale něco jiného chtějí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Březen 2011, 13:37:18 »

Na jednu stranu je fakt že pokud na to člověk jde rychle, rychle se dopravuje k výsledku. Buď uloví nebo ne, ale každopádně má jasno rychle...Nicméněž na pilu je třeba tlačit s citem, neb pokud se to dělá bez citu, může to snižovat skore ( na některou to prostě hyperrychle nepůjde, byť s citem by to fungovalo )

Nutno říct ještě jednu věc, a to pokud jde člověku o jednu konkrétní ženu, imho pickup teorie obecně moc nepomůže. Celá tahle věda obsahující sarge, approache a rutiny hraje na kvantitu -> S čím více ženami se seznámím, tím roste možnost ulovit. Dřív nebo pozdějc se člověk trefí do srpávnýho druhýho člověka a zafunguje to. Pokud jde o jednu konkrétní ženu, jsou tyto možnosti :

1) přitahuje ji na první pohled - tam asi není co řešit, bude fungovat sebeblbější seznámení
2) asi ji přitahuje a není si jistá - tam jde dost o ten dojem během těch několika minut -hodin. Nechá ho se projevit a podle toho se rozhodne zdali ho chce, nebo ne
3) nepřitahuje ji - to už je taková vyšší dívčí a pickup tam fungovat nebude...tam už je to vyloženě alchymie s nejistým výsledkem, buď ty prostě tu jiskru vytvoří nebo ne...ale návod na tuhle kategorii na netu nikde neni.

Pozitivní zpráva že přejít z kategorie nepřitahuje mě do přitahuje mě jde, osobně se mi to povedlo 2x. Blbý je že v tom nedokážu najít nějakej systém nebo logiku proč to tak bylo, takže to asi nikomu nepomůže...
« Poslední změna: 14. Březen 2011, 13:48:11 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Březen 2011, 17:50:21 »

Ne, tak jinak... holky potřebují pevnou náruč... Holka chce chlapa, kterej si bere to, co chce.
Ámen!!!
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS